mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 64  Następna strona

Kto prezydentem !!!!!!!!!!!!!
Bronisław Komorowski 39%  39%  [ 86 ]
Jarosław Kaczyński 11%  11%  [ 25 ]
Janusz Korwin-Mikke 27%  27%  [ 60 ]
Andrzej Lepper 5%  5%  [ 12 ]
Bogdan Szpryngiel 0%  0%  [ 1 ]
Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jurek 2%  2%  [ 5 ]
Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 1 ]
Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 1 ]
Roman Sklepowicz 2%  2%  [ 4 ]
Ludwik Wasiak 3%  3%  [ 6 ]
Andrzej Olechowski 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 220
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:19 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Średnie IQ elektoratów : UPR - 100,2 PO - 97,5 PiS - 95,2 apolityczni - 93,0 SLD - 92,4 inna partia - 92,4 LPR - 91,6 PSL - 90,1 Samoobrona - 88,3


Zrodlo poprosze, bo zaciekawiles mnie.


Co do Korwina to wczoraj widzialem w statystykach, ze wiekszosc jego wyborcow to ludzie mlodzi i dobrze wyksztalceni. W demoracji jednak nie liczy sie jakosc tylko ilosc niestety.

mrynar napisał(a):
Raport Urzedu Statystycznego:

http://dziennik.pl/wydarzenia/article51 ... dniej.html

Zreszta ja nie nie mowilem o zamoznosci ludzi, tylko o ich buractwie i podejsciu do zycia, a to ciezko zmierzyc, trzeba to poprostu poczuc.

Poza tym zgodnia z twoja teoria warminsko-mazurskie jako njabiedniejsze polskie wojewodztwo (albo jedno z najbiedniejszych, nie znam aktualnych danych) powinno glosowac na Kaczyskiego, a najbogatsze mazowieckie powinno glosowac na Komorowskiego, a jest odwrotnie.

Wojewodztwo mazowieckie ciagnie Warszawa. Tu kleska Kaczynskiego. A to co wkleiles potwierdza moje slowa. Przed wejsciem Bulgarii i Rumunii o UE najbiedniejszym regionami w calej unii byly wojewodztwa lubelskie i podkarpackie. Wynikow PiS w podkarpackim nie musze przypominac.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 21 cze 2010, 11:26 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:21 
Cytuj  
@mrynar - mazowieckie jako Wawa i okolice to rzeczywiscie jest bogactwo, za to reszta - szczegolnie na wschod od Wawy to juz syf jest przeciez :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:27 
Cytuj  
Korwina też kiedyś lubiłem, ale potem mu naprawdę szajba odwaliła i delikatnie rzecz biorąc jego poglądy są zbyt radykalne.

Szkoda że Mark nie startował w wyborach :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:29 
Cytuj  
Teraz ostatnia szansa i wciskanie w mediach ze na bronka głosują inteligentni i wykształceni ludzie, a na jarka tępaki i głupki, zapewne uda się tym wyrwać kilka procent.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:49 
Cytuj  
Zagłosowałem na JKM, ale jak przeczytałem jego felieton w dzisiejszej Angorze to załamka:
- słaby wynik to wina byłego SB i WSI, które to fałszowały sondaże
- PO zaniża kurs złotówki, żeby Polacy nie pojechali na wakacje za granicę (zostali w domu i głosowali na PO)

po prostu LOL


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:55 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Zagłosowałem na JKM, ale jak przeczytałem jego felieton w dzisiejszej Angorze to załamka:
- słaby wynik to wina byłego SB i WSI, które to fałszowały sondaże
- PO zaniża kurs złotówki, żeby Polacy nie pojechali na wakacje za granicę (zostali w domu i głosowali na PO)

po prostu LOL


Az sie zrujnuje na te 3.50 i kupie angore. Jesli to prawda to biegne do lokalu wyborczego wyrwac im moja karte do glosowania :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:56 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Korwina też kiedyś lubiłem, ale potem mu naprawdę szajba odwaliła i delikatnie rzecz biorąc jego poglądy są zbyt radykalne.



