mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 16:45 
Cytuj  
mają i to wykorzystują wszyscy politycy przez swoje media, nie wiem czemu się dziwisz :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 17:22 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=WMEx3N6_IZQ


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 17:29 
Cytuj  
https://www.facebook.com/janusz.korwin. ... 0636162060


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 17:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=WMEx3N6_IZQ


Widac wyraznie, ze Kruli jest juz dwoch;)
Kukiz niech sie zaopatrzy w sneakersy i niech gadaja, bo to szopka sie z tego robi. A swoja droga, kto zrywa umowy przez smsy?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 18:12 
Cytuj  
Kukiz i Korwin - agenci.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 18:20 
Cytuj  
Idź robić laskę komorowskiemu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 18:24 
Cytuj  
Słyszałem dziś całkiem wiarygodną teorię że Korwina to przykrecili Kukizowi specjalnie żeby mu szkodzil.
Ne wiem co teraz z tego wyjdzie. Korwin juz se rzuca ze to kukiz wyslal smsa o zerwal współpracę. Słabo.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 maja 2015, 18:25 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 18:25 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Idź robić laskę komorowskiemu

Masz bujną wyobraźnię.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 18:29 
Cytuj  
Dziś "Wydarzenia" Polsatu jak i "Fakty" TVNu miały używanie na kandydatach anty-systemowych. Przy okazji jeszcze TVN szkalował Ruch Kontroli Wyborów.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 18:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Słyszałem dziś całkiem wiarygodną teorię że Korwina to przykrecili Kukizowi specjalnie żeby mu szkodzil.
Ne wiem co teraz z tego wyjdzie. Korwin juz se rzuca ze to kukiz wyslal smsa o zerwal współpracę. Słabo.


Sam Kukiz potwierdzil a JKM wrzucil tekst na swoim profilu.

Powoli sie sklaniam do tego ze jednak to rozgrywaja a jesenia jednak bedzie koalicja Kukiz-KORWiN.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 18:36 
Cytuj  
Zrobili afere o te JOWy, a w ogole Kukiz powiedzial kiedys jak te jego JOWy maja dokladnie wykladac?

Przecież to nie musi byc koniecznie cos na wzor tych brytyjskich.


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 18:52 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Słyszałem dziś całkiem wiarygodną teorię że Korwina to przykrecili Kukizowi specjalnie żeby mu szkodzil.
Ne wiem co teraz z tego wyjdzie. Korwin juz se rzuca ze to kukiz wyslal smsa o zerwal współpracę. Słabo.


Sam Kukiz potwierdzil a JKM wrzucil tekst na swoim profilu.

Powoli sie sklaniam do tego ze jednak to rozgrywaja a jesenia jednak bedzie koalicja Kukiz-KORWiN.


Ja bym rzekł ufff jeżeli to prawda.
Boję się jednak, że pompowanie Kukiza to gra na zabranie zbuntowanych na jesień (z jakąś opcją, że KORWiN nie wejdzie w ogóle i te ponad 4% powiedzmy się zmarnuje na rzecz dużych, albo wejdzie ledwo ledwo).
Bo PO nic nie szkodzi wprowadzenie JOW (skoro będą w 2019 najwcześniej), a za to mogą mieć Kukiza pod jako taką kontrolą i nie będzie przeszkadzał się przez te 4 lata dalej żerować.
A po 2020 koniec kasy z UE i po nich choćby i potop...
Obym się mylił...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 19:03 
Cytuj  
Ja wiem że Kukiz wysłał SMSa chodzi o to że Korwin trochę na nim zagrał już podczas debaty i przestał potwierdzać przekazanie mu głosów.

Ja będę głosował na Dudę nie jestem jego wielkim fanem ale tyko taki głos może zagrozić Tusk Kopacz Komorowski. Ta trojca mnie doluje.

Oczywiście żenujące jest że Komorowski został prezydentem bez debaty, a teraz jej unika..


_________________
psn

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 19:52 
Cytuj  
http://www.wykop.pl/ramka/2533429/gloso ... marnowane/

rotfl, młody myślał ze zagłosuje za cała rodzinę hehehe


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 20:05 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
http://www.wykop.pl/ramka/2533429/glosowanie-korespondencyjne-to-cyrk-glosy-mojej-rodziny-na-korwina-zmarnowane/

rotfl, młody myślał ze zagłosuje za cała rodzinę hehehe


I z czego się śmiejesz? Że człowiek na poczcie głosów nie może nadać?
Demokracja tak się objawia, demokracja białoruska. Bo po co maksymalnie ułatwiać oddanie głosu...lepiej mieć frekwencje po 20% nie?

Ja nadałem głos za siebie i za żonę. W środku oświadczenie...czemu takich nie ma w paczkach na terenie kraju (bo jak rozumiem, nie ma skoro trzeba z dowodem nadawać), skoro one bardzo ułatwiają oddawanie głosu?
Zapytaj sztabu i przyjdź z odpowiedzią.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 20:21 
Cytuj  
Nie warto tej kurwie odpisywac.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 20:36 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
montezuma napisał(a):
http://www.wykop.pl/ramka/2533429/glosowanie-korespondencyjne-to-cyrk-glosy-mojej-rodziny-na-korwina-zmarnowane/

rotfl, młody myślał ze zagłosuje za cała rodzinę hehehe


I z czego się śmiejesz? Że człowiek na poczcie głosów nie może nadać?
Demokracja tak się objawia, demokracja białoruska. Bo po co maksymalnie ułatwiać oddanie głosu...lepiej mieć frekwencje po 20% nie?

Ja nadałem głos za siebie i za żonę. W środku oświadczenie...czemu takich nie ma w paczkach na terenie kraju (bo jak rozumiem, nie ma skoro trzeba z dowodem nadawać), skoro one bardzo ułatwiają oddawanie głosu?
Zapytaj sztabu i przyjdź z odpowiedzią.


Glosowanie korespondencyjne jest dla osób które nie są w stanie przejść się w niedziele do najbliższej komisji i zagłosować. Gosc próbował przesłać 6 głosów które pewnie sam wypełnił bo jego rodzina nie była zainteresowania wyborami, a ze nie grzeszył inteligencją to i nie poradził z tym "arcytrudnym" zadaniem.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 21:00 
Cytuj  
Czego nie zrozumiałeś w tym co napisałem? Ja pierdole...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 22:08 
Cytuj  
widzę że tvn ostro nabija się kontroli głosowania, pisiory i znikający atrament haha kur... jakie słabe


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2015, 22:57 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Glosowanie korespondencyjne jest dla osób które nie są w stanie przejść się w niedziele do najbliższej komisji i zagłosować. Gosc próbował przesłać 6 głosów które pewnie sam wypełnił bo jego rodzina nie była zainteresowania wyborami, a ze nie grzeszył inteligencją to i nie poradził z tym "arcytrudnym" zadaniem.


jak dobrze wiesz, przez szybkie i calkiem z dupy zmiany lokalizacji lokali wyborczych, wiele osob mieszkajacych poza polska nie pojdzie glosowac do najblizych komisji - bo im je przeniesli badz zlikwidowali.
zamiast zachecac emigracje do glosowania i powrotu do kraju, to lepiej nadal im klody pod nogi rzucac.
no ale czego sie nie robi, zeby wladze utrzymac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.