mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 10:30 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Ashton napisał(a):
Sugestia dziala tylko na slabe umysly :(((

Tylko ludzie ze slabym umyslem pala, i nie potrafia rzucic...


Hooooooola hola, ja to slabego umyslu nie mam !

Ide zajarac...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 10:54 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Zematis napisał(a):
Ashton napisał(a):
Sugestia dziala tylko na slabe umysly :(((

Tylko ludzie ze slabym umyslem pala, i nie potrafia rzucic...


Hooooooola hola, ja to slabego umyslu nie mam !

Ide zajarac...

A chcesz rzucic? Jesli tak, to sorry. Wmawianie sobie ze jest sie silna osobowoscia przy jednoczenej niemozliwosci poradzenia sobie z nalogiem jest dla mnie jasnym sygnalem ze osoba ma slaba wole/umysl jak zwal tak zwal.

Co innego jesli palisz, bo lubisz, chcesz itp. i nie zamierzasz rzucic. Jesli tak to nie masz po co sie udzielac bo moj komentarz Ciebie sie nie tyczy... =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 14:40 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Co innego jesli palisz, bo lubisz, chcesz itp. i nie zamierzasz rzucic. Jesli tak to nie masz po co sie udzielac bo moj komentarz Ciebie sie nie tyczy... =p

U mnie to akurat jest dziwnie. Rzucam raz na jakis czas, bo mi sie nudzi palenie. Potem znowu wracam z pelna swiadomoscia tego, ze bede jaral, chce jarac i lubie to robic. Jaram-niejaram mniej wiecej w stosunku 1-2, natomiast zazwyczaj jak postanawiam przestac na jakis czas to nie mam z tym problemow.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 15:02 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Zematis napisał(a):
Co innego jesli palisz, bo lubisz, chcesz itp. i nie zamierzasz rzucic. Jesli tak to nie masz po co sie udzielac bo moj komentarz Ciebie sie nie tyczy... =p

U mnie to akurat jest dziwnie. Rzucam raz na jakis czas, bo mi sie nudzi palenie. Potem znowu wracam z pelna swiadomoscia tego, ze bede jaral, chce jarac i lubie to robic. Jaram-niejaram mniej wiecej w stosunku 1-2, natomiast zazwyczaj jak postanawiam przestac na jakis czas to nie mam z tym problemow.

Przerwy w paleniu to sa jeszcze gorsze niz ciagle kopcenie. Dasz odetchnac plucom tylko po to zeby potem znowu im dosypac popiolu heh. ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 16:12 
Cytuj  
Co ja poradze, jak mi sie nie chce palic :> Mam palic na sile? ;]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 20:07 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Co ja poradze, jak mi sie nie chce palic :> Mam palic na sile? ;]

Przestac raz a dobrze?

:evil:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 20:10 
Cytuj  
ale poco jak jest to fajne? Ja tez lubie sobie buchnac z rana skreta Cassablanki albo Excelenta wisniowego bo fajkow nie pale wogole ;]


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 21:01 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Nazaal napisał(a):
lepiej powiedz jakie palisz?




L&M niebieski/czerwone lub malboro ;]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 21:44 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Co ja poradze, jak mi sie nie chce palic :> Mam palic na sile? ;]

Przestac raz a dobrze?

:evil:

No niby tak, ale jednak to lubie i potem znowu mi sie zachciewa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 22:08 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
lub malboro ;]

To jakas ruska marka?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 22:21 
Cytuj  
Przestalem palic bo sie balem ze zachoruje na raka i bede zdychal w meczarniach srajac i lejac pod siebie podczas powolnego gnicia w lozku. Balem sie rowniez torakotomii, zycia z dziura w gardle brakiem glosu. Zycia z jednym plucem.

Moze naleze do tych ludzi co maja takie zajebiste szczecie ze nawet po 30 latach palenia 3 paczek dziennie sa okazem zdrowia. Ale co jesli tego szczescia mi zabraknie?

