mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 13:55 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
vilhelm napisał(a):
Taa bo Brytyjczycy mają alternatywę w wielkiej prosperującej branży motoryzacji Brytyjskiej ^^


No, bo nie mogą obniżyć ceł na choćby Koreańskie, czy Japońskie, które nad wyraz chętnie wypełnią lukę.
:lol:

Serio zacznij myśleć..


UK będzie musiało podpisać na nowo umowy handlowe z Koreą i Japonią bo już nie będą ich wiązały te z UE - ciekawe jak mocną będą mieli kartę przetargową sami ;-)
Zresztą już widzę jak dumni Anglicy będą jeździć tylko samochodami z Azji ^^\

Prawda jest taka, że to Merkel rozdaje karty w Europie, a UK za 3 miesiące ma nowe wybory. Zanim nowy premier się pozbiera to już będzie pozamiatane.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 14:00 
Cytuj  
ciekawe czy pojawi się w UK partia z hasłem wyborczym "zrobimy kolejne referendum - czy NAPRAWDĘ chcecie wyjść z UE?!"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 14:01 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
ciekawe czy pojawi się w UK partia z hasłem wyborczym "zrobimy kolejne referendum - czy NAPRAWDĘ chcecie wyjść z UE?!"

No też się zastanawiałem nad tym, bo jak zrobić kampanie wyborczą po tym jak mleko już się rozlało :lol:


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 14:10 
Cytuj  
Najlepsza dla mnie jest Walia, ktora dostaje 500bn funtow z EU i zaglosowala za wyjsciem :D

No i Farage godzine po ogloszeniu wynikow:
http://www.telegraph.co.uk/news/2016/06 ... a-mistake/


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 14:14 
Cytuj  
cypis napisał(a):
No i Farage godzine po ogloszeniu wynikow:
http://www.telegraph.co.uk/news/2016/06 ... a-mistake/

Brak większej ilości kasy na służbę zdrowia i utrzymanie wysokiej migracji do UK. To się spora część głosujących za wyjściem zdziwi :lol:

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 14:28 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Najlepsza dla mnie jest Walia, ktora dostaje 500bn funtow z EU i zaglosowala za wyjsciem :D

No i Farage godzine po ogloszeniu wynikow:
http://www.telegraph.co.uk/news/2016/06 ... a-mistake/


Mi się wydaje, czy to akurat głosili Ci z tego ruchu na rzecz wyjścia od torysów a nie Farage?
Zresztą co ma Farage tam gwarantować skoro to jak wydadzą te 350mln tygodniowo zależy od rządu?
Bezsensowne pytanie dziennikarki.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 14:39 
Cytuj  
Ogolnie to nie bylo jakiegos podzialu, razem wspolpracowali przy tym. Zreszta sam Farage mowi, ze to byla pomylka.

Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 14:51 
Cytuj  
około 70-75% osób w wieku 18-24 planowało zagłosować za pozostaniem w Unii Europejskiej

około 47-50% osób w wieku 25-49 za pozostaniem w UE

zdecydowały osoby po 50 roku życia.


emeryci: 34% za pozostaniem, 59% za Brexitem



dla mnie to znaczy, że za Brexitem zagłosowały osoby, które mają najmniej do stracenia w związku z nim :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 15:32 
Cytuj  
embe napisał(a):
...czyli jednak ciemnodwór, populizm i zaściankowość...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 15:39 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Ogolnie to nie bylo jakiegos podzialu, razem wspolpracowali przy tym. Zreszta sam Farage mowi, ze to byla pomylka.

Obrazek


No Vote Leave nie chciało właśnie się zjednoczyć. Pracowali oddzielnie, jedyne co ich łączyło to ten sam cel.
Dla mnie problem wydumany. To jest zwyczajna kampania w stylu co z tymi 350mln można zrobić.

