mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 12:01 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Vercin napisał(a):
Huragana nie znosi juz prawie caly polski alliance, spora czesc polskiej hordy (napewno te 30 osob z hoth :P ) wszyscy rumuni z hordy :) i cholera wie kto jeszcze:D


I am Public Enemy Numero U
no alliancow ? WOW..... ciesze sie bardzo :)


Czy ja wiem czy masz sie z czego cieszyc? Gdyby ta "slawa"wynikala faktycznie z tego ze taki dobry jestes w pvp i zalazisz im za skore w grze... A jak wspomnialem to raczej tylko i wylacznie wynik twoich wypowiedzi z forum

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 12:31 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Gdyby ta "slawa"wynikala faktycznie z tego ze taki dobry jestes w pvp i zalazisz im za skore w grze...


cos ty .. jestem slaby w PvP, 1 na 30 nie daje rady ich pokonac :)


_________________



*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 12:52 
Cytuj  
Nie wiem jak w PvP ale w gebie na pewno mocny.


_________________
Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 12:57 
Cytuj  
HAha jaka żałość z tymi screenami :)))

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 13:34 
Cytuj  
e tak btw. my szlismy na miasto i nagle Huragan na drodze na mouncie :D dar z niebios ;]

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 14:22 
Cytuj  
Ale ja dalej nie wiem kehu z czego sie cieszysz - podpadl Wam, ok, gankujcie go. Ale po kiego ch* sie tym chwalicie na forum, to juz pojac nie moge. :o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 14:51 
Cytuj  
Cytuj:
Ej ale ty sam jestes polaczkiem :O

chyba nie rozumiesz różnicy między polaczkiem a polakiem , tłumaczyć mi sie tego nie chce , btw , raczej nie mozesz mnie oceniać , bo nie wiesz jak gram , nie grałeś ze mną itd ... a jak ktoś słysząc "nie" w odpowiedzi posyła łańcueszk bluzgów , to sry ale jest dla mnie polaczkiem ... takim podwórkowym równym chłopakiem , który myśli że jest zajebisty tylko dlatego bo ojebał swoją babcię na 15 zł ...
Cytuj:
Na bl jest i bedzie ciekawie:)

moze nie uwierzysz ale na innych servach też :o

co do "chumoru" jak widać polski nie jest moją mocną stroną :) :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 15:08 
Cytuj  
Asmax -->"My" sie nie chwalimy, ja tego screena wrzucilem co nie znaczy ze cala NOC sie chwali tym ze w 30 osob pokonala Huragana. Dla Ciebie to moze smieszne ale dla mnie byl to jeden z fajniejszych momentow w grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 15:19 
Cytuj  
kehu napisał(a):
Dla Ciebie to moze smieszne ale dla mnie byl to jeden z fajniejszych momentow w grze.

Czyli kazdy ma rozpoczynac nowy topic ze screenam jesli zdarzy sie w grze cos jego zdaniem fajnego?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 15:54 
Cytuj  
Nie... Lepiej nie zakładać żadnych topików.. lepiej zamknąć froum... odłączyć prąd... położyć się do łóżka... zamknąć oczy... wstrzymać oddech... i czekać...

Pozdrawiam community BL... z Huraganem na czele, którego dwa razy nie trzeba nigdy prosić,... on zawsze pomoże oczyścić teren z sojuszu :D


_________________
Czarz :: Warr ::

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 16:26 
Cytuj  
Ja tam bym nie zamienil 30 Hurganow na 1 "polaczka".

