mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 23:47 
Cytuj  
MENem powinien być jakiś Giertych czy inny narodowiec, a nie banda cipek promujących nurt "bezstresowo" a'la Senyszyn. Niedługo więcej będą w szkole uczyć o pedałach niż matematyki :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 00:43 
Cytuj  
czekaj czekaj kto oglosil amnestie maturalna?

*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.11.2009
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 00:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
MENem powinien być jakiś Giertych czy inny narodowiec, a nie banda cipek promujących nurt "bezstresowo" a'la Senyszyn. Niedługo więcej będą w szkole uczyć o pedałach niż matematyki :/



Ale z ciebie UŁOM :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 01:08 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
czekaj czekaj kto oglosil amnestie maturalna?

Po nieudolnej reformie ;)
Ja akurat wiem, jaki stres z niepewnością maturalną jest związany (matura 2002) - w moim roczniku miała być już nowa, ale kilka miesięcy przed nowy rząd się z tego wycofał... Na amnestii w głównej mierze skorzystały barany. Jednak trafiały się też bezbronne owieczki (czyli pospolici nieudacznicy, którzy samodzielnie głową ruszyć nie potrafili) z powodu zamieszania z tym jaki materiał będzie obowiązywał, a jaki nie.
Ja tam koniogłowego nie lubię, ale jako MEN całkiem całkiem mu szło.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 01:38 
Cytuj  
No musze przyznac, ze z perspektywy czasu to tczewiak ma racje. Chociaz pokazac sie w pozytywnym swietle kompletnie nie umial. Taka min. Hall wydaje zupelnie kretynskie decyzje, glupotami Giertycha przebija na kilometry, a ludzie albo jej nie kojarza albo twierdza ze "dobra jest". Kwestia PRu?

Swoja droga, Roman wypadl niezle, nie dlatego ze byl dobry. Byl sredni. Ale jakos mamy pecha, i w ciagu ostatnich kilkunastu lat, od czasu pomyslow o reformie oswiaty jakos sie utalo, ze MEN obejmuje najwiekszy kretyn w ekipie rzadzacej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 08:40 
Cytuj  
Ale Romana twarz juz zniechecala do nauki a przyciagala do lopaty dlatego on ssal i tak :/

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 18:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
udowodnij, że takich badań nikt nigdy nie robił i wyniki nie istnieją - tak to działa w prawdziwym państwie prawa

ROFL!
No to jest najbardziej priceless zdanie z całego threada ;-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 18:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Junkier napisał(a):
czekaj czekaj kto oglosil amnestie maturalna?

Po nieudolnej reformie ;)
Ja akurat wiem, jaki stres z niepewnością maturalną jest związany (matura 2002) - w moim roczniku miała być już nowa, ale kilka miesięcy przed nowy rząd się z tego wycofał


Nie tyle rzad sie wycofal co w tym roku byly wybory i SLD x glosow zdobylo za to ze obiecali zostawic stara mature (nowa wprowadzic dopiero dla rocznikow gimnazjalnych) Nawet probne nowe matury byly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 19:46 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mark24 napisał(a):
udowodnij, że takich badań nikt nigdy nie robił i wyniki nie istnieją - tak to działa w prawdziwym państwie prawa

ROFL!
No to jest najbardziej priceless zdanie z całego threada ;-)


tylko po to bo zaraz przyjdzie pasta_do_zębów, napisze, kłamiesz i każe mi udowadniać swoją niewinność. A mi się nie chce szukać debilowi po raz 10-ty linków. W końcu to on mi zarzuca kłamstwo niech udowodni, że kłamię a nie klapie japą.
Taka sama różnica jest w działaniu Urzędów Skarbowych Polska - normalne_cywilizowane_kraje_Europy. W Polsce to Ty musisz stanąć na głowie i udowodnić urzędasowi swoją niewinność, normalnie to urzędas musi udowodnić człowiekowi przekręty. A idziemy w stronę cywilizacji i Europy, więc czas prostować takich osobników jak Tor-Bled-Nam którym batog komunizmu i ostroga z buta ruskiego zgięła moralny kręgosłup rodziców, którzy synka wychowali też w takim skrzywieniu. A skrzywienia trzeba prostować.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 20:30 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 21:00 
Cytuj  
moj ś.p nauczyciel historii , prowadzil kartkowki systemem szwedzkim , czyli krotkie pytanie i krotka odpowiedz (czesto jedynie nazwisko , fakt , rzadko data) , i to zdawalo egzamin


