mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:12 
 
Właśnie chciałem zapytać gdzie Piszpan napisał, że gra na pirackich serverach? On napisał, że gra w DARMOWE MMO, a nie w pirackie - ludzie do cholery nauczcie sie czytać ze zrozumieniem.
Wiekszość z Was ma może te 20, 30 lat ale rozwojem intelektualnym to jesteście na poziomie 15 latka :/ nie dość, że nie rozumiecie czytanego tekstu to jeszcze piszecie posty w stylu "a idź się pan utop" (Asmax) czy wstawiacie jakieś obrazki (Roball) zamiast napisać o co Wam chodzi - a cytując Was samych: "Nie wnosisz nic do tematu" takim postem.

BTW. za cholere nie możecie zrozumieć, że niektórzy nie mają kasy i dlatego grają we FREE-MMO (nie w pirackie), ale dla Was to ciągle złodziej i kretyn.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:22 
 
A ty naucz sie patrzyc glebiej niz tylko na 3 cm.
A poza tym dyskusja juz od 2 stron jest o czym innym i ostatnie posty juz nie pisalem do niego tylko ogolnie o postawie.

Zreszta przeczytaj moj pierwszy post w tym topicu i dowiesz sie dlaczego go nazwalem kretynem i dlaczego zlodziejem (a dokladniej jego poglady zlodziejskimi).

Poza tym to juz kolejny dzieciak ktory mysli ze wszystko (na forum i w zyciu) podsuna mu pod nos i na kazde jego glupie pytanie "ktory MMORPG z darmowek jest dobry?? odp: zaden, zaraz przyleci 1578659347 osob z szczegolowymi odpowiedziami.
Zawiodl sie i teraz tworzy bezsensowne topici zamiast poszukac na google.

Odpowiedzi na 3/4 pytan zadawanych na tym forum mozna w 3 minuty znalezc na google ale sie nie chce po prostu co ??
I to sie przeklada wlasnie na mentalnosc typowego polskiego nastolatka. Zero samodzielnosci, wszystko mu podsun pod nos.
O tym pisalem, naucz sie czytac ze zrozumieniem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:27 
 
powstrzymalbym sie jednak od mowienia ze zaden z darmowych mmorpg nie jest dobry. kwesia gustu...

nie mam nic do darmowych mmogow, jak ktos chce sobie grac w koreanskie gierki - prosze bardzo.
mam natomiast awersje do ludzi ktorzy szukaja pirackich serwerow platnych gier. to wszystko.


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:30 
 
Kretyn jak najbardziej. Bo komorke w kieszeni nosi, cmiki pod blokiem pali,
a pieniedzy nie ma. Tu nie chodzi o piraty czy bety, chodzi raczej o nastawienie a raczej jego brak. Wam sie po prostu nie chce.

Jak to mozliwe ze codziennie widze kilkunastu studentow/nastolatkow stojacych w mrozie caly dzien z ulotkami za marne grosze? Nie wiem moze ja jestem jakis nienormalny ale wokol mnie sporo ludzi lata sprzatac, myc okna itd. I nie po to bo maja pol rodziny chorej czy 14 dzieci na utrzymaniu, tylko ledwo im starcza na studia czy chca sobie kupic cos ekstra. I oni tam beda stac nawet za te marne kilkaset zlotych, w przeciwienstwie do was. Bo wy wymagacie zeby ktos wam pod nos podstawil, za darmo i zeby jeszcze bez problemow sie gralo.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:35 
 
my point, exactly.


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:40 
 
NO i otoz mi wlasnie chodzi.
Dokladnie o to.

Ale niestety czy chcemy czy nie tak wyglada dzisiejsza polska mlodziez.
A przynajmnie jej duza czesc.

