mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 17:32 
Cytuj  
Wisz Konrador ty masz naprawde nasrane we lbie i wydaje mi sie ze jak najszybciej powinienes cos z tym zrobic , chlopie idz sie leczyc ! Jestes IDIOTA w pelnym tego slowa znaczeniu .

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 18:08 
Cytuj  
Bez komentarza Asmax - znudziło mi się flamowanie na tym forum - czas wyrosnać z obrzucaniem się gównem w piaskownicy.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-03-04 18:13 ]</font>

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 18:33 
Cytuj  
hah
topik sie rozszalal jak tylko sie zaczelo flamowanko, moze i dobrze bo towarzycho cos spalo ostatnio - zastrzyk adrenalinki ;P

jako ze gram wciaz i aktywnie w sb (shadowbane)
wiec grze "Zaludnionej" glownie przez hardcore pvperow (i prawdziwych carebearsow ;p wg mojej teorii najprawdziwszym mozna byc tylko w ekstreme pvp grze - gdyz jest to nie tylko wybor trudnej sciezki ale i wielkie poswiecenie ^^) z ktorych duza czesc betatestowala l2 juz na etapie koreanskim.
L2 byl mocno wyczekiwany w sb community
jako ze byl/jest to w zalozeniu mmorpg z balanced ale full pvp z mechanizmami antyzergowymi i end game contentem (ktorego lack jest dosc dokuczliwy w sb czasami :wink:)
Na "forumach" sb bylo bardzo duzo raportow z gry opisy, screenz00ry,wrazenia. Sam niegralem chcialem tylko zauwazyc ze mimo dosc wielu pozytywnych wrazen dotyczacych grafy, stabilnosci gry, contentu ma miejsce generalnie powrot do sb zdecydowanej wiekszosci l2 betatesterow wlasnie przez zaimplementowany tam system pvp.
Nie wiem czy to swiadczy o slabosci l2 w pvp czy specyficznych wymaganiach graczy sb.
Mimo wszystko jestem zdania ze akurat to community na czym jak na czym ale na pvp sie zna doskonale ma dobre wyobrazenie tego czego powinno sie po dobrym pvp oczekiwac i jak mniej wiecej powinno byc zbalansowane i l2 tych oczekiwan nie spelnia.
To nie znaczy ze l2 jest gniotem po prostu wyglada na to ze jednak rozczarowuje wiekoszsc hardcore pvperow dla ktorych ten aspekt jest najwazniejszy i oczekuja na tytul w ktorym bedzie dobrze zaimplementowany i zbalansowany sytem pvp i do tego z dobrym contentem pve. W chwili obecnej community czeka na DFO wiszac jednym okiem na WoW - wow wiadomo taka gra nie bedzie (ze wzgledu na silne restrykcje w pvp) no ale to WoW i kazdy jednym okiem czujnie na ten tytul zerka .
L2 tak czy innaczej sukces odniesie i byc moze jest tego wart, ale nie dziwia mnie glosy krytyki wsrod tych ktorym sie marzy dobre pvp w grze na najwyzszym poziomie takze
pod kazdym innym wzgledem.

marku mam wrazenie ze twoje uwagi co do pvp czy sb sa dalekie od obiektywizmu i zwazywszy na ich ubogosc merytoryczna oraz bliskie pokrewienstwo z pewnymi formami trashtalku
na obecnym etapie nie zasluguja na wieksza polemike, wiec nie polemizuje ....dziele sie tylko wrazeniem ^^

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 18:47 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-04 18:08, Mark24 napisał:
Bez komentarza Asmax - znudziło mi się flamowanie na tym forum - czas wyrosnać z obrzucaniem się gównem w piaskownicy.


Nie wiem jak w Twoich stronach ale u nas sie gownem nie rzuca :. Ok, nie masz argumentow - nie bede Cie zmuszal do 'dyskusji'

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 23:15 
Cytuj  
jedyny Trigger potrafi napisac cos sensownego i w dobry stylu GJ!.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2004, 00:32 
Cytuj  
mucho ty :wink:

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2004, 08:33 
Cytuj  
Dziekuje Trig za napisanie czegos naprawde sensownego ... czy moglbys mi (moze i to lenistwo, a moze chec poznania opini z 1 reki, od kogos kto potrafi normalnie ja przedstawic) napisac (w nowym temacie o ile to mozliwe) jak dokladnie wyglada obecnie system PvP w SB (czy cos sie zmienilo od bety).
Z gory dziekuje.


_________________
------

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 15:49 
Cytuj  
skrobne cos o obecnym sb moze na forum sb wlasnie.
Tak po krotce to chyba nic sie nie zmienilo jedyna zasada to brak zasad.
garsc informacji o sprawach ktore maja jakis wplyw na ksztalt pvp:

Noob isle i freeholds to jedyne safe zony (ale zawsze mozna zrobic mobtrain jak sie da i sie komus chce no ale to nie pvp ;p)

Przez jakis czas ruiny byly safeholdami ale odstapiono od tego.

Tol musi byc wyrankowany do poziomu 5 zeby mogl byc open (to troszke namieszalo swego czasu ale tylko troszke)

zmodyfikowano troche zachowanie guardsow.

A tak pozatym kazdy moze kazdego i wszedzie... "bezkarnie".

Fakt ze ostatnio chlopaki z WP ostro pracuja i patch za patchem sie sypie i to dosc istotne nie tylko kosmetyczne ale zaden do tej pory nie zmienial systemu pvp.
Wkrotce ten aspekt sie troche zmieni marcowy patch ma uatrakcyjnic siegies i dac bonusy z tytulu posiadania/obrony miasta.
Ponadto wp pracuje nad resources system (rodzaj cennych surowcow w kopalniach? dostep do ktorych bedzie wymagal kontroli kopalni lub calej macrozony)
bedzie swego rodzaju contentem dla high end large scale pvp ;p.

Tak czy inaczej glowna zasada pozostaje niezmienna free pvp everywhere!=].

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 20:49 
Cytuj  
konrador nie wie nic o niczym, a zatem nie ma sensu z nim gadac o czymkolwiek, bo po co klocic sie o cos, z kims, kto o tym czyms nic nie wie? ten czlowiek to jedna wielka dyletancka, psia kupa, besztajaca wszystko i wszystkich, nawet najwieksze swietosci takie jak MOJA SKROMNA OSOBA, czy tez jezus. nie ma poszanowania zupelnie dla zadnych wartosci, dlatego tez powinno sie go uspic, skremowac a prochy spuscic w kiblu. ten kolo w zyciu nie gral w zadna gre, a jedyny kontakt z internetem na jaki mu rodzice pozwalaja, to sprawdzanie skrzynki i klikanie raz dziennie na brzuszek pajacyka, zeby nakarmic glodnego bachora.
jednak to wszystko co wyzej napisalem, nie zmienia faktu ze konrador jest zajebiscie seksowny - PRAGNE TWEJ DUPY STARY!

pozdro.


Posty: 49
Dołączył(a): 13.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2004, 08:55 
Cytuj  
gra jest fajna mam juz 37 lvl :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.