mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 18:46 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
nie mow mi tu ktos wyzej, ze wiemy co to jest elektyrcznosc, bo chuja wiemy. No chyba, ze ty jestes w stanie powiedziec co to jest ładunek? Co znaczy, ze elektron ma ładunek ujemny?

Niezle.Filozofia dwunastolatka, ktorej istota odbija sie w pytaniu
" a dlaczego?". hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 19:15 
Cytuj  
in before 'twoja stara boi sie smierci'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 19:46 
Cytuj  
cypis napisał(a):
in before 'twoja stara boi sie smierci'.


Obrazek

Prawie pasuje :)

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 19:54 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ot kolejny "ynteligentny" post - kolejnego sfrustrowanego dzieciaczka. Typowe myslenie: nie wiem co w temacie napisac, bo nie umiem myslec to napisze byle co... Albo lepiej jeszcze wjade na kogos moze go wkurwie...??


chcialem cie zniszczyc, kiedys mi sie uda ~

kkkk20 napisał(a):
Avator smierc jest naturalna bo kazdego to czeka, ale jaka smierc i czy ona jest straszna czy po prostu sie tego nie czuje... To juz zupelnie inne zagadnienie. Ale w wiekszosci na tym forum ludzie o tym nie mysla bo sa jeszcze mlodzi i do nich nie dociera naprawde ze moga umrzec... Wiem po sobie w wieku 20+ lat nawet mi to na mysl nie przychodzilo


do wszystkich juz doszlo, ze masz depresje. who cares?
jakbys napisal bestsellerowa ksiazke, to kazdy by cie pamietal po twojej bardzo bolesnej i przykrej smierci; ale lepiej tego nie rob. nikt cie nie lubi

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:08 
Cytuj  
Avator smierc jest naturalna bo kazdego to czeka,

Pierdolisz... ja jestem niesmiertelny tylko musze co jakis czas komus ujebac glowe.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:17 
Cytuj  
Nie mam depresji :lol: ... Po prostu naszla mnie ochota pogodac o tym z szersza publika ale widze ze 75% tego forum po prostu do tego niedorosla...

Ciesze sie ze mnie nie lubisz, jakbys mnie lubial bym sie dopiero zaczal martwic... Skoro piszesz /who cares to nie udzielaj sie w tym temacie i nie czytaj... Ktos cie zmusza?? Moze tatus??

Zreszta wiadomo dlaczego czytasz i piszesz, chciales zablysnac jaki to nie jestes elO, coz nastolatkowie moze wciagna taka scieme ale nie ludzie ktorzy maja jakis tam rozum... Ja mam wrazenie ze slawny czesio ma wiecej rozumu od ciebie Emo Kidsie...

Anyway piszesz nikt mnie lubi - coz to ty tak myslisz, ale niech zgadne glos ludu przemowil duchowy przywodca forum trolli Futrol przemowil w imieniu wszystkich... Z A L O S N E :lol:

A tak na marginesie przejzyj zamkniety topik o mnie i zobacz wyniki ankiety... Nawet na forum niektorzy mnie lubia... dobra emO jak nie masz juz nic ciekawego do powiedzenia w temacie po prostu zamknij twarzyczke bo zalatuje glupota za kazdym razem jak sie odezwiesz...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:25 
Cytuj  
Ja sie martwie o moje kill/death ratio.
Obrazek


_________________
[ i rooted crap here ]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:26 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ja sie boje ze nie zdaze powiekszyc swojego e-peena do rozmiarow asmaxa przed smiercia :/


Po smierci rowniez moze byc ciezko:O


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:26 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ciesze sie ze mnie nie lubisz, jakbys mnie lubial bym sie dopiero zaczal martwic... Skoro piszesz /who cares to nie udzielaj sie w tym temacie i nie czytaj...


ojej, ja zartowalem. wszyscy cie kochaja. ja ciebie tez kocham i chcialbym nosic twoje dziecko i wchodzic mu do wanny. dlatego tez sledze ten temat i jestem nadal przekonany, iz umrzesz wczesniej niz pozniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:33 
Cytuj  
co to za emo topic? :p


_________________
.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:34 
Cytuj  
Po smierci rowniez moze byc ciezko:O

Tym bardziej, ze ethereal peenem nic nie zwojujesz.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:36 
Cytuj  
zrobil sie emo - bo przyszedl niejaki futrol i zasmierdzialo kidsem...

Coz futrol musisz sie bardziej postarac bo stajesz sie coraz bardziej zalosny niz smieszny...

Tylko przestan juz walic textami rodem z podstawowki bo sam siebie osmieszasz...

Jakbys umial merytorycznie odpowiadac... chociaz boze co ja od ciebie wymagam :lol: - zapomnij o tym :lol:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:41 
Cytuj  
mozesz skorzystac z okazji i zaprosic mnie na swoj pogrzeb

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:44 
Cytuj  
O_o kaka jaki zajebisty temat założyłeś, znowu nie mamy co robić? mmm?

Anyway, śmierć jest ode mnie tak daleka [mam 25 lat], że byłbym debilem skończonym żeby o niej myśleć [biologicznej oczywiście].

Jeżeli chodzi o wypadkową śmierć, to trzeba byś skończonym idiotą dzisiaj żeby myśleć czy przeżyje do końca tego roku czy też mi się coś stanie. Dlatego temat jest moim zdaniem jebnięty, zwłaszcza, że 98% ludzi na tym forum jest w przedziale wiekowym 19-30 [strzelam].

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:50 
Cytuj  
Lezalem kiedys podpiety pod kroplowki i krew w szpitalu (kwotoki, malo zabraklo zebym juz sie nie obudzil). Wszelkie hormony jakie wtedy dzialaja sprawiaja, ze czolwiek czuje sie zajebiscie.
Polecam ;]


PS. w winampie: Bloodhound Gang - I Hope You Die "Hooray For Boobies"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 21:03 
Cytuj  
DZIAUA WAM GG ??? O_o

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 21:07 
Cytuj  
Ja się na MSN przerzuciłem bo to gg ssie kule ostatnio.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 21:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja się na MSN przerzuciłem bo to gg ssie kule ostatnio.


spoko, tez sie przerzucę i będziemy mogli pogadać.

innymi słowy, jakby ironia była zbyt delikatna - na chuj mi MSN jak nikt tego ścierwa nie używa?

swoją drogą ciekawe, że tobie ta mała niedogodność nie przeszkadza...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 21:12 
Cytuj  
Zeby byc el0 ?
Mozesz Jabbera uzywac -;-.

Zreszta kurwa, mam ping do google ponad 400ms nawet sie kuwa sciagac nie da porzadnie :<


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 21:15 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
innymi słowy, jakby ironia była zbyt delikatna - na chuj mi MSN jak nikt tego ścierwa nie używa? Swoją drogą ciekawe, że tobie ta mała niedogodność nie przeszkadza...


No i o to zią właśnie chodziło. Co do użytkowania MSN i ludzi na nim. Mam 1 kontakt w nim, a na gg 40, przy czym zaznaczam! napisałem opis na gg że się przerzucam 3 dni temu i miałem go 2 dni non stop i co? nikt sie qrwa nie odezwał :(

BTW
Lubię Cię bo masz fajne grypsy!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.