mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 11:01 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
moj xbox lezy i sie kurzy od roku czy cos mam tam wgrane jakiegos LT 1,2.
Wyszło cos nowego i jak to sie wgrywa aby sobie w far cry 3 zapodac?



Bo sie zdenerwuje, Radziu, Michałku wtf, nie hijackować mojego topika.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 11:20 
Cytuj  
bartus wez se poklikaj w kaliszu i podjedz :)
za 50zl ci zrobia, przerobia, bedziesz zadowolony ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 11:26 
Cytuj  
w sumie tru, ten farcry 3 fajne?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 11:27 
Cytuj  
nie, tylko kabra się tą grą jara


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 11:30 
Cytuj  
ja mialem przez chwile pomysl, zeby kupic wiekszy dysk do x'a, przerobic go 'porzadnie' ale kurwa i tak w nic na nim nie gram.
jedyne co mnie pociaga w tej chwili to forza.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 12:16 
Cytuj  
Przy aktualnych zabezpieczeniach M$ najlepszym wyjściem jest rgh. Nawet płyt nie trzeba smażyć. Szkoda że nie ma takiej alternatywy na ps3 :/

Dla mnie obie platformy są podobne, natomiast jakość gier to problem poszczególnych producentów którzy coraz bardziej ssają ptaka zamiast brać się za robotę na poważnie. Niestety (i ze smutkem to mówię) spora część aktualnych tytułów nie zasługuje nawet na Verbatima.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 12:24 
Cytuj  
rgh? was is das?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 12:54 
Cytuj  
Taki lepszy Jtag :P

A powaznie mowiac to google wylaczyli? :)

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 13:03 
Cytuj  
RGH - Reset Glitch Hack. Następca jtaga (jtag robił dokładnie to samo ale był inaczej lutowany, zostało to zablokowane przez M$ po czym znaleźli inny sposób i tak powstało RGH.) Polega na wlutowaniu zaprogramowanego układu. Dzięki temu można uruchamiać każdego rodzaju homebrew a w szczególności xexmenu (prymitywna przeglądarka plików), Dashlaunch (najprościej rzecz ujmując autostart) i finalnie Freestyle Dash czyli przerobiony NXE dające masę nowych możliwości.

Dzięki RGH nie trzeba mieć płyt, za pomocą jednego z dwóch programów należy konwertować ISO do formatu (god lub xex - oba mają plusy i minusy), skopiować na dysk i gotowe. Ponadto działają wszystkie DLC, XBLA. Co do DLC: czasami trzeba się pobawić z znalezienie właściwego Title Update ale to nie jest jakiś szczególny problem. Problemem jest zrobienie update oryginalnego Dashboardu (on i tak działa tylko w tle) jednak jest do wykonalne, w przypadku schrzanienia - odwracalne i co najważniejsze póki co był chyba tylko jeden moment kiedy zrobienie update zmieniało coś więcej niż tylko cyferki w informacji o sofcie.

Niestety RGH jest wykrywalne i o live można zapomnieć. Była wtyczka która go ukrywała ale jak się stała "public" to gimbusy robiące hacked lobby w CoD załatwiły że i tym M$ się zajął.

Ponadto sam chip pozwala na zmianę CPU key dzięki czemu można odbanować konsolę (wystarczy mieć jakąś uszkodzoną z której przełoży się klucz i ofc odlutować chip.)

W zależności od płyty głównej należy użyć różnych chipów. Do Trinity (slimy) trzeba mieć Coolrunnery (droższe "oryginalne"), do pozostałych przeważnie wystarczy Matrix (odpowiednich "chińczyk" który nie wiedzieć czemu nie działa na slimach.)

To tyle jeżeli chodzi o podstawy "pożądnego" przerobienia konsoli.

Nie powiem, trzeba trochę poczytać o obsłudze aby sobie czegoś nie uwalić (wszystko jest do odkręcenia tylko trwa to w czasie) zwłaszcza jeżeli ktoś lubi grzebać i wykorzystywać sprzęt do maksimum możliwości. Ale jak się ogarnie podstawy to jest to ciekawsze niż smażenie Verbatimów przez 38:45 na sztukę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 13:10 
Cytuj  
dzięki, czyli to jest lepsze, w sumie nie chce mi sie nawet smazyc plytek bo zagram raz na rok w jakas gre i to all, najczesciej przy piwie. Gdyby nie był taki leniwy to pewnie bym sprzedal ta konsole w pizdu.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 13:16 
Cytuj  
A ja sobie myślę, że starego falcona przerobię na rgh, a do live wstawię sobie slima (albo ps3, muszę skonsultować z żoną) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 13:22 
Cytuj  
@Aenima - to jest cholernie dobre ale przeróbka kosztuje w przedziale 150-250. Także pytanie czy Ci się opłaca.

@Xanth - super sprawa dla Falconów jest z RGH - Dashlaunch od 3.03 pozwala sterować obrotami wentylatora na podstawie temperatur na CPU, GPU i RAM. Różnica w hałasie jest znikoma a można wydłużyć życie konsoli. Osobiście szykuję się do pocięcia obudowy i polutowania dodatkowych wentyli z wpinką w płytę główna co by była cisza absolutna.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 13:29 
Cytuj  
Niezły fail kupić xboxa żeby później grać spiracone gry które są na pececie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 13:37 
Cytuj  
A jak ktos nie ma peceta tylko słabego laptopa, to co? ;)

X.

