mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sie 2006, 18:54 
Cytuj  

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
jak ktos przeczytal caly poprzedni post to gratuluje.


Dzięki. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:09 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
chuj mnie obchodza twoje przygody na jakims forum.

Mnie chuj obchodzi twoje zdanie na ten temat. Nie interesuje cie, nie czytaj.

Czytajac twoje beznadziejne wypowiedzi, zaczynam podejrzewac skad masz aż 3600 postów.

Highlander napisał(a):
hmm... Trade kiedys napisal identyczny post jak to ;) teoria spisku :P

hmm... Trade edytował post dwa razy i ty też. Teoria spisku.

Trudno napisac jakiekolwiek słowo lub zdanie po polsku uwazajac zeby nikogo przy tym nie skopiowac.
Moze zacznę wypowiadac sie po chinsku, to nie dopatrzycie sie podobienstw z zadnym innym postem na forum.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:15 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Aenima napisał(a):
chuj mnie obchodza twoje przygody na jakims forum.

Mnie chuj obchodzi twoje zdanie na ten temat. Nie interesuje cie, nie czytaj.

Czytajac twoje beznadziejne wypowiedzi, zaczynam podejrzewac skad masz aż 3600 postów.

Highlander napisał(a):
hmm... Trade kiedys napisal identyczny post jak to ;) teoria spisku :P

hmm... Trade edytował post dwa razy i ty też. Teoria spisku.

Trudno napisac jakiekolwiek słowo lub zdanie po polsku uwazajac zeby nikogo przy tym nie skopiowac.
Moze zacznę wypowiadac sie po chinsku, to nie dopatrzycie sie podobienstw z zadnym innym postem na forum.

Gei wo qian, hao de? Wo gei ni sou you jia ru ma.

I juz nie mozesz, bo skopiujesz mnie:D


_________________
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:19 
Cytuj  
hyyyh a skad ty niby wiesz ile kto osiagnal i gdzie gral/gra ?

jesli za gracza uwazasz siebie to nie chcialbym ci przypominac Alu twoich akcji.

"Boty mi robia ilestam % dziennie"

Sie lepiej nie wypowiadaj na temat wiedzy o L2 synku bo 90% czasu w tej grze spedziles siedzac na dupsku patrzac jak ci za free exp od farmerow/botow leci :]

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:22 
Cytuj  
ja doszedłem do 3 cytatu :P

A to Metzger jest z krk :(
szkoda ,że nie phist albo ten jego przydupas :)



Anyway ci dwaj goście wszędzie robią sobie problemy ehhh nie którzy są jak wrzody na dupie -zlikwidujesz jednego pojawią się dwa (przyp. phist i alucreid)


ehhh


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:26 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
hyyyh a skad ty niby wiesz ile kto osiagnal i gdzie gral/gra ?

jesli za gracza uwazasz siebie to nie chcialbym ci przypominac Alu twoich akcji.

"Boty mi robia ilestam % dziennie"

Sie lepiej nie wypowiadaj na temat wiedzy o L2 synku bo 90% czasu w tej grze spedziles siedzac na dupsku patrzac jak ci za free exp od farmerow/botow leci :]

Tak zapomniales tylko o tym, ze w 2 miesiace przebilem twoja 2 letnia kariere l2, lvl/kasa/sprzet 90% czasu siedzialem w bot grp? Propaganda?
Masz przynajmniej 1 screena jak siedzialem? OHH nie masz, niby z kad jak nie grasz.
Wiec z kad masz te informacje? Prosze przedstaw jakis dowod ze 90% czasu jaki gram w l2 to leechowanie w bot.

Metzger sam pisal ze mial bodajrze se 5x lvl=dno
Ty miales DA 54lvl=dno

Ja kozystam z plvl, nie kryje recznie dojechalem maina 72 a co z toba?
Suba dojechalem 76 a jak to u ciebie wyglada?
Po 2 miechach grania mialem A grade, ty zarzuciles mi ebay.

Ale zeby nie bylo powiem co osiagnolem, mase znajomych, chara 78/76, A grade sprzet, 1.4b w adenie, robienie high lvl rb, raid antka.( raid bossy specialnie napisalem, to nie ejst osiagniecie, ale zeb sie na nich pojawic cza lvl wiec...)
A co ty i metzger osiagneliscie?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 19:34 przez Alucreid, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:27 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
ja doszedłem do 3 cytatu :P

Anyway ci dwaj goście wszędzie robią sobie problemy ehhh nie którzy są jak wrzody na dupie -zlikwidujesz jednego pojawią się dwa (przyp. phist i alucreid)


To jest to, co mnie najbardziej wkurwia, wypowiadasz sie nie czytajac tematu.
Przemo potraktuje twoj post jako zwykle '+1'


