mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 09:06 
Cytuj  
tak Tuxedo nic innego Ci w sumie nie zostało niż dopowiadanie sobie, że mimo iż gra znacznej większości się po prostu nie podoba to jest to produkt dla koneserów ludzi o wyrafinowym smaku wychowanych na takich dziwnych niszowych półproduktach w stylu Tibia ;)

I ranking z mmorpg.com - co to będzie za kilka miesięcy można się tylko domyślać, gdyż każdy nowy tytuł jest oceniany tam z mocno zawyżoną oceną. Jak widać EQ2 stacza się po równi pochyłej z coraz większą prędkością. Obawiam się, że niestety ten mmoprg new generation uplasuje się na początku drugiej dziesiątku pośród mmorpgów starej generacji. Co za wstyd :/ Że też ludzie nie docenili takiej perełki :/
Może gdyby nazwali tą grę Tibia 2? Ale wtedy nikt by nie zagrał ze starych graczy EQ :(

World of Warcraft
Rating: 8.8

EVE Online
Rating: 7.5

Anarchy Online
Rating: 7.4

City of Heroes
Rating: 7.4

EverQuest II
Rating: 7.4

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 10:35 
Cytuj  
Ale Mareczku! tak wlasnie jest.. Ludzie ktorym EQ2 sie nie podobalo odeszli z gry i przestali macic... a Ci ktorym sie podoba graja do dzis i maja heck lot of fun!

Polskie community (niewielka liczba 30+? os.) wbrew pozorom potrafi sie dogadac bez wiekszego problemu i nikt nie chce zwiewac na inny shard/inna strefe czasowa bo krajan nie lubi :) Na forum EQ2 sa tylko rzeczy dotyczace gry, nie ma flamow, whine'ow itd. - ludzie sie zajmuja graniem w gre ktore im sie podoba ;)


Mark24 napisał(a):
Jak widać EQ2 stacza się po równi pochyłej z coraz większą prędkością.


Tak sobie tlumacz ;) ciekawe jak dlugo zajmie zanim WoW znudzi sie Tobie ;)


Wiesz, mmo mozna podzielic na dwie grupy, do jednej zalicze gry jak EQ czy FFXI do drugiej Shadowbane, AC2 czy CoH - zgadnij co mam na mysli ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 11:40 
Cytuj  
EQ2 jest bardzo fajne, klimatyczne i ma mega game-play.
W ogole nie ma co porownywac do WoW... totalnie inna bajka.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 11:45 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
EQ2 jest bardzo fajne, klimatyczne i ma mega game-play.
W ogole nie ma co porownywac do WoW... totalnie inna bajka.

Placisz mi za nowa klawiature, bo przez ciebie oplulem ja kawa.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 12:05 
Cytuj  
Hm nei wiem jak mnie zrozumiales, ale nie napisalem, ze WoW to syf. Tylko odmienna gra i nie ma co jej porownywac z EQ:\
A jak plujesz na klawiature z powodu czyjegos punktu widzenia to jestes lekko retarded i no-life:/
Calm down X. Troche Ci to nie przystoi.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 12:20 
Cytuj  
Oplulem ja ze smiechu (nie ma to jak sie parsknac smiechem z ustami pelnymi kawy), czytajac pierwsze zdanie twojej wypowiedzi ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 12:31 
Cytuj  
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Dziekuje, ze sie z nami tym podzieliles :wtf:


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 13:33 
Cytuj  
Tuxedo:
Ooo czyli ludzie odchodzą z EQ2? :) A nie mówiłem? Z WoW-a (chyba) jeszcze nikt nie odszedł, co lepsze coddziennie dochodzą nowi, a gra nawet nie miała u nas premiery.
30 osób? 2 razy tyle to my w gildii mamy a bezgildiowców pewnie jest jeszcze ze 2 razy tyle...

1 grupa: seriale brazylijskie oglądane w gronie starych znajomych i rozmowy przy herbatce:
- a widziałeś jak Fernandez lukał pod spódniczkę w tej nowej sprzątaczki którą zatrudnili w 2345 odcinku
- ależ to był odcinek 2346
- masz rację mój drogi przyjacielu, okrutnie żem się pomylił (składnia nieco staropolska dla klimatu)
Czyli sam produkt jest do bani, ale da się strawić w dobrym community. Szkoda, że te OK community nie gra w normalne gry gdzie coś się dzieje oprócz bicia szczurów (EQ2), crabów (FFXI).

