mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 07:11 
Cytuj  
Link or did not happened.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 07:27 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 41335.html


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 07:31 
Cytuj  
DVD napisał(a):
@mark24

rozwój spowodowany jest nie dotacjami unijnymi, a coraz bardziej swodobnym przepływem ludzi, towarów, usług i kapitały.



1. swobodny przepływ ludzi, towarów, usług i kapitału jest spowodowany wejściem do Unii. Żadna w tym nasza zasługa.
2. Jeżeli nasze PKB wynosiło 50mld euro + nagle co roku zaczęliśmy "znajdować" dodatkowe 2mld euro to jaki mamy przyrost PKB spowodowany tylko znajdowaniem euro na ulicy? (liczby z kosmosu nie chce mi się teraz grzebać, matematyka na poziomie podstawowym).
Poszukaj teraz bardziej realnych liczb, wylicz przyrost PKB "wyrobiony" przez dotację unijne, weź realny przyrost (5-6%) ODEJMIJ przyrost który właśnie obliczyłeś, porównaj wynik z wybiórczą i zobacz w jakiego barana byłeś robiony przez lata a wystarczyło pomyśleć..

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 08:33 
Cytuj  
@mark

ja nie wierze w jakies magiczne tworzenie sie pieniędzy w Brukseli. to co tam dostaną od państw członkowskich nastepnie wydawają w formie dotacji tymże członkom, oczywiście część kasy zabierając na swoje utrzymanie(1/4 belgów pracuje w urzędach btw).

wzrost gospodarczy spowodowany jest właśnie tym wolnym przepływem, szczególnie ludzi i kapitału. ot choćby dla przykładu mój wujek i ojciec właśnie wrócili z €, które wydadzą w .pl, podobnie robi w każde wakacje wielu moich znajomych. i to właśnie w pierszej kolejności generuje przyrost gosp, a nie "pieniądze unijne"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 09:54 
Cytuj  
Mało dana widzisz, ja widze to jednak w bardziej obiektywnym świetle:

Cytuj:
Widzę że rośnie zadłużenie Skarbu Państwa.


Deficyt był zawsze, tym razem pierwszy raz w historii jest on niższy niż kiedykolwiek zwłaszcza, że są tylko małe wpływy z prywatyzacji ( czyli sprzedaży majątku narodowego), oraz podwyżki dla służby zdrowia. Więc dla mnie to już jakiś sukces.

Cytuj:
Widzę że maleje bezrobocie ponieważ miliony wyjeżdżają za granicę.


Powinieneś się cieszyć, że masz taką szanse wyjazdu. Głosowałeś ZA tak bycia europejczykiem? W tej materii nie ma żadnego wyjścia :
1. Zakaz wyjazdu - bezrobocie w Polsce 20-25%, narażenie sie zagranicy, złamanie regulaminu uni, totalne zniszczenia w mediach, PiS przestaje istnieć.
2. Podwyższenie minimalnej pensji do 5000 zł. Bankructwo przedsiebiorców, zwolnienia z pracy , zamykanie firm, bezrobocie 50% i rosnie.

Cytuj:
Widzę że topnieje liczba policjantów którzy i tak przewożą tylko wieśmaki albo robią za taksówkarzy, natomist przybywa BORowików - co według rządu przyczynia się do zmniejszania się wskaźnika przestępczości.


Nie tylko wzrosło bezpieczeństwo ale i wykrywalność przestępstw. LIczba zatrudnionych także wzrosła.

Cytuj:
Widzę że Kaczyńscy dzielą Polskę (solidarną/liberalną - my stoimy tu gdzie wtedy/oni tam gdzie stało zomo, "tu jest polska"- na Jasnej Górze).

Polskę dzielą media i kreatorzy mody.

Cytuj:
Widzę że ich słowo i zasady są gówno warte ("nie zostanę premierem gdy brat zostanie prezydentem", "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski").

A dzieki kaczynskim- gdzie masz samoobrone teraz?
Z bratem to niewinna obietnica, którą podłapały media i robią z tego afere i kłamce. Mocno mi to nie przeszkadza, gdyż wiem, że brat to bardzo zaufana osoba.

Cytuj:
Widzę że Kaczyński zamierza obstawić każdy element państwa swoimi kacykami, wyrzucając przy okazji tych nieposłusznych fuhrerowi (Marcinkiewicz, Sikorski).


