mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 21:21 
Cytuj  
Po każdym "eot" ktoś dodawał jakiś komentarz, pytanie na mój temat lub dotyczący topiku, który nie sposób zignorować. Na prawdę ludzie, bawi was ta dyskusja? Są lepsze rzeczy w życiu do roboty...


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924


Ostatnio edytowano 6 lip 2009, 21:52 przez Lukas24MwO, łącznie edytowano 4 razy
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 21:23 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Razoth napisał(a):
Razoth


Po każdym moim e


ale że jak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 21:27 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Razoth napisał(a):
Razoth


Po każdym moim e


Obrazek

Stosuj baterie Duracell, działają do 10 razy dłużej niż zwykłe baterie.

Lukas24MwO napisał(a):
Po każdym "eot" ktoś dodawał jakiś komentarz lub pytanie na mój temat dotyczący topiku, który nie sposób zignorować. Na prawdę ludzie, bawi was ta dyskusja? Są lepsze rzeczy w życiu do roboty...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 21:32 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Obrazek


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 21:38 
Cytuj  
Nie przypominam sobie bym coś takiego wklejał, no no. Musisz się jeszcze wiele nauczyć, by posiąść tytuł użytkownika tego forum, młody padawanie.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 21:50 
Cytuj  
Widzę, że Mendol sobie własne pieski wychował. Possijcie mu jeszcze panowie i będzie git.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 21:56 
Cytuj  
zax napisał(a):
Widzę, że Mendol sobie własne pieski wychował. Possijcie mu jeszcze panowie i będzie git.


Heh spoko niech dowartościowują się czyimś kosztem. W końcu co pozostało starym wyjadaczom z "Najstarszego forum o grach MMORPG".


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 22:08 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
zax napisał(a):
Widzę, że Mendol sobie własne pieski wychował. Possijcie mu jeszcze panowie i będzie git.


Heh spoko niech dowartościowują się czyimś kosztem. W końcu co pozostało starym wyjadaczom z "Najstarszego forum o grach MMORPG".

Biedne dwa Łukaszki nie potrafia zrozumiec ze to jest forum i mozna swobodnie pisac o WLASNYCH wrazeniach z gry, serio lepiej czytac mendolenia niz to wasze plakanie bo na forum sa zle opinie o waszej fajniowej gierczuni.
QQ more


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 22:12 
Cytuj  
@up

Co ty kurwa pierdolisz? Nie znudzilo ci sie czytac zdan tych samych osob na okraglo na lamach tego forum? Bo ja rzygam juz jak widze tych starych wyjadaczy ktorzy w kazdym dziale wszczynaja flame.

Jebane emocjonalne niedorozwoje.

A dla tych ktorzy odpisza, krotkie -> spierdalaj i tak nie mam zamiaru wam odpisac, pokrywam was lepkim cieplym moczem.


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 22:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
bełkot


Do nogi burek, do nogi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 22:17 
Cytuj  
SvD.

Kretyn który nie ma nic do powiedzenia i przyszedł zabłysnąć. Po raz kolejny pogrążając się w mroku.

Gdybyś posiadł umiejętność czytania ze zrozumieniem w szkole podstawowej a najdalej w gimnazjum, to wiedziałbyś, że to właśnie pan Nazi Lukas zaczął sikać w majtki gdy zobaczył, że ktoś na forum dyskusyjnym śmie wyrażać własną opinię na jakiś temat.

Tym czasem jak zwykle zrobiłeś z siebie debila. Weź się chociaż raz postaraj i spróbuj napisać coś z sensem. Potrafisz! Wierzę w ciebie.

A wywodów zaxa nie skomentuję, bo wszystkie jego posty są strasznie monotonne:

zax napisał(a):
Użytkownik dodany do listy ignorowanych. Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 22:21 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
...


Buda!


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 22:27 
Cytuj  
Szkoda na ciebie czasu, pajacyku. Czekam niecierpliwie na kolejną dramę którą rozkręcisz, dobre toto na poprawę humoru. Ten topic już mi lekko zbrzydł.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 22:36 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Szkoda na ciebie czasu, pajacyku. Czekam niecierpliwie na kolejną dramę którą rozkręcisz, dobre toto na poprawę humoru. Ten topic już mi lekko zbrzydł.


