mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 09:35 
Cytuj  
Korwin zdradził Kukiza:
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywia ... Id,1728659
Serce mi złamali :wink: Nie wiem co robić :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 09:40 
Cytuj  
Kija ma dwa konce:

- wiadomo, ze taktyka dobra, bo im mniej Komor gada tym lepiej dla niego. Naprawde nie znam nikogo kto daje rade sluchac tego jego belkotu tym jego parafialnym stylem mowienia

- z drugiej jednak strony takie olewanie debaty i innych kandydatow nie moze byc dobrze odebrane przez wiekszosc

Druga tura bedzie napewno, a w drugiej turze moze byc roznie. Koalicja wkurwionego, antysystemowego elektoratu (20%?) z elektoratem PISu (30%?) moze dac zwyciestwo. Jedyny problem, ze wkrurwieni moga zwyczjanie olac druga ture i na Dude nie zaglosowac. Mimo wszystko Duda jest w kontrze do obecnego systemu i jesli w drugiej turze pusci oko do wkurwionych (wspomni cos o JOWach czy o obnizeniu podatkow) to moze sie udac.

Byle nie Komorowski, druga kadancja tego durnia moze byc zabojcza dla kraju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 09:42 
Cytuj  
btw chodza do was agitatorzy PO i namawiaja do glosowania na Komorra? , bo juz zaczeli :)

http://niezalezna.pl/66740-dzialacze-pl ... -zwariowal


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 09:46 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
btw chodza do was agitatorzy PO i namawiaja do glosowania na Komorra? , bo juz zaczeli :)

http://niezalezna.pl/66740-dzialacze-pl ... -zwariowal


Chcialbym zeby do mnie przyszli!

Jak bym wypuscil moj psy z kojcow to by tak spierdlali, ze by sie zesrali (i musiliby sie przebierac przed nastepna wizyta)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 09:55 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
btw chodza do was agitatorzy PO i namawiaja do glosowania na Komorra? , bo juz zaczeli :)

http://niezalezna.pl/66740-dzialacze-pl ... -zwariowal

Dzwonili rano jacyś pajace do bramy. Zobaczyłem, że z ulotkami to nawet nie chciało mi się schodzić do nich.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 10:23 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/polska-i-swiat,33,m ... 39683.html

Początek boski :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 10:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tylko widzisz mendol , komor w polsacie zwyczajnie pieprzyl bo zwyczajnych ludzi wkurwial tym co gadal jak to u nas jest dobrze
juz wiecej szacunku by zdobyl gdyby sie przyznal ze spierdolil


wiem, ze pieprzyl bo sluchalem, zona tez kazala przelaczyc. ale pozniej ludzie ogladali debate w tvp i polowa pomyslala 'jednak madry ten prezydent, mial racje, wszyscy go atakowali'.
i ile ludzi wie? milion? z czego w przekrety wierzy 1/3, a wpadki traktuje na wesolo.
taki kraj, niestety wojna zlikwidowala u nas inteligencje, co madrzejsi wyjechali z polski, na reszte nie ma co liczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 10:54 
Cytuj  
No i sztab JKM znowu zjebał sprawę. Skupienie się na antyJOW w sytuacji gdy inny antysystemowiec kopie krulowi dupę w sondażach. Zamiast kurwa z twarzą się wycofać, przekazać Kukizowi głosy i zaprosić go od razu do wspólnego tworu na czas wyborów parlamentarnych. Nie kurwa. Potupmy nóżką. Istniała mikro szansa na skopanie dupy dudzie i drugą turę nie PO"vs"PiS. Ale kurwa nie.
Mój głos wędruje do Wilka.
Dziękuję.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 10:59 
Cytuj  
To sobie glosuj na Wilka czy Kukiza, tylko jesenia nie placz jak na Wiejskiej znowu bedzie tylko beton POPiSPSLSLD i nikt inny, bo niski wynik JKM w tych wyborach bedzie dla przecietnego Kowalskiego oznaczalo ze nie warto glosowac na KORWiN bo i tak nie przebije progu. POPiS juz zaciera raczki i szykuje szampana.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:09 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
To sobie glosuj na Wilka czy Kukiza, tylko jesenia nie placz jak na Wiejskiej znowu bedzie tylko beton POPiSPSLSLD i nikt inny, bo niski wynik JKM w tych wyborach bedzie dla przecietnego Kowalskiego oznaczalo ze nie warto glosowac na KORWiN bo i tak nie przebije progu. POPiS juz zaciera raczki i szykuje szampana.


