mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 15:55 
Cytuj  
roball napisał(a):
Jeszcze rzed premiera bylo mowione, ze D3 Inferno nie jest dla kazdego.

Serio, nikt Cie nie zmusza do kupowania itemow na AH. Nie widziales inferno, nie wiesz jak to wyglada, pierdolisz zeby pierdolic i irytowac innych swoim kretynskim podejsciem do tematu.



Problem z tym, że Kabra ma rację.

Nie da się wydropić samemu przętu na inferno. Nie da się wydrobić sprzętu w akt I inferno by pograć w akt II inferno. Po prostu się nie da.
A całe inferno jest zrobione w debilny sposób - dokładnie tak jak pisze Kabra. Nie lubię gościa ale ciężko mu nie przyznać racji.

Hitboxy są totalnie zlagowane i zjebane - jak ktoś gra wizardem kitując to wie że mobek nas potrafi jebnąć mieczem z odległości ~50m.
Moby oneshotujące, moby z 5mln HP, moby immune na wszystko przez 98% czasu i z 5mln HP i oneshotujące wcale nie są rzadko spotykane.

Zrobiłem Butchera jakieś 50 razy - MF z 5 stackami NV 300++ i co? I gówno... W tym syfie co wypada to mogę spokojnie po Hell sobie biegać...
Do tego dochodzi wręcz galopująca inflacja..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 15:58 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

<muzyka z xanth files>

;)



oks, ale w jakim celu, i dlaczego. byl przynajmniej zbiorczy temat pvp a teraz cała chałastra bedzie wszedzie pisac.

w D3 sa hitboxy?.............. ;d


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 16:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

w D3 sa hitboxy?.............. ;d


jeden na pewno jest.

Masz szczęście, że bana nie wyrwałeś od Xantha!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 16:22 
Cytuj  
Cytuj:
Fakt: Inferno jest źle zaprojektowane.
Fakt: Część rzeczy dałoby się poprawić ~3ma osobami w około tydzień. (W większości zmianę numerka Y na numerek X)
Fakt: Jeżeli liczymy na poważniejsze zmiany (nowe ataki bossów na przykład) potrzeba by kilku miesięcy zapewne.
Fakt: Pomimo tego, gra może dawać fun.
Fakt: Jeżeli na internecie masz pełno filmów z bugami to oznacza, że one tam są. Nawet jeśli TOBIE nie przeszkadzają.
Przypuszczenie: Gra na 95% jest zrobiona w okół AH. Stąd wiele wydawało by się, zjebanych decyzji designerskich.
Fakt: Sam przeczytałem DZIESIĄTKI topiców jak rozwiązać problem XXX. Niestety, w większości wypadków to rozwiązanie zabije AH...Nawet jeżeli wdrążenie rozwiązania, zajęło by ~3-4 godziny osobie która zna kod gry.
Fakt: To ile niektórzy z was zarobili, najlepiej pokazuje że gra jest zbudowana wokół AH. Pomijając wielkich bogatych panów z USA, nikt by nie ubierał postaci za ~100 euro na taką skalę jeżeli inne opcje byłyby w granicach rozsądku.
Przypuszczenie: Droprate może być popsuty pod AH. Ale nikt nie pokazał jak dotąd twardych dowodów na to.
Fakt: To że Diablo 3 się komuś podoba/nie podoba nie ma wpływu na to że coś jest dobrze/źle zaprojektowane.


Cytuj:
Problem z tym, że Kabra ma rację.

Nie da się wydropić samemu przętu na inferno. Nie da się wydrobić sprzętu w akt I inferno by pograć w akt II inferno. Po prostu się nie da.
A całe inferno jest zrobione w debilny sposób - dokładnie tak jak pisze Kabra. Nie lubię gościa ale ciężko mu nie przyznać racji.

Hitboxy są totalnie zlagowane i zjebane - jak ktoś gra wizardem kitując to wie że mobek nas potrafi jebnąć mieczem z odległości ~50m.
Moby oneshotujące, moby z 5mln HP, moby immune na wszystko przez 98% czasu i z 5mln HP i oneshotujące wcale nie są rzadko spotykane.

