mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 14:47 
Cytuj  
Najlepiej byc nie tylko bialym, ale i kobieta...
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rpa-swi ... ltow/cqc78
Nie ma dnia, by gazety nie informowały o kolejnym brutalnym gwałcie. Według organizacji Lekarze Bez Granic ofiarą gwałtów padają głównie dziewczęta w wieku od 12 do 17 lat, ale gwałcone są także kilkuletnie dziewczynki i staruszki. "Prawdopodobieństwo, że dziewczyna w Południowej Afryce zostanie zgwałcona, jest większe niż to, że uda się jej skończyć szkołę średnią" - zaznaczyła BBC.

Wychowanie corki w tym kraju musi byc niepowtarzalnym doswiadczeniem.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 20 sty 2014, 14:49 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 14:48 
Cytuj  
Arabia saudyjska akurat wydaje mi się jeszcze bardziej zjebana do mieszkania. Może w dubaju da się wytrzymać, bo może to miasto jest na specjalnych prawach. Nie dalej jak parę tygodni temu czekając na lotnisku na kolejny samolot spotkałem kolesia z malezji, który pracuje w Arabii w interiorze, to jak dla mnie dziki kraj. Kobiet w ogóle się nie widuje, w pracy sami faceci, w klubach sami faceci, kobietę można sobie kupić, ale to by trzeba było przejść na islam jeśli dobrze go zrozumiałem, ale kasa zajebista to fakt, mieszkanie załatwia firma, jemu jeszcze nawet opłacają bilety lotnicze itd. Więc od 2-5 lat w celibacie+ gej party w zależności jak długi kontrakt, nie licząc 30 dni urlopu w roku.

Mrynar wiesz białych tam jest sporo i najwyraźniej nie każdy miał traumatyczne przeżycia. Dalej jak tydzień temu gadałem z tubylcem z stamtąd, bo właśnie znajomy mnie nakłaniał, żebym tam pojechał, a wszystko co wcześniej wiedziałem to relacja jednej laski co tam robi w korpo i to co w mediach można wyczytać-na ogół o atakujących czarnuchach. Zapewniał mnie, że dla białych jest bezpiecznie. Ofc nie należy wjeżdżać do czarnuchowatych dzielnic itd.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 14:53 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Zapewniał mnie, że dla białych jest bezpiecznie.

No chyba ze sie jest bialym farmerem
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ataki_na_farmy_w_RPA

Generalnie dziki kraj, tym dzikszy im odsetek bialych w stosunku do odsetka murzynow mniejszy.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 20 sty 2014, 14:54 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 14:54 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Najlepiej byc nie tylko bialym, ale i kobieta...
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rpa-swi ... ltow/cqc78
Nie ma dnia, by gazety nie informowały o kolejnym brutalnym gwałcie. Według organizacji Lekarze Bez Granic ofiarą gwałtów padają głównie dziewczęta w wieku od 12 do 17 lat, ale gwałcone są także kilkuletnie dziewczynki i staruszki. "Prawdopodobieństwo, że dziewczyna w Południowej Afryce zostanie zgwałcona, jest większe niż to, że uda się jej skończyć szkołę średnią" - zaznaczyła BBC.

Wychowanie corki w tym kraju musi byc niepowtarzalnym doswiadczeniem.


Czyli RPA to takie wieksze Detroit.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 14:55 
Cytuj  
ale kto tam jedzie z europy pracować na farmie? WTF? haha. Z korpo to jest możliwość pracy w 2 miastach. Statystyki pewnie nabite przez czarnuchów są. Biali pewnie posyłają dzieci do prywatnych szkół dla białych z ochroną :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 14:56 
Cytuj  
no dokladnie :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 14:56 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Czyli RPA to takie wieksze Detroit.


Si, nawet chyba podaza ta samo droga co Detroit, obserwujac gospodarke i zmiany w populacji.