To jest polityka, każda partia robiła to i będzie robić. Część z tych uprawnień daje nawet konstytucja. Logiczne jest, iż prezesem KRTiR nie będzie nikt z PO.

Cytuj:
Widzę że kraj w którym żyję zamienia się w państwo wyznaniowe (Rydzyk i jego radio, państwowe miliony przeznaczane na świątynie, religia wliczana do średniej).


Skoro w Polsce chcesz wolności, to daj ty świety spokój tym babciom i rydzykowi. Mamy wolny kraj, mi by nie przeszkadzało gdyby satan miał swoją rozgłośnie, poprostu bym jej nie słuchał. Masz się za liberała, a zwykła, mała rozgłośnia Ci przeszkadza. Kreatorzy mody do tego doprowadzili. A z drugiej strony pomyśl oreligii tak jak ja, czyli jako nasza kultura. Chrzest, bierzmowanie, komunia, śluby to wszystko daje nam okazje w tym pedzącym świecie spotkać sie z rodziną, porozmawiać. Gdyby tego nie było myślisz, że byly by takie okazje? Nie znał byś nawet pewno swoich ciotek. Religia wychowuje, uczy dobra więc nie mam nic przeciwko niej.

Cytuj:
Widzę polowanie na postkomunistów wszędzie tylko nie na swoim podwórku (Kryże, Wassermann, Jasiński, Aumilller, Kalata, Graczyk, Łopiński, Karski etc).


Są dwa rodzaje komunistów:
1. Taki, który zmienił poglądy ( ludzie się zminiają)
2. I zatwardziali komuniści i na tych sie poluje.

Cytuj:
Widzę że 58-śmio letni premier rządzi bądź co bądź 40 millionowym państwem, nie posiadając konta w banku (własnych oszczędności), prawa jazdy, żony ani dzieci i mieszka z matką. A więc jest niedorozwinięty z psychologicznego i socjologicznego punktu widzenia.


Dla mnie to plus, zresztą życie prywatne powinno nas gówno interesować. Ważne by nie kradł i nie wysprzedawał majątku, który nam został ( 40% banków, szpitale - na które zresztą kilkanascie lat gra orkiestra ). Reszta to polityka i gospodarka- one sobie same poradzą.


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 10:00 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Są dwa rodzaje komunistów:
1. Taki, który zmienił poglądy ( ludzie się zminiają)
2. I zatwardziali komuniści i na tych sie poluje.


No to mam lekko przejebane :(


:lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 10:03 
Cytuj  
Jeżeli pracujesz w mediach, administracji lub urzedach państwowych to pewnie tak ;),

bah, ale ty pewnie nawet teczki swojej nie masz...


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 10:22 
Cytuj  
Premier zapowiedział, że jeżeli Prawo i Sprawiedliwość wygra wybory, będzie dążyć do zmiany konstytucji. Podkreślił, że tego wymaga naprawa Rzeczpospolitej. - Trzeba na przykład znieść "blokujący wpływ Trybunału Konstytucyjnego na różne zmiany" - powiedział premier w "Sygnałach Dnia".
Wyborcy PiS nie przeszkadza, ze Kaczynski chcialby sparalizowac TK, aby moc przepychac niekonstytucyjne ustawy. Tylko, ze TK jest jednym z filarow naszej dmeokracji. Wynika pewnie to z tego co mowia dane statystyczne: wyborca PiS to czlowiek niewyksztalcony o niskim statusie materialnym(grupy w ktorych jest najwieksze poparcie dla tej partii). Notabene takich ludzi w Poslce jest najwiecej. Daja sie wiec latwo lapac na emocjonalne hasla, a europejskie wartosci to dla nich sprawa nieistotna. Nie mam zamiaru udowadniac, ze wyborca liberalny jest ladniejszy, inteligentniejszy od konserwatywnego. Zainteresowanych ta tematyka odsylam to zeszlotygodniowej "Polityki". Zmierzam do tego, ze chociaz konserwatysci sa wszedzie, to jednak w zachodniej europie nie ma tak duzych rozbieznosci. Podzialy, ktore rysowal kaczynski przez ostanie dwa lata daja o sobie znac. Ja zaczynam postrzegac wyborcow PiS jak ludzi z innej planety. Nie potrafie zrozumiec, jak moze im nie przeszkadzac atak na TK, czy slowa premiera:"prawo nie będzie nam przeszkadzać w walce z korupcją". Mysle, ze odnalezli by sie swietnie na Bialorusi. Jesli Kaczynski wygra na nastepne cztery lata, mysle ze emigracja sie poglebi. Pomimo, ze bylo sporo bledow osobiscie bylem dumny ze sciezki jaka wybrala Polska po 89'. Po ostanich dwoch latach zaczynam czuc obrzydzenie do slowa "Polska" bo kazdy debil w tym kraju ma go pelna gebe.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 11:49 
Cytuj  
Cytuj:
Deficyt był zawsze, tym razem pierwszy raz w historii jest on niższy niż kiedykolwiek


