mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Kto powinien dostać bana?
zaboleq - powodów pierdyliard, kabel, gupota itp. 18%  18%  [ 14 ]
iniside - za bezguście 10%  10%  [ 8 ]
huragan - bo daje goth muze zamiast cycków Andrei 5%  5%  [ 4 ]
kabraxis - za sprawę z D3 29%  29%  [ 23 ]
Sob - bo przejrzał na oczy odnośnie Diablo 1%  1%  [ 1 ]
tommuggen - bo się mądruje 1%  1%  [ 1 ]
asmax- bo i tak go nie ma 1%  1%  [ 1 ]
niah - bo ma smutne życie 6%  6%  [ 5 ]
alda - bo za bardzo przykoksił 1%  1%  [ 1 ]
tczewiak - anioł zemsty na koksach 0%  0%  [ 0 ]
xanth- bo pilnuje porządku 22%  22%  [ 17 ]
roball - za cenzorowanie 4%  4%  [ 3 ]
mendol - bo by się jeszcze obraził jakbym go nie wymienił 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 12:18 
 
Mendol napisał(a):
embe: nie tyle trudna co nudna. imo zmiany powinny nastepowac droga ewolucji a nie rewolucji, biorac pod uwage, ze przez ostatnie pare lat nikt sie za bardzo moderacja nie przejmowal. Xanth sie chyba troche za bardzo przejal swoja rola.
z drugiej strony zamiast zaczac normalna dyskusje od razu zaczela sie pyskowka.


A dlaczego droga ewolucji a nie rewolucji?

IMO dobrze, ze dzieje i tyle.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 12:25 
 
Shador von Dal napisał(a):
IMO dobrze, ze dzieje i tyle.
Polska trunda język? :wtf:

Jeśli twoje dziecko zamyka tematy w flejmsach rozdając warny, tudzież bany - wiedz, że coś się dzieje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 12:33 
 
Szkoda tylko, ze zaczal moderowac nie tam co trzeba i nie to co trzeba kierujac sie wylacznie wlasnym widzimisiem...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 12:39 
 
ShadeKnight napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
IMO dobrze, ze dzieje i tyle.
Polska trunda język? :wtf:

Jeśli twoje dziecko zamyka tematy w flejmsach rozdając warny, tudzież bany - wiedz, że coś się dzieje.


trunda, trunda.


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 6.06.2012
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 12:40 
 
imo jeszcze troche i z rozpedu xanth zbanuje sam siebie.
I wtedy bedzie spokoj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 14:15 
 
dlatego rze.
gdyby byl jakis ogolny post, ze od teraz beda panowaly inne zasady i regulamin bedzie scisle przestrzegany, ze nalezy zwracac uwage na formy wypowiedzi itd. itp. to ludziom latwiej byloby do tego przywyknac.
a tak to troche jak ze straza miejska. przez lata chodzili po chodnikach, a nagle zatrzymuja cie, wlepiaja mandat i sie okazuje, ze nagle zaczeli korzystac z uprawnien, ktore dostali rok temu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 18:44 
 
iniside napisał(a):
Highlander napisał(a):
epic win ale tylko na tydzien ;/

iniside ładnie zebral głosy, za bezguście, tpp, asscreeda, fapowanie do grafiki itp. ;d


To wy gustu nie macie! Ja to przynajmniej z moim szczery jestem, a wy pewnie po kątach w piwnicy oglądacie Little Pony


;/


Mendol napisał(a):
dlatego rze.
gdyby byl jakis ogolny post, ze od teraz beda panowaly inne zasady i regulamin bedzie scisle przestrzegany, ze nalezy zwracac uwage na formy wypowiedzi itd. itp. to ludziom latwiej byloby do tego przywyknac.


Ja jako pierwszy, a po mnie i kilka innych osób - tylko o tyle prosiliśmy. Rzeczowa informacja od "moderatora globalnego". Ale zamiast tego, zaczęło się stroszenie piórek ;)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 23:53 
 
candidoser banned napisał(a):
O ile zamkniecie topicu ze zlodziejem bylo imo zrozumiale, o tyle dalsze jego poczynania juz kompletnie nie. Pozamykal iles watkow we flames, do tego zamknal swoj wlasny. Potem posypaly sie warny i bany. Proba rozmow konczyla sie stwierdzeniami, ze jak sie nie podoba to wypad. No i myslenie na zasadzie: mod ma same przywileje, zero obowiazkow.

To forum o mmo więc nie powinno się zamykać tematu z dyskusją na temat przekrętów możliwych przy handlu kontami. Posty z wjazdami na kabre można było pousuwać ale po co, łatwiej zamknąć cały temat. Nie wiem czemu Xanth poczuł nagle zew moderatora, tylko dla tego że w nowym forum jest taka możliwość?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 00:06 
 
Też uważam, że tak długo jak na forum jest Trade Board, powinna być jakaś lista ludzi, przy których były problemy. Nie mówię, że Kabraxis to złodziej etc. Każdy własne wnioski wyciągnie sobie sam. Ale brak informacji o MOŻLIWYM przekręcie jest zły tylko i wyłącznie dla uczciwych traderów.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 09:12 
 
A kto cos teraz tu kupi od Kabraxisa? Tzn. Kto oprocz Xantha?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 11:48 
 
Ty juz sie o to misiu nie martw. Dam sobie rade.