2 grupy nie znam, AC trialowałem tylko, CoH mam betę EU (chyba) ale na oczy nie widziałem, SB na oczy nie widziałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 15:19 
Cytuj  
Taaak, wow jest cholernie odkrywczy i zroznicowany: wilki na 2lvl, troche dalej wilki na 10 lvl, potem wilki na 15 lvl. O! dzik na 2 lvl, dzik na 14 lvl itd. Questy tez odkrywcze: idz zabij 3 dziki i 4 wilki, idz zabij super dzika na 15 i zabierz mu magiczny kiel, dostarcz costam gdzies tam lub costam przenies od kogos. Zgadza sie, w eq2 jest to samo, ale wow raczej nie wybija sie z tlumu pod tym wzgledem. Mnie sie tam podobaja obie gry.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 15:19 
Cytuj  
co jest lepsze: coca-cola czy pepsi? :roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 15:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam - najpierw pograj potem się wypowiadaj.
Z tłumu WoW wyróżnia się jak najbardziej kilkoma nowinkami które wprowadza. Za to nowa generacja EQ2 błyszczy tylko grafiką, tzn. zabłyszczy za kilka lat jak się hardwarowcy spiszą i zrobią sprzęt pod ten shit.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 15:31 
Cytuj  
Gralem w bete kr, 3 postacie dociagnalem do 10 lvl, pogralem jedna na 15 troche, czyli mialem do czynienia z wowem mniej wiecej tyle co ty z eq2 pewnie. Pobiegalem, pozwiedzalem co moglem, zrobilem troche questow, wiec nie sugeruj mi ze nie wiem co mowie. Wymien mi te nowinki, ktore sa juz w grze, a nie ma w innych mmorpg?
Zgadzam sie, eq2 jest wtorny, ale jest imo solidnie zrobiony i prezentuje wtornosc, ktora lubi ciagle wiele osob, np ja.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 15:43 
Cytuj  
fajnie jest oceniac gre po godzinie grania ;)
eh. podsumowujac:
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 15:49 
Cytuj  
Tobie by to zajelo godzine? Ciekawe, bo ja gralem kilka dni. Zamiast siedziec w miejscu i tluc levele w becie, gdzie postac skasuja ci za kilka dni, wole zapoznac sie z innymi aspektami niz tylko tluczeniem mobow.
Taaaa, super roball, bo na 30 to sa uber slonie do zabicia.


Ostatnio edytowano 6 sty 2005, 15:53 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 15:52 
Cytuj  
10 lvl robi sie w godzine bez zbytniego wysilku. I z niewielkim biciem mobow.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 15:53 
Cytuj  
widac jak bardzo zapoznales sie z 'roznymi aspektami gry'
'godzina' to bylo tzw wyolbrzymienie. po prostu nie uwazam zebys byl w stanie powiedziec cos obiektywnie o grze w ktora grales tak niewiele.
tak poza tym to jezeli dla ciebie levelowanie == tluczenie mobow to nie dziwie sie dlaczego po tych paru dniach miales 15 poziom i ci sie gra znudzila...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 15:57 
Cytuj  
Ja zadnych mobow nie bilem, zrobilem troche questow, pozwiedzalem, pobawilem sie tradeskillami itp., mi to wystarczy zeby miec poglad na gre.
Zreszta co sie tak ciskacie, napisalem przeciez, ze gra mi sie podoba. Jak uwazacie, ze wow jest taki odkrywczy to przyklady prosze. Na ty forum jest tendencja do wmawiania ludziom ze nie wiedza co mowia.
Ash, gdzie ja napisalem, ze mi sie gra znudzila? Zastanow sie zanim cos napiszesz, albo chociaz przeczytaj czyjas wypowiedz.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 16:08 
Cytuj  
Err nope Mark mialem na mysli ludzi ktorzy odeszli w becie - glownie ciebie ;) lol to jest po prostu piekne, wystarczy ze cos zle zrozumiesz a juz sie do tego slinisz i masz powod do trollowania.. :/ W twoim przypadku slowo fan to za malo, ja okreslilbym cie raczej fanatykiem WoW :(

---

Ash napisał(a):
widac jak bardzo zapoznales sie z 'roznymi aspektami gry'
'godzina' to bylo tzw wyolbrzymienie. po prostu nie uwazam zebys byl w stanie powiedziec cos obiektywnie o grze w ktora grales tak niewiele.
tak poza tym to jezeli dla ciebie levelowanie == tluczenie mobow to nie dziwie sie dlaczego po tych paru dniach miales 15 poziom i ci sie gra znudzila...


LOL Ash prosze Cie obij to w zlote ramki i powies Markowi nad lozkiem?? Chociaz z reszta On i tak czyta jedno a potem i tak tlumaczy to na to co chcial uslyszec - strata czasu :/

---

Zapomnialbym(edit),

PS. Ciesze sie strasznie ze sa was miliony ;) zapytam Cie tylko o jedna rzecz - ile topicow z forum EQ2 poszlo na flames bez ingerencji ludzi z zewnatrz? a jak sytuacja wyglada na WoW? Ile osob w koncu idzie na EU a ile na US zostaje? ;)

...a to co miales zgadnac to..

http://www.mmogchart.com/

Spojrz jak wygladaja tendencje wzrostowe i spadkowe subscriberow w grach ktore wymienilem :)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 17:26 
Cytuj  
Wy jacys pojebani jestescie :/ A Mark24 bije wszelkie rekordy "pojebywalnosci". Masturbujesz sie tez przy screnach z WoW? Czy ingame? :|


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 17:34 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Wy jacys pojebani jestescie :/ A Mark24 bije wszelkie rekordy "pojebywalnosci". Masturbujesz sie tez przy screnach z WoW? Czy ingame? :|


Glodnemu chleb na mysli :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.