Potwierdzam. Wczoraj do taty dzwoniłem i mówi, że chce na Kukiza głosować. Mówię, głosuj na JKM bo to się może na sejmowe przełożyć, a on mi: ee tam, oni i tak nie przekroczą progu w sejmowych...chyba z 15min go musiałem przekonywać jak ma zagłosować, żebym wrócił kiedyś się nim na starość opiekować :wink:

Co do tego ataku, sam nie wiem...śledzę mocno brytyjską politykę i oni też chcą zmian w systemie do głosowania. UKIP jasno głosi odejście od JOW na rzecz AV lub AV+.
Ale fakt, że w takim momencie nie wyglądało to najlepiej...nie wiem czy to był pomysł JKM czy sztabu i na co liczą dokładnie.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 6 maja 2015, 11:13 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:10 
Cytuj  
nefastus ale na chuj sie rzucasz?
sorry, jesli kandydat robi z siebie durnia i na dodatek sam rozpierdala ewentualne 15% poparcia przy wspolpracy z kukizem, to juz nie nasza wina.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:12 
Cytuj  
Polityka przy kawie z Jackiem Wilkiem

Kontrwywiad z Pawłem Kukizem

Sławomirem Jastrzębowskim w rozmowie z Pawłem Kukizem

Zgadzam się z Mendolem. Moim zdaniem najlepszym kandydatem jest Wilk, ale on by się tam marnował!
Kukiz Prezydentem, a Wilk/Wipler Premierem to najlepsze co może być :D


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:18 
Cytuj  
Na chuj wogole glosowac. Najlepiej zwyczajnie i otwarcie zmienic konstytucje i wpisac ze jedyna wladza w Polsce to POPiSPSLSDL i od razu wszystkim bedzie lzej. No i sie troche zaoszczedzi na likwidacji PKW, przetargach na systemy wyborcze, cholernie drogich kampaniach, etc. Po cholere te nerwy i wyborcza szopka kiedy i tak to nie ma znaczenia bo wiekszosc i tak zaglosuje na POPiS a reszta zamiast glosowac pragmatycznie to robi sobie Miss Polonia kompletnie ignorujac jak jeden wybor i wynik wplynie na wynik w innych wyborach, tysiackrotnie wazniejszych.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:22 
Cytuj  
ale co sie rzucasz? Krul tutaj spierdolil sprawe ewidentnie, Kukiz zachowal sie.. w sumie nie mogl chyba inaczej. Teraz pileczka jest po stronie Korwina. Jak mu zalezy, to niech mysli, jak to odkrecic.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:35 
Cytuj  
Korwin czul sie dobrze jak mial lepszy wynik w sondazach niz Kukiz. Jak sie okazalo, ze Kukiz moze miec 10%+ to sie zachowal jak polityk PO (w interesie wlasnej partii). Wyszlo chujowo. Korwin zle sie zachowal, Kukiz zbyt emocjonalnie zareagowal, a Komorowski sie cieszy.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:35 
Cytuj  
Krul spierdolil sprawe bo Kukiz zwyczajnie zacza walic populizmem (poparcie i idea stworzenia partii z zwiazkami zawodowymi), atakujac JKM medialna papka ze niby chce strzelac do gornikow? I to wszystko zanim JKM zaczal mowic o tym ze w dzisiejszej polskiej mentalnosci JOWy by nie dzialaly na plus, tylko umacnialy dwupartyjnosc POPiS.

Druga sprawa ze nadal widzicie KORWiN jako JKM i nic wiecej, mimo wielotysiecznego zaplecza struktur, Wiplera, Berkowicza, Iwaszkiewicza i wielu politykow z lokalnych struktur.

Ja sie nie rzucam tylko mowie jak jest. Teraz sobie glosujcie na Kukizy, Wilki, Brauny, i tak nie wygraja, a za to pobawicie sie w Miss Polonia, a jesenia bedzie powtorka z tego co mamy teraz na Wiejskiej. Chociaz pewnie bez Palicioty, bo znowu wroci do PO. Ja juz sie powoli przyzwyczajam do faktu ze w Polsce to nawet antysystemowa opozycja to niestety ta glupia czesc ktora jeszcze nie wyjechala z tego kraju. To ze POPiSy ewidentnie przegrywaja w wynikach za granica daje do myslenia.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:39 
Cytuj  
JKM w odpowiedzi do Kukiza
https://www.facebook.com/janusz.korwin. ... 0321382060


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:41 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):


Wlasnie przeczytalem na fejsie. Calkiem spoko odpowiedz. Konkurowanie o 20% elektorat to jest samobojstwo. Za to zdobyte wspolnie 20% to juz sila na ktorej mozna cos zbudowac.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:50 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=SaHxgPv2YXE
Będę głosował za systemem JOW! - Janusz Korwin-Mikke, prezes Kongresu Nowej Prawicy

:wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 11:51 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):


no, no, normalnie jak nie Korwin. Bardzo stonowana wypowiedz.

Co do JKM w KORWIN, to tez to tlumacze w rodzinie. Ze tam nie siedzi sam Korwin. Zreszta on juz wiekowy jest. Nawet jak w koncu zmasakruja lewakow, to on raczej juz zadnego wysokiego urzedu nie bedzie w stanie objac. O ile tego w ogole dozyje.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.