mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 14:42 
Cytuj  
Chyba oboje nie zrozumieliscie mojego posta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 14:44 
Cytuj  
e, nie.
predzej jaja sobie z ciebie robimy.
w bloodlines fajnie sie gra wlasnie ze wzgledu na wsad.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 15:15 
Cytuj  
Hm, no nie wiem. Moze przy odpowiednim enginie jest to sensowny sposob sterowania postacia, ale jakos tego w D3 nie widze, za szybkie tempo i za duzo sie dzieje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 15:52 
Cytuj  
Mi też się podoba, mogłoby być jednak trochę więcej klas (Necros + Palek ?).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 16:22 
Cytuj  
Dana napisał(a):
mogłoby być jednak trochę więcej klas (Necros + Palek ?).


Moze dadza w dodatkach.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 16:26 
Cytuj  
Na pewno dodadzą w dodatkach. I mam przeczucie, że nekro to my jeszcze zobaczymy ;)

Ma ktoś jakiegoś działającego streama na dzisiejsze panele na Blizzconie?


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 16:32 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Hm, no nie wiem. Moze przy odpowiednim enginie jest to sensowny sposob sterowania postacia, ale jakos tego w D3 nie widze, za szybkie tempo i za duzo sie dzieje.

Chyba za wolne ? No bo wiesz wsad jednoczesnie mozesz chodzic i strzelac w roznych kierunkach jednoczesnie. Kiedy wszystko robisz mysza to jeden klik zeby gdzies pojsc i kolejne zeby zmienic kierunek + jeszcze musisz ta sama mysza wycelowac.
Ale to tylko akademickie gadanie. WSAD w Diablo 3 nie bedzie i dla mnie to fail ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 08:04 
Cytuj  
Fajne podsumowanie aktualnych skilli prosto z dema D3 na Blizzcon 2010:

http://d3db.com/pc

i transkrypt Q&A z wczoraj, dla tych którzy woleli pospać:

http://www.diablo-source.com/article/news/view/?id=747


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 09:41 
Cytuj  
Swietna strona ze skillami, dzięki.

Ale juz sa kwiatki typu:

Magic Weapon
Imbues the Wizard's weapon with magical energy, granting X-X increased damage.


I moze 3 lacznie skille ktore nadaja sie do walki w melee. Ciekawe, czy uda im sie zrobic na tyle skillle, zebym przy kazdym mial dylemat - brac czy nie.

Ogolnie skille, traits, runy i cala ta dlubanina w builda wydaje sie zajebista. Troche z przedpremierowym kombinowaniem w WAR mi sie kojarzy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 11:12 
Cytuj  
Ja będę miał zagwozdkę (i to sporą) co brać dla barbariana - fajnych skilli jest multum, a tu tylko 7 slotów. Heh, jak do tego dołożyć traitsy (passive skille), runy, talisman (z charmami) to robi się niezły mętlik (ale pozytywny). Będzie co robić, diablo w końcu zyska ciekawy system budowania postaci).

Niemniej jednak, po wywiadzie z J.Wilsonem doszedłem do wniosku, że wcześniej niż za pół roku nic konkretnego nie będzie. Na pytanie jaki % gry jest ukończony odpowiedział, że mają ponad połowę. Nadal jest masa rzeczy, których nie wiedzą, zastanawiają się jak zrobić itd. Pół roku do bety i rok do premiery - tak to widzę na chwilę obecną.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 11:18 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Ja będę miał zagwozdkę (i to sporą) co brać dla barbariana - fajnych skilli jest multum, a tu tylko 7 slotów. Heh, jak do tego dołożyć traitsy (passive skille), runy, talisman (z charmami) to robi się niezły mętlik (ale pozytywny). Będzie co robić, diablo w końcu zyska ciekawy system budowania postaci).

Niemniej jednak, po wywiadzie z J.Wilsonem doszedłem do wniosku, że wcześniej niż za pół roku nic konkretnego nie będzie. Na pytanie jaki % gry jest ukończony odpowiedział, że mają ponad połowę. Nadal jest masa rzeczy, których nie wiedzą, zastanawiają się jak zrobić itd. Pół roku do bety i rok do premiery - tak to widzę na chwilę obecną.