Zrobiłem Butchera jakieś 50 razy - MF z 5 stackami NV 300++ i co? I gówno... W tym syfie co wypada to mogę spokojnie po Hell sobie biegać...
Do tego dochodzi wręcz galopująca inflacja..


Dzien dobry.

Gra (a zwlaszcza inferno) jest zaprojektowana tak aby cie wkurwic (niezabijalne packi, ilosc HP mobow), aby ci nie dac ZADNYCH szans bez gearu (gear checki, enrage timery, hitboxy i hit detection z dupy) - jedynym sposobem aby pchnac postac dalej i zeby w/w wkurwienie oslabic jest Auction House. I dokladnie taki cel przyswiecal Jay'owi 'zrobilem RTSa wiec wiem jak powinien wygladac HnS dziwko' Wilsonowi, ew. takie dostal wytyczne od szefowstwa w Activision.
Ogolnie design tej gry jest przemyslany w 1001% i dokrecony do ostatnijej srubki, tylko ze nie jest to design dobry dla graczy. Niestety.

Najlepsze jest to ze tyle razy pisalem o tym przez premiera to bylo - 'nie znasz sie' 'nie pierdol jak nie grales' etc.. tymczasem ja naprawde zjadlem zeby na HnS - to moj ulubiony gatunek i widze pewne rzeczy jak na dloni. I bylo je widac juz w becie, jak pokazali itemizacje (totalnie randomowa zreszta do dzis mimo ZAPEWNIEN ze poprawia - nic nie zmienili) czy jak stopniono wycinali elementy z gry, ktore nie graly z zalozeniami ze to ma byc gra w allegro i cash cow z RMAH dla Activision z nie HNS od graczy dla graczy jak D2LOD.
Pisalem rowniez ze ludzie dojrza to po premierze po jakis paru tygodniach i voila.

Ja mam wciaz nadzieje ze poprawia ta gre - jest dalej potencjal. Patch 1.0.3 to krok we wlasciwiym kierunku ale to o wiele za malo. Neistety boej sie ze przyjma startegie rozwoju ala WoW i juz teraz mozemy D3 spisac na straty. No chyba ze jara cie botowanie miesnego jeza 24/h zeby sobie sprzedac golda na allegro. Bo nawet 'for fun' ta gra atm nie jest grywalna min. ze wzgledu na te hitboxy i hit detection.
Po 4-5 patchach ktore ponaprawiaja wszystko, ewentualnie dodatku moze byc super gra. Neistety Blizard wzial juz kaske, z RMAH nie watpie ze dzieki takim zabolkom kasa plynie szerokim strumieniem, wiec raczej maja wyjebane.

Cytuj:
w D3 sa hitboxy?.............. ;d


Sa zajebiste: http://www.youtube.com/watch?v=1h6AaQpuBRY

PS. To nie jest bug - to jest kurwa intentional podobno. GZ BLizzard, chcialbym zobaczyc jak oni z ich zajebista filozofia designu dla niepolnosprawnych umyslowo robia np FPSa. :) Ofc z RMAH obowiazkowo bo jakze to tak nie kupic sobie pistoleta w grze?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 16:31 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 16:29 
Cytuj  
http://i.imgur.com/oIoeF.jpg

;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 16:39 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Gra (a zwlaszcza inferno) jest zaprojektowana tak aby cie wkurwic (niezabijalne packi, ilosc HP mobow), aby ci nie dac ZADNYCH szans bez gearu (gear checki, enrage timery, hitboxy i hit detection z dupy) - jedynym sposobem aby pchnac postac dalej i zeby w/w wkurwienie oslabic jest Auction House. I dokladnie taki cel przyswiecal Jay'owi 'zrobilem RTSa wiec wiem jak powinien wygladac HnS dziwko' Wilsonowi, ew. takie dostal wytyczne od szefowstwa w Activision.
Ogolnie design tej gry jest przemyslany w 1001% i dokrecony do ostatnijej srubki, tylko ze nie jest to design dobry dla graczy. Niestety.

