mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:23 
Cytuj  
ja nie pisze po to, zeby ktos zwracal na mnie uwage :)
i nie ciagnijmy tego dluzej, bo jeszcze okazaloby sie, ze ciut sie mylisz ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:25 
Cytuj  
Nie bede kolejny raz tluamczyl dlaczego kupilem. Powiedzmy ze ja hejtuje cos co znam a nie pierdole na tematy o ktorych bladego pojecia nie mam jak 90% tego forum. Ot chociazby dlaczego.

No i witam w klubie 'nie czytam kabraxisa'. Milej lektury. :)

Pozatym jest roznica miedzy 'D3 mi sie nie podoba" (co moge stweirdzic nawet po filmiku an YT) a "D3 jest gra koszmarnie slaba" (co moglem stwierdzic dopiero po dojsciu do inferno - bo taki sobie postawilem wymog przed pelna ocena).

no ale komu ja tlumacze...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie bede kolejny raz tluamczyl dlaczego kupilem. Powiedzmy ze ja hejtuje cos co znam a nie pierdole na tematy o ktorych bladego pojecia nie mam jak 90% tego forum. Ot chociazby dlaczego.

No i witam w klubie 'nie czytam kabraxisa'. Milej lektury. :)


Kabra wez nie rob z siebie idioty bo nie jestes taki glupi.Jechales po D3 o wiele wiele wczesniej niz zaczales w nie grac.

A po tym co pisales o tej grze i po tym ja kupiles i grales to stawia ciebie i powage twojej osoby jak i wiarygodnosc na poziomie 0 - takze GJ rob z siebie debila dalej...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:30 
Cytuj  
Bede. Dzieki za pozwolenie.

:lol:

Najlepszym uwienczeniem moejgo 'hejtu' w strone D3 bylo spelnienie sie moich przepowiedni o masowym quicie po 2-3 tygodniech i ludzie ktorzy potem przyznawali mi racje. :)

Good Times, pewnie wroca jak blizz bedzie wydawal jakis kalowy dodateczek.

KUPIE!


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2012, 12:32 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:32 
Cytuj  
I chyba masz maly problem z tym ze szybciej piszesz niz myslisz :D ale to juz nie moja sprawa ... p.s. zezwalam na leczenie :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:35 
Cytuj  
Lepiej pisac szybciej niz sie mysli niz nie myslec wogole. Wpisac do kajecika, podkreslic wezykiem i wykuc na pamiec... JUZ!

Moze jak bedziesz sie stosowal to awansujesz do tej 1/4 ktora warto czytac. :)



No panowie... celebryta mmorpg.pl jest zmeczonyi sobie idzie narazie, po autografy zglaszac sie na PM (z osobista dedykacja na haslo 'nie czytam kabraxisa ale i tak wiem co on pisze'!). ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Bede. Dzieki za pozwolenie.

:lol:

Najlepszym uwienczeniem moejgo 'hejtu' w strone D3 bylo spelnienie sie moich przepowiedni o masowym quicie po 2-3 tygodniech i ludzie ktorzy potem przyznawali mi racje. :)

Good Times, pewnie wroca jak blizz bedzie wydawal jakis kalowy dodateczek.

KUPIE!


Nie chcę wywoływać zbędnego flame'u, ale "wróciliśmy" do d3, wczoraj grałem we 4-ke ze znajomymi i fun był mega, beka także, więc rozrywka zapewniona na maxa. Nawet jedna laska się wciągnęła, żeby było śmieszne nauczycielka historii u gimbusów także gra wciąga mimo, że nie jest skomplikowana. I to jest piękne. :)


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:05 
Cytuj  
Wiesz , ja jak gram z moimi dwoma kolegami na kurniku w kosci albo w kierki to tez mam beke :D

Nie chodzi tutaj o gre tylko o towarszystwo , jak masz fajnych znajomych to nawet w D3 mozna sie z nimi fajnie bawic :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:09 
Cytuj  
Flames od paru lat jest strasznie chujowe. Osoby, które dostarczały dobrego flamu albo nie piszą już albo olewają ten dział. Został plebs typu the man czy kabraksis, który stara się o odbrobinę uwagi w swoim bez wątpienia nędznym życiu. Można spokojnie ten dział wyjebać, bo nic już nie wnosi do forum, tylko rozszerza listę ignore.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:11 
Cytuj  
więc pewnie tym bardziej cieszysz się z powrotu oyca


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:15 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Wiesz , ja jak gram z moimi dwoma kolegami na kurniku w kosci albo w kierki to tez mam beke :D

Nie chodzi tutaj o gre tylko o towarszystwo , jak masz fajnych znajomych to nawet w D3 mozna sie z nimi fajnie bawic :D


Mogę wymienić wiele gier, w które próbowałem grać ze znajomymi i nie bawiłem się dobrze, także nie można wrzucać tak do jednego wora, że nagle gra z drugim "ludziem" odmieni daną grę o 180* i z crapa staje się super grywalna.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:20 
Cytuj  
@niah Bardziej liczę na Twoje ukryte talenty. Wraz z nickiem zmieniłeś styl na zdystansowany minimalizm. A poważnie to nie wierzę w dobrą dramę już tutaj. Większość ludzi, którzy mają czasem coś ciekawego do powiedzenia jest już za stara i im się nie chce. :) Zostaje pierdolenie idiotów o tej czy innej grze, gimbusowych guru od h&s itp. Przywrócić politykę do pogawędek, pacyfikować tych co nie potrafią utrzymać emocji na wodzy i można zaorać ten dział.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:22 
Cytuj  
E tam, D3 moze i jest chujowe, ale mimo wszystko gralem w nie ok. 3 razy dluzej niz w fajnego TL2. Obie gry mi sie podobaly, ale obie sie w koncu znudzily, choc ten drugi znudzil mi sie szybciej, co w sumie nie jest zle biorac pod uwage roznice w cenie.


Dalej uwazam ze moja najlepsza inwestycja w ostatnim czasie to kupno kluczyka do bety doty 2 za stówę niecały rok temu, cały czas gram z mniejszymi przerwami i sie nie nudzi :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Flames od paru lat jest strasznie chujowe. Osoby, które dostarczały dobrego flamu albo nie piszą już albo olewają ten dział. Został plebs typu the man czy kabraksis, który stara się o odbrobinę uwagi w swoim bez wątpienia nędznym życiu. Można spokojnie ten dział wyjebać, bo nic już nie wnosi do forum, tylko rozszerza listę ignore.


to juz drugie chujowe expose dzisiejszego dnia :P


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:43 
Cytuj  
szukam botow do gw2


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 13:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
szukam botow do gw2


"Zostaje pierdolenie idiotów o tej czy innej grze, gimbusowych guru od h&s itp."


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 14:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
szukam botow do gw2


Żeby nie było, że nie pomagam: viperbot i firy tudzież mimic. Łatwiej jednak zarobić na TP moim zdaniem co też czynię.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 14:43 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Highlander napisał(a):
szukam botow do gw2


Żeby nie było, że nie pomagam: viperbot i firy tudzież mimic. Łatwiej jednak zarobić na TP moim zdaniem co też czynię.



A kont nie probowales krasc?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 15:35 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Highlander napisał(a):
szukam botow do gw2


Żeby nie było, że nie pomagam: viperbot i firy tudzież mimic. Łatwiej jednak zarobić na TP moim zdaniem co też czynię.



A kont nie probowales krasc?


Nie jestem tobą, kaczy :roll:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 19:58 
Cytuj  
kaczy miałby się schylać dla paru złoty?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.