Poczytaj komentarze ekonomistów nie propagandystów.


Cytuj:
LIczba zatrudnionych także wzrosła.


Lies. Policjantów brakuje wszędzie, najgorzej jest na mazowszu i śląsku. Minister Stasiak twierdzi że brakuje ponad 6tyś funkcjonariuszy.

Cytuj:
Polskę dzielą media i kreatorzy mody.


Tu moglibyśmy się powymieniać poglądami ale po głębszym zastanowieniu to nie widzę sensu.

Cytuj:
A dzieki kaczynskim- gdzie masz samoobrone teraz?


Albo jesteś głupi albo ślepy i nie pamiętasz dzięki komu Samoobrona doszła do władzy. Standardowa riposta to "byliśmy zmuszeni wejść w koalicje by budować 4RP". A ja na to że PO też będzie zmuszona wejść w koalicję z LiD bo nie będzie w stanie utworzyć samodzielnie rządu większościowego, ale dla ciebie to będzie 13 grudnia 1981, wot cała PiSowska mentalność.

Cytuj:
Logiczne jest, iż prezesem KRTiR nie będzie nikt z PO


Nie mówiłem nic o PO.

Cytuj:
Skoro w Polsce chcesz wolności, to daj ty świety spokój tym babciom i rydzykowi.


Niech Religia zostanie w kościele tam gdzie jej miejsce, niech nie pcha się do polityki. I oczywiście zaprzeczysz że Rydzyk ma realny wpływ na wynik wyborów, że dysponuje armią moherów która na komendę pójdzie głosować na kogo trzeba.

Cytuj:
mała rozgłośnia Ci przeszkadza


Nie nie przeszkadza mi rozgłośnia jako taka.

Cytuj:
Kreatorzy mody do tego doprowadzili.


Jesteś śmieszny.

Cytuj:
Chrzest, bierzmowanie, komunia, śluby to wszystko daje nam okazje w tym pedzącym świecie spotkać sie z rodziną, porozmawiać. Gdyby tego nie było myślisz, że byly by takie okazje? Nie znał byś nawet pewno swoich ciotek. Religia wychowuje, uczy dobra więc nie mam nic przeciwko niej.


Ale co ty pierdolisz. Gadasz jakbym chciał zburzyć wszystkie kościoły a kler na pal ponabijać. Jątrzysz i robisz zamieszanie mimo że dobrze wiesz że piję tylko do kombinacji kościół-polityka, kościół-państwo. Ale to pewnie sprawka kreatorów mody w czerni, popatrz na moherki oni już wszędzie widzą żydów i masonów a do Rydzyka się modlą.

Cytuj:
Są dwa rodzaje komunistów:
1. Taki, który zmienił poglądy ( ludzie się zminiają)
2. I zatwardziali komuniści i na tych sie poluje.


Tu nawet nie chce mi się z tobą polemizować, bo znowu objawia się Kacza mentalność.

Pytanie retorczyczne, kto jest bardzie zatwardziałym komunistą ? Abp.Wielgus którego posądzano o kontakty z SB ? Czy Andżej Kryże, wiceminister sprawiedliwości 4RP który w skazywał ludzi podczas stanu wojennego (m.in. B.Komorowskiego) i usuwał sędziów wydających łagodne wyroki przeciwko działaczom opozycji ?

Cytuj:
Dla mnie to plus, zresztą życie prywatne powinno nas gówno interesować.


