mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 19:36 
Cytuj  
@asmax to prawda, aczkolwiek zakładając, że w polska na bałtyku odkryją od złoża razem z rurociagiem ;) a gaz łupkowy będize się sam wydobywał nijak nie wpłynie to na poziom życia w kraju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 19:51 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Np. tutaj na forum typowym psychopata cierpiacym na ADHD jest Niah :>

Mcpies to tylko niedowartosciowana pizda. Nie szukalbym innych psychologicznych czynnikow.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 20:50 
Cytuj  
roball napisał(a):
'imponujace' rofl.

tak samo imponujace jak sandniggerzy obwieszeni c4.


biorac pod uwage ze 99% spoleczenstwa nie umie nawet rzucic palenia, a noworoczne postanowienia o (wpisz cokolwiek) odchodza do lamusa po pierwszym tygodniu
ten koles w swoje operacje zainwestowal 300k E, poswiecil kilka lat na zaplanowanie i realizacje jednego z najbardziej popierdolonych pomyslow o jakich w zyciu slyszalem i mu sie to udalo - czy to jest imponujace - dla mnie w chuj, i nie musze pochwalac tego co zrobil, ale determinacja godna podziwu

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 20:59 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
roball napisał(a):
'imponujace' rofl.

tak samo imponujace jak sandniggerzy obwieszeni c4.


biorac pod uwage ze 99% spoleczenstwa nie umie nawet rzucic palenia, a noworoczne postanowienia o (wpisz cokolwiek) odchodza do lamusa po pierwszym tygodniu
ten koles w swoje operacje zainwestowal 300k E, poswiecil kilka lat na zaplanowanie i realizacje jednego z najbardziej popierdolonych pomyslow o jakich w zyciu slyszalem i mu sie to udalo - czy to jest imponujace - dla mnie w chuj, i nie musze pochwalac tego co zrobil, ale determinacja godna podziwu


patrząc po rezultatach, to musiałby być niedorozwinięty żeby było to osiągnięcie przy takim kosztownym i długotrwałym planowaniu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 21:00 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
ten koles w swoje operacje zainwestowal 300k E, poswiecil kilka lat na zaplanowanie i realizacje jednego z najbardziej popierdolonych pomyslow o jakich w zyciu slyszalem i mu sie to udalo - czy to jest imponujace - dla mnie w chuj, i nie musze pochwalac tego co zrobil, ale determinacja godna podziwu


widocznie jestes tak samo popierdolony jak i on skoro ci to imponuje.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 21:02 
Cytuj  
mi tam bardziej imponuje, że koleś żył w kraju, gdzie w wieku 32 lat będąc rolnikiem można mieć domek i przeznaczyć 300k E na co się ma ochotę :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 21:11 
Cytuj  
A żydy sie ciesza z tego co on zrobil. Cytat z jednego z żydowskich for:

"Beauty
Less than 100 enemies of Israel"

source:
http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=8637000

puscie sobie przez google translatora


Ostatnio edytowano 24 lip 2011, 21:12 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 21:11 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ponoc bylo 2. Rzeczywiscie grozi mu tylko 21 lat za to?

podobno to maksymalna możliwa kara w Norwegii... a mówią że nasze prawo jest łagodne

Jak się uprą to go usadzą na resztę życia:
http://en.wikipedia.org/wiki/Baneheia_case
"He was not given an ordinary prison sentence, but rather sentenced to containment (the Norwegian legal term is forvaring), a form of special protective custody which means he may be held in prison indefinitely and is subject to release only at the discretion of a judge after his sentence is served. Containment is roughly comparable to a life sentence in many other European countries."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 21:14 
Cytuj  
Havok napisał(a):
mi tam bardziej imponuje, że koleś żył w kraju, gdzie w wieku 32 lat będąc rolnikiem można mieć domek i przeznaczyć 300k E na co się ma ochotę :roll:

Wiesz, że dla myślącego rolnika w Polsce, posiadanie 300k zł w wieku 32 lat nie jest niczym nadzwyczajnym?

Mnie rozśmieszyło w całej sytuacji to, że jakieś muslimskie bambusy przyjęły zamach na siebie lol. A potem złapali ich wroga hehe.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 21:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jakos sie ludzie czepiaja CoD i Warcrafta, a nikt sie nie przyczepil do chrzescijanstwa :F


http://www.solidprinciples.com/blog/and ... le-a-fake/

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 21:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Havok napisał(a):
mi tam bardziej imponuje, że koleś żył w kraju, gdzie w wieku 32 lat będąc rolnikiem można mieć domek i przeznaczyć 300k E na co się ma ochotę :roll:

Wiesz, że dla myślącego rolnika w Polsce, posiadanie 300k zł w wieku 32 lat nie jest niczym nadzwyczajnym?

Mnie rozśmieszyło w całej sytuacji to, że jakieś muslimskie bambusy przyjęły zamach na siebie lol. A potem złapali ich wroga hehe.