Przeciez JKM akurat prawie nie zmienia pogladow od lat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:59 
Cytuj  
Cytuj:
Skoro uderzasz w tę nutę:
Średnie IQ elektoratów : UPR - 100,2 PO - 97,5 PiS - 95,2 apolityczni - 93,0 SLD - 92,4 inna partia - 92,4 LPR - 91,6 PSL - 90,1 Samoobrona - 88,3

No ja jestem ciekaw jak oni to w ogóle sprawdzali ;o

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 12:06 
Cytuj  
Wyniki z pierdla we Wroclawiu, Bronek 626/782: :D

http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/ ... 1_279.html

Kryminaly jak zawsze murem za PO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 12:17 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
- słaby wynik to wina byłego SB i WSI, które to fałszowały sondaże

Wielu ludzi nadal ma obowiązki wobec tych co trzymają dla siebie wiedzę o agenturze z czasów komunistycznych i po 1989 roku, wiec można przypuszczać ze to prawda.
Ludzi sugerują się sondażami i można spokojnie pisać o manipulacji, jednak ogólnie sondaże zaliczyły faila bo powinny pokazać niskie poparcie bronka by zmobilizować do głosowania.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 12:29 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ludzi sugerują się sondażami i można spokojnie pisać o manipulacji, jednak ogólnie sondaże zaliczyły faila bo powinny pokazać niskie poparcie bronka by zmobilizować do głosowania.


Zamysl byl taki: pokazujemy, ze jest szansa na wygrana w I turze i ludzie sie mobilizuja, zeby spokojnie wyjechac na wakacja bez strachu, ze sie powroci do kraju gdzie prezydentem jest demoniczny kurdupel. Stad sondaz w wyborczej w ostatni dzien, gdzie Bronek ma 51%.

W piatek pilem z kumplem, ktory byl swego czasu w radzie krajowej UW. Mowi, ze Bronek w UW to byl taki glupek, ludzie sie troche smiali z niego i jego katolickich pogladow.
Kumpel w I turze glosowal na Olechowskiego, w II zaglosowalby na Kaczke, ale wyjezdza na wakacje niestety.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 12:42 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
.... W piatek pilem z kumplem, ktory byl swego czasu w radzie krajowej UW. Mowi, ze Bronek w UW to byl taki glupek, ludzie sie troche smiali z niego i jego katolickich pogladow.
Kumpel w I turze glosowal na Olechowskiego, w II zaglosowalby na Kaczke, ale wyjezdza na wakacje niestety.


oko

Fred: No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Bolek: byłeś w Stanach?
Bolec: Nie.
Fred: No właśnie, a ja... znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz, skąd przyjechali czarni do Ameryki?
Bolec: Z Afryki.
Fred: No właśnie, handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego murzyna i wywieźć go za ocean?
Bolec: Chyba nie.
Fred: No jasne, że nie. Udało im się to zrobić, ponieważ wywozili tylko takich, co albo nie potrafili spierdolić przed siatką, albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki, pożenili się, porobili dzieci. Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty. Ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew – są potomkami człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 12:46 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Kryminaly jak zawsze murem za PO.

Trochę by to było dziwne jakby kryminały stały za Prawem i Sprawiedliwością...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 13:07 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
mrynar napisał(a):
.... W piatek pilem z kumplem, ktory byl swego czasu w radzie krajowej UW. Mowi, ze Bronek w UW to byl taki glupek, ludzie sie troche smiali z niego i jego katolickich pogladow.
Kumpel w I turze glosowal na Olechowskiego, w II zaglosowalby na Kaczke, ale wyjezdza na wakacje niestety.


oko

Fred: No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Bolek: byłeś w Stanach?
Bolec: Nie.
Fred: No właśnie, a ja... znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz, skąd przyjechali czarni do Ameryki?
Bolec: Z Afryki.
Fred: No właśnie, handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego murzyna i wywieźć go za ocean?
Bolec: Chyba nie.
Fred: No jasne, że nie. Udało im się to zrobić, ponieważ wywozili tylko takich, co albo nie potrafili spierdolić przed siatką, albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki, pożenili się, porobili dzieci. Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty. Ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew – są potomkami człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę

hehehe Dobre podsumowanie historyjek mrynara.