Chyba sobie żartujesz. Premier tak jak prezydent jest przedstawicielem naszego kraju. A Jarek poza tym co wymieniłem, nie zna nawet hymnu swojego kraju a i z poprawnym wysławianiem się ma problemy.
Marcinkiewicz przynajmniej miał prezencję i charyzmę.

I to by było na tyle. Możesz tutaj odpowiedzieć, ale jedynie dla własej satysfakcji bo ja nie zamierzam odpisywać. I tak nie jestem w stanie zmienić twojego światopoglądu więc moglibyśmy tak się qłotować do usranej śmierci. Peace.

A, nie bierz tych ewentualnych bluzg do siebie, zawsze mnie tak bierze jak myślę o PiSie.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 13:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Po ostanich dwoch latach zaczynam czuc obrzydzenie do slowa "Polska" bo kazdy debil w tym kraju ma go pelna gebe.


Rządy kaczyńskich to dla Polski przecież pochmurna pogoda w ładny dzień. Za nim dzień się skończy wyjdzie słonko


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 13:27 
Cytuj  
www.youtube.com/watch?v=kf3NMtfc9k8

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 13:28 
Cytuj  
co do corocznych deficytów budżetowych:
wg MF nasz dług publiczny w 2008 roku wyniesie 593,6 mld zł a w 2010 będzie to już 694,1 mld zł. Kiedy PiS przejmował władzę dług wynosił 500 mld zł. Tylko w tym roku na obsługę długu (odsetki od obligacji) wydaliśmy ponad 28 mld zł.

Jeśli nie teraz zaczniemy go obniżać, gdy mamy "boom gospodarczy", to kiedy? Zamiast "taniego państwa" wydatki budżetowe wciąż rosną (zwiększone dochody budżetowe nie oznaczają jak widać w Polsce zmniejszenia deficytu), pół biedy, gdyby to szło na rozwój kraju... gorzej, że za te pieniądze nie powstają autostrady, nie przeznacza sie ich na badania naukowe itd. - są przejadane przez rozwijającą się wciąż (wbrew zapowiedziom) administrację i inne organy państwowe.

Miłośnikom obecności Kościoła i religii w życiu codziennym i (przede wszystkim) w publicznym polecam artykuł Jarosława Makowskiego "Kościół świeckiego prymasa" w najnowszej Polityce.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 13:33 
Cytuj  
DVD napisał(a):
www.youtube.com/watch?v=kf3NMtfc9k8


Kwach zapomniał o aferze LFO chyba.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 14:04 
Cytuj  
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 41848.html

Wałęsa oddawaj moje sto milionów!
Tusk oddawaj mój samochód!

Gównojady...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 14:15 
Cytuj  
Dana- odpowiem w twoim stylu, moze to najlepiej do ciebie trafi : głupi to jesteś ty i w dodatku ciemny jak fiut araba. A twoje wycinanki nawet nie mają charakteru pseudointeligenta, ty sie nawet nie kryjesz, żeś dres spod bloku.

Co do tego artykułu wyżej :

Cytuj:
"To nie jest tak, że musimy wybierać między prawicą, nad którą unosi się cień oszołoma, a postkomunistyczną lewicą "


Tylko kto tu tak naprawde jest aglllesywny? Komu Panie tusk ta agllesje zarzucacie? Pomyślcie co by było gdyby kaczka powiedziała o tusku, że jest oszołomem. Ot i taka róznica.


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 14:29 
Cytuj  
ciemny lud i tyle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 14:35 
Cytuj  
problem w tym, że kaczory, i ludzie na nich głosujący mają kompleks "małego" członka


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 14:40 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Tylko kto tu tak naprawde jest aglllesywny? Komu Panie tusk ta agllesje zarzucacie? Pomyślcie co by było gdyby kaczka powiedziała o tusku, że jest oszołomem. Ot i taka róznica.

To powiedział komorowski...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 14:43 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Jeżeli pracujesz w mediach, administracji lub urzedach państwowych to pewnie tak ;),

bah, ale ty pewnie nawet teczki swojej nie masz...


a o jaką konkretnie się rozchodzi? mimo dość młodego wieku mam tak jak każdy człowiek teczki tu i ówdzie :D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 14:50 
Cytuj  
Oh oh eagle, bo ci żyłka pęknie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.