PS. Mam w biurze czlowieka, ktory prywatnie bawi sie w przerobki konsol, to mu zlecę zadanie hehe


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 13:41 
Cytuj  
nie chce mi sie upg kompa aby zagrac w jakas gre kilka h. szkoda mi kasy wole wydac na inne rzeczy.

Zeng, dobrze kojarze ze jestes z poznania? Polecisz jakis serwis do przerobki?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 13:56 
Cytuj  
No i teraz macie przewagę X - piraty :) Tak naprawdę nie ma w co grać na tej konsoli ale biorą, ściągają co popadnie bo "free" ^^
Także fu mi od PS3!
Anyway pamiętam jak przez jakiś czas działał sofcik do haxowania PS3, ludzie tak wygłodniali, że brali jak popadnie hehehehe.

@Bartuś - weś sobie ić jusz. My tutaj bawimy się z Failbraxisem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 14:43 
Cytuj  
Twoja stara to fail...

Miales mi jakie bledy udowadniac podobno 'miszczu'.

Pro hint: PS3 tez sie da przerobic i tez dzialaja piraty.
Srsly.. jestes osoba ktora tu najmniej madrego powiedziala a szczekasz najglosniej.

Piraty sa tak mocna strona X'a ze mimo tego sprzedaje sie i tak dwa razy wiecej gier oryginalnych... ta... kolejny raz radziu delivers fakty. W TVNie sie zatrudnij.

hehe... kurwa jak mozna tak mocno failowac - /respect


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 15:01 
Cytuj  
@Niah - tak się składa że jak klocka kupiłem to komputery mogły sobie co najwyżej z tych tytułów to filmik na yt wyświetlić.

@Xanth - zrobienie ixtreme a rgh to totalnie różne poziomy trudności + konieczność posiadania określonego sprzętu także wypytaj go czy już to robił (konsole zjebać w trakcie montażu/programowania jest bardzo prosto.)

@Aenima - zle kojarzysz :P Jestem z Częstochowy. Jest natomiast forum poświęcone tej konsoli na którym są namiary na ludzi którzy się tym zajmują. Chyba że chcesz wysyłkowo to mam namiar na typa który 3 konsole mi zrobił i wszystko było spoko.

@Oyci3c - ja nie mówię że to przewaga. Ja tylko mówię że jest taka możliwość. IMO przy tej ilość gier wydawanych na obie platformy kilka ex nic nie zmienia. Stawiam je równo obok siebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 15:13 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Twoja stara to fail...

Miales mi jakie bledy udowadniac podobno 'miszczu'.

Pro hint: PS3 tez sie da przerobic i tez dzialaja piraty.
Srsly.. jestes osoba ktora tu najmniej madrego powiedziala a szczekasz najglosniej.

Piraty sa tak mocna strona X'a ze mimo tego sprzedaje sie i tak dwa razy wiecej gier oryginalnych... ta... kolejny raz radziu delivers fakty. W TVNie sie zatrudnij.

hehe... kurwa jak mozna tak mocno failowac - /respect


Fly high!

Wiem, że jest CFW pod PS3 ale to jest taki margines i jest z nim tyle problemów, że mało osób z niego korzysta. W przypadku XBOX to jest to na skalę masową.
Failbraxis Twoje podjazdy są tylko wyciągnięte i nieumiejętnie bronione przez Ciebie i tylko Ciebie także już łaskawie możesz spierdalać.
Naprawdę zrozumiałbym żeby chociaż w Twoich przekazach gdzie siejesz bełkot byłoby cokolwiek wartościowego poza PC RULEZ I POE RULEZ, śmierdzi mi to jakimś zakompleksionym pryszczatym pedrixem w tłustych włosach rodem z lat 80-90, który biegał po BBS i darł się AMIGA RUZLES PC SUX.
lolwut

Zangetsukun napisał(a):
@Oyci3c - ja nie mówię że to przewaga. Ja tylko mówię że jest taka możliwość. IMO przy tej ilość gier wydawanych na obie platformy kilka ex nic nie zmienia. Stawiam je równo obok siebie.


Ja też je stawiam pod względem sprzętu obok siebie natomiast pod względem samego podejścia do gier, PSN vs XBOX Live oraz Move vs Kinect dla mnie wygrywa PS3.
Miałem również XBOX, ba miałem nawet Wii (w przeciwieństwie do takiego plebsu jak Kabraxis, który się internetu naczytał, konsol nie posiada a prawi swoje orędzia) i wiem co mi podchodzi oraz dobrze widzę na jakiej platformie jest więcej fun.

Co nie zmienia faktu, że z braku czasu PS3 służy mi teraz do streamowania filmów, odświeżania subskrypcji PSN+ i czasami kupienia jakiejś hot pozycji :)

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 15:41 
Cytuj  
Z Wii to nie zapomnę jak pożyczyłem konsolę, zacząłem grać w jakiś boks, po kilku godzinach rąk podnieść nie mogłem a na drugi dzień zakwasy :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.