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:39 
Cytuj  
WTF? Dojzale forum l2.pl? Whatever, tutaj niektorzy sa w wieku waszych rodzicow afaik.
Na dodatek admin tego forum sie podnieca ze mielismy wysyp trolli ostatnio.
No coz pomijajac upierdliwego Rage, co ma dupe zamiast glowy, duet debili z naszego forum l2, co chyba Karol nam zrobil kawal spuszczajac ich ze smyczy i sie troche rozbujali, oraz nagle dorastajacego przemo co to smarkaczami sypie, to na naszym forum nie jest tak tragicznie.
Oczywiscie wymaga forum pewnych zmian, ba, nie wspomne o tym ze sam adres nadaje sie na wysokiej jakosci dochodowy portal o MMO, ale co tam.
Jak narazie to tylko pan admin z l2.pl prowokuje flame i prezentuje ze soba tylko wyklad o bledach ortograficznych jak i zylke na czole. Bo po ch.. sie tu odzywasz? Nikt ci na piaskownice z tego forum nie wchodzi smiecac.

PostNapisane: 29 sie 2006, 19:49 
Cytuj  

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 19:53 
Cytuj  
a;ksjfzljcgva'lsfa'jshf


post, jak 90% wypowiedzi tutaj.

PostNapisane: 29 sie 2006, 20:02 
Cytuj  

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:10 
Cytuj  
Rage napisał(a):
KLIK

Chciałem poflame'ować sobie na l2.pl ale wolę tutaj jednak.


Cytuj:
Przepraszamy, ale administrator nałożył ban'a na twója adres IP. Aby skontaktować sie z administratorem kliknij tutaj

/supersadface


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:26 
Cytuj  
omg, z nudow wszedlem na l2.pl, tam są tematy typu:
"zabawa ---> żadam obrazka"
"zabawa w skojarzenia"
:<

tutaj na szczescie raczej nie maja racji bytu... za nic tam sie nie zarejestruje...
PS. Ktoś by mogl zamknac ten temat+wytepic nasienie l2.pl.


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 20:56 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
omg, z nudow wszedlem na l2.pl, tam są tematy typu:
"zabawa ---> żadam obrazka"
"zabawa w skojarzenia"

:<

tutaj na szczescie raczej nie maja racji bytu... za nic tam sie nie zarejestruje...

Poprostu emo.


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:35 
Cytuj  
Nie zdziwiłem się. Niektórzy nie wiedzą, jak wygląda kulturalna zabawa. Jeżeli dyskusja się nie toczy w formie wyzwisk obustronnych, to już nie bardzo wiecie, co robić, prawda? No właśnie. Dlatego się ciesze, że nie mamy tam takich ludzi jak co poniektórzy z was.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:40 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
Nie zdziwiłem się. Niektórzy nie wiedzą, jak wygląda kulturalna zabawa. Jeżeli dyskusja się nie toczy w formie wyzwisk obustronnych, to już nie bardzo wiecie, co robić, prawda? No właśnie. Dlatego się ciesze, że nie mamy tam takich ludzi jak co poniektórzy z was.

Ty to chyba tego slowa nie powinienes uzywac...
Twoje PMy sa bardzo "kulturalne"


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:43 
Cytuj  
Idź już się bawić w swojej piaskownicy.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:44 
Cytuj  
Wciąż nie rozumiesz. Do kulturalnych ludzi się odnosi z szacunkiem, a do chamów po chamsku bo nie zrozumieją. Wciąż nie zuważyłeś jak się do ciebie ludzie odnoszą? Nawet tu na forum mmorpg. Widać nie dociera inaczej, niż pałką w tą pustą czaszke.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:54 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
Nie zdziwiłem się. Niektórzy nie wiedzą, jak wygląda kulturalna zabawa. Jeżeli dyskusja się nie toczy w formie wyzwisk obustronnych, to już nie bardzo wiecie, co robić, prawda? No właśnie. Dlatego się ciesze, że nie mamy tam takich ludzi jak co poniektórzy z was.


Tak tak, idz sobie pograc w skojarzenia, a moze nawet w lapki ci sie uda zagrac :D


Cytuj:
Wciąż nie rozumiesz. Do kulturalnych ludzi się odnosi z szacunkiem, a do chamów po chamsku bo nie zrozumieją. Wciąż nie zuważyłeś jak się do ciebie ludzie odnoszą? Nawet tu na forum mmorpg. Widać nie dociera inaczej, niż pałką w tą pustą czaszke.




Jestes tepy. Przypominam jestes w dziale FLAMES!


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 20:59 przez Glorfindel1, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.