White Trox, jasne ze mozna i tak...tylko w normalnym kraju nie ma przymusu posylania dzieci do szkoly z ochrona i do mieszkania na strzezonych osiedlach. RPA nie jest juz normalnym krajem w tym sensie.
Moj bliski znajomy jest afrykanerem, wlasnie tam pojechal z rodzina(syn i zona) do dziadkow. Kazdy taki wyjazd to stres mimo ze jest miejscowy. Jak mi opowiadal, to w jego domu wszystkie okna sa zakratowane, na wszelki wypadek.
Mozna i tak, ale z jakiegos powodu wypierdolil do IRL i o powrocie nawet nie mysli. Jak juz gdzies by wyjechal stad, to do Kanady.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 20 sty 2014, 15:04 przez Rzeznik, łącznie edytowano 6 razy
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 14:56 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
ale kto tam jedzie z europy pracować na farmie? WTF? haha. Z korpo to jest możliwość pracy w 2 miastach. Statystyki pewnie nabite przez czarnuchów są. Biali pewnie posyłają dzieci do prywatnych szkół dla białych z ochroną :D.


co za głupek /facepalm


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 15:23 
Cytuj  
Ja jakos mam ostatnio wrazenie, ze najlepsze miejsce do zycia (ale nie tylko ekonomiczne tylko w ogole) to jednak u hamburgerow (oczywiście zależy jaki stan), gdzie ta multikulturowosc jest już trochę dluzej normalna ;p a nie chwilowa jak w ojropie, gdzie już chcą polakow 'wywalać' ;p

... i można mase zrobić.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 15:33 
Cytuj  
W sumie masz już głos prawie jak testoviron ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 19:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja jakos mam ostatnio wrazenie, ze najlepsze miejsce do zycia (ale nie tylko ekonomiczne tylko w ogole) to jednak u hamburgerow (oczywiście zależy jaki stan), gdzie ta multikulturowosc jest już trochę dluzej normalna ;p a nie chwilowa jak w ojropie, gdzie już chcą polakow 'wywalać' ;p

... i można mase zrobić.


AKtualnie są dwie dobre miejscówki:
Australia/Nowa Zelandia, Kanada

Osobiście jako, że europejska wersja komuny coraz mocniej zaciska pętlę na własnej szyji, czasami zastanawiam się nad dalszą emigracją. Perspektywy zarobkowe są bardzo dobre - praca od zaraz, średnio 100k USD rocznie. Ale dalekoooooo.. i albo piździ mrozem przez 9 miesięcy w roku albo krokodaile, spajdery i inne tałatajstwo próbuje cię zeżreć. No i w sumie Europa to taki dom (wiem, wiem, niektórzy tu są na średniowiecznym etapie postrzegania swojej wioski rodzinnej jako dom - ja im nie przeszkadzam), a tam jest kompletnie inaczej. A druga sprawa człowiek się zestarzał i nie jest skłonny do wariackich przenosin, szczególnie, ze kiedyś samemu było to niebo prostsze niż teraz z całą rodziną..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 20:02 
Cytuj  
Australia bylaby nawet calkiem pro, tyle, ze strasznie daleko i pajonki zabijajom.
Tez tak myslalem o kanadzie, ze spoko. Ale wydaje mnie sie malo... otwarta. Poczytalem o tych ich licencjach i pozwoleniach na prace itp. to tak malo kolorowo to dla mnie wygladalo.

Ofc, ja sobie tez tylko gadam, a nie od razu sie przenosze.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 20:19 
Cytuj  
White Trox napisał(a):

Mrynar wiesz białych tam jest sporo i najwyraźniej nie każdy miał traumatyczne przeżycia. Dalej jak tydzień temu gadałem z tubylcem z stamtąd, bo właśnie znajomy mnie nakłaniał, żebym tam pojechał, a wszystko co wcześniej wiedziałem to relacja jednej laski co tam robi w korpo i to co w mediach można wyczytać-na ogół o atakujących czarnuchach. Zapewniał mnie, że dla białych jest bezpiecznie. Ofc nie należy wjeżdżać do czarnuchowatych dzielnic itd.


Biorac pod uwage, ze w ostatnich latach zamordowano tam 68 tys. bialych, a ich ilosc w stosunkowo krotkim czasie stopniala z 20% do niecalych 10% to rzeczywiscie jest bardzo bezpiecznie. :)

