mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 10:19 
Cytuj  
Kompletnie zignorowales argument i nadal kurwisz logike. To dopiero jest sekciarskie zachowanie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 10:41 
Cytuj  
U, dwa fajfusy się za łby chwytają.

Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 11:52 
Cytuj  
Spierdalaj, nawracam kuca :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 11:59 
Cytuj  
Na beton PiSu i PO to mnie nie nawrocisz. No ale dalej rob kurwe z logiki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 12:28 
Cytuj  
Fakt faktem, za duzo troche tych "anty-systemowcow", jeszcze Palikot zacznie podobnie gadac i sie osmieszac i rządzący znowu będą mieli spokoj na lata ;)


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 13:19 
Cytuj  
Ciekawa myślę analiza sytuacji z Kukizem

http://tomek.laskus.salon24.pl/644701,projekt-kukiz


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 13:36 
Cytuj  
Nie ciekawe, bo nie znam absolutnie jednej osoby ktora debilnie glosowala na PO/Komur a teraz zaglosuje na Kukiza, za to znaczaca czesc ktora by glosowala na KNP/KORWiN/JKM, a nawet Wilk, teraz wybiera Kukiza. Jak wam pasuje "polityczne" wybory osob jak Wojewodzki, Kuzniar, etc, to sobie glosujcie na Kukiza. Tylko nie placzcie jak jesienia Wiejska znowu bedzie zmonopolizowana przez PO, PiS, PSL i SLD, bo przecietny Kowalski nie zagolsuje na KORWiN bo JKM znowu zostal nikim w wyborach prezydenckich, i dodatkowo przegral z "antysystemowacmi".

Kurwicie logike.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 13:46 
Cytuj  
Ja znam kilka, które się wstydzą już głosować na Bronka, a na PIS czy Korwina nie zagłosują. Rozważały Ogórka, a teraz idą głosować na Kukiza. Żadne to kurwienie logiki...dla młodych i już nie tak młodych lemingów, Bronek to obciach i wstyd.

Ja sam bym na Kukiza w prezydenckich zagłosował pewnie, ale będę głosował na Korwina, właśnie ze względu na wybory Sejmowe. I wszystkim, którzy idee wolnościowe są w jakiś sposób bliskie namawiam do tego samego.

Miejmy nadzieję, że Kukiz pójdzie wspólnym frontem z Wiplerem i KORWiNem do sejmowych, bo to by była szansa na wysoki dwucyfrowy wynik i silną reprezentacje zdolną do koalicji. Zresztą on na sejmowe nie ma nic...żadnego jasnego przekazu gospodarczego czy wizji rozwoju kraju.
Na prezydenta by się nadał nie gorzej niż aktorzyna z USA obalający komunizm, ale w sejmowych chce widzieć kogoś kto ma coś więcej do powiedzenia niż tylko JOW i parę ogólnych haseł...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 2 maja 2015, 13:55 przez Rzeznik, łącznie edytowano 3 razy
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 13:49 
Cytuj  
http://dorzeczy.pl/id,6175/Kukiz-i-nic- ... Ls.twitter

Ziemkiewicz rozjebał tym artykułem nefastusa, pereirę i resztę bydła które głowę ma tylko po to żeby nie lało do środka.

Cytuj:
Kurwicie logike.


Mówi to koleś który zamierza głosować na kolesia za chwilę będzie miał alzheimera i 90% jego wypowiedzi to bon moty. GG


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 13:58 
Cytuj  
@Rzeznik

No i o to chodzi, ludzie nie pojmuja ze wynik wyborow prezydenckich bedzie mial masywny wplyw na wybory parlamentarne. Osobiscie tez bym nie glosowal na JKM, bo mnie zwyczajnie wkurwiaja jego wypowiedzi, i czesc jego osobistych pogladow, ale chce aby do Sejmu w koncu dostala sie partia ktora na sile bedzie promowac wolnosc gospodarcza. Kukiz nie ma ani zaplecza ani parlamentarnego poparcia na prog wyborczy, plus promuje zwiazki zawodowe.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 maja 2015, 14:02 przez Nefastus, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 13:59 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://dorzeczy.pl/id,6175/Kukiz-i-nic-nie-jasne.html#.VUTCIo3RuLs.twitter

Ziemkiewicz rozjebał tym artykułem nefastusa, pereirę i resztę bydła które głowę ma tylko po to żeby nie lało do środka.

