mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:25 
Cytuj  
Wczoraj wieczorem, znajomy podesłał mi 2 posty z pewnego forum.

"Admin"1
Cytuj:
powiem krotko i stanowczo: rodzaj oplat KaUp polega na nie jak że na dofinansowaniu bo kto udowodni ze pobieram abonament? Uwazam ze te oplaty sa dobrowolne a nie polegaja na tym jezeli niezaplacisz to pupa.
Oplate ta uwazam nie za korzystanie z serwera a za to że korzystacie z mojego pradu i lacza i wten sposob nie idzie oplata za granie a za korzystanie z mojego serwera i lacza.
Tak czy inaczej jest to legalne poniewaz nie mamy nic bizzardowskiego caly serwer opiera sie na wersji alone czyli nie ma integracji w pliki sam serwer nie korzysta z gry wow. Serwer jest napisany compilatorami nie ma zadnych czesci wowa mozna by powiedziec ze nie ma nic wspolnego poprostu jest suchym narzedziem.
Co do kasacji co miesiac i archiwizacji:
- konto zaklada sie jakby sie nam placilo za nasza prace a nie bizzarda !!! czyli my dodawalismy do swiata wszystko itd.
- dodatkowe 5zł to jest za to ze pokwapimy sie i poswiecimy wam czas za to ze wam pomozemy wyjsc z jakiegos buga przywrucic postac itd..
-zawsze kazdy moze otrzymac konto za darmo ale ono jest automatycznie usuwane po paru dniach poprostu... (za free mozna tez zagrac)

Wiec co do prawa to my go nielamiemy a kazda wypowiedz na temat prawa mnie smieszy:D poniewaz ten serwer nie jest bizzarda i on go nienapisal my go napisalismy i uzywamy zgodnie z prawem freewarowym
A definitywnie powiem ze oplaty sa nie za serwer a na kupno nowego serwera sprzetowego.


"Admin"2
Cytuj:
>Jeżeli bedzie podejrzenie, że przez X miesiec pobierane były stałe opłaty
>policja może zarządać wykazu konta i w tedy będzie czarno na białym.

Server Avatar podlega ustawie o wolne stowarzyszenia co za tym idzie wszsytkie pieniadze wplywajace na serwer podlegaja przedstawieniu rachunkow. Tak więc jezeli przyjdzie policja i izba skarbowa to zarowno Storzo jak i jak przedstawiamy rachunki za prad, lacze i sprzet a nastepnie rachunki porownywane sa z wysokoscia " comiesiecznych przychodow"

Przykro mi - nijak sie to ma do naszych usytalen. Comiesioeczne przychody maja pokrywc jedynie wartosc sprzetu, oplaty za lacze i energie. Dodatkowo wszystko jest jawnie przedstawione czlonkom stowarzyszenia ( kazdy kto zaklada konto automatycznie staje sie czlonkiem stowarzyszenia Avatar)


> jeśli nawet serwer jest postawiony na EMU to i tak nie możesz sobie liczyć
> za założenie konta i prace przy nim.

Moge sobie na swoim emu robic co mi sie tylko podoba

> Czyli kasa za GMowanie... no money!
Nie , nie za gmowanie a za prace nad codzienna arciwizacja postaci etc

>Radze przeczytać punkt 5d (oraz inne). Może nie tyczy się WoW tylko
> Ulitmy Online ale zasady w obu są te same.

Moga sobie żądać czego tylko chca - . Wykozystujemy NASZA mechanikę gry i nasze pomysly ( oczywiscie oparte na tym co zostalo podejrzane u blizzarda )

Co do oddzialow etc... Przykro mi drogi cztelniku.
W takim przypdku powstal juz precedens w 2002 roku przy sprawie Electronics Arts kontra stowarzyszenie TAR, ktore udosteponialo serwer gry Ultima Online. Jezeli nie ingereujemy w pliki gry a serwer to w 100% nasza praca - wssystki jest nasze a na lamanie prawa narazeni sa jedynie gracze , ktorzy na wlasna odpowiedzilnosc ingeruja w plik realmlist.wtf by polaczyc sie z naszym serwerem ( co za tym idzie - to TY lamiesz prawo ).

To tak jak z lapowkami. Ja moge ci dac lapowke i jestem czysty wobec prawa ale ty nie masz prawa jej przyjac

Co do plat - oplaty sa dobrowolne jako dotowanie ciaglosci pracy serwera. Nie chesz - nie placisz. Zagrac mozesz a jak stracisz konto - zawsze mozesz sobie zalozyc je od nowa

EOT.


