mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 26.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:15 
Cytuj  
tacy bujani jestescie ze tylko bany dajecie ??!

mnie sie nie da zbanowac jezeli tak naprawde chcecie wiedziec =/

nic wiecej nie umieja zrobic tylko kacic dzien i noc w wowa potem tylko na forum i bana :o :o :wtf: :wtf: :wtf:

wescie sie oderwijcie od tego wowa i poznajcie inne opcje dodatkowe forum niz tylko bany


:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:56 
Cytuj  
jest jeszcze ignore.... - jestes pierwszy ktory trafil do mojej listy


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:58 
Cytuj  
Piszesz pod trzema nikami: Tripus, Relict, trupusus
Ten sam numer IP. Opanuj się bo dostaniesz bana na IP i się skończy Twoja przygoda z mmorpg.pl

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:01 
Cytuj  
sa programy ktore maskuja IP(nie wiem czy to nie to samo co proxy jesli dobrze rozumiem wtf proxy :roll: )

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:04 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
sa programy ktore maskuja IP(nie wiem czy to nie to samo co proxy jesli dobrze rozumiem wtf proxy :roll: )


Komu udzielasz rady, jemu czy mi? ;)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:41 
Cytuj  
dzieci neostrady znowu atakuja ?


Posty: 38
Dołączył(a): 3.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:47 
Cytuj  
ale kazda karta sieciowa/modem itp... ma unikalny nr wec to dla admina forum nie problem :<

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 13:18 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Piszesz pod trzema nikami: Tripus, Relict, trupusus
Ten sam numer IP. Opanuj się bo dostaniesz bana na IP i się skończy Twoja przygoda z mmorpg.pl


TAK K**A OPANUJ SIę NIE PISZE POD NIKCIEM RELICT BO RELICT TO JA A TEN piepszony tripus to moj kumpel i srawdz sobie IP bo dzis te ndebil pisał ze szkoły a mnie to najmniej obchodzi co on robi tylko proszę bez takich tu że to ja ;]

pozatym wy jakieś naprawdę ludzie nie wiadomo jacy jesteście .... ja PO 1 NIE MAM NEOSTRADY tylko VECTRA która niema zmiennego IP .... a
Możecie sprawdzać bop to napewno nie moje IP było pozatym skąd wy tak wiecie ? banujcię IP tego idioty ... i możecie jeszcze zbanować Equilibrium ;l]

bo ten kretyn spamuje a wychodzi na mnie ;]

Pokażcie ten IP co ukazuje że to własnie w TEJ CHWILI ja jestem tripusem jakims idiotą ?

Macie problemy ? piszcie pod ten numer 4503114 tej małpy i tam uzgadniajcie i mu groźcie banami itp ;]


PS : pozatym ci co piszą dzieci neo atakuja to zapewne nie są lepsi jak odrazu takie fakty znikąd biorą ... Gratuluje inteligencji ;]

PS 2: Usuńcie ten bezsensowny topic please .

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 13:34 
Cytuj  
@UP

Bys poczytal jego posty, rozniez te pokasowane to bys nie mial watpliwosci ze trupusus/Tripus to dziecko neostrady. Pewno za chwile sie pojawi i nawrzuca nam na rodzicow czy zagrozi ze nas tu pobije. Aha no i gratuluje kumpla debila

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 13:36 
Cytuj  
Cytuj:
Dwutlenek napisał(a):
Piszesz pod trzema nikami: Tripus, Relict, trupusus
Ten sam numer IP. Opanuj się bo dostaniesz bana na IP i się skończy Twoja przygoda z mmorpg.pl


TAK K**A OPANUJ SIę NIE PISZE POD NIKCIEM RELICT BO RELICT TO JA A TEN piepszony tripus to moj kumpel i srawdz sobie IP bo dzis te ndebil pisał ze szkoły a mnie to najmniej obchodzi co on robi tylko proszę bez takich tu że to ja ;]

pozatym wy jakieś naprawdę ludzie nie wiadomo jacy jesteście .... ja PO 1 NIE MAM NEOSTRADY tylko VECTRA która niema zmiennego IP .... a
Możecie sprawdzać bop to napewno nie moje IP było pozatym skąd wy tak wiecie ? banujcię IP tego idioty ... i możecie jeszcze zbanować Equilibrium ;l]

bo ten kretyn spamuje a wychodzi na mnie ;]

Pokażcie ten IP co ukazuje że to własnie w TEJ CHWILI ja jestem tripusem jakims idiotą ?

Macie problemy ? piszcie pod ten numer 4503114 tej małpy i tam uzgadniajcie i mu groźcie banami itp ;]


PS : pozatym ci co piszą dzieci neo atakuja to zapewne nie są lepsi jak odrazu takie fakty znikąd biorą ... Gratuluje inteligencji ;]

PS 2: Usuńcie ten bezsensowny topic please .


Wiesz to jest jak z tym przepisem, że pijany kierowca traci samochód a jeśli to nie był jego samochód to trudno, po co właściciel daje samochód pijakowi.

To samo dotyczy netu. Wpuszczasz do swojego kompa nieodpowiedzialnego człowieka to licz się z tym, że zostanie zablokowane Twoje IP, bo nikt nie będzie się zajmował poszukiwaniem osoby, która zachowuje się poniżej krytyki. Jeżeli jedyne co mogę zrobić to zablokowanie mu dostępu do forum przez blokade IP, to to zrobie.

Dodatkowo ten Twój "kolega" pisał do tej pory tylko i wyłacznie z numeru IP, który jest podpięty do Twojego komputera.

Dalej... sądząc po sposobie wypowiedzi jakis stosujesz w poście na który odpowiadam, można by wnioskować że Twój styl i kolegi jest "bliźniaczy"

Nie będę się dalej bawił w zgadywanie ale radze CI więcej nie dopuszczać tego kolegi do swojego kompa. Niezależnie czy jest to faktyczny 'kolega' czy też trollująca strona Twoje osobowości...