Cytuj:
Kurwicie logike.


Mówi to koleś który zamierza głosować na kolesia za chwilę będzie miał alzheimera i 90% jego wypowiedzi to bon moty. GG


Przeczytaj powyzej i przestan kurwic logike.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 16:47 
Cytuj  
dobra a tak serio to zarzucie linkiem jakie poglądy posiada ten Wasz kochany Kukiz?

Jakos nie widze go w koalicji z Korwinem.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 17:30 
Cytuj  
Wystarczy, ze zgadzaja sie w najwazniejszej sprawie tych wyborow. W sprawie in vitra :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 18:27 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
@Rzeznik

No i o to chodzi, ludzie nie pojmuja ze wynik wyborow prezydenckich bedzie mial masywny wplyw na wybory parlamentarne. Osobiscie tez bym nie glosowal na JKM, bo mnie zwyczajnie wkurwiaja jego wypowiedzi, i czesc jego osobistych pogladow, ale chce aby do Sejmu w koncu dostala sie partia ktora na sile bedzie promowac wolnosc gospodarcza. Kukiz nie ma ani zaplecza ani parlamentarnego poparcia na prog wyborczy, plus promuje zwiazki zawodowe.


Korwin trafia do bardzo konkretnego srodowiska i do tego zbyt wielu ludzi go nie trawi, wiec moim zdanie rozbije sie o mur 10 moze 12%.

Kukiz jest bardziej otwarty na rozne srodowiska (wbrew pozorom moga tez byc lewicowi antysystemowcy) i ma szanse spokojnie przebic prog 10% poparcia. TVN i PO licza ze to drugi Palikot, ale mam nadzieje ze sie myla.

a partie mozna szybko zbudowac, KORWIN tez zbyt dlugo nie istnieje :)

Jesli Korwin i Kukiz dostana w sumie 20% to jest jeszcze nadzieja dla Polski, jak mniej to sranie w banie. W polityce liczy sie gruba kasa na kampanie i tylko naprawde szeroki ruch spoleczny jest w stanie cos zmienic w istniejacym ukladzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 18:54 
Cytuj  
no ale widac, ze bronek wkurwia juz wszystkich.
w rodzinie mniej wiecej polowa chciala jeszcze pare tygodni temu na niego glosowac.
wczoraj na imprezie okazalo sie, ze jednak wola kukiza a bronek moze spierdalac.
czyli szanse rosna.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 19:54 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=djdQBwjWMDI

trochę must-watcha, Sumlińskiego nigdy za dużo, zwłaszcza że na tym forum tylko Rzeźnik cośtam wrzucał

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 20:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ale widac, ze bronek wkurwia juz wszystkich.
w rodzinie mniej wiecej polowa chciala jeszcze pare tygodni temu na niego glosowac.
wczoraj na imprezie okazalo sie, ze jednak wola kukiza a bronek moze spierdalac.
czyli szanse rosna.


no ja nie znam nikogo kto popierałby Bronisława, ale ja i moi znajomi patrzymy na Polskę trochę z innej perspektywy.
Garnek od środka wyglada całkiem inaczej niż od zewnątrz ;)

Sam się jeszcze zastanawiam Kukiz czy Korwin (akurat będę w PL na wyborach, korespondencyjnie by mi się nie chciało dupy sobie zawracać) - tak jak pisałem mi tam rybka, dla mnie sukcesem będzie jak skurwiałą złodziejską mafię PO+owców odetnie się od koryta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 20:43 
Cytuj  
no to glosujcie tam z jukeja , 2 mln glosow to pewie wiecej niz w samej Polsce


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 20:52 
Cytuj  
prezydenckie to tam chuj, mam nadzieję, że na jesień w parlamentarnych korwin wystartuje razem z kukizem, braunem i mariuszem pudzianowskim, to bedzie mozna liczyc na 15-20% i powoli zaczynamy jechac z kurwami co

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 21:19 
Cytuj  
http://wpolityce.pl/polityka/243042-paw ... platformie

Obrazek
twarz szefa sztabu pisu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.