A Farage pewnie już żałuje użycia słowa mistake ;)
Starczyło odpowiedzieć, że on nie jest w rządzie i to jest up to the government.
Najlepszym się zdarzają wpadki.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 15:43 
Cytuj  
embe napisał(a):
embe napisał(a):
...czyli jednak ciemnodwór, populizm i zaściankowość...



żeby móc to ogłosić trzeba poczekać na statystyki odnośnie wykształcenia i dochodów głosujących ;)


póki co stwierdzam, że starsi chcą zrobić "UK great again" wysiłkiem młodego pokolenia i na ich ewentualny koszt :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 15:46 
Cytuj  
Ja bym to nazwał konserwatyzmem ale czy wtedy pisiory to też konserwatyści, a mimo że nie chcą wychodzić z EU to sa bardziej światli od podstarzałego brytola z meloniku ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 16:04 
Cytuj  
To, że Brytyjczycy wyrazili chęć opuszczenia ZSRE, to jeszcze nie znaczy, że uzyskają na to pozwoleństwo Makreli. Wczorajsze głosowanie nie jest wiążące, bo w eurokołchozie głosuje się tak długo, aż wynik będzie zgodny z wolą komisarzy politycznych.
Marszałek polny Herr Tusk może ogłosić, że demokracja ludowa jest zagrożona w UK. W tej kryzysowej sytuacji może zostać udzielona bratnia pomoc. Zapewne na pierwszy front zostaną rzucone demokratyczne bataliony pokoju im. Muhammada stacjonujące obecnie w tzw. "dżungli" koło Calais - rzut kamieniem od granicy zbuntowanej republiki.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 16:09 
Cytuj  
Przestań ćpać.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 16:41 
Cytuj  
No to znowu ich będziemy bronić na niebie, a nasi specjaliści od internetów złamią hasła w ajfonach berlińskich najeźdźców.

Merkelowa już robi kolejny błąd ponieważ w takiej sytuacji jaka jest zwołuje sobie zebranie szefów Niemcy, Francja, Holandia, Włochy, Belgia i Luksemburg, super wiem że to założyciele ale nie robi się tak w momencie słabości EU.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 16:53 
Cytuj  
Dwa tygodnie temu na obwodnicy Krakowa kolumna wojska usa, kilka dni później ponownie, przyznam że imponująco to wygląda jak zapieprzają w pełnej obsadzie osobowej trzymając broń itd, dzisiaj przyglądałem się w rejonie lotniska balice na całej obwodnicy pojawiły się nowe oznakowania jakieś podobno znane armii, jednostka niedaleko mnie gdzie często stacjonują różne jednostki nato obecnie wygląda bardzo filmowo, podczas wyjazdu pojazdów ruchem kierują jednostki specjalne pod bronią.

wow, szczyt nato za dwa tygodnie w wawie, a u nas to widoczne jest teraz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 16:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
No to znowu ich będziemy bronić na niebie, a nasi specjaliści od internetów złamią hasła w ajfonach berlińskich najeźdźców.

Merkelowa już robi kolejny błąd ponieważ w takiej sytuacji jaka jest zwołuje sobie zebranie szefów Niemcy, Francja, Holandia, Włochy, Belgia i Luksemburg, super wiem że to założyciele ale nie robi się tak w momencie słabości EU.

Pokazuje gdzie jest miejsce reszty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 17:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
Merkelowa już robi kolejny błąd ponieważ w takiej sytuacji jaka jest zwołuje sobie zebranie szefów Niemcy, Francja, Holandia, Włochy, Belgia i Luksemburg, super wiem że to założyciele ale nie robi się tak w momencie słabości EU.


Też mnie to uderzyło, złe posunięcie imo.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 17:10 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Przestań ćpać.

Nie ten temat Niah, odstaw tego bonga i ogarnij się:
Wasze Hard party

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2016, 17:17 
Cytuj  
Tak apropo co do wrażenia, to niezłe wrażenie robi jak cię na autostradzie mija transporter opancerzony (w tym konkretnym przypadku Rosomak).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.