mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 13:45 
Cytuj  
dla wodnego najwazniejsze jest zeby go kazdy mogl w dupe ruchac, a nie strzelac do niego.
ot mlode pokolenie w polsce.
i tu sie zgodze, ze to wina komuny, bo przed wojna od razu by w pysk lali.

co do komorwskiego masz przyklad tutaj na forum.
sam piszesz glupoty z dupy, ale z nudow ludzie ci odpisuja.


Ostatnio edytowano 9 maja 2015, 13:47 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 13:46 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Testy? Dobre. Testy to według mnie powinni przeprowadzać starym ludziom, którzy jeżdżą samochodami.

Sąsiad ci pomoże? Uważam, że na świecie panuje ogromna znieczulica i mało kto ma jaja by pomóc drugiemu człowiekowi, który cierpi. Sam jakieś 2 lata temu pomogłem smarkowi, którego "koledzy" z klasy katowali przed szkołą podstawową, do której sam chodziłem. Nikt poza mną nie zareagował. Widocznie ludziom nie przeszkadza widok gówniarzy rzucających w rówieśnika kamieniami, duszących go i bijących pięściami po głowie.

Obecny dyrektor zbagatelizował całe zdarzenie prosto w oczy mówiąc mi, że to nic takiego. Wątpię, że oprawców spotkała jakaś kara.

Dlatego powodzenia w liczeniu na sąsiada. No chyba, że twój sąsiada to Duke N. ;)

Musisz zrozumieć, że jednak większość ludzi to nie jest takie gówno jak ty. Broń towarzyszyła nam przez pokolenia i nie była problemem. Komuchy nas rozbroiły, bo bali się pospolitego ruszenia, a tak mogli sobie bezkarnie mordować i nakładać kagańce. Ty masz mentalność ścierwa bez ambicji więc... spierdalaj.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 13:51 
Cytuj  
kurwa, zgodzilbym sie z toba tczewiak, ale politycznie nie wypada :)
moim obowiazkiem jest ochrona mojej rodziny przed wszelakim elementem, ktory probowalby nam zrobic krzywde.
bron palna umozliiwilaby mi to, bez niebezpieczenstwa poniesienia obrazen wlasnych.
ale lepiej byc hipsterem z marzeniami o ruchaniu jak wodny, niz prawdziwym polakiem i mezczyzna.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 13:58 
Cytuj  
Jak miło, że dostrzegacie tylko jasne strony broni typu ktoś atakuje moją rodzinę a ja mam narzędzie, które pozwoli mi ją ochronić. Powodzenia. Testy testami, ale czasami wystarczy chwila by człowiekowi odpierdoliło. Wtedy sobie sięgnie po broń i odstrzeli kogoś, bo tak. Teraz też są takie sytuacje, ale im więcej broni, tym większe ryzyko.

Wcale nie mieszkałoby mi się przyjemniej gdybym wiedział, że połowa sąsiadów w klatce ma broń.

mendol jestem jeszcze w tym wieku gdzie się rucha i nie trzeba o tym marzyć.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 13:59 
Cytuj  
Ta dać poltardom broń, no. Great idea.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 14:18 
Cytuj  
Ta, w USA jak widać powszechna broń rozwiązała problem przestępczości.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 14:37 
Cytuj  
Tu nie chodzi o rozwiązywanie problemów z jakimi nie dają sobie rade opłacane przez nas służby czy wymiar sprawiedliwości, dostęp do broni w Polsce jest, a marzenia o tym by jak w teksasie czy wielu innych stanach robić zakupy broni i amunicji na dowód zostawmy na boku.
Ogólnie postępująca głupota, niechlujstwo, bylejakość i dysmuzgowie nie zachęca do tego by broń trafiła jak napisał wyżej wodny na klatki.

Juz to widzę jak naszych warunkach idziecie za blok postrzelać do butelek, za dużo youtube.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kurwa, zgodzilbym sie z toba tczewiak, ale politycznie nie wypada :)
moim obowiazkiem jest ochrona mojej rodziny przed wszelakim elementem, ktory probowalby nam zrobic krzywde.
bron palna umozliiwilaby mi to, bez niebezpieczenstwa poniesienia obrazen wlasnych.
ale lepiej byc hipsterem z marzeniami o ruchaniu jak wodny, niz prawdziwym polakiem i mezczyzna.


jak ktos wpada na tak glupi pomysl ze mnie atakuje to powinien przewidziec ze moze tego nie przezyc i znajdzie moje klucze w swojej galce ocznej np

niestety polskie popierdolone prawo o obronie koniecznej promuje tego co chce cie zajebac , a ty idziesz siedziec


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:03 
Cytuj  
Z tego co wiem to dostep w Polsce jest taki, ze mozna przejsc testy itp. itd. a i tak pozwolenia nie dostac, bo nie.
A jak juz sie dostanie to masz trzymac w sejfie i w razie potrzeby jakby cie ktos napadal powiedziec napastnikowi "przepraszam na chwile, ide do sejfu, prosze zaczekac".

