mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 09:33 
Cytuj  
No to mamy konsensus:
EQ2 - Tibia z nową grafą
WoW - Diablo z nową grafą
:D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 09:49 
Cytuj  
Diablo jest o wiele bardziej grywalne niz tibia ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 09:56 
Cytuj  
Więc wszystko się zgadza ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:50 
Cytuj  
ale Tibia ma klimat ;)

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 11:32 
Cytuj  
Tak troche OT (bo to flames):
Mark jak mozesz oceniac i porownywac gry po takim czasie istnienia ich na Twoim kompie ? ... wyciagajac wnioski w stylu - uproszczony kontent .... itd.


_________________
------

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 11:40 
Cytuj  
tzn. chodzi o te 30minut grania w Tibię. Rzeczywiście przedwczesny osąd :)
Bo w EQ2 zapoznałem się z bogactwem świata i różnorodnością questów w zakresie 0-20lvl i to dało mi przedsmak tego co czeka mnie w przyszłości. Oczywiście rozumiem wszelkie riposty w stylu, ze prawdziwie fajne questy to się zaczynają od lvl59+, a uproszczone zasady agro dla kidsów na lvl59+ też wyglądają całkiem inaczej, no i różnorodność świata w terenach 0-20lvl a 59+lvl to jest całkiem inna bajka..

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:04 
Cytuj  
No co jak co, ale połączone moby w EQ2 mnie zaskoczyły innowacyjnością ;)
(i ślepota tych 1m ode mnie) ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:55 
Cytuj  
chyba chcieli część battlenet kids wykraść Blizzardowi ;)
Mam nadzieję, że się udało :)

Fajnie to wygląda szczególnie jak taki połączony mobek cudem teleportnął się 3km od innych (teleportnął bo one się rzadko poruszają 90% stoi w bezruchu) i popierdziela w momencie zaatakowania pozostałych przez te 3km ;)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:57 
Cytuj  
Swen napisał(a):
WoW - Diablo z nową grafą

tzn. 3 miliony klikniec w odstepie 0,25 sekundy = lvl cap? :P

---

Mark napisał(a):
uproszczone zasady agro dla kidsów


lol Mareczku, wyzywasz sie za to ze ludzie pisza o WoW ze to gra dzieciakow ktore chca szybko i duzo osiagnac a potem jeszcze szybciej sie nudza?? ;)


Mark napisał(a):
bogactwem świata i różnorodnością questów


Hmm, z twoich postow wnioskuje ze udalo ci sie dojsc do 16 lvlu i pobiegac troszke w commonsach i wc, nno i pofrustrowales sie lfg'ujac.. Faktycznie duzo mozesz powiedziec o roznorodnosci swiata..

To tak jak bys kursujac non stop praca dom i siedzac w domu (zalozmy ze odwiedziles kiedys tam dwa kluby, oba raz i oba ci sie nie podobaly) mowil ze nie ma w Polsce fajnych dyskotek.. - niewazne jak autorytatywnym tonem to bedziesz mowil i jak dlugo powtarzal to dalej bedzie bzdura, ot przekonywanie innych ze tylko ty masz racje, a co najwazniejsze ze twoj gust jest uniwersalny..

Hmm, wiesz w EQ2 trzeba miec chociaz minimum zaradnosci w sobie.. Ja na twoim lvlu juz biegalem w ant, comm i dungeonach tam, moze troche inicjatywy zeby potrafic zaczac grupe itd. - nie potrafisz? EQ nie jest dla Ciebie, proste..


...uh, jak ja kocham krytykow-laikow :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:10 
Cytuj  
wiem, wiem Tuxik prawdziwa różnorodność świata, questów (chyba dalej są nawet poruszające się mobki omg!) zaczyna się od 59lvl, już mnie boleśnie w kilku miejscach uświadomili ;)
Podobno tylko lowlvl content jest niesamowicie ubogi a czym dalej tym lepiej...
<Tylko skąd oni to wiedzą bo większość która mnie tak uświadamia ma w tym momencie lvl 15-20 :P >

nie tylko lfg, jeszcze zony, pady i crashe też były frusrujace - teraz pewnie już nie ma lfg, padów, crashy a od lvl 30+ nie ma zon ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:17 
Cytuj  
Ilu graczy tyle opinii, ja nie jestem w stanie jasno okreslic co mi sie w EQ2 nie podoba.
Chyba najbardziej to, ze jest to produkt SoE heh.

Jak pierwszy raz zalogowalem sie do EQ, popnalem w Kelethin i zostalem kompletnie pochloniety przez ta gre.
Zona byla brzydka, muzyka w formacie midi, kanciaste postacie a jednak mnie to oczarowalo.Atmosfera tego miejsca byla cudowna.
Do dzis uwazam ze Kelethin to najpiekniejsza strefa w EQ.

W EQ2 zabraklo mi wlasnie tego "czegos" co tak strasznie wkrecilo mnie w EQ.Nie wiem jak to nazwac.
Nie chodzi tu o grafike, czy mechanike o zaradnosc czy tez jej brak to nie ma znaczenia tak dlugo jak gra ma to "cos".

To troche jak z kobietami =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:33 
Cytuj  
Zemik: oczywiscie ze jak z kobietami ;) a Mark wlasnie wrzeszczy jak mu sie kazdy pieprzyk nie podoba ;)

WoW jest podobno latwiejsza :P :P :P

---

Mark:

LFG, jak nie mozna znalezc grupy to trzeba ja zbudowac, nie mozna zbudowac trzeba isc gdzie indziej - proste i logiczne..

