mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 19:11 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=_Wjy_-m0 ... re=related

Football factories robiony przez anglika w Polsce. Jest tam wywiad z Tycą (bez maski sic!) obok niego jest właśnie prawdopodobnie jego brat którego zaszlachtowali.

Polecam obejrzeć wszystkie 5 części może co niektórzy zmienią zdanie na ten temat


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 19:41 
Cytuj  
^

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 19:45 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
(...)Polecam obejrzeć wszystkie 5 części może co niektórzy zmienią zdanie na ten temat

Na ten temat to akurat ciezko zmienic zdanie. Chyba, ze na gorsze.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 19:53 
Cytuj  
napisałbym coś sensownego ale po co wchodzić w dyskusje z ludźmi którzy o tym nie mają zielonego pojęcia... Najlepiej opisują to słowa "tycy" w tym filmiku.

http://www.youtube.com/watch?v=1b_C0qOj ... re=related

(ostatnie 15 sek filmu).


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 20:17 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
napisałbym coś sensownego ale po co wchodzić w dyskusje z ludźmi którzy o tym nie mają zielonego pojęcia... .


No wlasnie, wiec po co podniecasz sie bandytami na forum gier komputerowych?


_________________



****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 20:27 
Cytuj  
moze dlatego huragan ze liczylem na konstruktywna dyskusje??

Bo zawsze uważałem graczy za bardziej inteligentnych niż na przykład hoolsow. Ale cóż jak widać myliłem się. Niektórzy prezentują poziom niżej niż taki dres - ale dres to chociaż może siłą perswazji coś zdziałać.

A taki forumowy troll/idiota nie dość że cherlawy jak babci szkapa to jeszcze poziomem zbliżony do dna...

Pozatym wiesz Huragan to jest odział flames i naprawdę różne topiki tu widziałem i czytałem to dlaczego nie taki?? I uwierz mi daleko mi do podniety


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 20:27 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
napisałbym coś sensownego ale po co wchodzić w dyskusje z ludźmi którzy o tym nie mają zielonego pojęcia


Ale o czym tu miec pojecie? Wiesz, jeszcze pol biedy, jak serio byscie sie tylko na ustawki umawiali gdzies w lesie. Jedyne minusy to wyploszona zwierzyna i to, ze niepotrzebnie byscie ewentualne miejsce w szpitalu zajmowali. Ale napierdalacie sie takze w miejscach publicznych, od stadionow zaczynajac.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 21:17 
Cytuj  
Cytuj:
napisałbym coś sensownego ale po co wchodzić w dyskusje z ludźmi którzy o tym nie mają zielonego pojęcia

Tylko o czym tu dyskutować? Bo nie bardzo rozumiem ? Wpływ tego wydarzenia na scenę hoolsów czy może powinniśmy postawić kolesiowi świeczkę?

No sorry ,ale dla mnie jesteście spedalonymi troglodytami szukającymi adrenaliny tak samo jak te "dzieciaki" z poprawczaka.
Czerpanie przyjemności z zadania komuś bólu normalne nie jest. Bokserzy i fighterzy na ringu robią to dla show i kasy. Was wszystkich powinno się resocjalizować albo powystrzelać.

W dużej mierze policja istnieje właśnie po to ,żeby nas przed wami chronić.
Nie bez powodu większość z was ma kartoteki .Ten pedał co zginął pewnie nie jedną dziesione zaliczył i wcale mi go nie żal ,bo pewnie nie raz normalnego ciężko pracującego człowieka wysłał do szpitala.

Jakby podliczyć kasę jaką się wydaje na ochronę stadionów ,koszty leczenia,naprawy zniszczeń to by wyszły grube miliony.
O tej paranoi ,że musimy wysyłać policje za nasze podatki ,żeby chronić to bydło a raczej zapewniać im dawkę pvp wole nie mówić.

Należy jednak dodać ,że większość true ultra/hools kibiców to margines społeczny .
Pomińmy już tą całą dresiarską kulturę i strach wywoływany u zwykłych ludzi. Czyli grupki po paru kiboli na każdym rogu w dresie z kapturem + szaliczek ukochanej drużyny i wyjdź tu z chaty bez strachu wieczorem na spacer.Może w dniu meczu.Myślisz ,ze po chuj ludzie się przeprowadzają do ogrodzonych osiedli z ochroną etc jak ich stać?