Nurkuje - to ryzyko podobne do palenia. To moja pasja - pasja ktora moze mnie zabic. Nie mam jaj zeby podjac do tego jeszcze ryzka plynacego z palenia tytoniu. ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 23:08 
Cytuj  
znowu u mnie jedynym czynnikiem, który ogranicza moje obecne podpalanie (wcześniej palenie) jest sport. lubię palić, relaksuje mnie to, ale jednak w połączeniu z moją wydolnością płuc (mam zagrożenie astmą) i niemiarowością oddechową jest to po pierwsze niebezpieczne, po drugie sport ma dla mnie zdecydowanie większe znaczenie, a nie chciałbym za jakiś czas wysiąść wytrzymałościowo po 20km na rowerze. poza tym, podobnie wizja zematisa mi również niezbyt odpowiada.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 23:08 
Cytuj  
Palac paczke-poltora dziennie, nie cwiczac w ogole, i siedzac przed kompem wiekszosc czasu potrafie wytrzymac 2 minuty bez oddechu...

Dla jednych duzo dla innych malo, imo malo biorac pod uwage ile potrafia zawodowcy ;p

W kazdym badz razie piszac slabe umysly mialem na mysli male ;) sorki ;p Jak to mowia - maly umysl latwo wypelnic wiara :) a sugestia to wlasnie taka wiara ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 09:08 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Palac paczke-poltora dziennie, nie cwiczac w ogole, i siedzac przed kompem wiekszosc czasu potrafie wytrzymac 2 minuty bez oddechu...

Dla jednych duzo dla innych malo, imo malo biorac pod uwage ile potrafia zawodowcy ;p

W kazdym badz razie piszac slabe umysly mialem na mysli male ;) sorki ;p Jak to mowia - maly umysl latwo wypelnic wiara :) a sugestia to wlasnie taka wiara ;)

Mylisz sugestie z autosugestia.

I po co ten wywod o bezdechu? Palenie nie powoduje ze robisz sie zdrowszy niezaleznie od tego jak sie obecnie czujesz. To ma opozniony zaplon, jak sie zorientujesz ze cos nie tak. To juz bedzie po ptokach ;)

Polecam zapalic i sie nad tym zastanowic hehe.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 09:23 
Cytuj  
No ja akurat niemam takiego problemu z rzuceniem palenia, poprostu aktualnie mam sporo na glowie i niechce mi sie rzucac kolejnej uzywki ;P

Zreszta jak pewnie zaczne cwiczyc... a za jakis czas pewnie bede musial ;p to rzuce automatycznie... jak ktos probowal palic fajke po dluzszym biegu raczej zrozumie czemu ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 09:30 
Cytuj  
Palenie po dluzszym biegu to nie problem. Dluzszy bieg po paleniu to dopiero wyzwanie ;)


pozdrawiam

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 11:13 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
Shaver napisał(a):
Nazaal napisał(a):
lepiej powiedz jakie palisz?
L&M niebieski/czerwone lub malboro ;]


Kiedy to bylo. Sporo czasu temu przezucilem sie na tyton i nie zamierzam wracac :)


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 17:45 
Cytuj  
to było w czasie matur, więc nie tak dawno :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:50 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Przestalem palic bo sie balem ze zachoruje na raka i bede zdychal w meczarniach srajac i lejac pod siebie podczas powolnego gnicia w lozku. Balem sie rowniez torakotomii, zycia z dziura w gardle brakiem glosu. Zycia z jednym plucem.

Moze naleze do tych ludzi co maja takie zajebiste szczecie ze nawet po 30 latach palenia 3 paczek dziennie sa okazem zdrowia. Ale co jesli tego szczescia mi zabraknie?

Nurkuje - to ryzyko podobne do palenia. To moja pasja - pasja ktora moze mnie zabic. Nie mam jaj zeby podjac do tego jeszcze ryzka plynacego z palenia tytoniu. ;)


Ludzie palacy papierosy moga umrzec na raka pluc.
Ludzie palacy cygara moga umrzec na raka krtani.
Ludzie palacy fajke na raka ust (or sth, nie pamietam jak to bylo heh)
Ludzie NIE palacy umieraja na raka po prostu.

To moze idiotyczne ale jak sie temu przyjrzec to tak to wlasnie wyglada :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 09:39 
Cytuj  
kompem wiekszosc czasu potrafie wytrzymac 2 minuty bez oddechu...

4.25 PB, zem gdzie nurkujesz? free czy scuba?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.