mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2003, 13:19 
Cytuj  
Nie, ja nie pisalem :) Dopiero teraz czytam i sie smieje, ze ktos poswieca dla mnie tyle czasu i pisze calkiem dlugie posty...

A jak przyjdzie ktoś nowy to jest zjechany na wstępie i potem też jak ma inne zdanie niż ogólnie szanowany i poważany wielki Koniu

Nie przypominam sobie, zebym zjechal jakiegos nowego, ktory zadaje normalne pytania i nie zachowuje sie jak cham.

wiem skąd ta niechęć.

Nie wiesz. Niechec jest stad, skad byla zawsze. Juz na poczatku powiedzialem ci, ze jestes malym, pyskatym gownem i do tej pory w tej materii nic sie nie zmienilo, nadal nim jestes. Miales takie piekne wejscie na forum, ze naprawde ciezko o tobie zapomniec.

Nastepny thread na flames?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2003, 13:27 
Cytuj  
OK koniu to mój wstęp z tego forum. W którym słowie/zdaniu okazałem się chamem?

"Czy ktoś z forumowiczów w to gra - nie widzę wątków na temat Anarchy Online. A co o grze by nie mówić to na razie (i możliwe, że tak zostanie) dzierży pałeczkę pierwszeństwa w MMORPG w świecie cyber fantasy."

Moim zdaniem największym chamem na forum jesteś ty rzadki gówniany koniu

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2003, 13:30 
Cytuj  
Chodzi raczej o dalsza czesc tego threada.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2003, 13:41 
Cytuj  
A faktycznie przepraszam cię gówienko :wink:


ALe, ale:

"Uspokuj sie Konrad :." Ash`Veem
"yhmm przeczytalem caly topik - generalnie nie widze, zeby mark zaczal od najezdzania na forumowiczow, czy tez jakichs lamerskich, kretynskich pytan - jak zrozumialem: po prostu "przyszedl" i zapytal czy ktos z szacownego tutejszego grona w to grywa ... po czym stal sie obiektem zajadlych atakow od kpiny po inwektywy, naturalnie jak kazdy normalny czlowiek zaczal sie bronic ale nadal dosc kulturalnie.

Imo troche smutny rozwoj wypadkow" Trigger
"Nawet jesli juz sie komus "nalezy" to mozna go (przepraszam za wyrazanie kolegow, kolezanki i Ciebie ksieze proboszczu) zjebac finezyjnie .
Nie o to chodzi, ze jest na forum pare osob ktore od razu na kogos nowego naskakuja, ale o to, ze robia to z wdziekiem menela.
Po to czlowiek przez tyle lat sie uczy(ł) zeby moc powiedziec komus spierdalaj w sposob cywilizowany i dowcipny. A jesli akurat 'komus' nic Ci nie przychodzi do glowy to... (i tu werble, napiecie siega zenitu)... NIC NIE PISZCIE.
Jak mawial O.Wide "niektorzy powinni wiedziec kiedy przestac pisac... czasami nawet jeszcze zanim zaczna" " karol666

"Mark popełnił kilka błędów na starcie, jednak pierwsza strona topiku świadczy sama za siebie. Pełno odpowiedzi i prawie żadna na temat, sądze ze każdy mógłby się zdenerwować. Ale nie o tym miałem pisać, bo jak pewnie zauważyłeś sam potępiłem zachowanie "nowego użytkownika" na forum.

Czy powinno się publicznie obrzucać nieznanych ludzi "gównem - dla wyższych celów", ciekawe jakbyś się zachował w normalnym życiu? Nie chowając się za i-netem, boardem i moderatorami? Radzę nad tym pomyśleć. " Beast

"Jakie to proste, co Konrador ?
pare kliknięć klawiszy i już bezkarnie i po chamsku można kogoś obrzucić inwektywą" Koramur


No i dalej trochę z ciebie koniku się... naśmiewają - przepraszam, lol :wink:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2003, 16:00 
Cytuj  
Oj, mareczek... Raz placzesz:
banda szczekaczy za twoimi plecami
... a teraz znowu piszesz:
No i dalej trochę z ciebie koniku się... naśmiewają - przepraszam, lol

Zdecyduj sie na cos.

Zle interpretujesz niektore wypowiedzi, to raz. Potwierdzasz, ze od poczatku mialem co do ciebie racje za kazdym razem, jak otwierasz swoj rozepchany przez kogos z Neocron dev team ryj, to dwa. Spierdalaj na chat onetu, albo forum GOL, to trzy. Jak sie postarasz, to moze chociaz tam ktos przejmie sie twoimi niezwykle blyskotliwymi wypocinami.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2003, 20:52 
Cytuj  
Mark, co Ty w ogole pieprzysz?

Zaczales smialym stwierdzeniem

Czy ktoś z forumowiczów w to gra - nie widzę wątków na temat Anarchy Online. A co o grze by nie mówić to na razie (i możliwe, że tak zostanie) dzierży pałeczkę pierwszeństwa w MMORPG w świecie cyber fantasy.

Co Soull obrocil w "rzard" .