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 17:03 
Cytuj  
dobra nie zaloze wiecej topicu na tym forum :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 17:05 
Cytuj  
Czarzasty napisał(a):
Pozdrawiam community BL... z Huraganem na czele, którego dwa razy nie trzeba nigdy prosić,... on zawsze pomoże oczyścić teren z sojuszu :D


dzieki Czarzasty za pozdrowienia i oczywiscie, jak tylko ktos sie wybiera skopac tylki alliancom ze szczegolnym uwzglednieniem polskich gildii to zawsze moze na mnie liczyc :)


_________________



*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 17:45 
Cytuj  
Ja tam nie rozumiem jak mogles zginac, juz nie raz widzialem jak 2-3 osoby zabijaja 5+ z NOC, panowie zbyto nie daja rady :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 18:05 
Cytuj  
Offtopic:
Tak apropo prywatnych wojen to mam takowa z pewnym dworfem paladynem victorinoxem: kampienie zwlok, gankowanie w 10 itp:)W grze zero szacunku /spit taniec, skakanie po zwlokach
A tu niespodzinka gosc ostatnio wszedl na koncie kolegi do hordy i na priv napisal ze uwielbia ta nasza mala wojne i pozdrawia goraco :) Pogadalismy sobie chwile calkiem milo i obiecalismy an koniec ze bedizemy juz tylko mordowac sie nawzajem bez niepotzrebnych zlosliwosci:)

Spidi ciebie tez kazal pozdrowic i zapytac czy go jeszcze pamietasz:)

*

Posty: 58
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 18:24 
Cytuj  
Huragan jest GMem ;)


_________________
Wszyscy, którzy walczyli fair, zginęli.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 22:19 
Cytuj  
ta pamietam ten pala i priest w stv co nie zmienia faktu ze za nim nie przepadam i za tymi jego /yellami Oo

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 07:46 
Cytuj  
huragan nie pochebiaj sobie w DUNE nie jestes na KOS :)


_________________
gole babki i czekoladki

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 07:58 
Cytuj  
tak odnośnie wojen to ja miałem niezłą. Akurat tłukłem sobie mobki farmując coś tam do questu na nowy enchant. Pullnęło mi się ich 4 co prawda 10lvl słabszych, no i mag alliancki (51lvl) który z tyłu lał swoje mobki nie przepuścił okazji i zaczął we mnie napierdalać. Zdążyłem zabić moby (bo zależało mi na loocie) no i padłem.
Wróciłem zlootowałem ciała mobków. Jadę oddać quest - widzę ten mag jest. To z konia. Ten na koń i w nogi. Ja za nim... Patrzę wraca z hunterem 54lvl. Zabiłem obu ale minimalnie i przy okazji pullnął się jakiś mob no i też padłem. Wróciłem. Zabiłem obu jak sie rezzowali (ja się zdążyłem obandażować).
I pojechałem w swoją stronę. Kręcąc się po okolicy (szukałem kwiatków) spotkałem jeszcze raz tą parkę jak wspólnie klepali moby. Goście trochę spanikowali, bo zaczęli uciekać z mobami na plecach ale ja nawet z konia nie zsiadłem. Po chwili ten mag od którego się wszystko zaczęło mi pomachał i napisał w emotikonach, że mnie przeprasza :)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 07:59 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Offtopic:
Tak apropo prywatnych wojen to mam takowa z pewnym dworfem paladynem victorinoxem: kampienie zwlok, gankowanie w 10 itp:)

Tia, mialem tez z nim raz do czynienia :)

Ow osobnik koniecznie chcial walczyc (takie tam zaczepki emotami :) ) tyle, ze u niego walka to wygladala tak, ze ja wychodze z tanaris i chce pokazac - "no dobra facio jak taki mocny w gebie jestes to startuj", a on startuje, ... ale z 4-5 pomocnikami :lol:
I potem radosc, ze udalo mu sie kogos zabic. Zenada. Juz nie wspomne o permanentnym kampieniu (tu akurat nie wiem czy to on + jego grupka :) ) ludzi, ktorzy ledwo z windaidera wysiedli i jeszcze im sie czesto lokacja wgrywa... zenada.

Po takiej akcji wszelkie sentymenty w stylu pomoc jakiejs elfce z mobem bo ja zaraz zezre jakos we mnie zanikaja ;)

Wg mnie powinna byc opcja duelu, ale miedzy osobnikami dwoch frakcji - jakis "challenge" czy cos. Bo tak to w gebie kazdy mocny jak obok 5 kolesi i /spit'uje na przeciwnika...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.