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 21:03 
Cytuj  
Niech mi ktos powie, ze bez Marka to forum byloby rownie ciekawe. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 21:30 
Cytuj  
kłamiesz Tor.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 21:33 
Cytuj  
Teraz klamie.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 21:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Mark24 napisał(a):
udowodnij, że takich badań nikt nigdy nie robił i wyniki nie istnieją - tak to działa w prawdziwym państwie prawa

ROFL!
No to jest najbardziej priceless zdanie z całego threada ;-)


tylko po to bo zaraz przyjdzie pasta_do_zębów, napisze, kłamiesz i każe mi udowadniać swoją niewinność. A mi się nie chce szukać debilowi po raz 10-ty linków. W końcu to on mi zarzuca kłamstwo niech udowodni, że kłamię a nie klapie japą.

zretardziały Schopenhauer

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 22:43 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Nie tyle rzad sie wycofal co w tym roku byly wybory i SLD x glosow zdobylo za to ze obiecali zostawic stara mature (nowa wprowadzic dopiero dla rocznikow gimnazjalnych) Nawet probne nowe matury byly.

Wiem, że były. 36/40 i 40/40 :D Najlepszy wynik w szkole i kpienie sobie z tych matur (ludzie po tych próbnych ryczeli, że wybrali starą ;) ).

Co nie zmienia faktu, że eselduchy rozjebały nową maturę na łopatki, potem przyszły pisduszki i rozjebały jeszcze bardziej, a koniogłowemu trafił się chujowy okres w MEN, kiedy w pip ludzi nie wiedziało co się dzieje - więc dał im tą jednorazową amnestię.

Jako jedyny minister edukacji spośród ostatnich dwóch dekad miał jaja na to, aby zacząć przywracać normalność w edukacji (szkoła ma edukować, a nie prowadzić za rączkę bandy debili, integracja troglodytów z kujonkami nie wpływa dobrze na tych ostatnich (a o troglodytów martwić się nie powinniśmy)).
Nie lubię go, ale po prostu inni byli/są znacznie gorsi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 23:57 
Cytuj  
Rofl. Jak mogłem coś takiego przeoczyc. Kolejny failtard.
lookazz napisał(a):
Zychoo napisał(a):
żadko

o i tu przestałem czytać.

Informuj częściej społecznośc tego forum co przestajesz i w jakich sytuacjach. To wyjątkowo ciekawe. ;]

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 03:21 
Cytuj  
Obowiązkowe
29% (podst) j.polski - bo zupelnie nie trafilem w klucz..
29% (podst) historia sztuki - bo olalem sprawe, i tu sie przyznaje bez bicia

Dodatkowe
90% (podst) 86% (roz) Matematyka
100% (podst) 96% (roz) angielski

ustne
100% polski
100% ang

Pojebany system. Za pierwszym razem mature opierdolilem. Nawet Giertych mi nie pomogl o przewidzial tylko niezdanie z jednego podstawowego przedmiotu. Moja gluptoa - bo mi sie cos uwalilo ze chce pisac hs podstawe... a biorac przedmiot jako dodatkowy trzeba bylo pisac rozszerzenie. Ogolnie imo mature powinien zdac kazdy, a to jaki otrzyma wynik kwalifikowalo by go na studia.


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 08:10 
Cytuj  
Nigdy nie uwazalem cie za szczegolnie bystrego.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 08:15 
Cytuj  
moze nie do konca w temacie ale kiedys cos aldatha o tym wspominal ; D

http://wiadomosci.onet.pl/2079303,11,za ... ,item.html
i komentarz o 125% :S


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.