Znajoma opowiadala, ze poza glosnymi brutalnymi atakami na farmerow typowy atak na bialych wyglada tak, ze uzbrojeni murzyni poprstu zatrzymuja samochod i najlepsze co moze cie spotkac w takim wypadku to zwyczajna kradziez albo kradziez z pobiciem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 20:21 
Cytuj  
Do Australii Cie nie wpuszczą, a nie , że pająki i krokodyle.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2014, 20:48 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Arabia saudyjska akurat wydaje mi się jeszcze bardziej zjebana do mieszkania. Może w dubaju da się wytrzymać, bo może to miasto jest na specjalnych prawach. Nie dalej jak parę tygodni temu czekając na lotnisku na kolejny samolot spotkałem kolesia z malezji, który pracuje w Arabii w interiorze, to jak dla mnie dziki kraj. Kobiet w ogóle się nie widuje, w pracy sami faceci, w klubach sami faceci, kobietę można sobie kupić, ale to by trzeba było przejść na islam jeśli dobrze go zrozumiałem, ale kasa zajebista to fakt, mieszkanie załatwia firma, jemu jeszcze nawet opłacają bilety lotnicze itd. Więc od 2-5 lat w celibacie+ gej party w zależności jak długi kontrakt, nie licząc 30 dni urlopu w roku.



Arabia Saudyjska moze i tak, ale tam nie da wjechac jak sie nie jest muzulmaninem a co dopiero mieszkac.

Dubaj to Zjednoczone Emiraty Arabskie. :) Mnie miasta pelne wiezowcow specjalnie nie jaraja, to lepiej wyglada na zdjeciach niz na zywo, ale jak ktos lubi luksusy i ma kase to Dubaj nie jest zly. Corka mojej parnerki (nie pisze dziewczyny zeby nie denerwowac Mendola) wlasnie wrocila z ferii swiatecznych w Dubaju. Ma 8 lat i czasem ciezko ja zadowolic, a Emiratami byla zachwycona. Tyle ze tam dobry hotel to ok. 1000zl za dobe, a jak sie przeniesli potem do tanszego to lozka byly nieposcielone i ponoc ogolnie bylo troche brudno. :)

Dostalem nawet dlugopis z Burj Khalifa :)

W FF XI duzo gralismy z kolesiami z Emiratow i naprawde fajni ludzie z nich byli.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 16:08 
Cytuj  
lel, 100k rocznie. Jako kto? Juz nawet nie probujesz udawac ze masz jakikolwiek kontakt z rzeczywistoscia


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 16:23 
Cytuj  
No na Alasce dla roboli (przede wszystkim na platformach) są takie zarobki. Zostanie drwalem :D

Spoiler:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 21 sty 2014, 16:29 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 16:28 
Cytuj  
marek ale niektorzy postrzegaja swoja wioske jako dom a wcale nie sa zacofanymi chlopami :) ba wiele osob po latach "kariery" wraca na rodzinne smieci i tu sie osiedla. chociaz byc moze ja to inaczej postrzegam a mlodsze pokolenie juz ma to w dupie i zero przywiazania ale imho to zly kierunek.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 18:40 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Do Australii Cie nie wpuszczą, a nie , że pająki i krokodyle.


mnie wpuszcza bez zadnego problemu. Do Australii i Kanady bo do obu miejscowek trudniej sie dostac.
Co do 100k USD to takie stawki mieli koledzy z pracy ktorzy tam pracowali (2 ze mna pracuje ktorzy byli w Australii). Wiec to takie info z pierwszej reki - moze przesadzali, tylko po co? Zreszta nie sa to jakies oszalamiajace zarobki, a daleko w cholere.
Sprawdzilem srednie zarobki to 66k (44-110k) AU$ - musieli dostac wiecej niz srednia bo tyle to maja tu na miejscu.

Piszpan - chodzi o to, ze albo ty wykonasz ten krok i wyjedziesz tam gdzie jest "lepiej", albo przed takim dylematem postawisz swoje dzieci. Wybor nalezy do Ciebie, ale tak szczerze odkladajac na bok wszystkie osobiste anse, ksenofobie itd. nie wolalbys wystartowac z lepszego miejsca?


Ostatnio edytowano 21 sty 2014, 18:52 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2014, 18:50 
Cytuj  
https://www.facebook.com/MiastoLublin/p ... eam_ref=10
To zdjęcie zrobiliśmy kilka miesięcy temu, teraz wracamy do niego, by podkreślić dobre wieści Lublin zajmuje 3 miejsce w kraju pod względem liczby zagranicznych studentów, wyprzedzamy m.in. Wrocław czy Poznań. Obecność tych ludzi wzbogaca nasze wielokulturowe miasto i sprawia, że Lublin rośnie na edukacyjnej mapie Polski. Po szczegóły zapraszamy na: http://bit.ly/1bO4T6i

hehe jakie komentarze ;]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.