mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 09:48 
Cytuj  
ja jebie Marek, paru dresów zamiast najebać się wódki poszło z transparentem pod pomnik. Kogo to obchodzi? Nie wiem jak w innych miastach, ale w Poznaniu nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem cyganów. Bardzo rzadko można ich spotkać po wejściu Polski do UE, to już nie wiem czy prędzej się murzyna nie zobaczy. Pewnie markowi chatę w uk pędzlują haha.

Nie tak dawno koło poznania aresztowali trochę cyganów, co niby kierowali gangiem skimerów kart w uk :D.

Inna sprawa, że skarbówka przeciętnego Kowalskiego dopierdoli, ale kogo trzeba to już nie, ale to już było wałkowane. Szczególnie w kontekście naszej mafii, której nic skarb państwa nie może zabrać lol.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 10:06 
Cytuj  
http://natemat.pl/86195,kolejny-wypadek ... -pasazerow

sprzedajność i zbydlęcenie natemat przekracza wszelkie granice, nawet lewackiego gówna jakim jest krytykapolityczna


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 10:13 
Cytuj  
nie jestem regularnym czytelnikiem natemat, ale to nie jest tak, że wypadki drogowe są stałym elementem internetu po wejściu Neostrady na rynek. Klient nasz pan- kasa z reklam, więc jak wszyscy dookoła piszą o wypadku, to też musisz napisać, bo ludzie tego oczekują. Swego czasu to nawet chyba politycy do jakiejś dziury w Francji jechali, bo autobus miał wypadek i rządowy samolot wysyłali. Drama była podobna jak papa umarł.

Po tych wypadkach to chyba nie znajdą już chętnych na miejsca z przodu :D.


Ostatnio edytowano 22 gru 2013, 10:17 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 10:16 
Cytuj  
tomasz wołek, tomasz sianecki, tomasz sekielski, tomasz sakiewicz, tomasz raczek, tomasz lis, tomasz kammel i tomasz nałęcz.

Przypadek? Nie sadzę.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 10:21 
Cytuj  
Niah, jak masz na imie? :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 10:21 
Cytuj  
niewierne tomasze!


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 11:01 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
ja jebie Marek, paru dresów zamiast najebać się wódki poszło z transparentem pod pomnik. Kogo to obchodzi? Nie wiem jak w innych miastach, ale w Poznaniu nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem cyganów. Bardzo rzadko można ich spotkać po wejściu Polski do UE, to już nie wiem czy prędzej się murzyna nie zobaczy. Pewnie markowi chatę w uk pędzlują haha.

Nie tak dawno koło poznania aresztowali trochę cyganów, co niby kierowali gangiem skimerów kart w uk :D.

Inna sprawa, że skarbówka przeciętnego Kowalskiego dopierdoli, ale kogo trzeba to już nie, ale to już było wałkowane. Szczególnie w kontekście naszej mafii, której nic skarb państwa nie może zabrać lol.


co racja to racja - znaczna większośc cyganów wyjabała na zachód gdzie jest znacznie lepszy socjal (i gorsza ochrona w sklepach) więc im się tu lepiej zyje. Anyway po prostu uważam, że te ludzkie karaluchy powinno się gonić ile wlezie i takie artykuły broniące tych złodzieji i brudasów po prostu burzą krew w moich żyłach ;)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 13:13 
Cytuj  
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1517 ... zyjal.html

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,1517 ... fania.html

dno moralne sądu i wałęsy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 14:03 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Aborcja to jak wyrwanie zęba. Tez macie sie czym przejmowac, phi


W UK aborcje sa legalne do 24 tygodnia i w zasadzie robione na zyczenie mimo obecnych w prawie obostrzen.
Dziecko w 24 tygodniu zycia w brzuchu matki wyglada tak:

http://dzieciowo.pl/2009/08/dwudziesty- ... tango.html

Najmlodszy wczesniak, ktory przezyl, ma sie dobrze i rozwija sie tak jak inne dzieci zostal urodzony w 21 tygodniu.

Phi :o


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 15:44 
Cytuj  
Nom, to lepiej zeby sie urodzil i skonczyl w torebce foliowej na smietniku?
Jesli matka nie chce to powinna miec prawo usunac.


_________________



*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 16:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nom, to lepiej zeby sie urodzil i skonczyl w torebce foliowej na smietniku?
Jesli matka nie chce to powinna miec prawo usunac.


Lepiej urodzic i oddac do adopcji.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 20:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nom, to lepiej zeby sie urodzil i skonczyl w torebce foliowej na smietniku?
Jesli matka nie chce to powinna miec prawo usunac.

obecnie dziecko można oddać anonimowo w większości miast do "okna"


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 20:34 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Lepiej urodzic i oddac do adopcji.

