mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 10:49 
Cytuj  
LPR chce ustanowić np. pakiet ustaw prorodzinnych. Chodzi o zmiany w PIT pozwalające na korzystne rozliczanie się z fiskusem rodzin z dziećmi. Liga koszt tej ustawy szacuje na ok. 6 mld zł. Kolejna ustawa LPR to świadczenia dla niepracujących matek w rodzinach wielodzietnych - koszt ok. 1 mld zł. Ponadto Liga chce, by 2 mln najuboższych emerytów i rencistów dostawało co roku, 2 kwietnia, w rocznicę śmierci Jana Pawła II, 500 zł dodatku senioralnego. Koszt 1 mld zł.
Obrazek

Chyba sobie tarcze zrobie z tego idioty i bede napierdalal lotkami az mi lapy odpadna.
Do tego stopnia sie wkurwilem czytajac to, ze musialem gdzies odreagowac bo w pracy wszyscy gdzies sobie poszli :[

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 10:51 
Cytuj  
Swir. Na szczescie powoli zbliza sie do granicy progu wyborczego. Od tej dobrej strony.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 10:59 
Cytuj  
Ja juz se dalems pokoj z ta glupota ;p Jak juz takie cos widze to tylko sie smieje, nic innego mi nie pozostaje ;/ Nie mam zamiaru sobie psuc nerwow z powodu tych idiotow ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 11:13 
Cytuj  
Nie ma co sie denerwować, chcieć to LPR sobie może, nikt tego nieprzegłosuje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 11:46 
Cytuj  
Obrazek

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:11 
Cytuj  
A ja bym powiedzial, ze to przedwyborcza licytacja LPRu. Probuja odciagnac elektorat, ktory poszedl za PiSem.


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:11 
Cytuj  
"(...) Najwięcej kosztowałby budżet projekt ustawy Samoobrony o zasiłkach dla osób, które nie ze swojej winy nie mają pracy. Każda taka osoba dostałaby ok. 800 zł. Koszty dla budżetu państwa Samoobrona szacuje na 25,5 mld zł. (...)"

Zródło: "WWW"
:wtf:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 23
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 12:29 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
chcieć to LPR sobie może, nikt tego nieprzegłosuje.
I właśnie dlatego wysuneli projekt takiej ustawy, jeśli dojdzie do wyborów, to projekty ustaw, których nie zatwierdzono na posiedzeniach sejmu w przedwyborczym składzie zaostają porzucone, jak napisał PsyborgMJ, to tylko
PsyborgMJ napisał(a):
przedwyborcza licytacja LPRu

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:23 
Cytuj  
imo zajebisty pomysł

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 21:21 
Cytuj  
"Bełcikowe" ftw!


_________________
Obrazek

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 22:55 
Cytuj  
W kazda rocznice smierci JPII dawac kase moherowym beretom, w kazde boze narodzenie tez bo sie jezus chrystus urodzil, wprowadzic ksiazeczki modlitewne gdzie ksieza beda podbijali stepel za kazde 10 zdrowasiek odprawionych na mszy - 1000 zdrowasiek jestesmy 50 zl do przodu. A muzulmanow, gejow, cyklistow, zydow, nie-polakow wyslac na ural.


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:06 
Cytuj  
Talanar to jak robimy nowa partie? Bo podoba mi sie ten pomysl ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:46 
Cytuj  
t3h 31337 MMO p14y3rz

jakby co to dolaczam :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 02:11 
Cytuj  
Kolejni, co sie martwią za miliony.

Czemu, skoro tacy wszyscy jestescie madrzy na forum, jest jeszcze tyle do zrobienia ?

Z czego sie smiejecie? Z samych siebie sie smiejecie.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 02:19 
Cytuj  
staczasz sie reksiu :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 09:11 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
staczasz sie reksiu :D

...od kiedy przestales byc reksiem.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 11:45 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Kolejni, co sie martwią za miliony.

Czemu, skoro tacy wszyscy jestescie madrzy na forum, jest jeszcze tyle do zrobienia ?

Z czego sie smiejecie? Z samych siebie sie smiejecie.


indywidualista, lewacki aktywista, czy frustrat?

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 12:58 
Cytuj  
Przeciez nie ja tu przelewam frustracje.

