mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 19:03 
Cytuj  
Czy ktos slyszal o jakimkolwiek modzie ktory by umozliwial podglad mapy instancow podczas gry? Czesto bladze a alt+tab u mnie trwa baardzo dlugo :-?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 19:06 
Cytuj  
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=539
10 sekund. Tyle mi zajelo wyszukanie tego w necie.
Ale w sumie daje mi to satysfakcje i utwierdza w przekonaniu ze 90% spoleczenstwa to totalni idioci.

Milej Gry. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 19:10 
Cytuj  
tez znalazlem, http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=400
ale to nie jest zupelnie to czego oczekuje, nie ma tu wszystkiego;p

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 21:29 
Cytuj  
Kabraxis mogles sie powstrzymac od zbednych komentarzy.

Ty w 30s robisz cos, co innym zajmuje pol godziny, ale to nie znaczy, ze czlowiek ten jest idiota. Ty lepiej wyszukujesz jakies pierdoly w sieci, a ktos inny w 30sek naprawilby Ci samochod, gdzie Ty byl bys bezradny cala wiecznosc, a kto inny jeszcze pokaze Ci jak wypelnic pewnie papiery, zebys zarabial 2 X wiecej i placil 2 X mniej. Tak dziala ten swiat. Miej nadzieje tylko, ze kiedy w samochodzie zabraknie Ci wody w chlodnicy, a Ty nie bedziesz wiedzial, czemu nie mozesz jezdzic, to mechanik nie bedzie Cie z tego powodu uwazal za kompletnego idiote.


Kto pyta nie bladzi...

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 21:59 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Kabraxis mogles sie powstrzymac od zbednych komentarzy.

Ty w 30s robisz cos, co innym zajmuje pol godziny, ale to nie znaczy, ze czlowiek ten jest idiota. Ty lepiej wyszukujesz jakies pierdoly w sieci, a ktos inny w 30sek naprawilby Ci samochod, gdzie Ty byl bys bezradny cala wiecznosc, a kto inny jeszcze pokaze Ci jak wypelnic pewnie papiery, zebys zarabial 2 X wiecej i placil 2 X mniej. Tak dziala ten swiat. Miej nadzieje tylko, ze kiedy w samochodzie zabraknie Ci wody w chlodnicy, a Ty nie bedziesz wiedzial, czemu nie mozesz jezdzic, to mechanik nie bedzie Cie z tego powodu uwazal za kompletnego idiote.


Kto pyta nie bladzi...


ee co ty on znajdzie odpowiedz na google co mu zajmie 30sek :>

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 23:19 
Cytuj  
Cytuj:
ee co ty on znajdzie odpowiedz na google co mu zajmie 30sek :>
W dzisiejszych czasach umiejetnosc wyszukiwania rzeczy/informacji w necie to podstawa wiec jak ktos tego nie umie to jest dla mnie idiota, moge tak uwazac moja sprawa.

Cytuj:
Ja tez sie ciesze ze sie do nich zaliczasz!

Tak robalku, tak. A teraz oddaj zasliniona klawaiaturke bo cie mamusia na obiad wola. Roball masta haxxor.

Cytuj:
tez znalazlem, http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=400
ale to nie jest zupelnie to czego oczekuje, nie ma tu wszystkiego;p
Jednak cie zdopingowalem do wysilku a nie do pytania na forum o BARDZO PROSTA RZECZ.
A co do twoich oczekiwan to.... no coz lepszego moda nie ma na razie ja sam uzywam tego i mi sie przydaje.
Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

PS/EDIT: W sumie to sory za ten komentarz. :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 23:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
W dzisiejszych czasach umiejetnosc wyszukiwania rzeczy/informacji w necie to podstawa wiec jak ktos tego nie umie to jest dla mnie idiota, moge tak uwazac moja sprawa.


Teraz to zes imbecylu przesadzil.
Ja w necie potrafie praktycznie wszystko znalesc, pomoc ludziom itd.
Za to starsze pokolenie np. czyajs matka (tak dobrze ci sie wydaje myslac o mnie) nie potrafi w necie szukac informacji. Dopiero sie z netem oswaja, a wie wiecej na temat wszyskiego innego niz ty.

