mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 15:54 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
hurri serio to kabra?


tak, maja ten sam numer GG :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 16:07 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Piszpan napisał(a):
hurri serio to kabra?


tak, maja ten sam numer GG :)


LOL srlsy osmieszasz sie.
Podaj to GG - pozwalam ci.

Ja zanalzlem twoja fotke (albo atheriusa nie wiem dokladnie):


Obrazek


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 mar 2012, 16:25 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 16:10 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Mi nikt kurwa topiku nie zalozyl...


Kradziez kabli za 20 zeta nie czyni z Ciebie forumowego hero. Musisz jeszcze sie postarac :)


A niby w czym Kabra jest lepszy, lepiej trolluje? I po drugie nie ukradłem ale co ty możesz wiedzieć karyplu - nie ty byłeś jego właścicielem :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 16:21 
Cytuj  
Ja lubię Kabraxisa, czasem broni do upadłego zjebanych gier vel Two Worlds 2 / Amalur (no może nie była taka zjebana ale dziełem też nie) i czasem go ponosi gdy mowa o Blizzardzie but still. Stara się prowadzić dyskusje, argumentować swoje zdanie i nie ogranicza się do jednolinjkowców z dupy.

Atherius z kolei staje się męczący z tymi swoimi pseudo-prowokacyjnymi postami nastawionymi na zwrócenie na siebie uwagi (przykład: topic o Guild Wars 2) i zazwyczaj nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 16:28 
Cytuj  
Haha śmiechowy topic , już dłuższy czas podobnego nie było.
Traciłem powoli wiarę w to forum :roll:


Do do Kabry , to zdarza mu się nieźle argumentować i nie piszę zjebanych jednolinijowców ,ale stanowczo się zbyt ekscytuje oraz sprawia wrażenie ,że uważa innych za kretynów czasami - przez co ludzie mają do niego taki stosunek jak mają.

Niestety nie widzi w obu powyższych 'rzeczach' problemu.


Edit:

KoA jet maga zjebaną grą. Dobre chęci i niezły zamysł - zjebany kosmicznie przez fundamentalne błędy ,które się stają oczywiste po przejściu pierwszych 10 leveli.


Ostatnio edytowano 9 mar 2012, 16:32 przez sula, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 16:29 
Cytuj  
TW2 nie bronilem - wrecz przeciwnie. :) A Amalura bede bronil bo to kawal dobrej gry. Moze i jest latwa ale dzisiaj kazda gra jest latwa. Teraz np gram w ME3 i cala gra polega na schowaniu sie za zaslona i wychyleniu sie co 5 sekund. Takie czasy.

A Blizzard to kurwy i juz. :P

Atheriusa szkoda komentowac - wowkid i blizzardboy, ktory w nic nie gra i tylko lazi i wkurwia ludzi. Ten sam worek co huragan i inni trolle, ktorzy robia sobie z tego forum prywatna piaskownice do obrzucania sie gownem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 16:32 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
TW2 nie bronilem - wrecz przeciwnie.


Oj broniłeś na początku jak chuj, nie ściemniaj.

Kabraxis napisał(a):
A sama gra mocno daje rade. W koncu dobry poslki RPG. System magii jest niesamowity. Crafting tez swietny. Miasta tetnia zyciem, swiat OGROMNY. Fabula nawet, nawet. Grafika b. dobra (szczegolne wrazenie robi roslinnosc i jej fizyka oraz oswietlenie) plus gra smiga jak szalona na full detalach.

Oplacalo sie czekac a ja osobiscie bede mial ciezki orzech do zgryzienia przy wybieraniu RPG roku.... New Vegas czy TW2. :)

Obie gry sa na mocne 9/10.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 16:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Podaj to GG - pozwalam ci.


GG: 5591870

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 16:49 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Oj broniłeś na początku jak chuj, nie ściemniaj.

Kabraxis napisał(a):
A sama gra mocno daje rade. W koncu dobry poslki RPG. System magii jest niesamowity. Crafting tez swietny. Miasta tetnia zyciem, swiat OGROMNY. Fabula nawet, nawet. Grafika b. dobra (szczegolne wrazenie robi roslinnosc i jej fizyka oraz oswietlenie) plus gra smiga jak szalona na full detalach.

Oplacalo sie czekac a ja osobiscie bede mial ciezki orzech do zgryzienia przy wybieraniu RPG roku.... New Vegas czy TW2. :)

Obie gry sa na mocne 9/10.


