mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:59 
 
[Hmm]
Przepraszam, ale nie wiem skad wy (ktos tam wczesniej napisal - nie bede szukal nick'a bo i po co - wyroznienia nie trzeba) bierzecie takie cos, ze "kolesie z forow o platnych mmo wchodza na forum o free i pojerzdzaja" Od czasu do czasu zagladam na free i niektore inne forum'y platnych mmo i domyslam sie, ze nie tylko ja tak robie - nie dziwie sie wiec dlaczego ludzie czasami tak sie zachowuja, sam czytajac niektore posty mam ochote napisac takie rzeczy, ktorych sie potem boje jak o nich pomysle ;) Zagladnijcie czasem na free mmo a potem jakis platny - toz to niebo, a ziemia taka roznica poziomow.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 21:03 
 
Gokulo napisał(a):
Zagladnijcie czasem na free mmo a potem jakis platny - toz to niebo, a ziemia taka roznica poziomow.


Że niby gdzie wyższy poziom? Na płatnych? To po kiego ch... waszym zdaniem wy z płatnych zniżacie się do darmowców? :D


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 21:07 
 
Malo kto sie zniza. Emocje ludzka rzecz i kazdego czasem poniesie i walnie jakis glupi post, a chyba kazdy ma prawo zagladac na wszystkie rodzaje forum.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 21:07 
 
Posłuchaj: szczerze mówiąc nie wszyscy ludzie z darmowych są w porządku-wiadomo wyróznia ich jedna rzecz BRAK KASKI a po za tym na darmowe zwykle trafiają nowi userzy co zwiększa haos...
Ale tym swoim postem poruszyłes temat: Czy jest sens żeby forum darmowych mmo istniał?
Ja mam wyrobioną opinię, czekam na wasze posty.

PS: Proszę opisać zalety darmowych bo bolo twój post jest ogólny :D


Ostatnio edytowano 21 wrz 2004, 21:16 przez Glorfindel1, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 21:09 
 
Nawet bóg z powodu kilku sprawiedliwych oszczędził miasto...


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 21:31 
 
Mnie tylko rozwalil kiedys przeczytany post ze placa frajerzy...huh? no tak wedlug niektorych free-mmo-pro(n)-hacker-playerow moze i jestem frajerem ALE za to mam kase....A WY NIE! :lol:

A tak na powaznie to jeszcze nigdy nie widzialem zeby ktos z free zaprzeczyl stwierdzeniu ze ich forum/posty sa na niskim poziomie, hmmm.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 21:44 
 
Są na niskim.

Ale nie chwal się że masz kasę, bo ja też mam - po prostu nie jestem maniakiem mmorpg i nie widzę powodu dlaczego miałbym za nie płacić. Gram czasami 5 godzin dziennie, częściej dwie godziny raz na kilka dni - dla towarzystwa, z dobrymi kumplami. Troszkę za mało żeby płacić, choćby te 10 dolców.

Wiem że to żart był ;)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 21:58 
 
Ale jezeli chodzi o kase... to powiem ci ze zyjemy w takim kraju ze jak ktos ma dobry komputer+internet jest osoba zamozna, a inaczej ma dobra prace lub wyplacalnych rodzicow. Co do samego maniactwa mmo to ja zauwazylem ze to jest jakis rodzaj hobby, patrz ile wydaja kasy zbieracze znaczkow pocztowych.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 22:04 
 
Racja racja... Tylko że z takimi znaczkami, jak znajdę jakiś z ładną dupką lub cycuszkiem, to sobie go zatrzymam... ale na pewno nie będę kompletował całe serii, wiesz co mam na mysli :)
Dla mnie mmorpg to sposób na spędzenie chwilki czasu z kumplami bez wychodzenia z domu.

Aaaa, jeszcze co do niskiego poziomu darmowego forum - rozumiem że dużo tam osób młodych, nowych, entuzjazm, tralalala, ponosi itd... ale to że starzy wyjadacze z płanych tam włażą i TEŻ ZANIŻAJĄ - to FAKT.
Racja, trzeba rozbrykańców gasić trochę, ale czasami forma... :/


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 22:14 
 
Cytuj:
Dla mnie mmorpg to sposób na spędzenie chwilki czasu z kumplami bez wychodzenia z domu.


Cos mysle ze nie tylko to, a mianowicie wystarczy ze jeden sie wyloni na granie w platne to reszta nie zagra i po frytkach.

Wez sie ze znajomymi umow na free triala jakiegos platnego to zmienicie zdanie.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 22:34 
 
Ale to już jest - gramy w KO. Wiem ze to kiepski mmorpg...
Za pierwszym razem jak się skończyła beta - po prostu zapomnieliśmy o grze. Teraz znów trochę gramy - i coraz mniej.

Widać to po prostu nie dla mnie :)

Ale nie wykluczam, może kiedyś zacznę...


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 07:23 
 
Smolik napisał(a):
o icrom... myslalem ze nadal robisz za dziwke w serbii
wrociles ?


Co ci znowu odwaliło. Nigdy nie robilem za dziwke i nigdy nie bylem w serbii.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 07:28 
 
Teksty Smolika sa pelne elokwencji :'(

[']

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 09:37 
 
Reeboq napisał(a):
ma dopiero 13 lat i jest rozsądniejszy od tego, co ma już 20


Hehe, Pokaz takiego.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 09:41 
 
dobra dobra icrom...
to nie ty... pewnie chodzi o zychaa :oops:

aha... reeboq mial na mysli ciebie mowiac o sobie

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 10:05 
 
Reeboq napisał(a):
ma dopiero 13 lat i jest rozsądniejszy od tego, co ma już 20


A posiadasz juz wlosy lonowe? :[


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 10:13 
 
Asmax napisał(a):
Reeboq napisał(a):
ma dopiero 13 lat i jest rozsądniejszy od tego, co ma już 20


A posiadasz juz wlosy lonowe? :[


Pedo. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 10:23 
 
Smolik napisał(a):
pewnie chodzi o zychaa :oops:

No pewnie tak.


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 10:49 
 
Wydaje się mi że trochę odchodzimy od tematu (Asmax skąd te pytania :P)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 12:44 
 
Ja tam też wolę jeździć darmowym uzywanym przez zółtków rowerem niż mercem. Po kiego chuja mam płacić za benzynę jak naczęściej jeżdżę tylko 2-3h godziny dziennie, a mogę zawsze z kolegami używanymi żółtymi rowerami się przejachać.
A pieniądze zaoszczędzone na fuelu wydajemy na browary, fajki, zioło i dziewczynki.
Jeszcze nas nie pojebało by płacić za przyjemność jazdy dobrym wozem. Do tego żółte rowery też są dobre, a nawet kuwa lepsze ! :har:
:oops:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.