Najlepsze jest to ze tyle razy pisalem o tym przez premiera to bylo - 'nie znasz sie' 'nie pierdol jak nie grales' etc.. tymczasem ja naprawde zjadlem zeby na HnS - to moj ulubiony gatunek i widze pewne rzeczy jak na dloni. I bylo je widac juz w becie, jak pokazali itemizacje (totalnie randomowa zreszta do dzis mimo ZAPEWNIEN ze poprawia - nic nie zmienili) czy jak stopniono wycinali elementy z gry, ktore nie graly z zalozeniami ze to ma byc gra w allegro i cash cow z RMAH dla Activision z nie HNS od graczy dla graczy jak D2LOD.
Pisalem rowniez ze ludzie dojrza to po premierze po jakis paru tygodniach i voila.

Ja mam wciaz nadzieje ze poprawia ta gre - jest dalej potencjal. Patch 1.0.3 to krok we wlasciwiym kierunku ale to o wiele za malo. Neistety boej sie ze przyjma startegie rozwoju ala WoW i juz teraz mozemy D3 spisac na straty. No chyba ze jara cie botowanie miesnego jeza 24/h zeby sobie sprzedac golda na allegro. Bo nawet 'for fun' ta gra atm nie jest grywalna min. ze wzgledu na te hitboxy i hit detection.
Po 4-5 patchach ktore ponaprawiaja wszystko, ewentualnie dodatku moze byc super gra. Neistety Blizard wzial juz kaske, z RMAH nie watpie ze dzieki takim zabolkom kasa plynie szerokim strumieniem, wiec raczej maja wyjebane.

Cytuj:
w D3 sa hitboxy?.............. ;d


Sa zajebiste: http://www.youtube.com/watch?v=1h6AaQpuBRY

PS. To nie jest bug - to jest kurwa intentional podobno. GZ BLizzard, chcialbym zobaczyc jak oni z ich zajebista filozofia designu dla niepolnosprawnych umyslowo robia np FPSa. :) Ofc z RMAH obowiazkowo bo jakze to tak nie kupic sobie pistoleta w grze?


tak sie z ciekawosci zapytam -> po co w ogole to piszesz? czy kogos interesuja tutaj twoje wywody? sa nie na temat to raz, a dwa, ze kazdy ma juz wlasna opinie na temat diablo3. Chyba ze chcesz zablysnac jaki z ciebie zajebisty prorok. To musze cie zmartwic jednak, jestes zjebany

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 16:47 
Cytuj  
@up -> chuj ci do tego co pisze i dlaczego. Wypierdalaj randomie jak dorosli rozmawiaja. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to kurwa milcz - zlota zasada - zapamietaj moze ci sie przyda w zyciu. Ogolnie to mozesz milczec caly czas - wyjdzie na to samo. Mam nadzieje ze twoje ciekawosc zostala zaspokojona.
"Kapitan pimpol" - ja pierdole... czyj to alt? Przyznac sie!

WithnesS napisał(a):
http://i.imgur.com/oIoeF.jpg

;)


haha good one

Ponizej gra w party:

Obrazek

A tutaj zabolek jak mu miesny jez dropnal amuleta-epaxa, dzieki ktoremu bedziemogl oplacic zaklad w ktorym jest 'pensjonariuszem' na nastepny miesiac:

Obrazek


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 16:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
@up -> chuj ci do tego co pisze i dlaczego. Wypierdalaj randomie jak dorosli rozmawiaja. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to kurwa milcz - zlota zasada - zapamietaj moze ci sie przyda w zyciu. Ogolnie to mozesz milczec caly czas - wyjdzie na to samo. Mam nadzieje ze twoje ciekawosc zostala zaspokojona.


no wlasnie super rady, a sam sie nie stosujesz :wtf: wypierdalaj jak nie masz nic ciekawego do napisania. Pierdolisz od rzeczy od samego poczatku, zrozum ze tego nikt czytac nie chce, a przewijac tylko strony trzeba. Zasmiecasz to forum baranie. Dotarlo?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 17:00 
Cytuj  
Kabra to drugi Huragan - ekspert od gier w ktore nie gral


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 17:03 
Cytuj  
hehehehehe macie cierpliwosc.

huragan pisze o kryciu przez kolegow, bo sam nie ma zadnego i zazdrosci.
kabraxis ciagle pisze o tym jakie d3 jest chujowe.
zaboleq jak zwykle daje dupy.
ja rozumiem, ze ida wakacje ale bez przesady :)

kogo to kurwa interesuje, ze zaboleq botuje. pewnie polowa osob z tego forum, ktora sprzedawala golda, kombinowala.

huragan to niestety wioskowy glupek, ktory probowal zrobic jedna fajna rzecz (radio) - nie potrafil, wiec powrocil do zwyklej dzialalnosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 17:04 
Cytuj  
hahahahah

ten fred jest nieprzerwanym zrodlem beki :lol:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 17:10 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Kapitan pimpol" - ja pierdole... czyj to alt? Przyznac sie!