Mnie wkurwiaja internauci, co to umieja tylko jojczyc na tych " na gorze". Siedza, pieprza, narzekaja jak to zle w tej Polsce, ze ojoj, i nic w tego nie wynika... jak przyslowiowe baby.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 15:27 
Cytuj  
Shubduse dobrze wezme sprawy w swoje rece, mam dwie mozliwosci kariery politycznej i zmiany CZEGOKOLWIEK w tym kraju:
a) wejsc do partii ktora ma juz jako takie poparcie zeby sie wybic, a zeby sie wybic to tylko i wylacznie przez znajomosci/uklady/dawanie w lape <-- co czyni cie zlodziejem i scierwem <-- nie dziekuje. Oczywiscie mozna probowac w partiach ktore nie sa skonstruowane tylko i wylacznie na ukladach i dawaniu sobie nawzajem dupy, ale one osiagna prog wyborczy moze za 20 lat jak cos niesamowitego stanie sie w tym kraju (a sie nie stanie)
b) usunac (najlepiej na stale) ojca rydzyka i wysadzic radio maryja w kosmos lub zmusic watykan do mieszania wiary w sprawy polityki. Eliminowac kazdego kleche ktory z ambony sugeruje niedoleznym umyslowo starszym ludzia (sorry ale taka kolej rzeczy kazdy z nas kiedys straci na wydajnosci mozgu, tak dziala biologia) na kogo maja glosowac zeby bozia ich przyjela w niebie. Usunac religie ze szkol i na prawde wprowadzic WOLNOSC WYZNANIA a nie tylko na niby. Jawnie nazwac faszystami ultra-prawicowcow i udowodnic uklady polityczne miedzy pisem a radiem maryja za co wszystkich ich skazac.
Romantyczna zarowno pierwsza i druga wizja. PiS mowi ze rozliczy kraj z ukladow, post komunistycznych scierw i korupcji. Mhm jedyne co robi po wyborach to walczy z innymi partiami lub sie z nimi uklada i dazy do wprowadzenia swojej wladzy absolutnej (vide ostatni ich pomysl usuniecia konkursu na stanowiska kierownicze w instytucjach panstwowych co spowoduje obsadzanie polityczne i bezpieczna emeryturke wszystkim wysoko postawionym PISowcom po tym jak obywatele ich zniosa na noszach z sejmu).

A tak na koniec tekst piosenki 52 debiec (jak raczej nie lubie hip hopu to sie z nimi w 100% zgadzam jesli chodzi o ta piosenke):
Cytuj:
Zabrać wolności rozmiar odpowiedzialności nie ma winnych i nie może być innych od nas istnienie innych od nas nie ma przecierz podstaw bedą nielegalni palcami wytykani gref stoi na straży by nikt sie nie odwazył muwić wprost o rzeczach które są homoseksualizm to nie jest choroba aborcja nielegalna i tak da sie ją wykonać burdele są i każdy to wie lecz legalizować prostytucji tutaj nie da sie budżet lepiej łatać z kieszeni podatnika za te pieniądze była by tu Ameryka.
Zabrać innym przecierz sobie nikt nie weźmie weź mnie ze soba ja też chce mieć nieźle mieć służbowe auta jak panowie posłowie czytać gazete sobie w ławie sejmowej kupić sobie za pieniądze państwowe nowe dębowe meble urzędowe mieć diete a nie być na diecie być radnym a nie być nieporadnym być ważnym ale nie zbyt odważnym myśleć indywidualnie tylko nie formalnie tak jest bezpiecznie i tak jest bezkarnie oportuniści i konformiści odnoszą korzyści bo są w oczach czyści wybudować pomnik najlepiej papierzowi trzeba byc mądrym każdy mądry tak zrobi o kościele jak o zmarłym muwic tylko dobrze dziewiećdziesiąt procent ludzi może cie poprze indywidualność jest jak choroba indywidualność jest tutaj tępiona jedynie słuszna ideologia i słuszne wyznania jedyn jedynie słuszny kościół zlituj sie nad nami panie ksiądz jest bezkarny ksiądz jest święty wrogowie radia Maryja niech bedą przeklęci dziecko głoduje nowy kościół sie buduje dziecko głoduje pan premier współczuje niech umiera proboszcz skasuje za pochówek niedrogo pogrzeb w promocji to nowość trzy msze liczone za zmarłego w pakiecie abonament jakby było mało tego trzy lata darmowego spoczynku wiecznego każdy wie że każdy bierze w ręke każdy wierzący ma to na względzie dla każdego w rządzie to jasne jak słońce w każdym gabiniecie u każdego senatora w każdym urzędzie nadeszła już pora i w każdej kościelnej kancelarii parafalnej zamontujmy wszystkim kasy fiskalne.
Powiem liberalizm kiedy przy mnie odpalić to zioło kiedy zniknie stąd zomo powiem że żyje w świeckim państwie kiedy stąd znikną wpływy Watykańskie powiem logika gdy zamiast pomnika zobacze na ulicach że nikt już nie zdycha powiem demokracja gdy demost bedzie miała ją faktycznie nie teoretycznie taa powiem że prawda tutaj sie liczy kiedy z muwnicy znikną obłudnicy powiem że żyje w państwie prawa kiedy ich wszystkich uda sie skazać powiem że Przemo kończy przemowy kiedy z Polski znikną święte krowy powiem że słowa mają tutaj wartość kiedy karalność obejmie podwojną moralność.
Państo policyjne państwo wyznaniowe masz tu wolność słowa lecz uważaj na swą mowe.

z www.teksty.org
edit:nie patrzcie na bledy ortograficzne w quocie nie chcialo mi sie ich poprawiac tylko zrobilem ctr+c ctr+v


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 16:01 
Cytuj  
Ash popatrz no jeszcze nie zaistnielismy jako partia, a juz sie opozycja pojawila ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.