mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 10:28 
Cytuj  
Ilość pierdolniętych lewaków na tym forum jest przerażająca. Widać że wieloletnie muzgojebanie przez Towarzysza Michnika dało skutki.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 10:41 
Cytuj  
"Europie potrzeba mniej głupich regulacji, dzięki temu zwiększymy konkurencję i stworzymy nowe miejsca pracy.

Jeżeli pozbędziemy się głupich unijnych regulacji, wtedy bilety lotnicze będą znacznie tańsze. W Unii Europejskiej funkcjonuje bowiem taka zasada: jak coś dobrze działa, to należy to opodatkować, jeżeli po opodatkowaniu dalej działa, to trzeba nałożyć różne regulacje, a jak w końcu przestaje działać, to wtedy uruchamia się dotacje. To jest absurd.

Ryanair udowadnia cały czas, że tanie linie mogą być opłacalne, jeżeli nie są obciążone nadmiernymi regulacjami. Wczoraj zapowiedzieliśmy uruchomienie połączeń z Gdańska do Wrocławia za 99 zł. To o połowę taniej niż LOT. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uruchomimy też połączenia z Gdańska do Warszawy nawet za 50 zł.

Tylko biznesowi trzeba na takie działania pozwolić. Tymczasem Komisja Europejska ma w sobie pewne szaleństwo, bo chce globalne problemy związane ze zmianami klimatu rozwiązywać tylko w Europie. Chce opodatkowywać linie lotnicze za przeloty nad Europą. I to ma uratować świat przed globalnym ociepleniem, które nawet nie wiadomo, czy w ogóle istnieje. Za takie absurdalne działania zapłacą wszyscy europejczycy."


~ Michael O'Leary, prezes Ryanair


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 10:47 
Cytuj  
Trzeba mieć nadzieję, że Nefastus też się nie rozmnaża wzorem za Gejrowskim.^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 10:51 
Cytuj  
Niestety wśród kobiet tez jest ta ułomność, a pewnie wali na kalendarzyk jak bóg przykazał. Chociaż racja, że to pewnie pedał.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 10:54 
Cytuj  
No bez przesady czasem cos jebnie i czesc poglodow chujowa, ale cos madrego tez powie.

ale ogolnie to jeden z polish rangers http://www.youtube.com/watch?v=lcWGvYXtnKw ;]

Obrazek


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 wrz 2013, 11:00 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 10:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Trzeba mieć nadzieję, że Nefastus też się nie rozmnaża wzorem za Gejrowskim.^^


Ja też mam nadzieje że dzięki pedalstwu lewactwo w końcu wyginie, i nie będzie już gejc3ow i Blendadebili.

Jedyna nadzieje w pedalstwie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 11:35 
Cytuj  
Cytuj:
No bez przesady czasem cos jebnie i czesc poglodow chujowa, ale cos madrego tez powie.

Tylko, że to jest mądrość na poziomie pana Zdzisia spod sklepu. Z Cejrowskiego jest świetny gawędziarz i dopóki opowiada o pigmejach fajnie się go ogląda. Jak zaczyna w ten sam sposób pieprzyć o polityce już nie bardzo, ale jak ktoś lubi słuchać Kaczmarskiego to pewnie i taka prostacka retoryka do niego trafi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 11:39 
Cytuj  
Ja tam lubię parę utworów Kaczmarskiego czy Gintrowskiego. Także muzyki w to nie mieszajmy. Ostatnio performer Max Kolonko pierdolił coś bombie etnicznej. Może zrobią bombę na low iq, to zwolennicy prawicy wyginą. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 11:46 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Trzeba mieć nadzieję, że Nefastus też się nie rozmnaża wzorem za Gejrowskim.^^


Ja też mam nadzieje że dzięki pedalstwu lewactwo w końcu wyginie, i nie będzie już gejc3ow i Blendadebili.

Jedyna nadzieje w pedalstwie.


rotfl
+1

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 11:49 
Cytuj  
No nic, tor-bled-nam musimy się posunąć i wydać na świat ultra-lewaka co ich zje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 12:02 
Cytuj  
te, lewacy ;p , ale chyba nie wierzycie, ze ludzie moga np. w polsce dobrze zyliby na wysokim socjalu? ;p

ociec, lepiej ninja pirate robo jesusa.


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 wrz 2013, 12:03 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 12:03 
Cytuj  
@Oyciec Tylko nie socjalista! Jak ok, to gimme a call for buttsex.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 14:31 
Cytuj  
@ Nefastus, widzę, że nie zrozumiałeś o czym pisałem w poście dotyczącym vat, trudno. Miłego trollowania.

Cejrowski nie wnikając w to czy się go lubi czy nie to w linkowanej wypowiedzi ma rację.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 15:42 
Cytuj  
Havok napisał(a):
@ Nefastus, widzę, że nie zrozumiałeś o czym pisałem w poście dotyczącym vat, trudno. Miłego trollowania.

Cejrowski nie wnikając w to czy się go lubi czy nie to w linkowanej wypowiedzi ma rację.


Dopiero później zrozumiałem o co Ci chodziło z vatem, było późno.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 17:54 
Cytuj  
http://wpolityce.pl/wydarzenia/63497-sy ... ropejskich


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 17:47 
Cytuj  
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czym- ... lf-2013-09


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 17:57 
Cytuj  
Wiedziałem!

