mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 00:36 
Cytuj  
Jak mowilem, ze topic nie ma sensu i jacys kiddie sie podlacza pod nagonke przenoszac sprawy gry irl, to nikt mnie nie sluchal ;]

HotH ? dziwnie sie kojarzy...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 01:27 
Cytuj  
szeryf napisał(a):
huragan ja w imieniu klanu HotH oswiadczam ze jestes zlamanym fiu tem
i odpiord... sie od naszego klanu, najpierw ciebie wywalilismy lecz xeno dobry kolega cie przyjal wiec podziekowalismy mu za wspolprace i nara, a teraz siedz tam z 10 osobami w Katharsis, pozdro dla Valkana i deatha:P z owego klanu Huragan miej sie na bacznosci bo przy pierwszej okazji sprzedam ciebie aliantom frajerze, Nie pokazuj sie w Ogrimarze bo ciebie pojedziemy a guardzi ci dupy nie uratuja


hahahaha :) LOL.... chyba topic trzeba zamknac bo jakies rozwydrzone dzieci sie dorwaly do klawiatury :) NOC jaka jest taka jest ale przynajmniej trzymaja poziom kultury, a tutaj widac ze kolega blokers :)

Wiesz szeryf, wszyscy sie bardzo ciesza ze odeszliscie z Katharsis, przynajmniej na czacie gildii nie ma co chwila bluzg waszych :) Kobietom w klanie juz uszy wiedly z żalosci. Pokazujesz wlasnie jak niski poziom reprezentujesz i potwierdzasz slusznosc decyzji Xeno.

Wole grac w 20 osobowym klanie ludzi na poziomie niz 80 osobowym zwierzyncu :)

EOT


_________________




Ostatnio edytowano 12 kwi 2005, 01:38 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 3
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 01:34 
Cytuj  
Fajna gildia m8[/quote]

dlatego wlasnie wylecial z gildii Katharsis po chwili.. z tego samego powodu odeszlo 30 innych osob i zalozyli Hoth :) Dali bowiem GMowi ultimatum, albo Huragana wywalic z gildii albo my 30 osob odchodzimy bo Huragan nie chce nam dawac kasy :)))
GM stwierdzil ze lepszy 1 Huragan niz 30 debili i musieli odejsc :>



HURAGAN jesteś kłamcą i o szustem !!! Oświadczam tu ALL, że łżesz jak ostatni pies ... Teraz dla wszystkich garść wyjaśnień ... Jestem byłym oficerem klanu KATHARSIS. Parę dni temu razem z pozostałymi 2 oficerami pod nieobecność XENO (GMaster) postanowiliśmy usunąc Huaragana z klanu, gdyż mimo wielu upomnień nieustannie w gildii wszczynał awantury, wyklinał na kanale, zachowywał się jak ostatni warchoł. Ponadto trudnił się lichwą (sic!) pożyczając w gildii kaskę na %. Decyzję o jego usunięciu podjęliśmy jednogłośnie i kolektywnie jako grono do tego upoważnione!!! Dosłownie kilkanaście minut po jego usunięciu XENO przywrocił Huragana w skład gildii nie zważając na nasze protesty i argumentację. Postępując w ten sposób XENO wobec całej gildii podważył decyzje grona oficerskiego oraz zajmowane przez nas miejsce w hierarchii gildii. Nie uszanował naszej decyzji, która w 100% wynikała ostatecznie z naszych uprawnień. Sprzeniewierzył się świętej zasadzie, że kadra jest jednomyślna. W związku z zaistniałą sytuacją nie mogliśmy pozostać dłużej w szeregach klanu KATHARSIS, gdzie nie są przestrzegane honorowe zasady, a XENO zachowuje się jak kacyk, a nie jak prawdziwy przywódca .... Tak to wlaśnie było. Więc NIE JEST PRAWDĄ to co tu pisze Huragan, że odeszliśmy bo nie chciał nam pożyczać kasy ... Wśród osób, które wtedy odeszły jest kilka postaci 60 lvl oraz kilkanaście 50 lvl co chyba jest wystraczającym dowodem na to, że posiadaliśmy własny potencjał kapitałowy i to wielokrotnie większy niż jednego exkolegi klanowego na 5X lvl'u! Ponadto oświadczam, że jest zwykłym i to miernej klasy intrygantem, podrzegaczem i pieniaczem. Myślę, że przyczyny jego zachowania tkwią prawdopodobnie w tym, że jest niedowartościowanym maminsynkiem z bardzo małym pyrdkiem (LOL), który lansuje się w WOW świecie ... Na tym kończąc pozdrawiam serdecznie ALL Forumowiczów, z wyjątkiem offkorzzzz Pana H.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 02:02 
Cytuj  
Huragan, nice...