Ostatnio edytowano 26 paź 2006, 13:39 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 34
Dołączył(a): 20.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 13:38 
Cytuj  
@ trupusus

jak ci nie pasuje ze ludzie tu graja w wowa to sie nie odzywaj bo zasmiecasz forum glupimi tekstami ktore do niczego nie prowadza.

Nie da sie cie zbanowac ? Wszystkich sie da. Nie ma "nie da sie mnie zbanowac".

Delete topic plz + ban dla pana.

pzdr. Rek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 13:44 
Cytuj  
;p okej to powiem na koniec tyle że ten ostatni idiotyczny topic czyli ten jest zakładany z nie mojego komputera ... ( a to już możecie sami sprawdzić ) faktycznie pare tematów zakładał umnie ale to już napewno się nie powtórzy tak więc niewiem poco przedłużac ten wątek bo to czy ktoś gra w wowa czy robi coś innego to napewno nie sprawa tripusa czy tripususa ;] .
Prosze tylko usunąć go bo niezły zniego niepotrzebny spam ;]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 13:53 
Cytuj  
hahahahaha ale fajny thread szczegolnie ze czytam go po tym na staszow.com ;-)

coz ktos kto nie rozumiem przenosni "Dziecko neostrady" i argumentuje ze nie jest dzieckiem neostrady bo ma innego operatora to lol

@op uwierz mi na tym forum nikogo nie interesuje Tibia, bo po twoim tonie wypowiedzi w nic inteligentniejszego to bys nie grasz bo albo sobie nie radzisz albo mama nie chce placic za abonament.

@relict widze ze caps lock ci sie popsul nie pomyslales o tym aby przed napisaniem posta odwiedzic http://www.allegro.pl/search.php?string=caps+lock ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 15:44 
Cytuj  
rikko omg od kiedy nr karty siec jest pokazywany xD ?? modemu mozliwe ale karta sieciowa jezeli jest np karta > modem > net to modemu a nie karty ;P
relict dziecko neo kup se slownik a nie graj w wo'a napewno pomoze ;) // nie trzeba rzucac haslami na prawo i lewo...
dwutlenek - moze to sa koledzy jednojajowi po tym samym litonoszu ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 16:08 
Cytuj  
Relict napisał(a):
;p okej to powiem na koniec tyle że ten ostatni idiotyczny topic czyli ten jest zakładany z nie mojego komputera ... ( a to już możecie sami sprawdzić ) faktycznie pare tematów zakładał umnie ale to już napewno się nie powtórzy tak więc niewiem poco przedłużac ten wątek bo to czy ktoś gra w wowa czy robi coś innego to napewno nie sprawa tripusa czy tripususa ;] .
Prosze tylko usunąć go bo niezły zniego niepotrzebny spam ;]


SKONCZ GIMNAZJUM :<


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 18:43 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
Relict napisał(a):
;p okej to powiem na koniec tyle że ten ostatni idiotyczny topic czyli ten jest zakładany z nie mojego komputera ... ( a to już możecie sami sprawdzić ) faktycznie pare tematów zakładał umnie ale to już napewno się nie powtórzy tak więc niewiem poco przedłużac ten wątek bo to czy ktoś gra w wowa czy robi coś innego to napewno nie sprawa tripusa czy tripususa ;] .
Prosze tylko usunąć go bo niezły zniego niepotrzebny spam ;]


SKONCZ GIMNAZJUM :<


zaskocze cię własnie jestem w pierwszej klasie Technikum Elektronicznego w Białymstoku ;p


PS: A przy znaczeniu DZIECKA NEOSTRADY nie chodziło mi o operatora sieci ale o zmienne IP o które mnie niektórzy tu oskarżali ;]

PS2: tak pozatym to ja niewiem poco niby raz pomagacie a nie raz jedziecie po ludziach których wogle nie znacie i oceniacie ich po wygłupach innych i po poście w celu wytłumaczenia się OMG ;] :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 20:16 
Cytuj  
Relict napisał(a):
zaskocze cię własnie jestem w pierwszej klasie Technikum Elektronicznego w Białymstoku ;p


PS: A przy znaczeniu DZIECKA NEOSTRADY nie chodziło mi o operatora sieci ale o zmienne IP o które mnie niektórzy tu oskarżali ;]

To ze jestes o rok starszy od gimnazjalistow nie oznacza jeszcze ze jestes rozwiniety ponad okres 'gimnazjalstwa'.

"Dziecko Neostrady" nie oznacza tylko dzieci z neostrada... nie oznacza tez tylko dzieci ze zmiennym ip... go figure....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 15:22 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Relict napisał(a):
zaskocze cię własnie jestem w pierwszej klasie Technikum Elektronicznego w Białymstoku ;p


PS: A przy znaczeniu DZIECKA NEOSTRADY nie chodziło mi o operatora sieci ale o zmienne IP o które mnie niektórzy tu oskarżali ;]

To ze jestes o rok starszy od gimnazjalistow nie oznacza jeszcze ze jestes rozwiniety ponad okres 'gimnazjalstwa'.

"Dziecko Neostrady" nie oznacza tylko dzieci z neostrada... nie oznacza tez tylko dzieci ze zmiennym ip... go figure....


Wiem ;]


Posty: 2
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 12:48 
Cytuj  
KURWA poco dajecie bany jak i tak można założyć nowe konto??? pojebane forum

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 12:54 
Cytuj  
Trzeba cie bylo zbanowac zebys napisal dwa zdania zamiast jednego.
Proud of ya!


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 paź 2006, 12:56 przez Sniegu, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.