mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 14:37 
Cytuj  
Obrazek

so sweet.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 14:52 
Cytuj  
Bez brudnych zabaw pls.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 17:17 
Cytuj  
Generalnie politycy maja dwa rozwiazania:
1. albo sie inwestuje w przyszlosc, czyli polityka prorodzinna, socjal (tak, kurwa socjal) dla rodzin wielodzietnych, ulgi/znizki i efekty beda, ale dopiero za lat 20
2. albo sie inwestuje w dzisiejszych emerytow i rencistow - tnac socjal, podwyzszajac podatki, generalnie prowadzac antyspoleczna i antyrodzinna polityke - skutki sa widoczne od razu - dlug publiczny w ciagu roku spadnie o ~1%, to, ze po 10-20 lat bedzie rosl w oszalamiajacym tempie bo coraz mniej ludzi bedzie w wieku produkcyjnym przeciez nie ma znaczenia)

PO to zwyczajni populisci, gowno ich obchodzi co bedzie za kilka lat. Udowadniali to juz wystarczajaca ilosc razy i tak jest w tym przypadku. Najlepiej, ze z tego ciezko wybrnac - niby media wspominaja o nizu demograficznym, tylko zapominaja dodac, ze w wieku "rozplodowym" jest akurat wyz demograficzny (roczniki 80-te). To nie jest niz demograficzny to jest prawdziwa zapasc demograficzna - osobiscie nie znam zadnej pary w Polsce ktora ma trojke dzieci..

Btw. Mendol byles w UK? Masa dzieci na ulicach to pierwsze co uderza przyjezdnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 18:02 
Cytuj  
Pewnie pokładano nadzieję że roczniki 80-te wyprodukują następne wyże i będzie super


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 18:06 
Cytuj  
To się przeliczą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 18:16 
Cytuj  
marek: bylem pare razy na wakacjach. w przyszlym roku pewnie tez bede.
udarzaja tez usmiechniete twarze, zadbane ogrodki przed domami, setki miejsc do wypoczynku (glupie ruiny z 15 wieku, strumyczek, trawka rowno przycieta i tlumy ludzi na piknikach), prawdziwe promocje w sklepach, no i kurwa polacy na kazdym kroku w londynie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 18:16 
Cytuj  
Cytuj:
socjal (tak, kurwa socjal)

Spoiler:


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 18:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
marek: bylem pare razy na wakacjach. w przyszlym roku pewnie tez bede.
udarzaja tez usmiechniete twarze, zadbane ogrodki przed domami, setki miejsc do wypoczynku (glupie ruiny z 15 wieku, strumyczek, trawka rowno przycieta i tlumy ludzi na piknikach), prawdziwe promocje w sklepach, no i kurwa polacy na kazdym kroku w londynie :)