Żeby urodzić to trzeba najpierw donosić. Zrobiłem mały risercz. Po 4 tygodniu zaczyna wykształcać się układ nerwowy, po 16 tygodniu można już odróżnić organa, ale płód nadal nie czuje. Czyli skrobać do 16 tygodnia można na luzie. Niech każdy sam sobie za to płaci, niech każdy sam sobie podejmuje w tej kwestii decyzje. To tyle jeżeli chodzi o kwestie światopoglądowe. W PL wiadomo, że nic nie ulega zmianie, bo jest to zbyt chwytliwy temat i zawsze można go wyciągnąć gdy są problemy z budżetem czy aferami.

Każdy kto twierdzi, że płód jest dzieckiem od pierwszej chwili niech przestanie walić konia, czy też połykać proboszczowi, bo popełnia zbrodnię ludobójstwa zgodnie z jego tokiem rozumowania.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 23:53 
Cytuj  
No trzeba donosic, taka konsekwencja wlozenia uja w izde, z ktora trzeba sie liczyc.
A to walac konia cos zapladniam i tworze nowy, unikalny kod genetyczny? :o
Swoja droga, jak zabije nieprzytomnego to luzik?

W 9 tygodniu od zapłodnienia układ nerwowy jako narząd jest już „gotowy” od tego pory będzie już tylko rósł, dojrzewał i specjalizował się, a w 12 tygodniu zacznie pracować
http://falvitmama.pl/Falvit-mama/Udalo- ... go-malucha


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2013, 00:23 
Cytuj  
kurwa jesteście tacy oryginalni

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 gru 2013, 01:00 
Cytuj  
normalni*


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2013, 11:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Lepiej urodzic i oddac do adopcji.

Żeby urodzić to trzeba najpierw donosić. Zrobiłem mały risercz. Po 4 tygodniu zaczyna wykształcać się układ nerwowy, po 16 tygodniu można już odróżnić organa, ale płód nadal nie czuje. Czyli skrobać do 16 tygodnia można na luzie. Niech każdy sam sobie za to płaci, niech każdy sam sobie podejmuje w tej kwestii decyzje. To tyle jeżeli chodzi o kwestie światopoglądowe. W PL wiadomo, że nic nie ulega zmianie, bo jest to zbyt chwytliwy temat i zawsze można go wyciągnąć gdy są problemy z budżetem czy aferami.

Każdy kto twierdzi, że płód jest dzieckiem od pierwszej chwili niech przestanie walić konia, czy też połykać proboszczowi, bo popełnia zbrodnię ludobójstwa zgodnie z jego tokiem rozumowania.


tczewiak nie chodzi o dziecko bo taki maluch nawet po narodzinach mało co kojarzy i zupełnie nic przynajmniej z pierwszego roku życia nie pamięta.
Chodzi o kobietę, matkę, która to dziecko nosi w sobie. To ona dostaje dawki hormonów, to ona zaczyna to dziecko kochać na długo przed narodzinami.
Dla faceta w tym i dla mnie takie usunięcie ciazy to pstryk i nie ma. Dla kobiety przynajmniej normalnej to jest dużo obciażenie psychiczne, które nie ma absolutnie nic wspólnego z religią czy moralnością. Kobieta jest genetycznie zaprogramowana do ochrony i opieki nawet nad takich nienarodzonym bobasem. I z tym musi sobie dodatkowo poradzić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2013, 11:50 
Cytuj  
Aha. Logic.
Kurwa Mark - przecież aborcja to nie jest wpychanie na siłę kobiet, aby im skrobać płody i wrzucać na talerze w celu konsumpcji tylko usunięcie płodu na życzenie kobiety. To ona o tym decyduje.
Ja tam jak bym teraz zapylił to nie miałbym problemu aby wyjechać na tydzień wakacji i zaprowadzić niewiastę do kliniki (nielegalka w PL to za dużo stresu - można legalnie u sąsiadów).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2013, 12:43 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nom, to lepiej zeby sie urodzil i skonczyl w torebce foliowej na smietniku?
Jesli matka nie chce to powinna miec prawo usunac.

Nieodpowiedzialnosc rodzicow nie powinna byc usprawiedliwieniem dla aborcji. Inne czynniki takie jak, wady, choroby genetyczne, zagrozenie zycia matki owszem.

Ps. Hurri podziekowales juz mamie, ze cie nie wyskrobala?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2013, 14:33 
Cytuj  
The American Dream Film

(żydowscy) bankierzy rządzą światem, Mareczek ssie obrzezaną pałę Rothschildów, Thomas Jefferson królę, 3 teorie spiskowe na minutę
śmiechłem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.