Sorry ,ale sam się nie raz cyram,a na pewno nie czuje się komfortowo jak jadę tramwajem na mecz z tą spitą gladiatorową hołotą mimo ,że mam ten sam szalik co oni i kibicuje tej samej drużynie.

Zresztą picnicowi angole w manchesterze też byli przerażeni kontaktem z naszymi prawdziwymi kibicami .

Co chcesz żebyśmy napisali? Czego oczekiwałeś po tym topicu?

Przecież gdyby was nie było to by nam się żyło lepiej .

Cytuj:
This is stupid. They're using football as an outlet for their anger and boredom. Rebels without a cause.. whats the point? Besides wasting tax payers money in the wake of their destruction.

Ale o czym tu miec pojecie? Wiesz, jeszcze pol biedy, jak serio byscie sie tylko na ustawki umawiali gdzies w lesie. Jedyne minusy to wyploszona zwierzyna i to, ze niepotrzebnie byscie ewentualne miejsce w szpitalu zajmowali. Ale napierdalacie sie takze w miejscach publicznych, od stadionow zaczynajac.
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 22:21 
Cytuj  
Cytuj:
Najlepiej opisują to słowa "tycy" w tym filmiku.

Ciekawe czy teraz też mu się ta zabawa tak podoba.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 22:38 
Cytuj  
Mogę zrozumieć, że ktoś może to lubić. Adrenalina jakieś wyzwanie ok, nie przeszkadza mi to. Ale niech tłuką się między sobą, z daleka od normalnych ludzi.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 22:48 
Cytuj  
White trox wlaśnie o takie posty mi chodzi. To jest właśnie dyskusja na temat, masz swoje racje i swoje argumenty. Masz po części racje ale nie możesz wkładać każdego z nich do jednego worka. Nie możesz być pewny że akurat ten co zginął miał na sumienie uczciwego człowieka.

To jest właśnie proste myślenie prostych ludzi, napierdalają się po mordzie i wrzucasz ich do jednego wora z mordercami i innym elementem. Czy margines społeczny... Nie powiedziałbym... Znam tych ludzi wielu jest studentami albo po studiach, ale adrenalina i pociąg do tego typu rzeczy jest normalny.

Niektórzy skaczą na spadochronie inni leją się po gębach, za swoim że tak powiem przyzwoleniem. Wiesz trox w każdej grupce znajdą się czarne owce. Zapewniam cię że nie jest tak że kibole wychodzą na miasto i szukają kogoś komu by dać w ryj, owszem zdarza się ale to margines jest pewnej grupki osób.

Tak samo wśród nauczycieli i księży znajdą się pedofile. Wśród innych grupek znajdą się mordercy i tak można wymieniać w nieskończoność. Chcę ci pokazać że wrzucenie wszystkich ludzi do jednego worka jest niesprawiedliwe. Tak samo jak ocenianie książki po okładce. Wielu z nich chodzi na mecze kibicować i na ustawke a potem do domu do dzieci i żony i co w tym złego??

To że czujesz przed nimi strach nie znaczy odrazu że musisz w tę stronę rzucać epitety typu trogoldyci i inne takie. Porównujesz walki do boksu?? Hmm tylko chłopaki robią to bo lubią a nie dla kasy to źle?? To tak jak kobieta która lubi seks... Jedna to nimfomanka a druga to kurewka jest jakaś różnica?

Dzięki trox za konstruktywny post...

A ty roball wypierdalaj jak nie masz nic do powiedzenia, bo jesteś zwykłą ciotą która napina muły ale internetowe. Chcesz pogadać normalnie to wal a nie pierdolisz, tata cię w domu dyma czy co że przychodzisz na forum i trollujesz? hę? powiedz roball może ci pomoge coś z tym zrobić. Boże wybacz temu nieszczęśliwemu dziecku, to nie jego wina że opuścili go na głowe jak był mały ;/


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 23:03 
Cytuj  
4xk20, czy ty probujesz nam wmowic, ze koles ktory jezdzi na ustawki w lesie, nigdy nie tlukl sie na stadionie, albo w innym miejscu publicznym?