@mrynar Widac w kryminalach siedza politycznie swiadomi ludzie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 13:36 
Cytuj  
Natchnelo mnie, te wybory naprawde powinien wygrac Bronek, troche wstyd wizerunkowy dla Polski, ale Kaczynski to tez nie jest zaden Tony Blair.

Platforma bedzie miala rok na reformy, na uchwalenie jakis sensownych ustaw. Weto ani skarga do trybunalu kontytucyjnego im nie grozi, do tego po przejeciu TVP beda mieli wsparcie wszystkich duzych mediow, co przy trudnych reformach jest mega wazne.
Moga nawet olac PSL ktory zawsze kontestuje wlasna koalicje tuz przed wyborami i dogadac sie z SLD, ktore juz jest wyraznie zglodniale wladzy i stanowisk.

Zobaczymy czy tez czas wykorzystaja na probe zmniejszenia dlugu publicznego, czy tez na ustawienie siebie i swoich rodzin na nastepne 20 lat (jak to mialo miejsce po roku 90-tym). Jesli to pierwsze to powinni wygrac wybory i beda mieli 4 spokojne lata na kontynuowanie reform.

Glosujcie na Komorowskiego!

Koncze pisowska agitke, nie ma ona wiekszego sensu na dzien dzisiejszy.


Posty: 13
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 13:38 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=0uGOKCZ0 ... r_embedded

:]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 13:45 
Cytuj  
mrynar - jesli beda robic to co powinni to beda tracic poparcie - moje zachowaja, ale robotnicy z podniesionym wiekiem przechodzenia na emeryture, obcinane dalej pomostowki, reforma KRUS itd nie przyniosa im poklasku u wiekszosci spoleczenstwa.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 14:26 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
mrynar - jesli beda robic to co powinni to beda tracic poparcie - moje zachowaja, ale robotnicy z podniesionym wiekiem przechodzenia na emeryture, obcinane dalej pomostowki, reforma KRUS itd nie przyniosa im poklasku u wiekszosci spoleczenstwa.


Ale kurwa ktos to musi zrobic, bo inaczej bedzie nam blizej do Grecji niz do krajow na zachod od Polski. Teraz jest idealna okazja, poparcie prezydenta (jesli Bronek nie sfailuje) i popracie praktycznie wszystkich mediow. Moze beda chcieli jeszcze sie przeczolgac do nastepnych wyborow, ale sytuacja w naszych finansach publicznych jest na tyle kiepska, ze moze sie im to nie udac..., szczegolnie ze gospodarka bardziej pelznie niz sie rozwija.

PIS jesli wygra za rok to tez nic nie zdziala nawet jak bedzie chcial, bo bedzie mial przeciw sobie prezydenta i co o wiele gorsze wszystkie media.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 14:30 
Cytuj  
chociaz ja sadze,ze PO by w sumie kaczynki pasowal - dalej nie musieliby nic robic, wybory byloby im o wiele latwiej wygrywac. dla nich dobrze, dla nas zle. bede glosowal na komorowskiego i liczyl na to,ze beda sie wywiazywac ze swoich obietnic w koncu! jak failna, to cos czuje rewelacyjny wynik SLD w nastepnych wyborach - wielu wyborcow PO rzyga nam sam dzwiek skrotu PiS, a na kogos glosowac beda chcieli :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 15:24 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
mrynar - jesli beda robic to co powinni to beda tracic poparcie - moje zachowaja, ale robotnicy z podniesionym wiekiem przechodzenia na emeryture, obcinane dalej pomostowki, reforma KRUS itd nie przyniosa im poklasku u wiekszosci spoleczenstwa.


Chcecie dalszego podwyzszania wieku emerytalnego? Wedlug tego co tutaj jest napisane, to i tak u nas ten wiek jest ustawiony wysoko:
http://parl.sejm.gov.pl/WydBAS.nsf/0/D8 ... os_027.pdf
(strona 2)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.