mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 12:23 
Cytuj  
Sienieznacie. Oni powiesili poprawną, to agenci PO zmienili zaraz po wywieszeniu tak, żeby obalić rząd !


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 12:46 
Cytuj  
ogladaliscie Kurskiego w "Teraz My"? , dawno takiego polewu nie mialem
jeszcze chwila i Morozowski dalby mu w ryj ror :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 13:09 
Cytuj  
Odnośnie "afery taśmowej" Piwnica pod baranami ma nowy kawałek:
http://bi.gazeta.pl/im/2/3658/m3658582.mp3
Słowa: poseł Lipiński, muzyka: Adrian Konarski.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 13:09 
Cytuj  
Wczoraj sciagnalem z netu nagranie, niezla polewka.. obejrzyjcie sobie tez wypowiedzi p. Baczka ->
http://www.youtube.com/watch?v=TcEqL9mDq3o
http://www.youtube.com/watch?v=TBSjagbjOVM


_________________
.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 13:14 
Cytuj  
Ma ktos moze linka do nagrania z ostatniego Teraz My z Kurskim?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 13:24 
Cytuj  
http://www.yousendit.com/download/cTqOm9RqYZc%3D

http://www.yousendit.com/download/cTqOm5mgYZc%3D

http://download.yousendit.com/FF64562C2B183109

Kurski vs Sekielski/Morozowski

220 mg


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 15:07 
Cytuj  
Nowe logo PISu

http://img81.imageshack.us/img81/4371/piseq7.jpg


_________________



*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 12:13 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 70115.html

hahehahehahe


_________________
Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 15:17 
Cytuj  
"Niech żyje Premier!" "Oto nasz Przywódca!".
Takie i podobne okrzyki przypominają inne wiece, przed rokiem 89. Czy ludzie naprawde nie widzą, że tak zaczyna się autorytaryzm i despotyzm? Pewnie trochę przesadzam, ale to co niesie ze sobą ten rząd jest straszne. Miałby być rozliczenia z przeszłością, świetlana przyszłość, Polska solidarna. Tymczasem pan Premier i jego partyjni koledzy rzucają oskarżeniami na lewo i prawo. Tyle jadu ile wylewa PiS na inne partie, opozycję i ich przeciwników nie widziałem nigdy.
Powiem szczerze, że choć nie jestem ani nie byłem sympatykiem PiS to myślałem, że będzie jakimś przełomem. Przejściem od państwa socjalnego do sprawnie funkcjonującego , ze światłymi obywatelami, pełnoprawnego członka UE. Jednak to co otrzymaliśmy to podwyżki podatków, akcycy. wieczne kłótnie na górze, niesprawność rządu, niewydolność ustawodawstwa i powiekszenie wydatków rządu. Zasługi tej władzy(nieliczne ale niepodważalne) malają kiedy zestawi się je z jej błędami. Jednak pan Premier ciągle twierdzi, że jest dobrze a będzie jeszce lepiej.
Doprawdy? A gdzie reforma finansów, służby zdrowia, zmiejszenie wydatków?
Tylko jednego bym chciał ; aby pan Premier razem z rządem przeprosił społeczeństwo. Za rok nieudolnego rządzenia, za Leppera, za Giertycha, za Mojzesowicza i Lipińskiego. Chciałbym żeby pan Premier połknął własną dumę i ego i zawiązał koalicję z PO(oni też muszą połknąć dumę)
Powód jest prosty : w całych tych swarach, kłótniach, aferach taśmowych, aferach wekslowych gdzieś zaginęło dobry Polski. Kraju za który Ci ludzie są odpowiedzialni.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 16:37 
Cytuj  
Apropo "czeskiego bledu": Co za żenada.


Ostatnio edytowano 7 paź 2006, 17:05 przez Huba, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 16:54 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Co za żenada.


nie badz taki surowy Astaniel sporo sie napracowal zeby powyzsze napisac


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 17:04 
Cytuj  
My fault, dlugo nie dalem f5 i napisalem post tak odnosnie tresci linku Zycha.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 21:20 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
"Niech żyje Premier!" "Oto nasz Przywódca!".Takie i podobne okrzyki przypominają inne wiece, przed rokiem 89.


Alez oczywiscie przeciez tylko zmuszeni albo oplaceni ludzie moga chwalic premiera swojego kraju LOL

Astaniel napisał(a):
Czy ludzie naprawde nie widzą, że tak zaczyna się autorytaryzm i despotyzm?


Tak! Wprowadzmy na to cenzure, z pewnoscia zwiekszy to fundamenty polskiej demokracji LOL

Astaniel napisał(a):
Pewnie trochę przesadzam, ale to co niesie ze sobą ten rząd jest straszne. Miałby być rozliczenia z przeszłością, świetlana przyszłość, Polska solidarna.


Rozliczenia z przeszloscia? dekomunizacja + lustracja? :P
Swietlana przyszlosc? polecalbym jednak skonczyc wierzyc reklamom
Polska solidarna? moze zamiast dawac $ na pomoc spoleczna przeznaczmy te $ na...o, moze edukacje?