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 23:13 
Cytuj  
Nie próbuje wmówić tylko informuję cię że tak jest... Dlatego chcę znieść ten durny stereotyp...

Więcej ci powiem duża większość ustawkowiczów nigdy na siała burd na stadionie a tym bardziej nie zaczepiali zwykłych "Kowalskich"... Pooglądaj chociaż filmiki z burd na stadionie zauważ że prowokatorów nie znacznie mnie... Tych co atakują policje można policzyć na palcach jednej ręki, a reszta się raczej przygląda w tłumie bo po całej akcji chcą wrócić do domu a nie za kratki.0


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 23:31 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
(...)
To jest właśnie proste myślenie prostych ludzi, napierdalają się po mordzie i wrzucasz ich do jednego wora z mordercami i innym elementem. Czy margines społeczny... Nie powiedziałbym... Znam tych ludzi wielu jest studentami albo po studiach, ale adrenalina i pociąg do tego typu rzeczy jest normalny(...)

To może przed kamerą powinni wypowiadać się ci "studenci albo po studiach" zamiast kolesi nie potrafiących złożyć zdania po polsku :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 23:31 
Cytuj  
ale to nie jest chyba czysty pociag do dawania ludzia w morde bo implikuje sie jeszcze do tego kto za jaka druzyna jest.
Chyba nie jest normalne to, ze sa ludzie, ktorzy lubia dawac innym po mordzie?
Sam mam chec czasem komus przypierdolic, ale dlatego, ze mnie zdenerwuje itp ale i tak tego nie robie bo to nie jest metoda.
Oni nawet nie robia tego dla sportu, nie trenuja jakis technik walki, to zwykla pierwota chec zajebania komus w morde. Czym to sie rozni od innych atawizmow? Dla mnie ludzie, ktorzy maja problemy z agresia, mozna wrzucic do jednego wora z pedofilami. I tu problem i tam, ktory nalezaloby leczyc jakimis psychotropami, zeby ten ustawkowicz czasem nie wrocil jakiegos pieknego dnia do tej swojej zony i nie jebnal jej z "low kinga" bo mu telewizor zalala woda do kwiatkow.

Normalni ludzie nie jebia sie po ryju bo adrenalina bo cos tam.. lol

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 23:40 
Cytuj  
Aż przykro słuchać większości tego Waszego pierdolenia. Równie dobrze możecie założyć temat o fizyce jądrowej. Takie same macie pojęcie. "Kumaci" się znaleźli. Zabić, zaorać, wysadzić...

Tych ludzi też byście wysadzili:

Cytuj:
Wiara Lecha startuje z akcją mikołajkową 2010

Stowarzyszenie Kibiców Wiara Lecha po raz drugi rusza z akcją „Niebiesko-Biały Mikołaj”. W tym roku – podobnie jak w ubiegłym będzie rozdawać prezenty wszystkim dzieciakom z domów dziecka w całym województwie, oraz przewlekle chorym przebywających w szpitalach. Kibice zachęcają do przekazywania atrakcyjnych pamiątek, które mogłyby zostać wystawione na licytacji. Podczas ubiegłorocznej akcji odwiedziliśmy 43 placówki opiekuńczo-wychowawcze oraz szpitale, gdzie rozdaliśmy ponad 1600 prezentów.


Cytuj:
Zagłębie Fanatyków z akcją Miedziana Krew 4
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja akcji „Miedziana Krew”. Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” gorąco zachęca wszystkich fanów lubińskiego zespołu do wsparcia inicjatywy polegającej na oddawaniu krwi i zbiórce darów dla dzieci z domu dziecka w Bystrzycy. Finał akcji przewidziany jest na niedzielę 14 listopada. W ten dzień zbierać będziemy datki podczas meczu z GKS Bełchatów. Organizatorem tegorocznej edycji jest Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków”.


http://niebiescy.pl/index.php?id=7644

http://legionisci.com/news/40286_Akcja_ ... nista.html

http://falubaz.com/aktualnosci/2080,zos ... lajem.html

http://www.gornik.zabrze.pl/page.php?id=17311&a=more

To tylko niewielki ułamek corocznej pomocy inicjowanej przez grupy kibicowskie. Nie słychać o tym w "Faktach"?? Ciekawe dlaczego...

