mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:56 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
@placz o AH to pozwole siebie zacytowac bo wiekszosc ludzi ma chyba slaba pamiec z D2 i jak to bylo na ladderku

Cytuj:
W sumie jak pamietam, to tez w D2 zdecydowana wiekszosc itemkow potrzebnych mi do danej postaci dostawalem albo przez spamowanie na chacie ze mam iles tam istow i chce XXX albo zakladalo sie gre o specyficznej nazwie ze cos potrzebuje i ze oferuje cos tam.

duzej roznicy nie widze, tyle ze tu jest prosciej


caly topic jest weak, znowu ludzie przechodza gry na forum :<


KOmetrarz do tego co jest w quote...

Co z tego? Dalo sie grac bez tego W D3 sie nie da i o to nam tutaj chodzi. Nie o to ze w D2 tez byl handel.


Cytuj:
Napisze Ci tyle, Ty znasz inferno z filmików ja gram.
Ja mam radość z gry, Ty z pierdolenia kocopałów na forum.

Co kończy moją dyskusję z Tobą.


Oczywiscie to ze ja sprzedalem gre automatycznie czyni nic niewartymi wszystkie filmiki na necie i opinie i narzeekanie tysiecy ludzi nawet na fansiteach Diablo. Good to know. Argument pierwszorzedny.

Dobrze ze konczysz dyskusje bo jedynie potwierdziles nasze racje probujac udowadniac jakto fajnie sie gra 'bez AH' kupujac gear jedynie za 15 baniek w tym item ktory jest podobno w 100% nedded (stormshield) bo ma jeden fajny affix. To by bylo na tyle jesli chodzi i o 'niepotzrebnosc AH' i brak cookie cutter w D3 (jest o wiele wieksze niz w D2).


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 13:59 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:59 
Cytuj  
Gra z gatunku opartym na wesołym tłuczeniu mobów i 'polowaniu' na drop-y, która oferuje AH i RMAH, a także jest zaprojektowana aby jak największą ilość graczy 'skłonić' do używania ich - jest designerskim failem. Już nie jest grą, tylko uproszczonym allegro.

Różnica między D3 a innymi grami opartymi na loocie i gear-check jest taka, że w innych grach handluje mniejszość, a sama gra nie robi wszystkiego aby skłonić do ich używania.
Choć pewnie tacy pro gracze obracający się na forach handlarzy, wśród gildii i społeczności najbardziej hardcore graczy, etc - żyją w przeświadczeniu, że "wszyscy tak robili".

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:01 
Cytuj  
indeed


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 14:03 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:03 
Cytuj  
tylko napisać "pozdro, poćwicz", ale wy nawet w to nie gracie
co za banda kretynów...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:04 
Cytuj  
Najlespze jest to ze wiekszosc problemow tej gry i jej chujowasc naprawiloby dwa klikniecia w bazie danych i zwiekszenie drop rate rare o troche i legendary o powiedzmy 100%. Do tego zwiekszenie itemlvl ktore dropia ingame na rowny arealvl i monsterlvl (tak jak bylo w Diablo 2) - bo aktualnie itemy dropia pare lvl nizej od tego co mamy aktualnie czyszczac dany obszar - i to jest glowna wada D3 jesli chodzi o loot. Porpstu szanse ze dostaniesz upgrade jest mikroskopijna - kilkanascie razy nizsza niz w D2 imho.
Do tego dodalbym jeszcze lepsze rozmieszczenie affixow ale to juz wiecej roboty i mielibysmy itemizacja zblizajaca si Do D2 LOD.
Dodac do tego ze 3 4 nowe gemy zeby byla jakolwiek lepsza costamizacja i jestesmy w niebie.

Tydzien roboty dla jednego czlowieka (przynajmniej w D2) i mamy zajebistego HnS. Smutne.


Niestety takie zmiany nie nastapia bo to zniszczylo by AH i skurczyloby go do poziomu takiego jaki ma handel w innych HnS. A tego Bizard nie chce dlatego dalej bedziemy grali w AUCTION ROLEPLAYING GAME.

I to jest zrobione SPECJALNIE zeby nie byla szans ubrac sie ingame tylko trzeba isc na AH. I nie mowie tylko o inferno tylko o calym playtime iprzedzierani sie prze normal, nightmare, hell z dropami 5-10 lvl nizszymi niz aktualny lvl postaci.

