mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 15:50 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
az sie zabijesz bo jakis idiota Ci pierwszenstwo wymusi.


szkoda tylko że zazwyczaj to motorki mają tendencję do wymuszania pierwszeństwa, wyprzedzania na centymetry i pchania się pod światłami


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 17:06 
Cytuj  
Trzeba policzyc, czy wiecej traci ryzykujac wypadek i skrocenie zycia o srednio X lat, czy oszczedzajac na dojazdach godzine (lub dwie) dziennie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 20:26 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
szkoda tylko że zazwyczaj to motorki mają tendencję do wymuszania pierwszeństwa, wyprzedzania na centymetry i pchania się pod światłami

Jezdzisz motocyklem? Bo jesli tak, to wiesz dobrze, ze zajezdzanie drogi motocyklowi to chleb powszedni. Nie mowiac juz o wyprzedzaniu na trasie normalnie jadacego motocykla (~120km/h) o wlos przez idiote gnajacego 150 i wiecej. Nie mowiac juz o wyjezdzaniu motocyklowi na czolowke, bo debil wyprzedzac musi, a motocykl przeciez sie zmiesci. Takich mordercow widze dziennie srednio co 3 kilometry. A ty jak czesto widzisz motocykliste ktory zajezdza ci droge i hamuje przed maską? Bo ja widze takie samochody conajmniej 1 na 5 kilometrow. Dlatego przestalem juz spokojnie jezdzic i zapierdalam jak inni, poprostu zeby uciec przed atakujacymi mnie samochodami.

X.

PS. Co do przeciskania sie w korku, jest to dozwolone przez PoRD, wiec morda w kubel. Z drugiej strony jesli jade przepisowo razem ze wszystkimi, to zawsze jakis debil w samochodzie zaczyna sie wpychac obok mnie i jeszcze smie trabic, zebym mu zjechal. To ty, jadac samochodem, masz obowiazek zachowac odleglosc conajmniej jednego metra od jednosladu, a nie jednoslad od samochodu.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 09:47 
Cytuj  
ja mimo, ze doswiadczenia nie mam w jezdzie motocyklem to mam wrazenei, ze gorsi są kierowcy osobowek. Zaden motocyklista mi nie przeszkadzal nigdy, jedynie mlodziki na skuerkach. N ogol staram sie patrzec w lusterka i jak widze kogos na jednosladzie to zostawiam wiecej miejsca z lewej.

Ale ogolnie czy ktos jechal ze mna jako pasażer albo ja z kims, to odnioslem wrazenie, ze nienawidza motocyklistow, "co on sobie kurwa mysli, niech stoi jak kazdy a nie sie przeciska", "Ci to zapierdalaja jak pojebani" i czy to baba czy facet...


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:03 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ale ogolnie czy ktos jechal ze mna jako pasażer albo ja z kims, to odnioslem wrazenie, ze nienawidza motocyklistow, "co on sobie kurwa mysli, niech stoi jak kazdy a nie sie przeciska", "Ci to zapierdalaja jak pojebani" i czy to baba czy facet...


zawiść, że ktoś nie musi stać w korku to straszna rzecz :D


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:39 
Cytuj  
Xanth napisał(a):

PS. Co do przeciskania sie w korku, jest to dozwolone przez PoRD, wiec morda w kubel. Z drugiej strony jesli jade przepisowo razem ze wszystkimi, to zawsze jakis debil w samochodzie zaczyna sie wpychac obok mnie i jeszcze smie trabic, zebym mu zjechal. To ty, jadac samochodem, masz obowiazek zachowac odleglosc conajmniej jednego metra od jednosladu, a nie jednoslad od samochodu.

Do niektórych jeszcze nie trafiło ,że kierowcy samochodów osobowych mają mniejsze prawa na drodze niż kierowcy jednośladów,i a ci z kolei mniejsze niż piesi.

To tak samo jak to ,że kierowcy ciężarówek mają mniejsze niż samochody osobowe. (choćby zakraz poruszania się po niektórych drogach , całkowite zakazy poruszania się przy odpowiednio wysokich temperaturach , niższa dozwolona prędkość mimo ,że przecież nowoczesne ciężarówki spokojnie mogłyby jechać taką maksymalną prędkością jaka jest dozwolona dla osobówek).

Tylko , niektórym proste prawdy się w pale nie mieszczą :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 11:39 
Cytuj  
Ze znajomymi chcemy kiedys zrobic w Warszawie w godzinach szczytu przepisowy przejazd na 20-30 motocykli. Czyli jeden za drugim i zgodnie z ograniczeniami. Moze wtedy debilom spadna klapki z oczu i sobie uswiadomia, ze kazdy motocykl to korek krotszy o jeden pojazd.

X.

