mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:45 
Cytuj  
i Donald nie rzuca się z motyką na słońce :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:53 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
i Donald nie rzuca się z motyką na słońce :)
bo donald nie robi nic


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dark_lord napisał(a):
i Donald nie rzuca się z motyką na słońce :)
bo donald nie robi nic


a chcesz żeby Putin się do Ciebie( Nas ) dobrał, bo kaczor lubi prowokować
i kłócić się ze wszystkimi ?


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dark_lord napisał(a):
i Donald nie rzuca się z motyką na słońce :)
bo donald nie robi nic

przesadzasz donek blyszczy w swietle jupiterow

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 15:00 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
Deshroom napisał(a):
dark_lord napisał(a):
i Donald nie rzuca się z motyką na słońce :)
bo donald nie robi nic

przesadzasz donek blyszczy w swietle jupiterow


to znaczy że jednak coś robi :) Ale zabrakło mi porównania Desha : że donald jest jak programiści fc : dużo obiecują a nic nie robią :)


_________________
no more wow...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 15:02 
Cytuj  
Jak to nic nie robi?! Szykuje się chłopak do wyborów prezydenckich hehe


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 15:05 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jak to nic nie robi?! Szykuje się chłopak do wyborów prezydenckich hehe


nowe wcielenie Nikodema Dyzmy :P


_________________
no more wow...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 15:15 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Deshroom napisał(a):
dark_lord napisał(a):
i Donald nie rzuca się z motyką na słońce :)
bo donald nie robi nic


a chcesz żeby Putin się do Ciebie( Nas ) dobrał, bo kaczor lubi prowokować
i kłócić się ze wszystkimi ?


pamiętaj żeby zbyt często nie wychodzić na dwór, zbyt dużo świeżego powietrza może być dla ciebie zabójcze


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 15:29 
Cytuj  
@MagPS no przykład pokojowego nastawienia prezydenta masz po ostatniej jego wypowiedzi odnośnie walczenia, więc nie wiem o co Ci chodzi człowieku.


_________________
no more wow...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 15:49 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
@MagPS no przykład pokojowego nastawienia prezydenta masz po ostatniej jego wypowiedzi odnośnie walczenia, więc nie wiem o co Ci chodzi człowieku.


Ciągłe zastanawianie się nad tym co sobie pomyśli putin o tym czy o tam tym jest niepoważne i dowodzi tego że jednak bliżej nam do myszy. Chodzi mi nie o to żeby wziąć kałacha i zabijać rosyjskich żołnierzy czy o jakaś interwencję zbrojną, ale o niechowanie głowy w piasek gdy sytuacja wymaga zdecydowanych politycznych działań których brak.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 15:58 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
dark_lord napisał(a):
@MagPS no przykład pokojowego nastawienia prezydenta masz po ostatniej jego wypowiedzi odnośnie walczenia, więc nie wiem o co Ci chodzi człowieku.


Ciągłe zastanawianie się nad tym co sobie pomyśli putin o tym czy o tam tym jest niepoważne i dowodzi tego że jednak bliżej nam do myszy. Chodzi mi nie o to żeby wziąć kałacha i zabijać rosyjskich żołnierzy czy o jakaś interwencję zbrojną, ale o niechowanie głowy w piasek gdy sytuacja wymaga zdecydowanych politycznych działań których brak.


rozumiem że chować głowy w piasek nie powinniśmy, ale na wypadek zbrojnej interwencji Rosji przeciwko nam, to co nam przyjdzie robić : bronić się tymi "super f16 - najlepszymi samolotami na świecie " które dostaliśmy od usa bo nie chcieli tracić kasy na złomowanie. Jakoś do mnie to nie przemawia.


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 16:15 
Cytuj  
Jak przylecą MIGi to nasze F16 będą holowane żeby Ruski mogli chociaż je w powietrzu zestrzelić.
Mamy gówno, a nie armię.
Nie mamy chować się jak myszy - wystarczy, że będziemy kierować się rozsądkiem i logiką zamiast populizmem.
Gruzini sami przejebali sprawę i niech zdychają - ich prezia i generałów pod mur - zakończy się spór. Reszta będzie mogła żyć pokojowo.

A czymże jest nienawiść do Rosji jeśli nie ruchem nacjonalistycznym? Jakoś Amerykanom ci sami politycy wchodzili w dupsko bez wazeliny gdy atakowane były Afganistan i Irak.
Rosja jebała nas przez stulecia, a zachód zawsze miał wyjebane. Teraz znowu się jako pierwsi wychylamy jako wrogowie Rosji, a ten sam zachód ma ciągle wyjebane.
Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że Rosjanie już wkrótce mogą zainteresować się Ukrainą. Nam się upiecze o ile nie będziemy się wpierdalać.
A jeśli się wpierdolimy to jestem niemalże pewien, że zachód nas poświęci. Byleby ratować własny styl życia.

Tak prócz tego powtórzę - uważam, że rząd Gruzji zasłużył na ostry wpierdol. Szkoda tylko ich ludności.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 16:19 
Cytuj  
To że nasze f16 które kupiliśmy są złomem to i ja wiem.
Czemu się boisz rosyjskiej napaści? Zachód wtedy ma psi obowiązek przyjść nam pomoc, kilka niepotrzebnych ofiar i ceny ropy spadną aż miło. :wink:
Napaść rosjan na gruzję póki nie będzie stanowczych kroków (dyplomatycznych) z naszej strony przyniesie im (rosji) same profity.
Napaść rosjan na Polskę to głupota jakich mało.

A czymże jest nienawiść do Rosji jeśli nie ruchem nacjonalistycznym?