Nie mam - ukradne, nie wiem - niech mi ktos powie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 22:48 
 
dobrze dhoro powiedzial (aczkolwiek nie z tym ze nie ma ktos pieniedzy:D)
potrafilem zaplacic 600 zl za postac na mudzie tekstowym na ktorym gram od ilus tam lat nie zrobilem tego nawet zeby ta postacia grac bo
lezy sobie a po prostu mialem do niej sentyment.

dla twojej wiadomosci kabraxis gowniarzu zasmarkany jak ty uwazasz ze roznoszenie ulotek po to zeby grac w gre jest ok to tylko swiadczy o tobie bo dla mnie to zupelnie chore. lepiej ta kase na cos innego wydac.

kabraxis nazwales mnie kilka razy zlodziejem ale ani razu nie pokazales mi gdzie cos ukradlem? wymienilem ci kilka gier w ktore gralem, sa na tym forum ludzie co grali w nie razem ze mna. m.in chyba zycho kiedys gral w roe. czyli wg. ciebie zychoo to zlodziej? graja w oficjalna bete?

mowisz o jakis shardach itd czlowieku ja nawet nie wiem co to jest za twoj zasmarkany shard. piracki serwer?

a co do pytan o jakies 'darmowe serwerki' jakos nie przypominam sobie zbym pytal. pozatym mam do ciebie pytanie po jakiego wafla wypowiadasz sie na tym dziale. placisz za gre se plac kowa. dyskutuj se na forum swojej gierki.

zreszta po co ja z toba gadam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:07 
 
1. podaj mi adres pirackiego gowna na ktorym gram.
2. to nie ja wyzywam kogos bezpodstawnie od zlodzieji.
3. lepiej roznosci ulotki i wydac zarobione pieniadze na cos sensownego, jesli wydajesz tak ciezko zarobione ostatnie pieniadze na gre to tylko swiadczy o twojej inteligencji.
4. skroty to se wsadz w ta ciepla kupke o ktorej piszesz.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:10 
 
Piszpan napisał(a):
3. lepiej roznosci ulotki i wydac zarobione pieniadze na cos sensownego, jesli wydajesz tak ciezko zarobione ostatnie pieniadze na gre to tylko swiadczy o twojej inteligencji.

Podaj jakis inteligentny sposob rozrywki, ktory w przeliczeniu na godzine wychodzi taniej niz gry ;]

Glupota jest dla mnie za to prowokowanie do flame'a i oburzanie sie potem za obelgi [do tego raczej za stwierdzenia ogolne niz pod twoim adresem]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:12 
 
ksiazki ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:14 
 
Ash napisał(a):
ksiazki ;)

Taniej? Bez jaj.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:17 
 
Niom. Wartosc ksiazek, ktore kupilem + tych ktore pozyczylem od znajomych jest na pewno wyzsza od pieniedzy wydanych lacznie na gry.

ale wracajcie do flame'u :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:18 
 
Ksiazki... ~30 pln fajna ksiazka, fajnie wydana.
Srednia zawartosc -> 250 str.
Sredni czas czytania "fajnej" ksiazki gora dwa dni.
Taniej? :'(
Panie, cos Pan.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:26 
 
Z ksiazkami to lekka przesada, nie mozna sie uwsteczniac. mmo nie moze zastapic ksiazki, a fakt ze u nas ksiazki sa drogie to juz temat na inna dyskusje.

Imo fajki sa najwredniejszym pozeraczem kasy.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:31 
 
biblioteka miejska(pewnie jakies wpisowe, albo z podatkow placisz), biblioteka studencka(podatki, ewentualnie czesne na uczelni), cokolwiek. ale wychodzi taniej, masz dostep do praktycznie nieograniczonej ilosci ksiazek praktycznie za darmo ;)

a jezeli juz mowimy o ksiazkach 'kupnych' to rzeczywiscie - cena przytlacza. dlatego ksiazki pozyczam, bo placic 30 zlotych za cos co odloze na polke za 2 dni - az tak mnie nie pogielo.

wracajac do flamowania - jest dokladnie tak jak napisal tomugeen.
skoro dostajesz powiedzmy ze stypendium pieniadze na zycie, ktore nie wystarczaja na rozrywke - pracujesz po to zeby wlasnie na ta rozrywke zarobic.
jezeli uwazasz ze wydawanie wlasnej zarobionej kasy na granie to cos glupiego - heh, moze powinienes zmienic forum?

ps
czy ja napisalem, lub ktos napisal ze mmo zasepuja ksiazki? ;) dla mnie ksiazki >> mmo ;]


_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 sty 2005, 23:32 przez Ash, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:31 
 
Smutno wam... ??.... A może budyń?? ... W sumie to ciekawy temat poruszyliście.. ciekawe ile to jeszcze potrwa:).. pewnie wieczność.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:33 
 
OPRAVCA napisał(a):
ciekawe ile to jeszcze potrwa:).. pewnie wieczność.

