mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

FIR 2015
Ankieta wygasła 1 sty 2016, 14:24
Mark24 47%  47%  [ 34 ]
Niah 15%  15%  [ 11 ]
Aldatha 7%  7%  [ 5 ]
Huragan 3%  3%  [ 2 ]
Montezuma 8%  8%  [ 6 ]
Tor-Bled-Nam 13%  13%  [ 9 ]
Beast 1%  1%  [ 1 ]
Konrador 6%  6%  [ 4 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:33 
Cytuj  
nie musiałem pamietać. Taki wierny piesek jak ty junkier będzie dobrze wiedział gdzie kliknąć za rok :)

/dobranoc :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:40 
Cytuj  
Senex napisał(a):
krzyk napisał(a):
Senex, moja siostra bawi się w takie pozwy a zajmuje się tym już trochę czasu i zrobi to dla własnej frajdy :)

już.


Życzę powodzenia w pozywaniu kolesia, który Cię obraził w topicu Forumowy Idiota 2015. Daj znać za trzy lata czy ile tam to będzie trwało jak poszło.


Swoją drogą coś musi być na rzeczy skoro trafiło w taki czuły punkt kolesia z pedofilskim avatarkiem :)


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 03:43 
Cytuj  
Nie przepadam za gejami, ale w tym przypadku (sytuacji znaczy) nie ma to znaczenia i za tego pedofila powinna być jakaś kara. Jakiś temp ban raczej.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 07:55 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
IMHO internet to ściek, a tony gówna jakie w nim codziennie na siebie wylewają ludzie już dawno osiągnęły masę krytyczną.


Widac potrzeba w spoleczenstwie jest duza i nie tylko w Polsce, bo w sumie jak nie mozna nikomu nic powiedziec prosto w twarz co sie o kims mysli, bo zaraz sie znajdzie jakis paragraf czy inny ostracyzm spoleczny wyrastajacy z poprawnosci politycznej, to co sie dziwic ze Internet to sciek ? Niedlugo to i za slowo pedal w dyskusji bedzie paragraf ,ze to hate crime :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 09:30 
Cytuj  
Dyskusje w polityce bywają ostre, głupie, etc. ale Nefajfus lubi zanurkować w szambie do dna.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 09:34 
Cytuj  
dziwi mnie popularnosc torbiska... niepotrzebnie zglaszalem, teraz musze dzielic sie tortem.

o posty znikaja...


Ostatnio edytowano 23 gru 2015, 09:35 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 09:34 
Cytuj  
Przecież wiem, że alty zakładałeś. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 09:36 
Cytuj  
ja w spedach dla pospolstwa nigdy nie bralem udzialu. Nawet jak na Kabraxisa zescie sie sfora rzucili. Z daleka sie przygladam rozrywkom prostego ludu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 09:40 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ty pedale!


Junkier napisał(a):
Marek wysmarował jednego z dłuższych postów w karierze, żeby wytłumaczyć jak bardzo ma nas w dupie, przypadek?


Znalazłem prostatę :*


Ostatnio edytowano 23 gru 2015, 09:42 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 09:41 
Cytuj  
@Mareczek To dziwne, bo cały wątek polityka jest spędem pospólstwa. Ale jeśli to co mówisz jest prawdą, to miło, że parę osób zabolała dupa i dołączyli do grona moich fanów. Starałem się niektórym popsuć dobre samopoczucie.

Tak wigilijnie to ci powiem, że nie uważam cię nawet za idiotę w sensie czysto intelektualnym. Po prostu masz charakter, który powoduje, że ignorujesz rzeczywistość niezgodą z twoimi wyobrażeniami.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 09:42 
Cytuj  
Ale mareczka dupa boli, a niah na prowadzeniu :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 09:44 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Ty pedale!


Junkier napisał(a):
Marek wysmarował jednego z dłuższych postów w karierze, żeby wytłumaczyć jak bardzo ma nas w dupie, przypadek?


Znalazłem prostatę :*

<3

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 10:07 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Mareczek To dziwne, bo cały wątek polityka jest spędem pospólstwa. Ale jeśli to co mówisz jest prawdą, to miło, że parę osób zabolała dupa i dołączyli do grona moich fanów. Starałem się niektórym popsuć dobre samopoczucie.

