mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 13:02 
Cytuj  
Ziemkiewicz powinien się ograniczyć do pisania książek dla nastolatków.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 13:27 
Cytuj  
Bardziej prawdopodobne jest, że jesteś idiotą.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 15:29 
Cytuj  
Ale oczywiście umiesz uzasadnić swoje głębokie przemyślenia?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 15:31 
Cytuj  
komentarz jaki dales do materialu uzasadnia wypowiedz niaha, wiec nie trzeba daleko szukac.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 15:35 
Cytuj  
Komentarz dałem do całokształtu obecności Ziemkiewicza w mediach i na podstawie jego felietonów.

A zresztą gdyby na podstawie komentarzy twoich czy niacha przyznawać renty ze względu na upośledzenie mielibyście dawno wikt i opierunek od państwa polskiego.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 15:56 
Cytuj  
Neonin, mimo że to dział "polityka" to jednak za bardzo bierzesz do siebie wszystko.

z innej beczki
Jak wiemy GW pada ze względu na spadający nakład ( jak i inne papierowe wydania ), a online nie udało się im nic sensownego stworzyć, jednak całe szczęście że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zadbała o to by właściciel GW czyli AGORA przetrwała kolejny cios, przyznano im miejsce na kanał filmowy mimo że ofertę mieli gorszą, tak się robi interesy w Polsce.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 16:37 
Cytuj  
Do siebie? ja jestem po prostu fanem stwierdzeń "jesteś gupi i chuj" Stąd też pewnie moja przesadna reakcja.

Anyway media tradycyjne są i tak w głębokiej dupie, żaden kanał TV tego nie zmieni - widać to zresztą po drastycznym spadku oglądalności programów informacyjnych.
Chcąc nie chcąc wszystko przenosi się do sieci / w chmurę szkoda tylko że trudno jest wyłowić w tym całym szumie wartościowe treści. No i oczywiście nikt jeszcze nie znalazł dobrego sposobu na monetaryzację tradycyjnych mediów w necie. Ale to pewnie kwestia czasu - lub zawód dziennikarza zniknie / zmieni się w "rejestratora wypadku przez komórkę do wrzucenia na YT"
No i przeżyją dziwolągi / kreatorzy kontrowersji itp.

Pytania czy pokolenie, które nie zna życia bez internetu nie ma tego głęboko w dupie ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 16:55 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Komentarz dałem do całokształtu obecności Ziemkiewicza w mediach i na podstawie jego felietonów.

A zresztą gdyby na podstawie komentarzy twoich czy niacha przyznawać renty ze względu na upośledzenie mielibyście dawno wikt i opierunek od państwa polskiego.


Komentarz do caloksztaltu...no to wszystko wyjasnia. Nie ma to jak taki rozbudowany, ostry i trafny komentarz jak Twoj. To wbrew naszym jednolinijkowcom, swiadczy o Tobie jak najlepiej...
Na pewno przepuscilbym Cie w kolejce po swiadczenie, nie martw sie!


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 17:30 
Cytuj  
Widzę, ze tvn wyhodowal sobie armię liberałów, a teraz tv republika tworzy swoja horde prawicowow. :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 17:41 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Widzę, ze tvn wyhodowal sobie armię liberałów, a teraz tv republika tworzy swoja horde prawicowow. :)


Jezeli piszesz ogolnie to sie zgodze. Zdecydowanie ta nierownowaga w mediach, ktora tyle lat sie utrzymywala, nie byla korzystna i ta "horda" prawicowcow, ktora nie znajduje tego co chce w takiej TRWAM wreszcie moze bedzie mialo swoja sensowna telewizje. Mysle, ze bedzie nie mniej obiektywna od TVN, a to pozwoli na wypracowanie sobie wlasnego zdania na rozne tematy, jak juz sie obejrzy ocene tychze w jednej i drugiej.

Osobiscie mam nadzieje, ze urosnie w sile i zacznie byc jakas przeciwaga.

A jak pijesz do mnie, to ja jestem narodowcem, o liberalnych pogladach na gospodarke i umiarkowanym jak chodzi o swiatopoglad.

A tak btw:

http://telewizjarepublika.pl/niemcy-nie ... nvEeeLgyk0


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 17:52 
Cytuj  
Nie, aż taki zlosliwy nie jestem. Kiedyś próbowałem do kawy czytac newsweek, następnie w sieci czy do rzeczy dla równowagi. Szybko przestalem bo czułem, ze jedni i drudzy próbują zrobić mnie w chuja. I nie ma zmiłuj. Od lewa do prawa, każdy sie i tak obesra gdy zaproponuja mu udzial w zarzadzie kghmu. :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 17:56 
Cytuj  
Spierdalajcie mi z telewizja republika.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 18:14 
Cytuj  
Obrazek

http://telewizjarepublika.pl/poslowie-p ... nvNw-LgwX8

Jarek pociaga za smycz i zapina obroze :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 19:12 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
A jak pijesz do mnie, to ja jestem narodowcem, o liberalnych pogladach na gospodarke i umiarkowanym jak chodzi o swiatopoglad.


Powodujesz u mnie dysonans poznawczy. Wolę jak narodowcy to takie niahy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 19:37 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Spierdalajcie mi z telewizja republika.


posluchal owsika!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 19:58 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Spierdalajcie mi z telewizja republika.


posluchal owsika!


Wolę jąkałę w hipsterskich okularkach niż bandę tych debili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 20:04 
Cytuj  
owsik się wkurzył bo go zapytali o rozliczenie z faktur w jego firmie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 21:13 
Cytuj  
@ociec
wracaj "hajlować" do lustra


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2013, 12:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
A jak pijesz do mnie, to ja jestem narodowcem, o liberalnych pogladach na gospodarke i umiarkowanym jak chodzi o swiatopoglad.


Powodujesz u mnie dysonans poznawczy. Wolę jak narodowcy to takie niahy.

Ja też przynajmniej idiotę na odległość rozpoznasz.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 18:48 
Cytuj  
"PO spełnia marzenia swojego elektoratu. Od dzisiaj kradzież do 400 zł nie będzie przestępstwem (wcześniej było to 250 zł). Nowym i starym złodziejom oraz tym wychodzącym dzisiaj na wolność (w III RP łagodniejsze prawo działa wstecz) życzymy POwodzenia. Wyniki wyborów w więzieniach w 2011 roku: PO - 35,6% Palikociarnia - 32,2%, PiS - 7,5%, SLD - 3,9%, PSL - 2,8%, KNP - 0.6%, Frekwencja wynosła 57,8%"


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.