Cytuj:
Choć pewnie tacy pro gracze obracający się na forach handlarzy, wśród gildii i społeczności najbardziej hardcore graczy, etc - żyją w przeświadczeniu, że "wszyscy tak robili".


indeed. takie zabolki i roballe mysla ze jak oni handlowali na d2jsp to kazdy tak robil i jak oni nie umieli zrobic postaci od zera i przejsc hella na dropach to nikt nie mogl bez handlu. Do tego przjdzie nestor zaraz i nam wyjasni jak to D2 bylo niegotyckie, nieklimatyczne i niegrywalne a design i fabula D3 to majstersztyk. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 14:09 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:07 
Cytuj  
ciekawe bardzo czy jakbyscie przytulili tyle chajsu co blood to tez byscie tak jechali po diaboLOL 3


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:09 
Cytuj  
A tam kabra troche pierdolis bez sensu. Jest kupa ludzi co sie dobrze bawia, ja tam kilka godzinek dziennie marnuje na d3 i gram z kumplami, czasem jakis crap dropnie, za ktory pare groszy na piwo wpadnie.
Przelewam na paypal bez zadnych planow, cisnienia. Co bedzie to bedzie - pewnie sam wydatek na d3 sie zwroci. Nikt mi spluwy przy lbie nie trzyma i nie zmusza do grania w d3.
Blizz od czasu sc1 nie wydal zadnej swietnej gry. No sc2 bylo calkiem niezle. WoW, d3, d2, w3 to gry co najwyzej przecietne.
Jednak jako casual - mi fun przynosi nawet guitar/band hero jak gram ze znajomymi. To jest po prostu zabawa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:10 
Cytuj  
Niahu, nie wypowiadaj się najlepiej bo wiesz na temat samej gry tyle, co kabra. Grałeś tylko na pożyczonych kontach i się madrujesz.


Designerski fail? Nikt Cię kurwa nie zmusza do grania inferno. Ale jełopy tego nie pojmują. W D2 było jeszcze prościej i co? Ale kabra udaje, że nie było. Bo gówno wie o D2.


Kabra oczywiście - tydzień roboty. I've loled so hard.

Zaraz Cię do jakiegoś programu pomocy dla internetowych napinaczy :E


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:12 
Cytuj  
Cytuj:
To jest po prostu zabawa.


Ja wiem ze to tylko zabawa ale to jest forum o grach video. Sprowadzajac wszytko do 'olac to to tylko zabawa' i 'nie piszmy o tym mimo ze gra jest slaba i dziurawa bo to tylko zabawa' to po chuj to forum jest? Zeby sie poklocic z zabolkiem?

Ja ci sie nie bronie bawic. Sam gralem w D3. Nie o to tutaj chodzi.


Cytuj:
Kabra oczywiście - tydzień roboty. I've loled so hard.


Bazujac na mojej wiedzy o modowaniu D2 nawet mniej niz tydzien. Z testowaniem. Ofc te zmiany ktore wypisalem (zmiany z dropie, bazach danych affixow i 4 nowe gemy, ktore moglyby korzystac z assetow obecnych ze zmienionym kolorem - nowych affixow nie trzeba by bylo tworzyc bo moglyby te gemy np w broniach procowac frozen albo fear a w helmach dawac np crity, run speed czy whatever - to juz jest w grze).

Serio zabolek nie wiem czy jest tutaj w tym temacie osoba, ktora ma mniejsze pojecie o czym pisze niz ty. :)

Z tym mi sie kojarzysz:

Obrazek

Identyczna mentalnosc tylko u ciebie jest 'nie znasz sie'.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 14:33 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:15 
Cytuj  
A zaboleq niech sobie botuje. Wszyscy co farmia sarkotha sa oznaczeni do sprawdzenia w bazie i jesli bedzie jakies tam ratio deaths/runs to pewnie wyhacza masowe bany hehe.
Za bota nic nie zaplacil, bo to skrypt do autoita publicznie dostepny w sieci.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:17 
Cytuj  
@Zaboleq
Na inferno grałem bardzo mało i wiedzę o tym jak to jest na inferno mam z rozmów na tsie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:31 
Cytuj  
Oj zarri ty stary durniu, Nigdy ani 1 slowa o cheatowani EE w DFO nie napisalem, wiec nie wiem gdzie to wyczytales. Na TSa moze kazdy wejsc czy nalezy do WC czy nie . Ty wchodzisz, Zabolek wchodzi, czeso jest tak ze polowa osob nie nalezy do WC.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:46 
Cytuj  
W d2 nie bylo odpaowiednika inferno.
W d3 pierwsze 3 poziomy trudnosci na luzie sie da grac bez dotykania AH.