Zreszta jak ktos mi powiedzial, jak ktos chce to ma, tylko o tym głośno nie powie.

Przeciez nie chodzi o to by kazdemu rozdac od razu broń. Najpierw mozna przeciez na to spoleczenstwo przygotowac.
Ja akurat wątpie, ze byle drechu przejdzie testy psychologiczne.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:22 
Cytuj  
bron biala mozesz miec w domu w celach kolekcjonerskich, a zapewniam cie, ze mozesz nia zrobic taka sama krzywde jak bronia palna.
w tlumie nawet szybciej niz z pistoletu. a jak widac na przykladach, nawet w krakowie z maczetami coraz rzadziej biegaja.
pierdolenie o szopenie, ludzie jak chca to sie zabijaja nozami kuchennymi, trzeba byc niezlym zjebem zeby zakladac, ze dostep do broni palnej spowoduje wybicie polowy spoleczenstwa.

highlander: problem polega na tym, z tego co mowil kowalski, iz czasami czekasz na pozwolenie pare tygodni, a czasami pare miesiecy.
bardziej chodzi o to aby wszystko bylo uporzadkowane i tyle, bo pomimo pierdolenia wodnego czy ojca, polowa z nas moglaby miec bron gazowa/ostra w domu - gdybysmy czuli taka potrzebe.

tor: ta, a w polsce przestepczosc nie wystepuje, bo nie ma powszechnego dostepu do broni palnej.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:25 
Cytuj  
Łatwo dostępna broń, dużo policji z szerokimi uprawnieniami, ostry kodeks karny i dużo więzień. To sprawi, że będziemy bezpieczni. :roll:

Problem jest tylko taki, że to nie dziala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:27 
Cytuj  
a co dziala wedlug ciebie?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:33 
Cytuj  
Nie według mnie, tylko według faktów. Spójrz w których krajach z krajów rozwinietych jest najniższa przestępczość, a gdzie jest wysoka.
Działają takie rzeczy jak: odpowiednia szeroko rozpowszechniona kultura w społeczeństwie, niskie rozwarstwienie społeczne i szeroko pojety dobrobyt.
Sprawna Policja i system sprawiedliwości też się przydaję, ale sama z siebie nie da rady.


Ostatnio edytowano 9 maja 2015, 16:37 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:37 
Cytuj  
no bardzo ladnie, tylko co w takim razie zrobic w polsce?
bo u nas ani kultury, ani malego rozwarstwienia, ani sprawnej policji i sprawiedliwosci nie ma.
wiesz o ideach mozna pieknie pisac, ale czasami trzeba zejsc na ziemie.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:40 
Cytuj  
Poza tym, żeby nad tymi rzeczami pracować to się nic nie da zrobić.

No ewentualnie wprowadzić jakiś totalizaryzm i państwo policyjne, ale wtedy lekarstwo gorsze od choroby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:42 
Cytuj  
ale, nad ktorym elementem chcesz pracowac? bo wszystkiego na raz nie da sie zmienic.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:43 
Cytuj  
Cytuj:
bron biala mozesz miec w domu w celach kolekcjonerskich, a zapewniam cie, ze mozesz nia zrobic taka sama krzywde jak bronia palna.

ta

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kurwa, zgodzilbym sie z toba tczewiak, ale politycznie nie wypada :)
moim obowiazkiem jest ochrona mojej rodziny przed wszelakim elementem, ktory probowalby nam zrobic krzywde.
bron palna umozliiwilaby mi to, bez niebezpieczenstwa poniesienia obrazen wlasnych.


To ile razy twoja rodzinę napadli bandyci z bronią w ostatnich 10 latach?


Polska jest spokojnym krajem.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 16:45 
Cytuj  
mojej na szczescie nie napadli, ale wystarczy posluchac opowiesci kurierow z firm kurierskich.
spokojnym wedlug ciebie i twoich gazet chyba.

junkier: no

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2015, 17:08 
Cytuj  
Opowieści Czechów, opowieści kurierów, opowieści Mendolów. Prawdziwe życie.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.