Bronilem na poczatku a potem wyszla afera z tym ze mapa swiata do w rzeczywistosci scam i fake. Wielu ludzi nie tylko ja sie na to nacielo. Byla dosc duza drama na oficjalnym forum. Zreszta wiele z tych rzeczy quotnietych to prawda do tej pory - magia w tej grze jest fajna, miasta wygladaja jak z Assassins Creed, grafa jest super i gra jest zajebiscie wydajna. Tylko ten swiat nie jest OGROMNY i to byl dla mnie najwiekszy zawod jesli chodzi o TW2 bo z reklamowanych 100h contentu nagle zrobilo sie 20. :P


GG: 5591870

Owszem to jest moje GG. Wiele osob z tego forum je ma bo ze mna rozmawialo np. przy transakcjach sprzedazy kont itp..
Zreszta ten numer byl przez 5 lat podany w moim profilu. Rutkowski sie chowa przy tobie huragan lolz.
Napisz jeszcze za mam na imie Maciek i mam 29 lat - osiagniesz pelnie detektywistycznego spelnienia.
A fotka i tak nie moja. :)

Ogolnie koncze rozmowe z toba na ten temat bo ty chlopie nadajesz sie na oddzial zamkniety szpitala psychiatrycznego a nie na forum i do rozmowy z ludzmi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 17:21 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
GG: 5591870

Owszem to jest moje GG. Wiele osob z tego forum je ma bo ze mna rozmawialo np. przy transakcjach sprzedazy kont itp..


Kabraxis napisał(a):
Nie masz takze mojego GG (no chyba ze sobie wziales jak mialem jescze dostepne tu na forum)


Cytuj:
Napisz jeszcze za mam na imie Maciek i mam 29 lat


:) Oj Mareczku...... sciemniasz, masz tylko 22 latka dopiero :>

Kabraxis napisał(a):
A fotka i tak nie moja. :)


powtorz to jeszcze 5 razy, moze ci ktos uwierzy :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 17:28 
Cytuj  
Wspolczuje ci huragan - naprawde. Twoje zycie musi byc nudne, puste i smutne skoro taie "zabawy" cie kreca.

W kazdym razie ja wysiadam - wklejaj sobie co chcesz. Mnie to ani ziebi ani grzeje bo nie masz absolutnie zadnych mozliwosci zrobienia czegokolwiek co mnie urazi w jakikowiek sposob.

No ale baw sie dobrze.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 mar 2012, 17:32 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 17:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wspolczuje ci huragan - naprawde. Twoje zycie musi byc nudne, puste i smutne.


e tam, fajna zabawa jest z wkurwianiem takich nerdow jak ty :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 17:32 
Cytuj  
Uczciwie powiem ze wklejanie zdjec na forum jest weak.
To jakby ktoś cały dzień chodził z torbą na łbie, bo sie boi ryj pokazać. :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 17:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Wspolczuje ci huragan - naprawde. Twoje zycie musi byc nudne, puste i smutne.


e tam, fajna zabawa jest z wkurwianiem takich nerdow jak ty :)


Gratuluje "zabawy". Nie zapomnij dzieciom przekazac jak sie bawic.

Serio - odpusc sobie...... "nerdzie'. (LOL)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 17:40 
Cytuj  
ehehe nie myslalem, ze kabraxis to taki gowniarz.
teraz wszystko stalo sie jasne :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 17:43 
Cytuj  
Cytuj:
Ogolnie koncze rozmowe z toba na ten temat bo ty chlopie nadajesz sie na oddzial zamkniety szpitala psychiatrycznego a nie na forum i do rozmowy z ludzmi

Cytuj:
W kazdym razie ja wysiadam - wklejaj sobie co chcesz.

Do 3 razy sztuka.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 17:49 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 17:50 
Cytuj  
On przecież niezliczoną ilość razy odchodził z tego forum, odpisywał osobom, z którymi kończył dialog a co lepsze zarzekał się, że nie napisze ani słowa w tym temacie. :)
No i o ironio wyzywać kogoś od wow-boyów samemu grając na prywatnym serwerze w wow to słodkie. :)


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 17:54 
Cytuj  
Najbardziej mnie rozjebalo to zdjecie tego pedala co wkleil wyzej , az strach pomyslec skad on takie rzeczy bierze albo jakich ma kolegow :O

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 19:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wspolczuje ci huragan - naprawde. Twoje zycie musi byc nudne, puste i smutne skoro taie "zabawy" cie kreca.

W kazdym razie ja wysiadam - wklejaj sobie co chcesz. Mnie to ani ziebi ani grzeje bo nie masz absolutnie zadnych mozliwosci zrobienia czegokolwiek co mnie urazi w jakikowiek sposob.

No ale baw sie dobrze.

Po chuja się spinasz... Wkleił twoją fotkę i co....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.