AH to ulatwienie, a nie zaden przymus.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:49 
Cytuj  
jebie mnie kwestia d3, bo moze sam kupie, ale zaboleq niech wypierdala ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 15:00 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A zaboleq niech sobie botuje. Wszyscy co farmia sarkotha sa oznaczeni do sprawdzenia w bazie i jesli bedzie jakies tam ratio deaths/runs to pewnie wyhacza masowe bany hehe.
Za bota nic nie zaplacil, bo to skrypt do autoita publicznie dostepny w sieci.


On akurat botuje na Mięsnym Jeżu :)

@Niah - macie wyjebane na to ze zaboleq botuje czyli tolerujecie to

@pieniek - ty juz lepiej nic nie mow, bo kryjesz zabolqa i nawet bales sie zrobic mu screenshota jak botuje zeby zaboleq sie na ciebie nie obrazil i stracilbys kolege cheatera :>

Tak samo embe, kruzer, tedix, mordulec...... wszyscy toleruja jak cheatuje ich kolega :>

WSTYD PANOWIE !!!!!!!!!!! WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 15:26 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Wszyscy co farmia sarkotha


On akurat botuje na Mięsnym Jeżu :)


Sarkoth Treasure Horder = Miesny Jez Zbieracz Skarbow

PL Tlumaczenie lulz....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 15:51 
Cytuj  
po kiego zablokowano moj temat z ankieta?...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 15:53 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
po kiego zablokowano moj temat z ankieta?...


<muzyka z xanth files>

;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 15:53 
Cytuj  
Ja pierniczę. Tępota w tych postach (po obu stronach, żeby nie było) aż się wylewa z monitora.

Fakt: Inferno jest źle zaprojektowane.
Fakt: Część rzeczy dałoby się poprawić ~3ma osobami w około tydzień. (W większości zmianę numerka Y na numerek X)
Fakt: Jeżeli liczymy na poważniejsze zmiany (nowe ataki bossów na przykład) potrzeba by kilku miesięcy zapewne.
Fakt: Pomimo tego, gra może dawać fun.
Fakt: Jeżeli na internecie masz pełno filmów z bugami to oznacza, że one tam są. Nawet jeśli TOBIE nie przeszkadzają.
Przypuszczenie: Gra na 95% jest zrobiona w okół AH. Stąd wiele wydawało by się, zjebanych decyzji designerskich.
Fakt: Sam przeczytałem DZIESIĄTKI topiców jak rozwiązać problem XXX. Niestety, w większości wypadków to rozwiązanie zabije AH...Nawet jeżeli wdrążenie rozwiązania, zajęło by ~3-4 godziny osobie która zna kod gry.
Fakt: To ile niektórzy z was zarobili, najlepiej pokazuje że gra jest zbudowana wokół AH. Pomijając wielkich bogatych panów z USA, nikt by nie ubierał postaci za ~100 euro na taką skalę jeżeli inne opcje byłyby w granicach rozsądku.
Przypuszczenie: Droprate może być popsuty pod AH. Ale nikt nie pokazał jak dotąd twardych dowodów na to.
Fakt: To że Diablo 3 się komuś podoba/nie podoba nie ma wpływu na to że coś jest dobrze/źle zaprojektowane.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 15:59 przez WithnesS, łącznie edytowano 3 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 15:54 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
On akurat botuje na Mięsnym Jeżu :)

@Niah - macie wyjebane na to ze zaboleq botuje czyli tolerujecie to

@pieniek - ty juz lepiej nic nie mow, bo kryjesz zabolqa i nawet bales sie zrobic mu screenshota jak botuje zeby zaboleq sie na ciebie nie obrazil i stracilbys kolege cheatera :>

Tak samo embe, kruzer, tedix, mordulec...... wszyscy toleruja jak cheatuje ich kolega :>

WSTYD PANOWIE !!!!!!!!!!! WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ech skoncz pan pierdolic. Z filmiku wynika tylko tyle, ze mielismy wyjebane na ciebie Zarri. Ale oczywiscie wyciagasz "wnioski" wygodne dla twojej marnej dramy... gdybys nagrywal wszystko to moze bys uchwycil jaki mamy stosunek do botowania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.