OK. Widzę, żę tu sami wyjadacze MMORPG-owie siedzą

A prawda jest taka forum ledwo dycha - nie było mnie miesiąc, a mój wątek nadal na pierwszej stronie. POdczas gdy wątek o Anarchy Online na ww.gry-online.pl zrobił w tym czasie około 300 postów. A ja sam około 40lvl

Nie ma graczy chętnych pogadać, wspólnie pograć w AO? OK. Nie będę się napraszał.

nice to CU, guys i will try again in month or two


No i byloby naprawde idealnie jakbys juz nie wracal... Po co tu wrociles? Po to zeby pozniej normalnie prozmawiac? Ok, robiles to do czasu tego topicu, gdzie znow musiales udowodnic jakie to AO jest wspaniale... Nie latwiej bylo by to przemiliczec? A nie wjezdzac na neocrona bez zadnej przyczyny? Jak juz mowilem, pieprzysz bzdury o grze ktorej na oczy nie widziales, wytykajac przy tym tego kogos kto po graniu w triala ma odmienne zdanie na temat AO od Ciebie, ze jest kretynem bo mowi o rzeczach o ktorych pojecia nie ma... A Ty co robisz? Pierdolisz glupoty i tyle :sad:


Posty: 4
Dołączył(a): 2.09.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2003, 21:34 
Cytuj  
Asmax spokojnie pls
1: "i will try again in month or two " - tak też zrobiłem - dlaczego? O polaków grających online w płatne MMORPG ciężko, o polskie forum o tym traktujące też, a temat jak sam przyznasz jest fajny (czytaj ze zrozumieniem)
2: w żadnym poście nie nazwałem soulless-a kretynem, nigdzie nie obraziłem go, ani nikogo innego poza Konradorem, który PIERWSZY zaczął mnie wyzywać (nie wierzysz przeczytaj ze zrozumieniem)
3: cóż przyznaję, że nerwy mi puściły - ale trzymałem się dzielnie conajmniej kilkadziesiąt postów dopóki szanowana persona na tym forum a największy cham i prostak jakiego mi się w życiu przytrafiło spotkać nie zaczął znowu na mnie bez powodu bluzgać
4. Z soullessem gadałem - to spoko facet! Sądzę (mam nadzieję), że on nic do mnie nie ma.
5. W odwrotności do jakiegoś zakompleksionego małolata z małym fiutem wyżywający się na każdym - bo Bóg go stworzył kaleką :/ I ten pociąg do słowa "gówno", nie tylko mnie tak nazywasz na tym forum poczytałem sobie flames - hmmm... stara cię Konrad za gówno przez całe życie miała i teraz sobie odbijasz tchórzliwy szczylu?

KONIEC sprawy

chcecie to banujcie, to IP: jakieś wrocławskie/łódzkie/warszawskie proxy, a tego jest mnóstwo - więc goodluck ppls!

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2003, 21:47 
Cytuj  
Mark, nie pieprz o jakims czytaniu ze zrozumieniem. Nie oceniam Cie kim jestes IRL, bo to dla mnie dwie rozne sfery...

Nie musisz pisac "Dla mnie SOullessie jestes totalnym kretynem" zeby bylo wiadomo o co chodzi... Moze sie myle, ale odebralem Twoje posty w najnowszym watku jak zniewazenie go w _internecie_

W internecie (przynajmniej na tym boardzie) zle Cie ludzie odbieraja... Odpusc sobie, wrzuc na luz, nie musisz tu pisac, ani nikt Ci tego nie zabroni a Ty jednak musisz wpieprzyc swoje 3 grosze wszedzie. Podajesz przyklady, ze zjezdzaja nowych z gownem...
Jak ktos przyjdzie i zapyta sie kultularnie, uzywajac uprzednio "szukaj", albo zapyta sie normalnie, uzywajac powitania (a nie jak kolega homofob obecny na tym forum, ktorego bronisz, cholera wie dlaczego) to gwarantuje Ci, ze nikt go nie zjedzie :

Jezeli dla Ciebie jest to dziwne zjawisko to odwiedz usenet (chodzby pl.rec.gry.komputerowe) i zapytaj sie o co kolwiek jak kolega homofob... Tez nazwiesz ich durniami, jezeli dadza mu plonki, odesla do faq, wytkna bledy itd? Jezeli tak, to bardzo mi przykro :sad:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2003, 22:06 
Cytuj  
Jakie szczescie, ze to nie byla odpowiedz na moj post!! Musialbym te farmazony jakos skomentowac.

Mareczku, z calego serca dziekuje ci, ze w kazdym poscie i w kazdym threadzie tak wiele uwagi poswiecasz mojej skromnej osobie. Dziekuje, ze zawsze i wszedzie o mnie pamietasz. Nie jestem pewien, czy to mi tak dobrze poszlo, czy to ty masz takie problemy, ale jeszcze chyba nigdy wczesniej nikogo nie udalo mi sie tak wkurwic :)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-09-03 23:08 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2003, 10:19 
Cytuj  
A wezcie wy sie ode mnie odstosunkujcie :grin:
Jak mi ktos podpada to sie sam umiem bronic, a najezdzac na kogokolwiek bez powodu... nie mam powodu :grin:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.