mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 14:31 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ale kurwa mac nie! Od 15 lat sie rozliczaja z przeszloscia i beda kolejne 15 lat rozliczac. Az moze w koncu wymra te wszystkie stare postsolidarnosciowe gady razem komunistycznymi dziadami i bedzie wreszcie spokoj. Tylko nie wiem ilu wtedy Polakow w Polsce zostanie i czy wogole kraj tak dlugo wytrzyma.


Nie moglbym sie bardziej zgodzic. Podpisuje sie pod tym obiema rekami.

Cytuj:
Ps. a powastanie styczniowe juz rozliczone? wiadomo kto donosil zaborcom? ja bym podciagnal to pod lustracje i wydziedziczyl spadkobiercow... hyh


Pradziadek Tuska.


pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 14:33 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Obudź się, jesteśmy w Polsce :D
Każdy by tak chciał.
;)

Obudź się jesteśmy w Polsce, tu każdy chce leżeć i nic nie robić (a przynajmniej ta część nabierająca się na hasła wyborcze). A jak są tacy co robią i zarabiają to trzeba im dowalić bo jak to jest że inni mają a oni nie. Polska solidarna !


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 14:50 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ale kurwa mac nie! Od 15 lat sie rozliczaja z przeszloscia i beda kolejne 15 lat rozliczac. Az moze w koncu wymra te wszystkie stare postsolidarnosciowe gady razem komunistycznymi dziadami i bedzie wreszcie spokoj. Tylko nie wiem ilu wtedy Polakow w Polsce zostanie i czy wogole kraj tak dlugo wytrzyma.


Nie wiem czy 30 lat pomoze, wymarcie chyba nie wystarczy. Potem beda badac kim byl ojciec, dziadek, wujek, stryjek danego polityka. Okaze sie, ze tamtego ojciec byl komunista, dziadek hitlerowcem, prapraprapra przodek walczyl w legionie rzymskim. Tak mozna bez konca.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 15:08 
Cytuj  
to, co teraz PO odwala zasługuja na nie mniejszą pogardę w stosunku do reakcji Pisuarów odnosnie 'korupcji politycznej', teraz to PO obraca kota ogonem w obliczu szafy Lesiaka, zalosni zlodzieje, rofl :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 15:14 
Cytuj  
Co do starszej polityki, to dzisiaj bylem na wykladzie o zagranicznych inwestorach.
Prowadzone przez bylego ministra Piechote i jego bylego wspolpracownika, ktorego zapomnialem nazwisko (no coz zdarza sie).
I to co mowi PiS, SO czy LPR o "sprzedawaniu" Polski, aby sie nachapali to ja dziekuje. Po tym wykladzie i dyskusji to poprzednia ekipa zyskala duzo w moich oczach. Poparte to bylo liczbami, faktami itp. a skala inwestycji makro dopiero teraz procentuje jak debile rzadza :/
Szczerze mowiac, to przykro mi sie nawet zrobilo, bo przez nastepne 2-3 lata bedzie wzrost gospodarczy....po tym zaprocentuja zabawy PiSiorow, cale laury ofc dla PiSu, gowno dla nastepnej ekipy. EDIT: JEZELI jakos uda im sie zabawic w rzadzenie dalej i mieszanie ustawami, po odejsciu Balcerowicza. A dobrze wiemy ze to ostatnia osoba, ktora podtrzymuje "rzad jaknajdalej od gospodarki".


Ostatnio edytowano 9 paź 2006, 15:16 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 15:14 
Cytuj  
Szafa lesiaka, berger gate...

Czemu takie pierdy sa u nas ciagle na piewszych stronach gazet a nie np. to ze NPB szacuje ze (taki przyklad z glowy) inflacja spadla, zwiekszyl sie wzrost gospodarczy, bezrobocie spadlo, zwiekszyly sie zarobki z sluzbie zdrowia...

Ale kurna fak otwieram rano gazete a tam znow Lepper, albo jakis hgw Lesiak z szafy wystaje...

Sorry. Te dwa posty to poprostu wyraz mojej rosnacej frustracji. :(


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 16:06 
Cytuj  
zeby miec korzysci z wzrostu gospodarczego to musza byc obnizone koszta pracy ktore sa bardzo wysokie w Polsce , bo praca jest , spojrz tylko ile Biedronek , Lidlow i innych takich szuka ludzi , ze nie wspomne o sektorze budowlanym ktory mimo podwyzszenia zarobkow nie moze znalezc ludzi , mlodzi Polacy chca zarabiac odrazu 5-6 tysiecy na reke , w Polsce to nierealne za granica juz bardziej i stad te wyjazdy , emigracja z Polski uratowala dupsko Angielskiej gospodarce ,a mlodzi dosc szybko sie asymiluja

co do burdla w polityce to sami jestesmy sobie winni , jak Sweng napisal ,
jak glosowales na debili to nie narzekaj ze potem jest wujowo :)
na wymarcie komuchow nie liczcie tak szybko a nawet jesli to niewiele zmieni , polacy juz tacy sa gdzie dwoch tam 3 partie o skrajnych pogladach ktore sie nigdy nie dogadaja , a zarzewiem niezgody PiS/PO byl juz podatek liniowy i znikajace zarcie z lodowek w reklamach PiS (patrz slowa Swenga)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 16:19 
Cytuj  
na szczescie obydwie partie PiS i PO łączy jedno: brak idei na Polske, to co widzimy, to przykrywka...