Widze ze zaczyna sie robic nieciekawie, imo niedlugo beda w irl zdobywac swoje adresy, podpalac domy i gwalcic rodziny bo ktos komus roll'nal item in game :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 02:07 
Cytuj  
ZharVizjerei napisał(a):
Dosłownie kilkanaście minut po jego usunięciu XENO przywrocił Huragana w skład gildii nie zważając na nasze protesty i argumentację.


i powiedzial... "Huragan jest jednym z niewielu w Katharsis ktory bezinteresownie pomaga innym"

a w czym pomaga Pan ZharVizjerei ??

Przyklad:
jeden z czlonkow gildii zostal napadniety przez alliantow 20 krokow od Pana ZharVizjerei, ktory w tym czasie sobie grindowal. Kolega prosi ZharVizjerei o pomoc bo go allianci leja. Pan ZharVizjerei tlumaczy ze nie ma teraz czasu bo grinduje :)... i oczywiscie nie pomogl i na jego oczach allianci zabili kolege z gildii a on sobie grindowal i mial w dupie :)

Takie zachowanie uwazam za przynoszace wstyd i hanbe.

teraz juz naprawde EOT :)


_________________



*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 02:52 
Cytuj  
ZharVizjerei napisał(a):
Fajna gildia m8

Cytuj:
dlatego wlasnie wylecial z gildii Katharsis po chwili.. z tego samego powodu odeszlo 30 innych osob i zalozyli Hoth :) Dali bowiem GMowi ultimatum, albo Huragana wywalic z gildii albo my 30 osob odchodzimy bo Huragan nie chce nam dawac kasy :)))
GM stwierdzil ze lepszy 1 Huragan niz 30 debili i musieli odejsc :>



HURAGAN jesteś kłamcą i o szustem !!! Oświadczam tu ALL, że łżesz jak ostatni pies ... Teraz dla wszystkich garść wyjaśnień ... Jestem byłym oficerem klanu KATHARSIS. Parę dni temu razem z pozostałymi 2 oficerami pod nieobecność XENO (GMaster) postanowiliśmy usunąc Huaragana z klanu, gdyż mimo wielu upomnień nieustannie w gildii wszczynał awantury, wyklinał na kanale, zachowywał się jak ostatni warchoł. Ponadto trudnił się lichwą (sic!) pożyczając w gildii kaskę na %. Decyzję o jego usunięciu podjęliśmy jednogłośnie i kolektywnie jako grono do tego upoważnione!!! Dosłownie kilkanaście minut po jego usunięciu XENO przywrocił Huragana w skład gildii nie zważając na nasze protesty i argumentację. Postępując w ten sposób XENO wobec całej gildii podważył decyzje grona oficerskiego oraz zajmowane przez nas miejsce w hierarchii gildii. Nie uszanował naszej decyzji, która w 100% wynikała ostatecznie z naszych uprawnień. Sprzeniewierzył się świętej zasadzie, że kadra jest jednomyślna. W związku z zaistniałą sytuacją nie mogliśmy pozostać dłużej w szeregach klanu KATHARSIS, gdzie nie są przestrzegane honorowe zasady, a XENO zachowuje się jak kacyk, a nie jak prawdziwy przywódca .... Tak to wlaśnie było. Więc NIE JEST PRAWDĄ to co tu pisze Huragan, że odeszliśmy bo nie chciał nam pożyczać kasy ... Wśród osób, które wtedy odeszły jest kilka postaci 60 lvl oraz kilkanaście 50 lvl co chyba jest wystraczającym dowodem na to, że posiadaliśmy własny potencjał kapitałowy i to wielokrotnie większy niż jednego exkolegi klanowego na 5X lvl'u! Ponadto oświadczam, że jest zwykłym i to miernej klasy intrygantem, podrzegaczem i pieniaczem. Myślę, że przyczyny jego zachowania tkwią prawdopodobnie w tym, że jest niedowartościowanym maminsynkiem z bardzo małym pyrdkiem (LOL), który lansuje się w WOW świecie ... Na tym kończąc pozdrawiam serdecznie ALL Forumowiczów, z wyjątkiem offkorzzzz Pana H.


Moze to dziwne ale kogo obchodza wasze klanowe sprawy ? Huragana wywalili potem przyjeli wy odeszliscie i tyle mysle ze nikt nie ma ochoty sie w to zaglebiac.
a tak btw to tez udowodniles swoj kompleks i jakies problemy
Cytuj:
że jest niedowartościowanym maminsynkiem z bardzo małym pyrdkiem


wiesz na jakim poziome sa takie teksty ? Oo to tak samo jak bys zacza bluzgac na jego starych za to ze musiales z guildi odejsc... a jak jestescie takimi kozakami i tak juz go nie lubicie to skasujcie wszyscy postacie zalozcie ally na BL i kampujcie jego corpsy przez 2miechy

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 04:13 
Cytuj  
Huragan nazwal ich debilami i sklamal - jakos tego nikt nie ocenial ani nie potepial - pewnie sie wzburzyli po tym co napisal i odp mu w takim tonie, co nie jest zreszta nowoscia na tym forum odkad powstal dzial wow. Taka mala uwaga. Wypowiedzi obu stron siwadcza o ich poziomie ( badz tez zdenerwowaniu )... nie nalezy wieszac tylko jednej, jak obie tak samo sie zachowuja.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 07:34 
Cytuj  
BRAWO MODERATOR !!!