BTW. Sprawa zostala wyjasniona, bylem w tej sprawie tak transparentny ze bardziej sie nie da (czego nie mozna powiedziec o osobie, ktora mnie oskarzala - napisal jednego posta i wiecej nic lol - ciekawe czemu na to zeden kurwa forumowy detektyw nie zwroci uwagi, ja pierdole.... Sprawiedliwi za trzy grosze sie poznajdywali z mareczkiem "ach! w koncu moge mu dojebac po 7 latach!" na czele.. :/ ) ) tak wiec kazde kolejne rozgrzebywanie tej sprawy bedzie przeze mnie traktowane jako trollowanie i zglaszane do moderacji. Co moderacja z tym zrobi to juz nie wiem.

Tylko uprzedzam. I nie wazne czy to bedzie tutaj czy w TB. Ja z tej sprawy wyszedlem czysto a moj oskazyciel narobil mi syfu i zniknal (ofc nikt na to nie zwrocil uwagi bo po co) - kto twierdzi inaczej - klamie, i nie bedzie to przeze mnie tolerowane.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 cze 2012, 11:57 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 11:54 
 
Kabra - uwierz mi, dojebywanie tobie to ja mialbym w glebokiej dupie, gdyby znalazla sie w przyrodzie az tak gleboka dupa... :D

Po prostu nie podobaly mi sie twoje argumenty i napisalem to co myslalem na ten temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 12:06 
 
Mark24 napisał(a):
A kto cos teraz tu kupi od Kabraxisa? Tzn. Kto oprocz Xantha?


Ja bym z chęcią kupił, bo cenę za D3 zaśpiewał sobie wyjątkowo niską.

Z tym, że u mnie nie byłoby "nie trzeba przez allegro, nie trzeba danych, a nie będę sobie zmieniał" itd.

Kupować też trzeba umieć. Kto nie umie - ten traci. Kto za swoje niepowodzenia obwinia innych - ten pizda.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 12:15 
 
170zl to niska cena? Za konto z drugiej reki?
Nowke z amazonu z dostawa do domu kupilem za 34.99GBP i uwazam ze przeplacilem bo w dniu premiery Tesca sprzedawaly D3 za ~30GBP..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 12:17 
 
Mark24 napisał(a):
170zl to niska cena? Za konto z drugiej reki?


Oczywiście. Już wcześniej wspominałem - pojęcie "konto z drugiej ręki" nie istnieje, w momencie kiedy towar nowy jest niedostępny.

Ja swoje gołe konto sprzedałem za 220 zł. Mogłem jeszcze więcej ale nie chciało mi się czekać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 12:18 
 
Cytuj:
170zl to niska cena? Za konto z drugiej reki?
Nowke z amazonu z dostawa do domu kupilem za 34.99GBP i uwazam ze przeplacilem bo w dniu premiery Tesca sprzedawaly D3 za ~30GBP..


Good for you...

:roll: :roll: :roll:

PS. W momencie jak sprzedawalem konta chodzily po 200+ na allegro a klucze po 250 i w gore.

Marku, kiedy w koncu zaczniesz sie kierowac dewiza ze nie wypowiadamy sie w tematach o ktorych kurwa nie mamy bladego pojecia?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 cze 2012, 12:20 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 12:18 
 
Mark24 napisał(a):
A kto cos teraz tu kupi od Kabraxisa? Tzn. Kto oprocz Xantha?



LOL :)

Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 12:27 
 
Kabraxis - w momencie gdy sprzedawales to ja kupilem swoja kopie za 35GBP. Nowke - pudelkowa + next day delivery included.
I owszem cena kluczy na allegro byla wtedy 249zl.

Dlatego dla mnie twoja cena byla raczej z dupy, a nie atrakcyjna. Rozumiem, ze dla ludzi z PL ograniczonych do allegro - media marktow byla to super oferta... Dlatego napisalem by sie do Polski w szukaniu ofert cenowych nie ograniczac, bo jestesmy w EU od jakiegos czasu... No chyba, ze ktos lubi przeplacac - kupowac "okazyjnie" uzywki od kolesi ktorzy po 2dniach przy jakimkolwiek problemie z kontem odpowiedza - "zapomnialem wszystkich danych i mam wyjebane"


Ostatnio edytowano 8 cze 2012, 12:34 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 12:32 
 
Mark24 napisał(a):

Dlatego dla mnie twoja cena byla raczej z dupy, a nie atrakcyjna. Rozumiem, ze dla ludzi z PL ograniczonych do allegro - media marktow byla to super oferta... Dlatego napisalem by sie do Polski w szukaniu ofert cenowych nie ograniczac, bo jestesmy w EU od jakiegos czasu...


Ale my nie mówimy o tobie, tylko o dziesiątkach/setkach osób, które od ręki kupiłyby grę w cenie 220+ zł. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 12:35 
 
Mark24 napisał(a):
Kabraxis - w momencie gdy sprzedawales to ja kupilem swoja kopie za 35GBP. Nowke - pudelkowa + next day delivery included.
I owszem cena kluczy na allegro byla wtedy 249zl.

Dlatego dla mnie twoja cena byla raczej z dupy, a nie atrakcyjna. Rozumiem, ze dla ludzi z PL ograniczonych do allegro - media marktow byla to super oferta... Dlatego napisalem by sie do Polski w szukaniu ofert cenowych nie ograniczac, bo jestesmy w EU od jakiegos czasu...


Szczerze?

Chuj mnie to obchodzi.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.