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 16:25 
Cytuj  
nie przesadzaj , PO w przeciwienstwie do PiS mialo jakis tam program ekonomiczno-gospodarczy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 16:28 
Cytuj  
Dlatego ma moje poparcie :/
Zyjemy w kraju, w ktorym powinno sie ksztaltowac gospodarczo a nie pro-rodzinnie...
Anyway, Alda daj jakis inny link do tego teraz my z Kurskim! Bo tamten nie dziala.

EDIT: Aha no i zyjemy w kraju, w ktorym jest bieda. Tylko ze polowa tych biedakow to pod monopolem 5 zdrowych chlopa, ale na rencie...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 16:37 
Cytuj  
Powiem szczerze, ze coraz wieksze robicie postepy w "czytaniu miedzy wierszami". Poziom forum wzrasta, gdyż zaczynacie wreszcie byc obiektywni i nie widzicie juz tylko "bledów" jednej strony. I tak powinno być, i tak powinno pozostać.
I jak tam tańce 7-mego w Warszawie? 11tys - PO ( sami działacze +działacze SLD , zero cywilów ) 8 tys- PiS ( to samo) , 2 tys LPR - fanatycy . Wreszcie naród pokazał - że ma ich w dupie :D i mimo jakiejkolwiek nagonki mediów nie dal sie sprowokować.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 16:46 
Cytuj  
http://video.google.com/videoplay?docid ... z+my&hl=en

Morozowski/Sekielski vs Kurski
live stream , warto obejrzec


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 17:06 
Cytuj  
Hmmm musze jakos wykombinowac jak to zapisac w plik i na dvd odtworzyc sobie :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 18:24 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
2 tys LPR - fanatycy
Najbardziej mnie uderzyła taka sytuacja (zastosowany został skrót myślowy, nie będe rzucał cytatami):
PO - Pozdrawiamy PiS , podobno przyszło już około tysiąc osób! I LPR, podobno przyszło już około 200 osób <oklaski>
PiS - Pozdrawiamy PO, podobno przyszło już około tysiąc osób! I LPR, podobno przyszło już około 200 osób <oklaski>
LPR -Pozdrawiamy PO I PiS <gwizdy, buczenie itd. Reakcja Giertycha - *evul uśmiech* >
(Wiem, że były krzyki typu "Chodźcie do nas" itp. Ale było to w takiej miłej atmosferze IMO :) )
Giertych mnie ogólnie wkurzył z tym swoim LPR :P

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 18:46 
Cytuj  
Na wiecu pis widac bylo mlodziez wszechpolska, pewnie sie pomylili i poszli za jakas tam muzyka na tej scenie pisu. Teraz to romek oskarza policje, ze podala zle dane, bo faktycznie to lpr'owcow bylo 11k ;]

KromeR napisał(a):
np. to ze NPB szacuje ze (taki przyklad z glowy) inflacja spadla


w dzisiejszym 'dzienniku' pisza, ze balcerowicz 'nie spodziewa sie, by na koniec tego roku inflacja byla nizsza niz rok wczesniej'. ;(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 19:24 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
http://video.google.com/videoplay?docid=6648670288206116702&q=kurski+teraz+my&hl=en

Morozowski/Sekielski vs Kurski
live stream , warto obejrzec


:lol:

eagleeyes napisał(a):
11tys - PO ( sami działacze +działacze SLD , zero cywilów )


jacy dzialacze SLD? tylko Borowski z rodzina z tylu heh


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 20:25 
Cytuj  
Dokładnie. SLD się nie podczepiło pod PO. Ale za to !baczność! UPR !spocznij! się podpięło pod wiec PiSu. Przynajmniej wiem już w jakiej kolejności UPR popiera swój program. Nagonka na postkomune jest ważniejsza niż liberalizm gospodarczy. W sumie nie pomyliłem się co do nich ani o włos i tylko tym wyskokiem potwierdzili, że nie są partią na którą chciałbym oddać swój głos.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 22:10 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Dokładnie. SLD się nie podczepiło pod PO. Ale za to !baczność! UPR !spocznij! się podpięło pod wiec PiSu. Przynajmniej wiem już w jakiej kolejności UPR popiera swój program. Nagonka na postkomune jest ważniejsza niż liberalizm gospodarczy. W sumie nie pomyliłem się co do nich ani o włos i tylko tym wyskokiem potwierdzili, że nie są partią na którą chciałbym oddać swój głos.


Sam muszę wyrazić zdziwienie, oburzyl mnie ten fakt, przeciez UPR ma calkowicie inne poglady na Polske, ehh


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 23:14 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Dokładnie. SLD się nie podczepiło pod PO. Ale za to !baczność! UPR !spocznij! się podpięło pod wiec PiSu. Przynajmniej wiem już w jakiej kolejności UPR popiera swój program. Nagonka na postkomune jest ważniejsza niż liberalizm gospodarczy. W sumie nie pomyliłem się co do nich ani o włos i tylko tym wyskokiem potwierdzili, że nie są partią na którą chciałbym oddać swój głos.


ffs w zyciu bym sie nie spodziewal :/


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 03:53 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Przynajmniej wiem już w jakiej kolejności UPR popiera swój program. Nagonka na postkomune jest ważniejsza niż liberalizm gospodarczy.


A co Ty wiesz...
Jak to reklamowala R. Beger:
- A dajecie stolki?
- Dajemy, dajemy...
- DAJA!
Tu nie ma zadnej ideologiii... Jak to ktos powiedzial w 92 roku - zeby robic polityke, trzeba glosowac. A zeby glosowac trzeba miec przynajmniej jedna wolna reke. A jak to zrobic jak obie stolek pod d... trzymaja?


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.