Ale latwiej powiedziec "ta glupia gra" niz pomyslec..


Zony, szczegol techniczny, 10 sekund loadingu co jakis czas - strasznie to wyolbrzymiasz..


Crashe nie istnieja od retail ;)

Mark napisał(a):
...prawdziwa różnorodność świata... ...zaczyna się od 59lvl...


1. To ty z uporem maniaka to piszesz, nie widzialem zeby ktos Cie przekonywal w ten sposob.. uhm, wydawalo Ci sie cos jeszcze?
2. W EQ2 jest tylko 50lvli, tak mi przykro :/
3. Roznorodnosc zaczyna sie jak stwierdzisz ze chce ci sie ruszyc zamiast zastanawiac sie dlaczego nikt Cie nie grupuje, przeciez wlaczyles LFG flag :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:49 
Cytuj  
A ja mysle ze jakby EQ2 i WoW nie mialoby premiery TAK blisko (powiecmy roznica 4-6 miesiecy by stykala) to takie rozmowy by nie mialy miejsca, a Mark nie zostalby zgwalcony przez Soulcatchera na GOLu, Tux by mogl odpoczac od tej glupiej krytyki i reszta by se grala w to co bardziej lubi.
Osobiscie JA uwazam ze EQ2 tak czy siak jest obowiazkowa gra MMORPG, kiedys zagram moze po jakis dodatku :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 14:20 
Cytuj  
pominąłeś GW Pieszczoch.

A tak naprawdę to nawet jakby nie było WoW-a jestem na 99% pewien, że nie grałbym w EQ2. W sumie pozycja ciekawa z jednego względu bo jest nowa i wszyscy są lowlvl. Plusem jest też strasznie niska cena i dostępnośc. Minusem, że musiałbym wwalić w PC-ta kilkatysięcy złotych by dało się w to coś grać oglądając przyzwoitą grafikę z przyzwoitym performance.

A mam zaległości np. w Eve Online której na oczy nie widziałem. Hmm chociaż pewnie gdyby nie WoW to siedziałbym w Horizons.

Obowiązkowa pozycja to taka która do mmo wnosi coś nowego. EQ2 nie wnosi nic nowego, a nawet nie wykorzystano w niej sprawdzonych pomysłów z istniejących tytułów. A grać w coś co ładnie wygląda a jest przeraźliwie nudne i powtarzalne? Można znacznie efektywniej spędzić wolny czas.. Polskie seriale chyba dalej lecą w TV? "M jak miłość", "Klan" itp. są znacznie mniej schematyczne ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 15:47 
Cytuj  
Co do EVE to nawet fajna gierka, zabawilem w niej troche ponad miesiac ale z pewnych przyczyn nie moglem kontynuowac gry. Na dodatek nie zaklimatyzowalem sie na kanale "Polska", a jedyna osobe ktora znalem to "Masakra"(z FFXI) wiec malo znajomych z innych MMO + moja poprzednia siec asternet z pingami i crashem (o dziwo z TTL 256 na moich lagach w miare dalo sie ominac crasha). Ogolem fajna gra, taki 100%, ulepszony Freelancer z pozadnym community(tylko jedna osobe spotkalem co mi sie nie podobala).

Moge powiedziec o MMO i planach ze teraz MOZE WoW US jezeli nie to EU, potem jak wyjdzie DnL i pozniej MEO, a jeszcze pozniej to EQ2 bedzie juz tak dopracowany ze i ty Mark zapomnisz o WoW :wink:

EDIT: GW w mojej glowie nie zalicza sie do MMO (mam wlasna regulke co i dlaczego zaliczam cos do MMO).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 11:57 
Cytuj  
Walka trwa: ;)

Obrazek

Obrazek

Tutaj powiekszenia:
http://www.xanth.eu.org/screeny/WoWkeyset.jpg
http://www.xanth.eu.org/screeny/EverQuest2keyset.jpg

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 27 gru 2004, 08:52 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:40 
Cytuj  
No wlasnie tez bym zadnej nie chcial. Mianowicie skroty tj. cut,copy,paste,e-mail,word,exel,forward i back w 2 miejscach i rolka obok caps'a mnie juz rozpuscily :D
Ciekawe ile wogle one kosztuja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:47 
Cytuj  
19.99$ ;)
http://webstore.ideazon.com/product.asp ... dept_id=24
http://webstore.ideazon.com/product.asp ... dept_id=24

X.

PS. O k*rwa, tego jest wiecej:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i jeszcze pare...


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 21:39 
Cytuj  
Konczac offtopic o klawiaturkach (OMFG ktos lobbowal na rzecz zlockowania tego topicu!!! :P Komisje, Ferg, Komisjiiii!!!) i wracajac do flamow...

SwenG napisał(a):
No to mamy konsensus:
EQ2 - Tibia z nową grafą
WoW - Diablo z nową grafą
:D


Moge sie zgodzic na takie porownanie:

WoW - Diablo z nowa grafika, prosta gra, easy soloable, candy ktore szybko przyciaga miliony i jeszcze szybciej sie nudzi ;)

EQ2 - BG2, gra ktora nie kazdemu przypada do gustu, jedni nudza sie po 5-ciu minutach inni uwazaja ja za 8-my cud swiata..


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 00:42 
Cytuj  
EQ2 = ciagle lezy server :[


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.