Oczywiscie, bo zawsze znajdzie sie ktos, kto bedzie uwazal, ze placenie za gry to idiotyzm, bo jemu sie nalezy za darmo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:37 
 
Problem bedzie istnial tak dlugo jak dlugo ludzie nie zrozumieje ze mmo to usluga, a nie produkt sam w sobie, zupelnie jak telefon, telewizor czy czynsz. To jest rzecz, ktora caly czas trzeba utrzymywac co zjada srodki, a te pochodza z abonamentu...


_________________
retired...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:43 
 
Dziekuje kolegom za zfklamowanie tego pana za mnie.
Czasem mi sie juz nie chce.
POzatym wlasnie w tej chwili wykonuje chora czynnosc i gram w WoW, i za te gre place. :-)

POzatym Piszpan co uwazasz za sensowniej wydane pieniadze ??
Marichuanke, fajeczki, tanie wina ?? Bo na to wydaje kase mlodziez.

Poza tym nigdy, nigdy, nigdy (sadzac tylko i wylacznie po twoich postach) ze nie grasz/grales na free shardach a juz tymbardziej ze wydales 600PLN za postac (przeciez to chore jest !! SAM SOBIE PRZECZYSZ).

I jeszcze jedno widac ze ci juz puszczaja nerwy bo flamujesz mnie na calego, ja jak zreszta napisal Tomugeen staram sie pisac ogolnie (CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM A NIE PRZYCZEPIAJ SIE DO KAZDEGO SLOWA).


Mr.Foot zeby to zrozumiec to trzeba miec sladowe ilosci inteligencji, niestety u niektorych prozno szukac. O wiedzy z zakresu ekonomii np. to juz wogole nie mowie. :-( :-( :-(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 23:45 
 
to nie jest kwestia juz rozrywki.

ja to widze tak.
Ma koles 16 lat. wieczorami lazi i roznosi ulotki. ciezka i ze tak powiem malo rozwijajca praca. zarobi pare zl i wydaje je na platna gre.

MOIM zdaniem ktos powinien z nim porozmawiac. ja rozumiem czyjes poglady i skoro sam zarobil niech se ja wyda na co chce. ale jak mowie jest wiele innych lepszych rzeczy na ktor mozna je przeznaczyc.

i teraz tak jak uwazacie czy lepiej niech pracuje i placi 60zl za miech.
pogra pol roku (jak bedzie placil za gre to i pewnie bedzie w nia dluzej gral zeby kasa sie nie marnowala) zacznie sie gorzej uczyc itd. etc.

alternatywa dla niego byloby praca wydawanie kasy na np. nie wiem czym sie mlodziez interesuje ja np. kupuje teraz orurowanie do swojego vana (jakies kilka-kilkanascie ladnych lat grania) mlody jest moze by nazbieral na rower? deske? a grac czemu nie ale sa od tego OFICJALNE i LEGALNE BETY na ktore wrecz wydawcy gier zapraszaja. (stress testy i inne) pogra niech w kilka bet wyrobi wlasne zdanie w tym czasie moze odlozy troche kasy albo se kupi cos wartosciowego. ( a nie ze se pogral rok w wow-a)

ale najwazniejsze ze ma wlasne zdanie i mozliwosc wyboru. ja moge miec swoja opinie o tym ale nie bede go wyzywal, a juz nie pamietam nicka zaczynasz od zlodzieji. przemysl sprawe chlopie i jeszcze raz pokaz mi gdzie cos komus ukradlem. jesli nie domagam sie oficjalnych przeprosin :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.