Jak jeździłem w delegacje to widziałem głównie pakistanczyków i hindusów


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 18:53 
Cytuj  
a to nie moja wina, ze cie w takie delegacje wysylali :)
w londynie bylem tylko raz, na szybkiej wycieczce jednodniowej, nastepne wyjazdy tam sobie darowalem, za duzy zgielk jak na wypoczynek wakacyjny.
pozwiedzialem za to oxfordshire i nie chcialem wracac do polski.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 18:55 
Cytuj  
Większość starych czy drogich dzielnic jest w zachodnich miastach ładna. Idź trochę w bok i masz syf plus masy czarnych.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 18:58 
Cytuj  
chodzilem i w bok, lewy oraz prawy, i do tylu oraz przed siebie. nie zauwazylem strasznego syfu badz masy czarnych.
no ale w sumie, nie pojechalem tam po to, zeby szukac czarnuchow, a potem narzekac na forum, jak to jest chujowo na swiecie.
w oxfordzie sa czarni, zolci, czerwoni, biali, a i tak uwage zwraca sie na mlodych 'gniewnych' anglikow, calkiem podobnych do naszej menelowej mlodziezy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 19:02 
Cytuj  
Siedziałem tam blisko tydzień turystycznie i widziałem mały kawałek miasta. Także jeden dzień? Proszę cię. Syf jest. To samo Paryż: pola Elizejskie, okolice Luwru wszystko ładnie pieknie. Troche dalej smieci na ulicy i czarni dresiarze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 19:06 
Cytuj  
napisalem przeciez torku, ze w londynie bylem jeden dzien i nie wypowiadam sie na temat tego miasta.
a jedno co zapamietalem, to przy wjezdzie do londynu, sa blokowiska, gdzie na co drugim balkonie, wisiala antena polsatu :)
za to w oxfordshire bylem zdecydowanie dluzej, pozwiedzalem i opisuje to co widzialem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 19:13 
Cytuj  
Ano tak, mój błąd. Tak czy inaczej, w biedniejszych dzielnicach jest syf. W sumie Wawa nie ma nawet jednej lepszej. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 19:19 
Cytuj  
no na pewno w kazdym miescie sa dzielnice, gdzie jest syf, brudasy i chujnia.
ale czesto, nie rzuca to sie az tak strasznie w oczy - za to fajnych miejsc jest zdecydowanie wiecej.
mi sie zajebiscie podoba na angielskiej wsi.
u nas gdzie bys nie poszedl to i tak przejebane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 19:27 
Cytuj  
Polska wieś tez się zmienia. Fakt, że je jeszcze sporo w typie z filmu "Arizona" ale są tez ładniejsze. Pieniądze z UE, moda na agroturystykę, eko zrobiły swoje.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 20:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Siedziałem tam blisko tydzień turystycznie i widziałem mały kawałek miasta. Także jeden dzień? Proszę cię. Syf jest. To samo Paryż: pola Elizejskie, okolice Luwru wszystko ładnie pieknie. Troche dalej smieci na ulicy i czarni dresiarze.

Ta, w Paryżu nawet nie trzeba specjalnie schodzić z tras turystycznych, żeby dostrzec (i wyczuć), że to miasto z masą problemów na karku. Centrum Londynu jednak wypada lepiej pod tym względem.
Co mi się tam rzuciło w oczy (w Paryżu) to to, że tam a ulicach w ogóle nie ma starych ludzi, ja nie wiem co oni z nimi robią, bo nie wierzę, że wszyscy siedzą w domach spokojnej starości. W Krakowie od bladego rana do wieczora masz w komunikacji miejskiej tabuny ledwo trzymających się na nogach przedwojennych wraków jadących chuj wie gdzie i po co.

Ogólne wrażenia z zachodu - ludzie są milsi. Tak normalnie, na ulicy, w sklepie, autobusie. Zupełnie inne standardy zachowań niż u nas. Jesteśmy narodem potwornych buców.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 21:00 
Cytuj  
no ja bylem w szoku jak zobaczylem kierowce autobusu miejskiego, ktory zatrzymal sie parenascie metrow za przystankiem jak jakas babcia pomachala reka, bo nie zdazyla podejsc na przystanek.
kierowca otworzyl drzwi, babcia wsiadla, zaplacila i dalej. zero problemu.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 21:44 
Cytuj  
Ano, nie zaczekanie, czy zamkniecie drzwi przed nosem to tu sie zdarza w drodze wyjatku, chodz irole to jednak zgraja burakow :lol: :wink:

A co do dzieciakow, to mam 32 lata, cora za dwa tygodnie konczy 3 lata, a drugie w drodze z terminem na luty i powiem, ze troche zaluje, ze nie zdecydowalem sie rok czy dwa lata wczesniej. Jednak bedzie ciezko z forma zeby pograc w noge na poziomie z 14 czy 15 latkiem/tka ;-)
Co do PL to nie ma co myslec. Na moje, pozamiatane mamy, chyba ze sie stanie lupkowy cud, albo jakis inny technologiczny skok. Miedzy innymi dlatego nie wrocilem, mimo ze mialem juz oferte 8k brutto + 13tka czasem 14tka w roku.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 22:43 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
W Krakowie od bladego rana do wieczora masz w komunikacji miejskiej tabuny ledwo trzymających się na nogach przedwojennych wraków jadących chuj wie gdzie i po co.

Ogólne wrażenia z zachodu - ludzie są milsi. Tak normalnie, na ulicy, w sklepie, autobusie. Zupełnie inne standardy zachowań niż u nas. Jesteśmy narodem potwornych buców.


so true junkier so true.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.