Obstawiam Ksssanta - najpierw podkreca atmosfere, a potem banuje;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 18:33 
Cytuj  
Kapitan_Pimpol napisał(a):
ech skoncz pan pierdolic. Z filmiku wynika tylko tyle, ze mielismy wyjebane na ciebie Zarri. Ale oczywiscie wyciagasz "wnioski" wygodne dla twojej marnej dramy... gdybys nagrywal wszystko to moze bys uchwycil jaki mamy stosunek do botowania.


Kapitan Pimpol czyli Mordulec z WC (jakby ktos nie wiedzial) :)
Mordulcze, wiem jaki masz stosunek do botow i inni, ale jednoczesnie tolerujesz bociarza i nie reportujesz go wiedzac ze oszukuje w grze. Twoje slowa sa puste, bo za nimi nie ida czyny.

Wniosek nr 1: jestes tak samo zjebany jak zaboleq.

Wniosek nr 2: drama mi sie znowu udala ;) :) :)

Wniosek nr 3: bedzie audycja z Kabraxisem w temacie "zjebow i cheaterow" grajacych w Diablo 3

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 19:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kapitan Pimpol czyli Mordulec z WC (jakby ktos nie wiedzial) :)
Mordulcze, wiem jaki masz stosunek do botow i inni, ale jednoczesnie tolerujesz bociarza i nie reportujesz go wiedzac ze oszukuje w grze. Twoje slowa sa puste, bo za nimi nie ida czyny.

jedyny wniosek jest taki, ze mi sie nie chce (niech bedzie ze jestem leniwy) :wink:

zreszta po co ja odpisuje czlowiekowi ktory pisze takie bzdury:
Zarri napisał(a):
Elektrycznosc i zarówki byly juz w starożytnym Egipcie

Obrazek

wyraznie widac ze to duza żarówka :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 19:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Cytuj:
w D3 sa hitboxy?.............. ;d


Sa zajebiste: http://www.youtube.com/watch?v=1h6AaQpuBRY

PS. To nie jest bug - to jest kurwa intentional podobno. GZ BLizzard, chcialbym zobaczyc jak oni z ich zajebista filozofia designu dla niepolnosprawnych umyslowo robia np FPSa. :) Ofc z RMAH obowiazkowo bo jakze to tak nie kupic sobie pistoleta w grze?




wkurwia niesamowice - szczególnie, że są sytuacje gdy NIE IDZIE się ruszyć bo w koło jest 5 mobów którymi swoimi hitboxami zasłaniają praktycznie cały ekran. Myślałem, że tylko ja odzwyczajony od klawy i myszy mam ten problem...
Pewnie nasz hitbox (gracza) jest tak samo przesadzony, bo nie raz i nie dwa padłem gdy mobek walnął mnie mieczem prawie z drugiego końca ekranu..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 19:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kapitan Pimpol czyli Mordulec z WC (jakby ktos nie wiedzial) :)


Mordulec z kibla? Dalej nie mam pojęcia.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 21:05 
Cytuj  
Może zabolek botuje w single-player ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 21:13 
Cytuj  
fakt botowal w single playerze


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 21:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Huragan napisał(a):
Kapitan Pimpol czyli Mordulec z WC (jakby ktos nie wiedzial) :)


Mordulec z kibla? Dalej nie mam pojęcia.


Bo to akurat malo znany gracz, jakis random, ktory niczego nigdy w zadnej grze nie osiagnal :>

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 23:26 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Bo to akurat malo znany gracz, jakis random, ktory niczego nigdy w zadnej grze nie osiagnal :>

:lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.