mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 13:48 
Cytuj  
Oczywiście, wszystko zostaje w rodzinie, to naturalna kolej rzeczy.
Tak samo jak mój dziadek był starszym mechanikiem, mój ojciec jest teraz i ja miałem być ale nie chcę pływać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:03 
Cytuj  
To nie tak, ale jest to bardzo proste. Chodzi o to, że jeżeli nie podzielasz poglądów tej części sceny medialno-politycznej, która grzebie w życiorysach , a przypadkiem miałeś rodzinę w strukturach PRL to jesteś z układu i załatwili ci pracę w prywatnej firmie jak TVN. Oni też są z układu oczywiście. Jeżeli podzielasz to rodzina komunistów nie miała na ciebie żadnego wpływa bo jesteś prawdziwym Polakiem, jak autorzy książki Resortowe Dzieci.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:21 
Cytuj  
Tak, dodatkowo nie możesz mieć swojej firmy bo jesteś prywaciarzem, jeździć mercedesem bo pewnie ukradłeś oraz jak napisałaś najlepiej żeby rodzina pracowała w kioskach ruchu lub nosiła paczki.
Dokładnie taka jest logika myślenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:28 
Cytuj  
Troche mylicie kolejnosc w tym toku myslenia: jak ktos nie wierzy w zamach smolenski to prawdopodobnie ktos z jego rodziny pracowal w SB i dzieki temu sie ustawil w zyciu.

Z drugiej strony myslenie, ze wszystkie osoby znalazly sie w TV dzieki swym wrodzonym teletom tez jest naiwne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:32 
Cytuj  
No wiem. Patrzę na te zdjęcia prawdy od nefajfusa i widzę, że młody Wejchert pracuje w firmie ojca. Na pewno załatwił mu pracę! A taki Węglarczyk (dziennikarz nota bene marny) jeste synem nikogo innego tylko żyda.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:40 
Cytuj  
To sobie poczytaj kim byl ten zyd. Bo oczywiscie tu chodzi o to ze to zyd.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:47 
Cytuj  
Z ciekawości sprawdziłem jeszcze czy ojciec Michnika był szpiegiem ZSRR:

Według publikacji IPN[2] miał zostać skazany na osiem lat pozbawienia wolności w tzw. procesie łuckim w 1934 za szpiegostwo na rzecz ZSRR. Adam Michnik zażądał od IPN sprostowania informacji o działalności szpiegowskiej ojca, a wobec odmowy skierował sprawę do sądu[3]. W rzeczywistości bowiem został skazany nie za szpiegostwo, a za próbę zmiany przemocą ustroju Państwa Polskiego i zastąpienia go ustrojem komunistycznym oraz oderwania od państwa polskiego południowo-wschodnich województw[4]. Ponieważ czyn ten był wedle ówczesnego prawa zagrożony wyższą karą niż szpiegostwo, sąd pierwszej instancji powództwo Adama Michnika oddalił[5].
20 listopada 2009, Sąd Apelacyjny zmienił wyrok Sądu pierwszej instancji i nakazał IPN-owi przeprosić Adama Michnika za podanie nieprawdziwych informacji o jego ojcu, Ozjaszu Szechterze[6].
IPN przeprosił za nazwanie Ozjasza Szechtera szpiegiem, na swojej stronie internetowej oraz w Rzeczpospolitej[7].

Czy ktoś sprawdził rodzinę tego sędziego?

Starczy taplania się w gównie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:48 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Troche mylicie kolejnosc w tym toku myslenia: jak ktos nie wierzy w zamach smolenski to prawdopodobnie ktos z jego rodziny pracowal w SB i dzieki temu sie ustawil w zyciu.

Z drugiej strony myslenie, ze wszystkie osoby znalazly sie w TV dzieki swym wrodzonym teletom tez jest naiwne.


trudno brać na poważnie taki brodzik umysłowy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:52 
Cytuj  
Bzdury napisales i tyle. Wroc i poczytaj sam siebie jeszcze raz. Mi wystarczyl raz.

A co do reszty:

Oczekujesz patrzenia w przyszlosc, mierzenia sie z problemami wspolczesnosci, a nie dostrzegasz, ze brak tego mierzenia sie jest efektem tego ze caly czas, od 45 roku rzadza mentalnie Ci sami ludzie.
Mozesz powtarzac Michnikowskie bzdury o grzebaniu w zyciorysach, ale to, ze sa cale klany osadzone w spolkach skarbu panstwa, w sadownictwie, w biznesie, w mediach i sa nie do ruszenia jest faktem.

Upraszczajac, starczy miec w pamieci dwie rzeczy:
Kto mial dostep do kapitalu w czasie przemian?
Kto rzadzi w demokracji biedny czy bogaty?
Reszta jest tylko wypadkowa tych dwoch zmiennych.

Trzeba byc mocno zaslepionym zeby nie dostrzegac rzeczywistosci.

Najsmieszniejsze jest to, ze opluwasz prawicowcow, kiedy to nie oni sa blokada zmian tylko cala ta nomenklatura tworzaca obecny system, ktorej slogany czesto powtarzasz i piersia wlasna zaslaniasz przed ciosem :lol:
Nie byloby w tym nic zlego, ale niestety mam podejrzenie graniczace z pewnoscia, ze nie jestes sam...smieszno ale i straszno.