Prawda jest taka, iż większość kibicowskiej Polski (zarówno tej spod znaku "h" jak i ultras) bojkotuje krakowskich nożowników - zarówno Wisłę jak i Craxę. Do niedawna podobnym regionem był śląsk, ale tam przybito układ antysprzętowy. Teraz pora na Kraków.

Akcje takie jak ta w Krakowie są pożywką dla mediów. Te same media wymownie milczą, gdy kibice oddają krew, pomagają domom dziecka itp.

A teraz ręka w górę, kto doświadczył osobiście chuligańskiego napastowania przez ludzi z "ekip" poszczególnych klubów? Nikt? A tak bardzo wnosicie o zaoranie i wysadzenie tej hołoty. Dziwne.


Cytuj:
Zresztą picnicowi angole w manchesterze też byli przerażeni kontaktem z naszymi prawdziwymi kibicami


Śmiech na sali. Znaczy - pierdolisz.

http://www.youtube.com/watch?v=n86enqI4nrk

Kibice City byli na tyle zachwyceni fanami z Poznania, że zrobili przyśpiewkę "Let's all do the Poznan" gdzie bawią się tak, jak Kolejorz w Menczestrze.

Ktoś pytał o Litara:

http://www.youtube.com/watch?v=2srI_O8yu2M

Ktoś inny o to to kto komu kibicuje w Krakowie:

http://w399.wrzuta.pl/obraz/powieksz/1zaLqNDf3tu

A ci "troglodyci" o których piszecie potrafią stworzyć coś pięknego:
http://www.youtube.com/watch?v=vnPLgiU1oqo

I na koniec filmik, który oddaje to o co w tym wszystkim chodzi:
http://www.youtube.com/watch?v=naam7NwvFoM

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 23:47 
Cytuj  
Ten ostatnik filmik oddaje esencje kibicowania.



not.


Bylem 5 razy pod zegarem na stadionie widzewa, raz bylem na derbach lodzi,. Wszystko dlatego, ze kumpel chcial mnie wkrecic.
Bylem, doswiadczylem, uwazam z cala powaga, ze jestescie durni, skretyniali i nadajecie sie wszyscy co najwyzej do przerzucania gnoju.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 23:52 
Cytuj  
i nawzajem.

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:05 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Ten ostatnik filmik oddaje esencje kibicowania.



not.


Bylem 5 razy pod zegarem na stadionie widzewa, raz bylem na derbach lodzi,. Wszystko dlatego, ze kumpel chcial mnie wkrecic.
Bylem, doswiadczylem, uwazam z cala powaga, ze jestescie durni, skretyniali i nadajecie sie wszyscy co najwyzej do przerzucania gnoju.

this




Łódź.
- ŁKS czy Widzew?
Spierdalanie - złapanie (jeden czaił się za rogiem), wpierdol i brak portfela + spieprzone ubrania. Policja grzecznie przyjęła zgłoszenie, ale jak dotąd jakoś ich nie złapali.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:24 
Cytuj  
Ja z kibolką miałem styczność głównie przez Hokej. Jak dobrze wiecie, zespół z Nowego Targu jest najbardziej utytułowanym zespołem w Polsce, toteż chcąc nie chcąc musimy mieć kibiców jak i hoolsów.

Ci pierwsi, to zwykli ludzie, którzy od 40 lat chodza na mecze i po prostu kibicują:

http://www.youtube.com/watch?v=77qlP1rK ... re=related


Ultrasi, hoolsi itp, zazwyczaj izolują się i miast śpiewać czy kibicować naszym, to napierdalają o Wiśle i sojuszach z Lechią, co jest kurwa trochu dziwne.

http://www.youtube.com/watch?v=B_CMj3uj ... re=related


Ale co zrobisz? W zasadzie nic. Trzeba tolerować i cieszyć się, że nie jest tak źle.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.