mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:50 
Cytuj  
Nie Kabraxis to że dla ciebie dany mod to ułatwienie a dla innych cheat wynika z tego że dla innych dany aspekt gry jest ok a tobie jak widac utrudnia rozgrywkę do granic niemożliwości.

Czego się spodziewałeś u nas na forum, że cie wszyscy pogłaszczą po głowie że udało ci się znaleźć mody które " poprawiają " Skyrima?

Niech to do ciebie dotrze że to że TY potrzebujesz tych modów i uważasz je za ok nie znaczy że inni nie mają prawa uważać ich za cheaty, każdy ma prawo do własnej opinii, jak widać ty zakładasz że tylko twoja jest słuszna.

@Inside też tak robiłem ale to nie ma najmniejszego sensu, zarabiac można inaczej i w znacznie prostszy sposób zbierając wybiórczo, w Morku zapierdalałem z buta nie zliczę ile razy z jednego miejsca tyle razy że potrafiłem czyścić jeden dungeon 2 dni, jakoś nikt nie narzekał.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 18:52 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:52 
Cytuj  
A jak by w skyrim by default bylo ze venderzy maja unlimited gold a postac unlimited udzwig to juz by nie byly cheaty..

Wam sie chyba logika poprzestawiała.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:53 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A jak by w skyrim by default bylo ze venderzy maja unlimited gold a postac unlimited udzwig to juz by nie byly cheaty..

Wam sie chyba logika poprzestawiała.


A jakby ciotka miała wąsy to by była wujkiem.

To jest twoje zdanie inni jak widac mają inne zdanie na ten temat ale kurwa następny nieomylny na forum i tylko on ma rację.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:55 
Cytuj  
Bloodleaf tu chodzi nie o slusznosc mojej opinii tylko o to ze niektorzy zachowuja sie jak swiete dziewice i uwazaja ze nie wolno ruszyc chyba zadnego aspektu gry bo to cheat - od tego sie zaczelo.

To jest feature serii - deal with it.

I chodzi tez o to ze cokolwiek nbys nie mowil to takie mody powstawaly do Morka, do Obka (Living economy - jest on rowniez czescia OOO i FCOM) i powstana do Skyrim. Wiec bez pierdolenia ze to cheat i ze nie sa potzrebne.


Kurwa nawet tak uznawany na tym forum NEHRIM ma podwyzsziony gold u vendorow w stosunku do Obka. No co za kurwa cziterski pseudomodzik. NIe?


Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 18:58 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Bloodleaf tu chodzi nie o slusznosc mojej opinii tylko o to ze niektorzy zachowuja sie jak swiete dziewice i uwazaja ze nie wolno ruszyc chyba zadnego aspektu gry bo to cheat - od tego sie zaczelo.


A niektórzy się zachowują jakby tylko ich opinia była jedyną słuszną, jak napisałem już wczesniej, niektórzy uważają akurat takie mody za cheaty i mają prawo do własnego zdania i uważać że jest ono słuszne.

To że takie mody powstaną to nie znaczy że wszyscy musza je instalowac bo nie wszystkim sa one potrzebne do normalnego grania, chesz instaluj, ale jak sie tym podzielisz na forum to potem nie narzekaj że cię ludzie objechali.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:00 
Cytuj  
Ah czyli mam siedziec cichutko jak mnie ludzie jadaod cheaterow bo nei ogarnieja idei modowania serii TES?

Ty masz prawo narzeac ze te mody to cheat - ja mam prawo uwazac ze sie mylisz bo gra jest poprostu chujowo zdesignowana. I tak uwazam ze ja mam racje. Dziwne by bylo gdybym uwazal inaczej.


Powtorze jezcze raz... zmiany ktore juz sobie wprowadzilem bylo obecne w 99% overhauli do Obka. Sa tez obecne w Nehrim (niektore) wiec cos musi byc kurwa na rzeczy nie?
Deal with it ze to jest poprostu zrobione tragicznie (vendorzy, udzwig/stamina ratio, czas restocku, itd...)
Nawet ten niezczesny sprint jest zjebany. Dali go jako super nowy feature zastepujacy statystyke Speed i mozna sprintowac cale 5 sekund. Super przydatne w chuj. Wolalem Speed na 150.. srly.


Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 19:04 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:02 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
I tak uwazam ze ja mam racje.


I na tym możemy zakończyć temat, ty masz rację a wszyscy inni się mylą.

Kabra wins!

To że ty coś wolałeś/wolisz to nie znaczy automatycznie że masz rację i wszyscy muszą myśleć jak ty, ale nie chce mi sie już tego tobie potarzać bo jak grochem o ścianę.

Jak chcesz wyrażać opinie ale innym już nie dajesz takiego prawa to chyba się w złych czasach urodziłeś.