Spadłem z krzesła po przeczytaniu tego. Kolesie myślą, że jak postawili emu WoW to są w porządku wobec prawa.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:28 
Cytuj  
daj linka

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:29 
Cytuj  
Jak wspomniałem dostałem tylko 2 posty później podam linka jak dorwe kumpla.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

*

Posty: 58
Dołączył(a): 16.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:29 
Cytuj  
Zapodaj link,a ja go przesle znajomemu z Blizzarda :har:


_________________
...w ciszy umrzemy wszyscy a wiatr rozwieje nasze prochy i od dzisiaj Śmierć pachnieć będzie wiatrem a Nas już nie będzie na zawsze...
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:12 
Cytuj  
Link do tematu z którego były posty:
http://www.phpbbforfree.com/forums/avat ... .html#3078

Forum Avatar (poszperajcie po całym forum tematów o opłatach jest dośc sporo):
http://www.phpbbforfree.com/forums/avatar.html

Strona serwera:
http://www.team-avatar.szm.sk/

Na stronce przeczytajcie "regulamin" (po lewej stronie)
Z menu wypierzcie opłaty.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:25 
Cytuj  
kilka wypisow z forum na tego co "znajduje " sie na serwerze free wow , po prostu nie wiem jak ktokolwiek chcialby na czyms takim grac...


w niektorych miejscach niema wind rider masterow tzn. jak gdyies polece to nie zawsze bede mogl wrocic w druga strone poniewaz nie bedzie tam typa od chimer (horda) juz nie raz musialem sie wracac na butach


Stealh nie dziala ... potwory cie widza jak jestes w trybie stealh...niemozne uzywac skilli do stealh mode bo pisze ze nie wlaczyles stealh
ps. sory za bledy stylistyczne ale nie mialem czym zastapic slowa stealh


Przyłaczam sie, prosze napsizcie o nowych zmianaich w grze, jezlei chodzio tego Trola to nie martw sie mnie nawalała jendostka na 5lvlu z Fireballa i robiła 150 obrażeń było to w krainie elfów, nazwe jednsotki nie pamietam, składłą sie z dwoch członów, był to chyba furblog jakis.....drugi człon to Ursa

Dalej mi sie przestalo chciec czytac...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:05 
Cytuj  
rotfl też sobie to czytam i to co ten serwer sobą prezentuje to jest kompletna porażka - zajrzyjcie do najbardziej obleganego działu "bugi"...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:44 
Cytuj  
chlopcy dostana oficjalne pismo od prawnikow Blizzarda i szybko sie zamkna i wiecej nie pokaza :)


_________________



****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:50 
Cytuj  
omfg


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 12:52 
Cytuj  
pomijając kwestie finansowe, może mi ktoś wyjaśnić po co ludzie robią _takie_ serwery ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 14:06 
Cytuj  
No przeciez musi byc smiesznie :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 14:36 
Cytuj  
oh lol! dobre

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 14:58 
Cytuj  
Cytuj:
fragment loga ze strony:
(...) i nie wiesz co to znaczy mmorpeg!!



Czy ktos mi moze wytlumaczyc co to znaczy mmorpEg? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:22 
Cytuj  
Cytuj:
Każdy może zagrać na naszym serwerze ale niestety za 7dni od zalozenia konta w jakis NIEWIADOMY sposób giną konta może ufo do tego się przyczynia. Dlatego tez za te doplaty od was robimy backup postaci na dysk inny za który musze zapłacić :p wiec na tym polegaja doplaty.


ROTFL.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:32 
Cytuj  
widaćże chopak sam sie okłamuje, ale co tam w końcu z opłat styknie mu na 2 jabcoki dziennie...

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:41 
Cytuj  
To jest dobre 8)

Thorin:
dawno niegralem w wow i jak zobaczylem ze trzeba placic za gra na avatar 10 zl! to az podskoczylem wiem ze utrzymanie takiego serw kosztuje a admin nie konieczne ma zamiar placic za wszystko ale 10 zl to przesada.

AdminBlack:
Wcale nie muszi placic. Mozesz co miesiac zakladac konto od nowa


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:44 
Cytuj  
Ide o zakład że 10 ludzi płaci, a reszta zakłada konto co miesiąc :)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 16:01 
Cytuj  
A grał ktoś na tym?? czymś :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 18:27 
Cytuj  
Cytuj:
1:19:09 storzo

po pierwsze radze zmienic ton po drugie co z tego ze miales taki level w przeciagu paru godzin???????????????? i co ci to dało ?????? wcale nie byłeś silniejszy od warriora z 20levelu z odpowiednim ekwipunkiem

21:19:58 lukasz (5531763)

BYŁEM

21:20:01 lukasz (5531763)

NAJ SILNIEJSZY

21:20:03 lukasz (5531763)

MUJ CZAR

21:20:15 lukasz (5531763)

ROZWALAŁ WSZYSKPO

21:20:16 lukasz (5531763)

NAWET SWOIICH

21:20:25 storzo

i co z tego ile bys tak grał ????

21:20:31 lukasz (5531763)

NAWET SPRZYMIEŻEŃCÓW OBOK ON ZABIŁ !!


Rzeczywiscie byl zajebisty ten mag /cry

dodam tylko...

Cytuj:
21:08:00 lukasz (5531763)

koleś z naszego serwera pisz emui że niemam juz maga na 136 levelże jakis pojebany !!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 18:31 
Cytuj  
Ten koleś pisuje też na mmorpg.pl :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.