mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 23
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 15:53 
Cytuj  
Potrzebuje jakis artow,grafik czy rysunkow do RPGa, chodzi mi dokladnie o jakies bez postaci zeby byly, przedastawiajace np las, gory, miasta, zamki, lochy, kuznia, labirynty itp itd . Jakby ktos znal jakas stronke to bylbym wielce wdzieczyny za podanie adresu :)

z gory dzieki z odpowiedz

pozdrawiam

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 16:01 
Cytuj  
http://www.google.pl


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 23
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 17:06 
Cytuj  
Myslisz ze malo szukalem. Sproboj znalesc,jak znajdziesz to Ci pogratuluje. Tak wogole to dzieki za pomoc...konstruktywna porade. W taki sposob mozna odpisac na kazde pytanie.

Jak to mowia:"Nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowidzi" i to jest chyba jedna z nich.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 17:10 
Cytuj  
Szukasz materialu ktory jest na tyle luksusowy ze nikt ci go nie odda za darmo... Chyba ze planujesz lamac prawa autorskie


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Posty: 23
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 17:54 
Cytuj  
A skad wiesz ze nie ma takowych za darmo, co szukales/as? pewnie chciales/as zlamac prawa autorskie i ukrasc...zastanow sie 2 razy zanim cos napiszesz o kims. Wgwoli scislosci nie szukam takich rzeczy po to aby czerpac z tego korzysci tylko dla przyjemnosci i pod ewentualna zgoda autorow. A tak wogole jesli zaczynasz "ikono" spekulaowac na temat innej osoby, ktorej wogole nie znasz i mowisz rzeczy sugerujace, ze zamiarem jej jest lamanie prawa to moja sugestia jest taka, ze piszesz tylko po to a zeby cos naskrobac na forum i dodac sobie kolejny glupi poscik na konto.

P.S. nie rozumiem zupelnie ludzi, ktorzy odpisuja na posty proszace o jakies sugestie nie majac zupelnie do przekazania zadnej konstruktywnej rady.

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 18:11 
Cytuj  
Poszukaj na forach modujacych jakies gry, tam sa rozne modele robione przez amatorow, sluzace, jak sama nazwa wskazuje, do modowania danej gry.

Tutaj jest na przyklad forum cywilizacji :) http://compsimgames.about.com/gi/dynamic/offsite.htm?site=http%3A%2F%2Fforums.civfanatics.com%2Fforumdisplay.php%3Fs%3D%26forumid%3D46

EDIT: Przepraszam za dlugi link, nie mam chwili zeby sie dowiedziec w jaki sposob robi sie linki [klik] :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 18:41 
Cytuj  
elmonk napisał(a):
Potrzebuje jakis artow,grafik czy rysunkow do RPGa, chodzi mi dokladnie o jakies bez postaci zeby byly, przedastawiajace np las, gory, miasta, zamki, lochy, kuznia, labirynty itp itd . Jakby ktos znal jakas stronke to bylbym wielce wdzieczyny za podanie adresu :)

z gory dzieki z odpowiedz

pozdrawiam


Masz i nie dziękuj

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 18:44 
Cytuj  
Prosze bardzo:
http://www.imagenetion.com/
Wszystkie galerie najbardziej liczacych sie rysownikow.

X.

PS. Ostrzegam, tam sa grube gigabajty rysunkow ;)


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 19:05 
Cytuj  
mógłbyś sie zapytać suchego z virgin warrior - jego komiks dopiero zaczyna, to może w ramach promocji komiksu, czy cuś by coś narysował, a rysuje całkiem nieźle


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 19:28 
Cytuj  
Wielkie dzieki Xanth :) o to mi chodzilo.

P.S. a propo tego ladnego rysunku to pozostawie to bez kometarza, swiadczy to tylko wylacznie o twoim poziomie intelignecji no i jeszcze o zatrzymaniu sie w rozwoju na wysokosci przedszkola.

P.S. 2 trudne dziecinstwo?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 19:44 
Cytuj  
elmonk napisał(a):
P.S. a propo tego ladnego rysunku to pozostawie to bez kometarza, swiadczy to tylko wylacznie o twoim poziomie intelignecji no i jeszcze o zatrzymaniu sie w rozwoju na wysokosci przedszkola.

P.S. 2 trudne dziecinstwo?


Odezwał się stary zgryźliwy dziadek beż poczucia humoru :D :wink:


Posty: 23
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 19:47 
Cytuj  
Ja w tym nie widze nic smiesznego. Musze przyznac ze masz bardzo specyficzne poczucie humoru młodzincze :roll:

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 20:21 
Cytuj  
Ależ ten rysunek można interpretować w wielce różny sposób dla każdego...dla jednego bedzie to zwykłe zafajdanie kawałka kartki kredkami a dla innych jakies przesłanie...dotyczące egzystencji człowieka, paradoksalne zestawienie barw i odcieni mogą świadczyć o wrażliwości artysty, jeżeli bliżej się przyjzymy to mozemy dostrzec w nim np animizacje słońca co można interpretować jako wyraz swoich uczuć na temat mesjanizmu. Reasumując dzieło to pozostawiam kazdemu do własnej interpretacji..GL and HF


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 20:40 
Cytuj  
Nic dodać nic ująć :D W końcu ktoś docenił mój talent ^^ :D

EDIT: Czemu temat na flames wylądował? :D

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 21:15 
Cytuj  
Escaflone ! na pewno w przedszkolu malowales najlepiej ze wszystkich ! mam racje ? w paincie sie nie rysuje tak latwo jak niektorzy myślą ! ;-)


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 00:47 
Cytuj  
elmonk napisał(a):
Wielkie dzieki Xanth :) o to mi chodzilo.

P.S. a propo tego ladnego rysunku to pozostawie to bez kometarza, swiadczy to tylko wylacznie o twoim poziomie intelignecji no i jeszcze o zatrzymaniu sie w rozwoju na wysokosci przedszkola.

P.S. 2 trudne dziecinstwo?


I w czym niby pomoze ci strona z copyrightnietymi obrazkami?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 00:53 
Cytuj  
To juz jego problem.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 03:03 
Cytuj  
ikona napisał(a):
I w czym niby pomoze ci strona z copyrightnietymi obrazkami?

A niby po co mu jakieś prawa autorskie do wykorzystania ilustracji na sesji ? Sam też szukałem kiedyś rysowanych mapek i planów bo samemu mi się nie chciało wymyślać i rysować. Wyraźnie napisał, że do rpg, czyli w moim rozumieniu do wykorzystania jako pomoc przy prowadzeniu przygody. Do tego nie musi mieć żadnej zgody autora.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 12:05 
Cytuj  
Mnie tylko zastanawia fakt czemu od razu koleżka próbuje udawadniać, że poziom umysłowy innych jest delikatnie mówiąc niski. Krzywda Ci się stała czy jak? Nikt tu personalnie Cie nie atakuje a ty od razu inwektywami rzucasz. "Trudne dzieciństwo?"


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 16.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 12:56 
Cytuj  
Ja bym poszukał na http://conceptart.org/forums/ ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.