EOT z mojej strony bo chyba że sobie szare komórki zmodujesz to może coś tam ogarniesz i wtedy możemy podyskutować dalej.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 19:08 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:07 
Cytuj  
Czyli co ty prowadzisz z kims polemike i w glebi duszy uwazasz ze nie masz racji? To po co dyskutujesz lol? Pogratulowac.

Uwazam ze mam racje i bronie swoich pogladow... dopuszczam ze ktos moze miec inne ale rownoczenie tak jak ty masz prawo nazwc mnie cheaterem i moje mody cheatami ja mam proawo nazwac cie XXX bo nie zauwazsz ewidentnych bledow w designie gry.

Jak mozna z kims dyskutowc uwazajac ze sie nie ma racji? Ogarnij sie.

Cytuj:
"I na tym możemy zakończyć temat, ty masz rację i kilkaset tysiecy ludzi uzywajacych tych modow ma racje, setki moderow w tym tworcy Oscuro Oblivion Overhaul, FCOM'a i Nehrim'a maja racje a paru malkontentow ktorzy moda to widzieli "Hot Coffee" w GTA SA z forum mmorpg.pl sie myli."


Fixed. Pierdiolisz az boli i teraz probujez do tego mi filozofie dorabiac. Moze rzeczywiscie skonczmy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:18 
Cytuj  
Lol, klotnia na temat cheatow w grze single player...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:25 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
kilkaset tysiecy ludzi uzywajacych tych modow ma racje, setki moderow w tym tworcy Oscuro Oblivion Overhaul, FCOM'a i Nehrim'a maja racje a paru malkontentow ktorzy moda to widzieli "Hot Coffee" w GTA SA z forum mmorpg.pl sie myli."


Czyli w serię TES gra tylko kilkaset tysięcy ludzi uzywający cheatujących modów + modderzy i PARU malkontentów ?

Kabra sorry ale to ty pierdolisz jak potłuczony, widzę wyraźne błędy w designie, pare modów naprawdę by ci sie przydało.

Powtórzę jeszcze raz bo jestem cierpliwy, nie oczekuj że przyjdziesz na to/inne forum, postniesz swoje mody które jak widać dużo ludzi uważa za cheaty i że wszyscy jak jeden mąż przyznają ci rację bo tylko ty sie znasz.

Acha no i osławieni modderzy też tylko sie na tym znają, pomyśl tylko że skoro zrobili takie mody to widocznie było na nie zapotrzebowanie bo niektórzy, jak np ty nie ogarniają całości i muszą sobie ułatwiać i tak już łatwą grę, ale jak mówiłem to twoja sprawa, jak masz z tego fun to tylko sie cieszyć :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:30 
Cytuj  
W grze bez modów jest możliwość (a nawet dwie) zwiększenia ilości golda u vendorów a konkretniej w drzewku Speech... Da się bez modów? Da się!

Jak idę do miasta wrzucić potiony/ingoty i inne craft materiały do kufrów to na luzie się wysprzedaję z wszystkich niepotrzebnych rzeczy u kowala i reszty w Whiterun, czasem część lootu zamieniałem na ingoty czy jakiś enchant, którego jeszcze nie miałem lub strzały ale generalnie nie miałem potrzeby aby czekać aż się im złoto restockuje. No ale ja nie zbieram z każdego dungeonu drewnianych łyżek, tacek czy innych kubków...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:33 
Cytuj  
nie przeszkadzaj im!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:35 
Cytuj  
A czy mod dodający sakwy do konia to tez będzie cheat? Nie trzeba będzie biegać już 5x z dungeona...
A czy mod dodający nowe miasto? Z vendorami = więcej ogólnie kasy u vendorów = cheat! OMG!!!11
Ogarnijcie się. M.in. po to się tworzy mody aby ułatwić coś co jest nie ciężkie a uciążliwe dla gracza.
Dajcie se z konsoli 1hp i 1stam i będziecie mega pro kozaki. Każdy gra jak mu przyjemnie. Jedni biegają z 9999hp/stam/udźwig inni nie. Co komu do tego.

A ja chce moda time x1 / x2 bo mi chu strzela immersje jak chce se po prostu przejść się i popodziwiać widoki a tu dzień zapierdziela... albo okraść spokojnie jakąś rezydencje...albo pograć wampirem w nocy...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:38 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Acha no i osławieni modderzy też tylko sie na tym znają, pomyśl tylko że skoro zrobili takie mody to widocznie było na nie zapotrzebowanie bo niektórzy, jak np ty nie ogarniają całości i muszą sobie ułatwiać i tak już łatwą grę, ale jak mówiłem to twoja sprawa, jak masz z tego fun to tylko sie cieszyć :)


Tak OOO czy FCOM i Living Economy do Obka powstaly po to aby ulatwic i tak juz latwa gre. /facepalm


I na serio nie wiem jak wy gracie ze caly loot z dungeonu gdzie jeden item potrafi byc warty 500 sprzedac vendorowi z 700 golda. Bullshit albo zbieracie dwie rzeczy na krzyz. Wtedy tez ofc rozumiem ze nie macie klopotow z obciazeniem. Kurwa ja z Thallmar Embassy wynioslem bizuterii i clothow drogich za pare tysiecy lol. Jakbym wypil potke na zwiekszenie cen i ubral seta do zwiekszenia cen to by mi vendorow w Skyrim zabraklo zeby to sprzedac.