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 18:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czym-jest-werwolf-2013-09


:lol:

Wszystko jest teraz jasne! Korwin to tajny Nazistowski Żyd ściśle współpracując z komunistami.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 20:16 
Cytuj  
http://gospodarka.dziennik.pl/news/arty ... wicza.html
zegar balcerowicza tyka ;p


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 paź 2013, 23:02 
Cytuj  
http://wmeritum.pl/korwin-mikke-nie-moz ... ac-faktow/

Cytuj:
Jeśli Rada Regencyjna przekazała władzę komuś, to znaczy, że ją miała – twierdzi Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z naszym portalem.

Co takiego wydarzyło się 7 października 1918 roku, że to właśnie tę datę wybrał Pan na Marsz Niepodległości?

Ogłoszenie niepodległości Królestwa Polskiego przez rządząca w Polsce Radę Regencyjną.

Jest to wydarzenie ważniejsze od przekazania władzy Józefowi Piłsudskiemu?

Jeśli Rada przekazała władzę komuś, tu: bandycie spod Bezdan, jak mawiał kard.Hlond – to znaczy, że ją miała. A miała ją od 7 października. Niemcy i Austro-Węgry uznały niepodległość Polski i w ciągu kilku najbliższych dni przekazały radzie regencyjnej i powołanemu przez nią rządowi całość władzy nad administracją, szkolnictwem, sądownictwem i wojskiem.

Dlaczego w takim razie tej daty nie ma w podręcznikach, dlaczego się jej nie celebruje?

Dlatego, że rządzi komuna. Ja w 1982 roku w podziemnej broszurze pisałem: „Rządząca klika na pewno przekaże władze komuś powołującemu się na Piłsudskiego (socjalistę przecież) byle zachować socjalizm. Jeśli tow. Kwaśniewski i Jego Gang składa kwiaty pod pomnikiem tow. Ziuka – to czci swojego duchowego kumpla. Inna sprawa, ze po dojściu do władzy Piłsudski socjalistów nieco ograniczył w zapędach…
Marsz Wolności i Suwerenności

Tegoroczny Marsz ma rozpocząć się Mszą Świętą 6 października o godzinie 11:30 w kościele św. Aleksandra przy placu Trzech Krzyży w Warszawie. Następnie marsz ma przejść do kolumny Zygmunta i tam zakończyć się około godziny 15.

Ilu osób spodziewa się Pan na Marszu Wolności i Suwerenności?

2000. Ale to zależy od rozmiarów akcji propagandowej – a ta kuleje.

W zeszłym roku marsz przyciągnął około 500 osób – sądzi Pan, że w tym roku pojawi się ich cztery razy więcej?

Podobnie jak z Marszem Niepodległości. Zaczynał skromnie…

Tylko że Marsz Niepodległości szybko zyskał dzięki „akcji propagandowej” Gazety Wyborczej, która tak dzielnie ostrzegała przed faszystami, że liczba uczestników marszu zwiększyła się kilkukrotnie

Cóż, trzeba liczyć na te i inne gazety…

Nie obawia się Pan tego, że marsz wolności i suwerenności okaże się marszem Kongresu Nowej Prawicy?

Mam nadzieję! Marsz Niepodległości stał się Marszem Ruchu Narodowego – czyż nie?

Ale czy jednym z założeń marszu nie jest przyciągnięcie jak największej liczby obywateli popierających między innymi różne ugrupowania prawicowe?

Ubiegłoroczny marsz zgromadził około 500 osób, głównie sympatyków Kongresu Nowej Prawicy

Poza KPN i UPR nie ma w Polsce ugrupowań prawicowych. jest luka – i trzeba ja jak najszybciej wypełnić. Przypominam, ze wg. „teczki Holochera” w otoczeniu np. byłego szefa Młodzieży Wszechpolskiej jest pewna ilość narodowych socjalistów a nawet narodowych komunistów. Czyli Czerwonej Hołoty.

Czy w takim razie potrafiłby Pan znaleźć w sejmie jakiegoś posła, który mógłby być kandydatem do wypełnienia tej luki?

Cóż: własnie rozczarowaliśmy się WCz. Jarosławem Gowinem, który w „Młodzież Kontra” opowiedział się za wprowadzeniem zamiast dochodowego… podatku obrotowego! Czyli znacznie gorszego – bo preferującego „mały obrót – duży zysk”. Także był dumny z obrabowania ludzi poprzez podniesienie wieku emerytalnego… Niestety: praktycznie cała obecna „klasa polityczna” to banda komuchów…

Czy uważa Pan że data Święta Niepodległości będzie wymagała szerszej debaty publicznej?

Nie. fakty są faktami. Nie można przez głosowanie ustalać faktów. Mieliśmy taki przykład niedawno: początek XXI stulecia obchodzono 1-I-2000 podczas gdy w rzeczywistości powinien to być 1-I-2001. Kompromitacja cywilizacji, która nie potrafi liczyć na palcach…

To w jaki sposób chce Pan zmienić mentalność społeczeństwa?

Mówiąc i pisząc. Kropla drąży skałę. I ta metoda wyraźnie się sprawdza.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.