BTW: Ojciec Michnika byl stalinowskim sedzia skazujacym Polakow walczacych z komunistami na smierc. Do dzis nie rozliczonym.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 16 sty 2014, 14:55 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:55 
Cytuj  
wnuk dziadka ojca brata ziemkiewicza to byl pewnie rosjanin z muzulmansko-zydowskimi korzeniami :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:56 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
wnuk dziadka ojca brata ziemkiewicza to byl pewnie rosjanin z muzulmansko-zydowskimi korzeniami :P


Nie wazne kim byl. Wazne co robil i jaki jest do tego stosunek Ziemkiewicza.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 14:57 
Cytuj  
przeciez sobie jaja robi, a ty sie spinasz


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 15:00 
Cytuj  
@Rzeźnik Nie neguję uwłaszczenia się postkomuny na majątku PRL. To raz. Nigdy nie miało to jednak takiej skali jak w wielu innych krajach i jak przedstawia prawica. W Polsce są tysiące ludzi co zbudowali majątki po 89 i bez układów, i polityczna postkomuna nie jest problemem w rozwoju kraju. Ten katolicki skansen konserwuje zupełnie co innego. Dwa, ze to ponoć brat Michnika był sędzią, także chyba nie douczyłeś się w propagandzie. Wiadomo, ze człowiek jest wart tyle co jego brat i ojciec.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 15:02 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
przeciez sobie jaja robi, a ty sie spinasz


a ja juz nie wiem kto sobie zartuje, a kto pisze na powaznie...za duzo roboty dzis mam i z doskoku wizytuje

Tor tia moj blad. Brat Michnika nie ojciec. Zajety jestem, cos mi sie pokrecilo.

Nie wazne jakiego mial brata. Wazne jaki jest stosunek Michnika do rzeczy, ktore ten brat zrobil. Ktore zrobil Jaruzelski, Kiszczak itd itp. I taki Michnik przez 15 lat byl autorytetem moralnym, dzielil i rzadzil w przestrzeni medialnej.
How sick is that?

Skala jest powazna, bo nie doliczasz do tego calej tej czesci solidarnosciowej, ktora poszla na wspolprace z komunistami i roztoczyla nad nimi parasol ochronny. Oni tez dostali swoja czesc tortu.

Bez rozwalenia nomenklatury mozesz sie zesrac, a nic sie w kraju nie zmieni.
Z tego co Cie czytuje to mi sie wylania obraz troche taki: miec ciastko i zjesc ciastko.

Nie bedzie rozwoju kraju, mierzenia sie z problemami dopóki rzadzi nomenklaturowa oligarchia. Chcialbys zeby ten rozwoj byl a jednoczesnie plujesz na generalnie prawicowcow (choc np PiS to zadni prawicowcy, ale powiedzmy ze mozemy ich podciagnac), ktorzy ta nomenklaturowa oligarchie kontestuja i proboja, moze czasem kiepsko, moze czasem nieudacznie, ale proboja rozwalac...

Tak sie chyba nie da.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 16 sty 2014, 15:18 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 15:15 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Nie wazne jakiego mial brata. Wazne jaki jest stosunek Michnika do rzeczy ktore ten brat zrobil. Ktore zrobil Jaruzelski, Kiszczak itd itp. I taki Michnik przez 15 lat byl autorytetem moralnym, dzielil i rzadzil w przestrzeni medialnej.
How sick is that?


Mógłbym zażartować, przecież JP2 nauczał wybaczać. hehe Dla mnie Michnik na swoją pozycję zapracował życiorysem do 89. Nie muszę się z nim zgadzać w każdej sprawie, ale ma jak każdy prawo do własnych poglądów. Prawica próbuje mi mówić kto jest prawdziwym Polakiem i jak mam postrzegać interes tego kraju. Czym to się kurwa różni i skąd mają autorytet moralny?


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 15:23 
Cytuj  
Nie znam sie na naukach kosciola, ale ja nie jestem od wybaczania, tylko rodziny tych, ktorych brat Michnika skazal na smierc.
Jezeli za zbrodnie nie ma kary, to czego to uczy spoleczenstwo? I Jak w tkaim spoleczenstwie ma cos sie rozwijac i isc do przodu?


@Michnik: Dla mnie zupelnie zniszczyl caly dorobek, kiedy po kilkunastu latach bronienia komunistow, zrobil z Jaruzela czlowieka honoru i patriote.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 15:30 
Cytuj  
Tak sobie czytam co jakiś czas o czym piszecie - moje głowne źródło informacji o tym kurwidołku to dzial flames na mmorpg.pl eheheh.

Imho cała ta "scena" ma na celu sparaliżowanie was dzieląc na zealotów, hejterów i osoby które są wyłącznie wkurwione całym tym bagnem. Przez to nie macie czasu albo siły zając sie czymś pozytecznym.
Przeciwstawcie się, olejcie to wszystko, a newsy z kraju ograniczcie tylko do czysto gospodarczych z PAP (te które mają przełożenie na jakość życia).
Wrzodów sie tylko dorobicie słuchając tego shitu, komentarzy do shitu i komentując te komentarze do shitu. Skończycie jak pies.

A jest tyle ciekawszych i wartościowych rzeczy na świecie o których mozna sie zamiast tego wszystkiego dowiedzieć.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 15:32 
Cytuj  
Zasadniczo to chyba tylko kilka osób tu się interesuje polityką. Reszta toczy nędzne spory ideologiczne. ;)

@ Rzeźnik Dlatego, że inaczej niż on rozumiesz patriotyzm i oceniasz sytuację lat 80'. Dyskusja patrząc przez dogmaty nie jest możliwa.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 15:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Reszta toczy nędzne spory ideologiczne. ;)


No to bardzo ostre spłycenie terminu "ideologia" do najbardziej zewnętrznej warsty jednego z jej komonentów.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2014, 15:36 
Cytuj  
Pierdolisz tomu, trzeba w końcu zrealizować ten pvp event i wprowadzić futurystyczny technokratyzm ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.