Astaniel napisał(a):
Tymczasem pan Premier i jego partyjni koledzy rzucają oskarżeniami na lewo i prawo. Tyle jadu ile wylewa PiS na inne partie, opozycję i ich przeciwników nie widziałem nigdy(...) Tylko jednego bym chciał ; aby pan Premier razem z rządem przeprosił społeczeństwo.


"SLD > PiS" ale sie porobilo :]


Astaniel napisał(a):
Powiem szczerze, że choć nie jestem ani nie byłem sympatykiem PiS to myślałem, że będzie jakimś przełomem. Przejściem od państwa socjalnego do sprawnie funkcjonującego , ze światłymi obywatelami, pełnoprawnego członka UE.


Astaniel napisał(a):
Polska solidarna.

zdecyduj sie

Astaniel napisał(a):
Powód jest prosty : w całych tych swarach, kłótniach, aferach taśmowych, aferach wekslowych gdzieś zaginęło dobry Polski. Kraju za który Ci ludzie są odpowiedzialni.


frazesy, a tym to mozesz


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 09:51 
Cytuj  
@MagPS mówiłem nie o chwaleniu premiera ale o fanatycznemu wpatrzeniu się w jego postać.

Co do reszty to wydaje mi się, że dekomunizacja i lustracja jakoś nie przebiega jak powinna. Weźmy chociażby projekt nowej ustawy lustracyjnej, którą zajęli sie młodzi dzialacze PiS. Mam rozumieć, że są wybitnymi specjalistami w dzedzinie ustawodawsta i lustracji?

Jak dla mnie państwo solidarne=/= socjalne. Myślałem bardziej o nie dzieleniu ludzi na "naszych" i "onych".

Frazesy mówisz. W takim wypadku istnienie tych partii mija się z celem. Oni kandydowali właśnie żeby ulepszyć życie w Polsce. Każda z partii jakoś chciała ją naprawić. Tylko tego oczekuję nic więcej. Żadnych cudów czy też poświęcania się. Po prostu skuteczności w działaniu i zrozumienia, że idea naprawy Polski jest bliska wszystkim i można to pogodzić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 23:41 
Cytuj  
"Gdyby wszystkim głupcom zawiesić dzwonki na szyjach, ludzie mądrzy musieliby nosić watę w uszach."


Cytuj:
...podwyżki podatków, akcycy... wieczne kłótnie na górze... niesprawność rządu... niewydolność ustawodawstwa i powiekszenie wydatków rządu...
...autorytaryzm i despotyzm !!!
...to co niesie ze sobą ten rząd jest straszne !!!
... Premier i jego partyjni koledzy rzucają oskarżeniami na lewo i prawo !!!


...Telemaniak 2...

Cytuj:
...Tyle jadu ile wylewa PiS na inne partie, opozycję i ich przeciwników nie widziałem nigdy...


...Tak ślepy, że słońce myli z ksieżycem...

Nie bede pisał nic wiecej bo wyglądasz mi na podpuche tego topicu.


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 12:58 
Cytuj  
Jak mnie przekonasz, że to co powiedziałem jest nieprawdą? Może rozwiniesz troche swoją wypowiedź, bo jak na razie świadczy ona o tym, że nie bardzo umiesz formułować argumenty.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 13:02 
Cytuj  
Widać nie czytasz tego threadu ;)
No i kolejna cegiełka, acz niesprawdzona. Jeśli Subotic to nie ten Subotic to polecą głowy, oj polecą.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 13:54 
Cytuj  
@SwenG czytam thread, ale myślałem, że może mu sie nie chce albo coś takiego. Nie myśalałem że naprawde nie potrafi dyskutować.

Co do Suboticia to w/g mnie to żałosne, że Kurski jest specjalistą w rzucaniu fałszywych oskarżeń oczywiście bez ponoszenia konsekwencji.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 13:57 
Cytuj  
Kogo obchodzi dekomuniazacja i lustracja?
Prawde powiedziawszy mam to w dupie kto byl ubekiem a kto nie. Kto donosil, a na kogo donoszono.

Mnie obchodzi to zeby w kraju bylo lepiej, zeby gospodarka sie rozwijala, zby place rosly, ceny mieszkan spadaly, paliwo bylo tansze i zeby moc godnie zyc nie trzeba bylo emigrowac z tego kraju.

Ale kurwa mac nie! Od 15 lat sie rozliczaja z przeszloscia i beda kolejne 15 lat rozliczac. Az moze w koncu wymra te wszystkie stare postsolidarnosciowe gady razem komunistycznymi dziadami i bedzie wreszcie spokoj. Tylko nie wiem ilu wtedy Polakow w Polsce zostanie i czy wogole kraj tak dlugo wytrzyma.

Ps. a powastanie styczniowe juz rozliczone? wiadomo kto donosil zaborcom? ja bym podciagnal to pod lustracje i wydziedziczyl spadkobiercow... hyh


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 14:20 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
...
Mnie obchodzi to zeby w kraju bylo lepiej, zeby gospodarka sie rozwijala, zby place rosly, ceny mieszkan spadaly, paliwo bylo tansze i zeby moc godnie zyc nie trzeba bylo emigrowac z tego kraju.....


Obudź się, jesteśmy w Polsce :D
Każdy by tak chciał.
;)


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.