PS. Mam zamiar zrobic sobie taka kamizelke ;)

Obrazek


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 12:38 
Cytuj  
Xanth fajnie, że masz od niedawna motor i należysz do elitarnego grona motocyklistów, ale daruj sobie takie szopki, bo z wiatrakami nie wygrasz. Znajomy, który jeździ od kilkunastu lat powiedział, że sobie daruje jazdę po mieście, bo to prowokowanie losu i przerzucił się na tor. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 12:50 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Xanth fajnie, że masz od niedawna motor

Od niedawna mam TEN motocykl, jezdze od 20 lat (z kilkuletnia przerwa) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 12:59 
Cytuj  
A to sorry, zmylił mnie ten temat z kupnem skutera. :D
Jako newbz toczydła na dobry początek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 14:48 
Cytuj  
Moje pierwsze bylo to (w 92 roku): ;)

Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 15:34 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jezdzisz motocyklem?


za bardzo cenię swoje życie

Xanth napisał(a):
wyprzedzaniu na trasie normalnie jadacego motocykla (~120km/h)


nie wiedziałem że poza nielicznymi drogami szybkiego ruchu które nie można nazwać u nas niestety 'trasą' są jeszcze drogi na których ograniczenie sięga 120km/h

Xanth napisał(a):
Nie mowiac juz o wyjezdzaniu motocyklowi na czolowke, bo debil wyprzedzac musi, a motocykl przeciez sie zmiesci.


odbijam piłeczkę, "szybko przyspieszam, zawsze zdążę i wszędzie się zmieszczę"

Xanth napisał(a):
A ty jak czesto widzisz motocykliste ktory zajezdza ci droge i hamuje przed maską?


widzę takie które nigdy się nie zatrzymują tylko jadą zygzaczkiem po drodze mijając pieszych

Xanth napisał(a):
Dlatego przestalem juz spokojnie jezdzic i zapierdalam jak inni, poprostu zeby uciec przed atakujacymi mnie samochodami.


krzyżyk ci na drogę, w spotkaniu face2face z samochodem tylko ty bezpośrednio tego 'face' używasz

Xanth napisał(a):
PS. Co do przeciskania sie w korku, jest to dozwolone przez PoRD, wiec morda w kubel.


pozostawię to bez komentarza.




motocykliści długo pracowali na to jak dzisiaj myślą o nich przeciętni kierowcy samochodowi


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 16:29 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
pozostawię to bez komentarza.

Dlaczego? Skomentuj. Udowodnij, ze jest inaczej, podaj konkretny przepis, ktory zabrania jednosladowi omijac stojace w korku samochody, albo wyprzedzac i poruszac sie tym samym pasem, co wieloslad.

Enhu napisał(a):
motocykliści długo pracowali na to jak dzisiaj myślą o nich przeciętni kierowcy samochodowi

I nawzajem. Szczegolnie, ze w 90% wypadkow, to z winy kierowcow samochodow gina motocyklisci.

X.

PS. I nie nazywaj motocyklistami debili na szlifierkach.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 16:35 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
I nawzajem. Szczegolnie, ze w 90% wypadkow, to z winy kierowcow samochodow gina motocyklisci.

X.

http://www.scigacz.pl/Wypadki,motocyklo ... 16260.html

cos bardzo nie tak jest z Twoimi statystykami ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 16:40 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
cos bardzo nie tak jest z Twoimi statystykami ;)

A teraz przeloz to na statystyki samochodowe.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 16:49 
Cytuj  
jakie statystyki samochodowe? :wtf:

motocyklisci w podanym okresie brali udzial w 1112 wypadków, byli sprawcami 526 (niecale 50%); ze 121 zabitych aż 78 zginęło w wypadkach spowodowanych przez motocyklistów (ok 64,5%). wiec skad wziales txt: w 90% wypadkow, to z winy kierowcow samochodow gina motocyklisci. i dlaczego uwazasz,ze jakies "statystyki samochodowe" maja tu cos do gadania?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 17:07 
Cytuj  
No wiec 50%, a nie 90%. Co i tak nie zmienia faktu, ze liczba wypadkow z udzialem motocykli to i tak ulamek liczby wypadkow z udzialem samochodow. Nawet biarac pod uwage stosunek ilosciowy jednych i drugich. No ale oczywiscie to motocyklista jest ten zly, szczegolnie jak zapierdala "300 na kole w korku". I pewnie jeszcze gwalci staruszki na pasach.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 17:12 
Cytuj  
no wez jeszcze tylko pod uwage, ze motory to sezonowe pojazdy no i % jest ich troche mniej niz samochodow :)
cos nie w ta strone idziesz X.

i prawda jest taka, ze ogarnietych motocyklistow jest % zdecydowanie mniej.
ja w lodzi co chwila widze twardzieli w trampkach i krotkich spodenkach.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 18:29 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Enhu napisał(a):
pozostawię to bez komentarza.

Dlaczego? Skomentuj. Udowodnij, ze jest inaczej, podaj konkretny przepis, ktory zabrania jednosladowi omijac stojace w korku samochody, albo wyprzedzac i poruszac sie tym samym pasem, co wieloslad.


z tego co wiem to przepisy ruchu drogowego mówią o poruszaniu się po "PASACH RUCHU" a nie środkiem

Xanth napisał(a):
PS. I nie nazywaj motocyklistami debili na szlifierkach.


jak zwał tak zwał, i jest mi przykro ale 90% kierowców motocykli, z czego 99% kierowców ścigaczy to debile na szlifierkach



jedyna normalna grupa motorowa to chyba fagi na chopperach


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 19:34 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
z tego co wiem to przepisy ruchu drogowego mówią o poruszaniu się po "PASACH RUCHU" a nie środkiem

Srodkiem czego? Masz na mysli obiegowe "pomiedzy pasami"? Coz, dla twojej informacji, nie ma czegos takiego. Albo jade jednym pasem, albo drugim. I to mi wolno. A jak masz watpliwosci, to poczytaj definicje pasa ruchu w PoRD.

A generalizowac to i ja umiem, np. wszyscy wiedza, ze 99% kierowcow samochodow BMW i Audi do buraki i idioci. A nauczyciele historii w wiekszosci maja posrane w glowie.

Jesli dla ciebie 90% motocykli to szlifierki, to tylko wspolczuc postrzegania swiata.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.