Myslelem ze po tymczasowym banie bedzie mozna z toba prowadzic normalne rozmowy, jednak niczego cie to nie nauczylo. Wiec po co postowac jak nie zmieniasz swojego zachowania? Ban za banem nic nie da :evil:
Zbastuj i tyle, kupa ludzi tutaj sie juz duzo czasu zna i niektorzy sie nie lubia, a jednak flamow nie widac takich. Ciebie nikt nie zna i ty nikogo nie znasz, flamujesz jak wariat.

/vote yes

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 00:25 
Cytuj  
ehhh nie che mi sie z toba gadac wiec napisze ci jedno:
Cytuj:
Zbastuj i tyle, kupa ludzi tutaj sie juz duzo czasu zna i niektorzy sie nie lubia

No wlasnie ty nie lubisz mnie i to widac i ja mam to niestety w dupie wiec bedziesz musial nauczyc sie z tym zyc. Sad But True jak mowi madry tytul piosenki.

A naprzyklad ty mimo tego ze potrafisz znalezc wszystko w necia to i tak jestes dla mnie idiota. :D


PS. Lec na skarge do Beast'a tak jak poprzednio przeciez trzeba sie podlizac no nie ???


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 00:30 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
ehhh nie che mi sie z toba gadac wiec napisze ci jedno:
Cytuj:
Zbastuj i tyle, kupa ludzi tutaj sie juz duzo czasu zna i niektorzy sie nie lubia

No wlasnie ty nie lubisz mnie i to widac i ja mam to niestety w dupie wiec bedziesz musial nauczyc sie z tym zyc. Sad But True jak mowi madry tytul piosenki.

A naprzyklad ty mimo tego ze potrafisz znalezc wszystko w necia to i tak jestes dla mnie idiota. :D


PS. Lec na skarge do Beast'a tak jak poprzednio przeciez trzeba sie podlizac no nie ???


Kretyn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 01:46 
Cytuj  
Odechcialo mi sie komentowac...

czuje tylko, ze smolik przestanie byc taki samotny na wygnaniu....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 02:39 
Cytuj  
Go away . Plz. :(

/cry

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 04:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Cytuj:
ee co ty on znajdzie odpowiedz na google co mu zajmie 30sek :>
W dzisiejszych czasach umiejetnosc wyszukiwania rzeczy/informacji w necie to podstawa wiec jak ktos tego nie umie to jest dla mnie idiota, moge tak uwazac moja sprawa.



W dzisiejszych czasach, a także we wcześniejszych i miejmy nadzieje, przyszłych też, dobre wychowanie i kultura osobista to podstawa dla ludzi na poziomie. Jak ktoś nie umie zachować nawet pozorów owych cech to uważam go za chama i człowieka ograniczonego umysłowo z którym nie warto nawet się zadawać.

I co ty na to?

Pozdrawiam (nie)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 08:38 
Cytuj  
Kilku dniowa przerwa od postowania na forum powinna pomoc Panu Kabraxisowi troche ochlonac i przemyslec kilka spraw. Takze chcialem przypomniec o istnieniu funkcji ignore.

Pozdrawiam.

Ps. Osobiscie sadze ze umiejetnosc odpowiednego zachowania, doboru slow i normalnych relacji z innymi ludzmi jest lepszym wykladnikiem inteligencji, niz proba podbudowywania wlasnego ego "biegla" obsluga wyszukiwarki.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 17:45 
Cytuj  
haha tylko ze ja znalazlem tego moda a chodzilo o jakies inne bo w tym nie ma wszystkiego :d
predkosc znalezienia czegos w sieci zalezy czy sie wpisze odpowiednie slowa klucze, a nie zawsze mozna dobrze trafic

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 17:48 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Jednak cie zdopingowalem do wysilku a nie do pytania na forum o BARDZO PROSTA RZECZ.

ten ktory podales znalazlem zanim napisalem na forum

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.