300k E a nie zł ;). I chyba nie ma sensu się spierać o standardy życia norwegia vs polandia. A muslimy widać kierują się swoją dziwną logiką ;p

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 21:45 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mnie rozśmieszyło w całej sytuacji to, że jakieś muslimskie bambusy przyjęły zamach na siebie lol. A potem złapali ich wroga hehe.


Sens istnienia organizacji terrorystycznych jest wymuszać różne decyzje i wpływać na masy, więc powiedzieć 'to my, zróbcie to i to, a jak nie to wpierdol' nie wiem w co w tym jest nie logicznego a tym bardziej śmiesznego.
Jeśli jak utrzymują to nie oni stali za tamtymi wybuchami to i tak nie mogli wiedzieć kto za nimi stał.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 22:04 
Cytuj  
Havok napisał(a):
mi tam bardziej imponuje, że koleś żył w kraju, gdzie w wieku 32 lat będąc rolnikiem można mieć domek i przeznaczyć 300k E na co się ma ochotę :roll:

no nie do konca
Cytuj:
My plan A is to attempt to acquire 3 million Euro, in which case I plan to establish a panEuropean organizational platform that
will attempt o grow organically as a support (...)

As of 2005 I have managed to generate 500 000 Euro, but I am still 2,5 million Euro short.
I will attempt to generate the remaining amount through continued stock/options
speculation. I can afford to lose up to 250 000 Euro without it compromising the
completion of the compendium and the subsequent effectuation of the operation.
Stock/option speculation did not work out. I will need to cut my losses and proceed to plan
B.
After cutting my losses, I now have a minimum of funds to complete my two tasks (in
excess of 250 000 Euro).


*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 22:20 
Cytuj  
Havok napisał(a):
mi tam bardziej imponuje, że koleś żył w kraju, gdzie w wieku 32 lat będąc rolnikiem można mieć domek i przeznaczyć 300k E na co się ma ochotę :roll:


Norwegia jezeli chodzi o zarobk i atmosfere w pracy jest swietna . Mam znajomych ktorzy pracuja fizycznie/biurowo/na offshorowych statkach/na platformach i nie ma ani jednej osoby ktora by narzekala na cokolwiek. No, moze maja problem czy kupic mercedesa, audi czy land rovera?:<

Oni to jeszcze jako tako, ale rodzac tam dzieci automatycznie rodza sie 'w czepku' ;].


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 22:26 
Cytuj  
Cos dla fanow idioty Korwina-Mikkego. Otoz ten pierdolony oszolom napisal tak o tej tragedii:

"Śmierć setki socjalistów w Norwegii to dramat. Aż boję się pomyśleć, jakbym to nazwał, gdyby napastnik strzelał do ludzi".

http://wiadomosci.onet.pl/blogi/blogi-p ... -blog.html

http://wyborcza.pl/1,75968,10001042,Akc ... lakow.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 22:36 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):


LOL, jak bym byl przestepca to przeprowadzka do Norwegii obowiazkowa. Nie tylko bogate spoleczenstwo, do tego lagodne prawo i takie wiezienia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 22:37 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Cos dla fanow idioty Korwina-Mikkego. Otoz ten pierdolony oszolom napisal tak o tej tragedii:

"Śmierć setki socjalistów w Norwegii to dramat. Aż boję się pomyśleć, jakbym to nazwał, gdyby napastnik strzelał do ludzi".

http://wiadomosci.onet.pl/blogi/blogi-p ... -blog.html

http://wyborcza.pl/1,75968,10001042,Akc ... lakow.html


Fanem JKM zbytnim nie jestem, ale to jest fake.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 22:54 
Cytuj  
to jest fake jakiegoś śmiesznego polskiego 4chana
http://kielbasachan.host22.com/b/res/5075.html

nie ma to jak wiarygodne media :wink:


update:
No i wyborcza już skasowała tą wiadomość od pseudodziennikarzyny. Jak można nie sprawdzać źródła w tym zawodzie?

Cytuj:
Nie znaleziono strony o podanym adresie

Przepraszamy. Strona, której szukasz nie została odnaleziona.

Prawdopodobnie została skasowana, zmieniono jej nazwę albo została czasowo usunięta.


_________________
Obrazek

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 00:56 
Cytuj  
wiekszosc z tych 300 k przeznaczyl na budowe bomby ,materiał Anfo chyba, podobna akcja była w Oklahoma city. U nas nie ma zamachów bo islam nie kojarzy nas z zachodem. A ochrone na wypadek zamachów mamy 0.
Dobrze że ogólnie u nas czarnych i piaskowych murzynów jest mało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 01:29 
Cytuj  
Co niby tyle w tej bombie kosztowało? Za 2k ZŁ! mozna zbudować takie cacko, co by zrobiło niezły kipisz w każdej galerii handlowej. Za głupie 30zł można zrobić gówienko co rozsadzi samochodzik i będzie miało zapalnik połączony z zapłonem :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.