Flames ! This is place where it should be :)

btw. zaraz z Huragana zrobicie meczennika - LOL & n/c

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 09:25 
Cytuj  
Ale wy macie problemy....


Posty: 3
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 09:55 
Cytuj  
Szkoda gadać, z tego co widzę to każdy rozumie co chce zrozumieć .... Chciałem tu pokazać, że Huragan po prostu jest kłamcą i źle relacjonuje pewne zdarzenia, które miały miejsce .... Poza tym all OK. Troszkę mnie poniosło, to fakt. Co do plaży w porcie w TANARIS, to owszem nie pomogłem ale dlatego, że kolega z G zachowywał się jak chory, łamał wtedy panujące tam zasady (grało tam wtedy kilka osób, nie tylko my) i sam się prosił o guza i nauczkę, to wszystko ....

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 10:54 
Cytuj  
o cholera...

przeczytalem topic i doszedlem do wniosku ze zerwanie z graniem było najlepszym wyborem mojego krótkiego życia. mmogi wbudzają tyle agresji...

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 11:10 
Cytuj  
ej... ja ten topic zalozylem bo ta sytuacja z raidu po prostu smieszna byla ;) biegnie 30 osob i Huragan na drodze... to zabawa w koncu jest

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 12:13 
Cytuj  
Niektorzy sie tak burza jaki to temat glupi ale mimo to zagladaja tu co chwile:D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 13:45 
Cytuj  
Cytuj:
bo przy pierwszej okazji sprzedam ciebie aliantom frajerze, Nie pokazuj sie w Ogrimarze bo ciebie pojedziemy a guardzi ci dupy nie uratuja


Elo Elo Ziom Oo.

Cytuj:
Sprzeniewierzył się świętej zasadzie, że kadra jest jednomyślna


Lol a ja myslałem że to ja jestem no-lifem ;).

Cytuj:
HURAGAN jesteś kłamcą i o szustem


Na dodatek Zydem Masonem i Cyklistą :<

Cytuj:
Widze ze zaczyna sie robic nieciekawie, imo niedlugo beda w irl zdobywac swoje adresy, podpalac domy i gwalcic rodziny bo ktos komus roll'nal item in game


Ale do mnie na Michałow nie przyjedziesz ? :P. Plz ;).

Cytuj:
to tylko gra, take a deep breath kids


A ty pod stól :P !!!

Cytuj:
Niektorzy sie tak burza jaki to temat glupi ale mimo to zagladaja tu co chwile:D


A ty sie ustaw w kolejce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 14:19 
Cytuj  
kehu napisał(a):
ej... ja ten topic zalozylem bo ta sytuacja z raidu po prostu smieszna byla ;) biegnie 30 osob i Huragan na drodze... to zabawa w koncu jest


oczywiscie ze zabawa, i ja sie tym zupelnie nie przejmuje ze wy mnie zabiliscie czy tez ja was zabije :) just for fun :)

dla niektorych jednak to jest sprawa zycia i smierci w IRL :) hehe....

Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
Sprzeniewierzył się świętej zasadzie, że kadra jest jednomyślna


Lol a ja myslałem że to ja jestem no-lifem ;).


ty tez jestes bo lvl 60 zrobiles w 2 tygodnie :P

anyway, smieszy mnie ze niektorzy sobie ustanawiaja stopnie wojskowe, oficerzy, kadra sradra itp... co najsmieszniejsze to wierza w to ze sa KIMS gdy sobie to napisza :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 16:00 
Cytuj  
A ja myslalem ze naprawde jestem Championem:|
Ale imo jak w gildi jest 100 osob to ktos musi tym zarzadzac a rangi to tak chyba raczej dla zabawy w koncu to niby gra RPG:)
Chociaz sluzbowy Kodo i sluzacy/podnozek (shadhun) w sumie sie przydaja

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 16:42 
Cytuj  
Dobra roball juz wyszedł , możesz podjeżdżać.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 17:46 
Cytuj  
Cytuj:
sluzacy/podnozek (shadhun) w sumie sie przydaja


nie załapałem dowcipu...

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 19:00 
Cytuj  
OMG... moim glownym problemem teraz jest meintace.... ciesze sie, ze nei gram w WoW, ale chcialbym sprobowac :D Musi byc ciekawei :D

Aha zabicie jednego goscia w 30 osob nei jest smieszne. Na jego miejscu wyrznal bym Was wszystkich po kolei. Albo wzial kumpli i wyrznal cala gildie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 00:59 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Cytuj:
sluzacy/podnozek (shadhun) w sumie sie przydaja


nie załapałem dowcipu...

No to nie wiem moze jestes za glupi czy cos?
Chociaz Shadhun jest glupi a zrozozumial:|

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.