Cieszę się, że mogłeś się w tym topiku dowartościować. Kurde nawet żal mi Cię lekko :-?

Tymczasem:
Razoth napisał(a):

Użytkownik dodany do listy ignorowanych.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924


Ostatnio edytowano 6 lip 2009, 22:37 przez Lukas24MwO, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 22:37 
Cytuj  
@Razoth

Szczekasz już od kilku stron, a wszyscy ciągle cie mają w dupie, więc próbujesz zabłysnąć ignorami? Weak w chu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 07:33 
Cytuj  
SvD "spierdalaj", a nastepnym razem jak bedziesz chcial tak blysnac to http://www.mmorpg.pl/viewforum.php?f=19

Ogolnie jak Lukas mowi do porozumienia tu nie dojdziemy, no bo jak tu dojsc? Nie da sie przekonac kogos kto nie ogarnia gier, czy ksiazek, ze wystarczy fragment by ocenic dany tytul. No nie ma takiej sily.

Swoja droga walenie EoT po swoich wypowiedziach to idiotyzm. Jezeli nie chcesz gadac juz na ten temat to nie gadaj, nie ciagnie sie tematu i nie wali idiotycznego "EoT" by miec ostatnie slowo w dyskusji. Normalny czlowiek zleje te trzy literki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 08:06 
Cytuj  
SvD jak ci sie znudzilo to nie czytaj.
z tego co zauwazylem to twoje posty wykazuja raczej dosc duze problemy z akceptacja samego siebie i zbyt duza doza agresji, ktora w tobie siedzi.
polecalbym udanie sie do specjalisty bo z wiekiem bedzie tylko coraz gorzej.
wspolczuje 'lepkiego' moczu i proponuje odstawic substancje wywolujace u ciebie taki efekt.

a co do ksiazek i gier.
KIEDYS dawno temu, czytalismy/gralismy w to co bylo bez wzgledu na niedorobki czy wiejace nuda opisy przyrody.
na szczescie od parunastu lat mamy w czym wybierac i nie trzeba juz sie 'meczyc' jesli cos nam nie odpowiada.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 11:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
KIEDYS dawno temu, czytalismy/gralismy w to co bylo bez wzgledu na niedorobki czy wiejace nuda opisy przyrody.
na szczescie od parunastu lat mamy w czym wybierac i nie trzeba juz sie 'meczyc' jesli cos nam nie odpowiada.


Całkowicie zgadzam się z tym fragmentem tbh. Wracając jednak do wyrażania opinii - wniosek: wystarczy TYLKO zaznaczyć, że twoja opinia lub ocena oparta jest na konkretnym fragmencie książki, gry etc i... tej dyskusji w ogóle by nie było. Wyeliminowało by to, miejmy nadzieje, teksty typu "grałem 4h i endgame ssie" oraz wiele innych niejasności.

Btw, która z wypowiedzi jest bardziej pomocna dla potencjalnego, nowego gracza: "Gralem 4h i gra jest monotonna. Dla mnie to wystarczyło żeby nie grać dłużej, bo na podstawie tego i tego podejrzewam, że dalej będzie tak samo", czy "grałem 4h i gra ssie"? Druga opinia jest całkowicie bezużyteczna i mogła by równie dobrze nie istnieć. Jeśli tego nie widzicie, to EoT rzeczywiście. >.>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 11:10 
Cytuj  
podam przyklad crank2 wlaczylem i wylaczylem po 15 minutach bo tego debilizmu nie moglem ogladac, i raczej nic sie nie zmieni przez kolejne 65,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 11:17 
Cytuj  
a po co mam to zaznaczac skoro to moja opinia?
i nie pisze z reguly w stylu 'nie grajcie w to bo wedlug mnie jest to beznadziejna gra' czy tez 'ta ksiazka jest nudna wiec nie kupujcie'.
niestety zapomnialem, ze dla czesci osob z tego forum faktycznie trzeba pisac jak z elementarza. wszystko dokladnie i krok po kroku bo inaczej sa problemy ze zrozumieniem tresci.

przyklad? cykl general wciagnal mnie od samego poczatku i podobal mi sie prawie do ostatniego tomu.
z kolei proba przeczytania cyklu x-wing skonczyla sie po paru stronach bo jak dla mnie jest to jeden wielki chaos i nuda.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.