Optymista. Kiedys mowili o tym jak oni robia gry i nie ma szans zeby przy tym procesie dojscie do bety zajelo im pol roku. Rok minimum.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 12:10 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze moze byc jednak szybciej. Mamy dopiero pazdziernik. Jak juz fizycznie beda mieli cala gre to pojdzie z gorki. Mysle, ze za rok na Blizzocnie moga zapowiedziec bete i wydanie gry w Q1 2012.

A, najwazniejsz ze:

Q: Is there going to be PVP specific gear or skills? I noticed some PVP abilities had cooldowns...

A: We will not have PVP gear. *the audience claps* No power is going to come from PVP, no stats, no gear. Every skill has a set of PVE data and PVP data. So we can alter the skill so that it will only effect PVE or PVP, things like cooldowns. Abilities that are used in mainly PVP are fine, as long as it isn't competely useless in PVE.

Swietnie!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 20:10 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Optymista. Kiedys mowili o tym jak oni robia gry i nie ma szans zeby przy tym procesie dojscie do bety zajelo im pol roku. Rok minimum.


Optymistą to był Murphy ;)

Nie wiem czy widzieliście tę część Blizzconu, podczas której prezenter ogłosił rozdanie 1000 kluczy do bety Diablo 3 uczestnikom tegorocznego Blizzconu. Sęk w tym, że nie zostało powiedziane kiedy je otrzymają i kiedy beta ruszy. Ale.. coś jest na rzeczy ;)

Link: http://www.youtube.com/watch?v=m__OCu8FjOk&translated=1


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 21:09 
Cytuj  
Ktoś tu odpalał diabłeka w wyższej rozdzielczości, może ten ktoś odkopać swój temat albo przypomnieć HOW? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 21:25 
Cytuj  
google Diablo high res patch. Tak czy inaczej nie dzial z najnowsza wersja.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2010, 00:21 
Cytuj  
http://kotaku.com/5672068/diablo-iii-arena-battles-will-devour-your-soul

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2010, 06:30 
Cytuj  
iniside napisał(a):
(...) WSAD w Diablo 3 nie bedzie i dla mnie to fail ;p.

True. Chlopaki z blizza mogliby w koncu zagrac w Alien Shootera (albo cos podobnego) i troche unowoczesnic diabelka.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2010, 06:58 
Cytuj  
Co to za herezje, jakies wsady? Przeciez to nie pasuje do skilli ktore mamy w diablo. Imho bez sensu. Ma byc, dynamicznie, szybko, arcadowo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2010, 08:01 
Cytuj  
No też mi jakoś zupełnie WASD do Diablo nie pasuje..

Na szczęście devsi wypowiedzieli się już na ten temat, że takiego sterowania nie będzie.

A tak z innej beczki - intryguje mnie sprawa talismanu. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że zrobiliby osobną funkcję tylko jako rozszerzenie inventory dla samego trzymania charmów. Myślałem, że kolejno odblokowywane sloty na charmy będą w jakiś sposób różnić się od podstawowych - może nie do końca dobra analogia ale skojarzyło mi się to z systemem glyphów w WOWie. Same charmy też trochę biednie wyglądają bo mają rozszerzać jedynie atrybuty postaci (dublują się z niektórymi traitsami - passive skillami). Mogli już chociaż zrobić jakiś podział na moce charmów i odpowiednie sloty w talismanie do ich umieszczania (np. z premiami % do mocy danego charma).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2010, 08:14 
Cytuj  
Tez o tym myslalem, np sloty na planie krzyza maja inne funkcje niz poboczne, czy jakos sie stackowaly.
Jakos tez nie wierze ze ogranicza sie do samych statsów. Resisty (ktore teraz nie sa procentowe tylko 'defense value') powinny chociaz w jakims stopniu dojsc, zeby wyrownywac sobie braki w gearze.

Ale blizz mogl stwierdzic, ze to za duzo komplikacji.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.