Tak wigilijnie to ci powiem, że nie uważam cię nawet za idiotę w sensie czysto intelektualnym. Po prostu masz charakter, który powoduje, że ignorujesz rzeczywistość niezgodą z twoimi wyobrażeniami.


tez Cie nie uwazam za idiote torbis. Taki moj maly prezent nie napisze, ze pod choinke bo pewnie nie masz. Po prostu jestes 100% populista, caly czas podazasz za aktualna moda i trendem, i nawet mimo to nigdy nie zajmujesz zdecydowanego stanowiska - zawsze sobie zostawiasz furteczke do odwrotu. Takie stonowanie i umiejetnosc adaptacji to w sumie przydatne i pozadane cechy charakteru. Pewnie nie raz popchnely do przodu kariere.
Ja zawsze stawalem okoniem. Nigdy nie narzekalem na brak zainteresowania moja osoba ;)

To bardziej konkurs popularnosci torbis. Nie martw sie juz ;)

PS. duzo ci jeszcze zostalo tych bossow w heartstone?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 10:10 
Cytuj  
Czyzby tytuł Forumowy Idiota Roku = Najbardziej Popularna Osoba Roku ?


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 10:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tez Cie nie uwazam za idiote torbis. Taki moj maly prezent nie napisze, ze pod choinke bo pewnie nie masz. Po prostu jestes 100% populista, caly czas podazasz za aktualna moda i trendem, i nawet mimo to nigdy nie zajmujesz zdecydowanego stanowiska - zawsze sobie zostawiasz furteczke do odwrotu. Takie stonowanie i umiejetnosc adaptacji to w sumie przydatne i pozadane cechy charakteru. Pewnie nie raz popchnely do przodu kariere.
Ja zawsze stawalem okoniem. Nigdy nie narzekalem na brak zainteresowania moja osoba ;)


Dzisiaj twoje poglądy nie są żadnym wyjątkiem, więc ciężko mówić o jakimś stawaniu okoniem. Zawsze byłeś po prostu konserwatywny i trochę ksenofobiczny, do tego podatny na sugestie. Dzisiaj na skutek niestabilności finansowej rynków, kryzysu emigracyjnego, zagrożenia terrorystycznego taka postawa jest bardzo powszechna.

Co do mojego stonowania i zostawiania sobie furtki to pełna zgoda. Ja po prostu na wielu rzeczach się nie znam, dlatego staram się nie wygłaszać kategorycznych sądów. A lubię się spierać, więc często robię to dla sportu. Inteligencja jest przydatną cechą, ale jeśli chodzi o charakter to społeczeństwo promuje ludzi pewnych siebie, mówiących z przekonaniem nawet jeśli wygadują głupoty. Na tym opierają się wszelkiej maści eksperci w mediach.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 10:39 
Cytuj  
Jak zarobic 5tys w necie.
- zapisz sie na forum, jako avatar ustaw sobie pedomisia, albo cos podobnego
- wejdz do flames
- wyzwij typa od debili
- poczekaj, az dostaniesz pedofilem w odpowiedzi
- poczuj sie urazony
- zrob pozew do sadu
PROFIT kurwa!


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 11:21 
Cytuj  
tor z niahem leb w leb.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 11:24 
Cytuj  
Glosowales na mnie?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 11:34 
Cytuj  
Torbis - nigdy w nawet najmniejszym stopniu nie bylem podatny na sugestie. Zawsze mialem wlasne zdanie. Sugerowac mozesz mi do woli - moja pierwsza atawistyczna reakcja jest negacja.
Ksenofobia to mocne slowe - ja mam po prostu do czynienia z multikulti na codzien i jestem na 100% przekonany iz kiszenie sie we wlasnym poltardowym smrodku jest dla nas polakow korzystniejsze niz otwieranie sie na bandy nierobow zmierzajacych do EU po nic innego jak socjal. Nie mam absolutnie nic przeciwko czarnym, bezowym czy zoltym o ile nie wyciagaja reki po nasze podatki. Mam znajomych z calego swiata i nawet mnie juz nie interesuje kto jest skad. Ostatnio zapominam o to pytac.

Co do drugiego akapitu - nie obawiam sie wyglaszania kategorycznych sadow oraz obrony "czestochowy". Nigdy nie podazalem za tlumem, zawsze obieralem swoja droge. Podazanie za tlumem, szukanie poparcia, przylaczanie sie do nagonek to dla mnie po prostu oznaki slabosci, nagonki - zezwierzecenie.

Generalnie trudny charakter - za duzo durnych ksiazek za mlodu ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 11:36 
Cytuj  
tor - niestety nie.
chcialem na buleta ale ni ma takiej opcji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.