Wiec BULLSHIT albo lazicie po jaskiniach na 5lvl.

Ogolnie widze ze niestety na temat modow nie ma tu z im pogadac bo ludze je uwazaja za cheaty - uwazajcie sobie tylko plz nie rozlazcie mi sie czasem na nexusa z takimi madrymi przemysleniami.


"A czy mod dodający sakwy do konia to tez będzie cheat? Nie trzeba będzie biegać już 5x z dungeona...
A czy mod dodający nowe miasto? Z vendorami = więcej ogólnie kasy u vendorów = cheat! OMG!!!11
Ogarnijcie się. M.in. po to się tworzy mody aby ułatwić coś co jest nie ciężkie a uciążliwe dla gracza.
Dajcie se z konsoli 1hp i 1stam i będziecie mega pro kozaki. Każdy gra jak mu przyjemnie. Jedni biegają z 9999hp/stam/udźwig inni nie. Co komu do tego.

A ja chce moda time x1 / x2 bo mi chu strzela immersje jak chce se po prostu przejść się i popodziwiać widoki a tu dzień zapierdziela... albo okraść spokojnie jakąś rezydencje...albo pograć wampirem w nocy..."


ABSOLUTNIE. NIe mozesz NIC ZMIENIAC. Bo tworcy sa genialni, gra jest perfect zbalansowana i nie ingeruj ty smierdzacy cheaterze bo tylko sobie ulatwiasz (gre ktora mozna zexploitowac za pomoca kamyka na klawiszu klawiatury lolz).

Same prosy tutaj.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:46 
Cytuj  
Mendol: przepraszam :p

Ja bym w sumie chciał moda, który by pozwolił na robienie strzał bo to faktycznie dziwna sprawa, na dobrą sprawę nie wiadomo skąd się te strzały w Skyrim biorą.

A propos zagadek egzystencjalnych w Skyrim, czy ciupanie drewna na rozpałkę do czegokolwiek się przydaje? Czy też może na jakimś zadupiu jest związany z tym jeden quest gdzie na skraju wioski w lepiance żyje babcia, którą bolą plecy i mamy jej narąbać drewna na opał za co dostaniemy 500 septimów (na waciki)?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie przeszkadzaj im!


Ale Mendol ja już skończyłem :roll:
A Kabra może się dalej rozwodzić nad czym mu się żywnie podoba a potem płakać na forum że go zjechali od cheaterów :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:52 
Cytuj  
"Ale Mendol ja już skończyłem
A Kabra może się dalej rozwodzić nad czym mu się żywnie podoba a potem płakać na forum że go zjechali od cheaterów "


No nie dziwie se ze skonczyles bo w ostatnim poscie napisales ze mody takie jak OOO czy FCOM opowstaly ABY ULATWIC I TAK JUZ LATWA GRE bo ludzie tacy jak ja (ktorzy wrzucaja 160 modow do gry i powoduja ze z 700MB ma 10GB danych) nie ogarniaja.

Jest jedno z bardziej idiotycznych zdan jakie przeczytalem na tym forum i w sumie moglbys kontynuowac bo nastepne moze juz mnie powalic na amen.

Serio to moze ty tam cos liznales modow blood ale i tak bzury piszesz ze glowa boli cala reszta zas moda to widzila HOt Coffee w GTA i chuja sie zna ale musi wrzucic swoje 3 grosze o tym jak to nie maja problemu ze sprzedaza loota wartego pare tysiecy vendorowi majacemu 700 golda.

Ogolnie beczka smiechu ten thread. Ide szukac nowych cheatow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:56 
Cytuj  
Wypowiadałem się nt Skyrima Kabraxis :) widać mod "czytac ze zrozumieniem" tez ci sie do końca nie zainstalował, idź już na tego swojego nexusa sie wypłakac może co? :roll:

No chyba że Skyrim jest dla ciebie cholernie trudny, wiesz to nie wstyd się przyznać.

No jak już mówiłem nieomylny Kabraxis ! Nikt sie nie zna tylko ty, tyle że jakoś nie widać żebyś miał jakichś followersów, więc chyba jednak tylko ty uważasz że masz świętą racje.

Idę pograć w tego cholernie trudnego Skyrima :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:03 
Cytuj  
Ja jestem fallowersem kabraxisa!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 20:04 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja jestem fallowersem kabraxisa!


To akurat nikogo nie dziwi Inside :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.