Czymś z czym przychodzi na świat każde polskie dziecko?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 13 sie 2008, 16:30 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 16:28 
Cytuj  
Cytuj:
To że nasze f16 które kupiliśmy są złomem to i ja wiem.


Przyszedł MagPS, autorytet w dziedzinie lotnictwa wojskowego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 16:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jak przylecą MIGi to nasze F16 będą holowane żeby Ruski mogli chociaż je w powietrzu zestrzelić.
Mamy gówno, a nie armię.
Nie mamy chować się jak myszy - wystarczy, że będziemy kierować się rozsądkiem i logiką zamiast populizmem.
Gruzini sami przejebali sprawę i niech zdychają - ich prezia i generałów pod mur - zakończy się spór. Reszta będzie mogła żyć pokojowo.

A czymże jest nienawiść do Rosji jeśli nie ruchem nacjonalistycznym? Jakoś Amerykanom ci sami politycy wchodzili w dupsko bez wazeliny gdy atakowane były Afganistan i Irak.
Rosja jebała nas przez stulecia, a zachód zawsze miał wyjebane. Teraz znowu się jako pierwsi wychylamy jako wrogowie Rosji, a ten sam zachód ma ciągle wyjebane.
Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że Rosjanie już wkrótce mogą zainteresować się Ukrainą. Nam się upiecze o ile nie będziemy się wpierdalać.
A jeśli się wpierdolimy to jestem niemalże pewien, że zachód nas poświęci. Byleby ratować własny styl życia.

Tak prócz tego powtórzę - uważam, że rząd Gruzji zasłużył na ostry wpierdol. Szkoda tylko ich ludności.

Nacjonalizm (z łac. natio ? naród) - postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro. Nacjonalizm uważa interes własnego narodu za nadrzędny wobec interesu jednostki, grup społecznych, czy społeczności regionalnych. Przyjmuje on, że najwyższym suwerenem państwa jest naród. Nacjonalizm przedkłada interesy własnego narodu nad interesami innych narodów,[1] zarówno wewnątrz kraju (mniejszości narodowe lub etniczne) jak i na zewnątrz (narody sąsiednie).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nacjonalizm
tak najkrocej

czyn Kaczynskiego nie jest ani troche nacjonalistyczny
to maly pieniacz z kompleksami
rzady kaczynskich ciezko nazwac nacjonalistycznymi
oni w dupie maja kraj i dume narodowa
zgiete karki przed USA i watykanem
to ze nienawidza rosjan to jakies ich wewnetrzne demony
to ze oni siebie moze tak okreslaja albo sami siebie zaliczaja do nacjonalistow o niczym nie swiadczy - to samo tyczy sie LPR i innych smiesznych partii
ludze ich pokroju robia wiecej krzywdy prawdziwym nacjonalistom i patriotom niz pozytku
zreszta zawsze powtarzalem niemcy i komuchy wytepili elite polityczna i prawdziwe ruchy narodowe i patriotyczne
zostali ludzie ktorzy albo byli za glupi albo zdradzili

edit:
http://www.youtube.com/watch?v=28C8g2t4 ... re=related
przyklad innego nacjonalisty
to jest blazenada czy to w wykonaniu Bubla czy Kaczynskich


Ostatnio edytowano 13 sie 2008, 16:39 przez Lufanga, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 16:34 
Cytuj  
Napaść na Polskę jest mało realna. Ale...
Na Ukrainę już nie tak nierealna. Odcięcie możliwości handlu ze wschodem - także. Przykręcenie kurka - też.
I to nie Rosjanie napadli na Gruzję tylko Gruzini na Rosjan mieszkających w Osetii.
Jesteś pewien, że zachód by nas tak chronił. Po chuj? Każde zachodnie społeczeństwo chce uniknąć WW3.0.
Gdyby wojska rosyjskie stanęły na naszej granicy - to uczciwie (prawie) mogłyby to uzasadnić obawą o bezpieczeństwo własnego imperium i ich sojuszników. Nasz prezio otwarcie powiedział, że chce walczyć.
Wtedy wystawienie wojsk NATO po naszej granicy, a dla Polaków życie w nędzy. Rewelacyjna perspektywa - a wszystko dzięki "męstwu i bohaterstwu" w walce z federacją.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 16:36 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
To że nasze f16 które kupiliśmy są złomem to i ja wiem.


Przyszedł MagPS, autorytet w dziedzinie lotnictwa wojskowego.


Uważasz więc zatem że był to dobry zakup?

Jest takie powiedzenie : biednych nie stać na oszczędzanie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 16:37 
Cytuj  
90% ropy ciagniemy od ruskow , zapytajcie sie sami co to znaczy dla polskiej gospodary


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 16:37 
Cytuj  
Cytuj:
Gruzini na Rosjan mieszkających w Osetii


Jakich rosjan ? Tych którzy parę lat temu stali się nimi kiedy otrzymali obywatelstwa z rąk Putina ?

Cytuj:
Uważasz więc zatem że był to dobry zakup?


Osobiście wziłąłbym Gripeny, ale mówienie o F-16 Block 50/52, jednym z najnowocześniejszych samolotów na świecie że jest złomem, to mała pomyłka.

Jakby się rozpadały w locie, to ok, mógłbyś powiedzieć że to złom...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 16:42 
Cytuj  
magpies nie rozumiesz jednego , nikt juz nie chce z rosja walczyc , wszyscy chca za to robic interesy , to jest chyba jedyny kraj ktory ma cala tablice mendelejewa , kazdy sie ustawia w kolejce po ich surowce bo robi na tym ogromny biznes , i co nadal sadzisz ze kazdy sie rzuci nam pomoc? :P


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.