mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:27 
 
Moze jakies wytlumaczenie lub komentarz dlaczego zamknales topik roballa odnosnie komentow, ja tam nie widzialem niczego nieregulaminowego itp. jako user tego forum chcialbym sie tego dowiedziec.

Nie wiem czy zauwazyles, ale nawet kilku moderatorow nie zgadza sie z Twoim dziwnym postepowaniem i chyba raczej nie widza Cie dalej na obecnym stanowisku (a wspolpraca wsrod grona moderatorskiego to podstawa), wiec moze pora na 'koncz wasc wstydu oszczedz' ?


_________________
@polygamia

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:30 
 
Atherius napisał(a):
Moze jakies wytlumaczenie lub komentarz dlaczego zamknales topik roballa odnosnie komentow, ja tam nie widzialem niczego nieregulaminowego itp. jako user tego forum chcialbym sie tego dowiedziec.

Nie wiem czy zauwazyles, ale nawet kilku moderatorow nie zgadza sie z Twoim dziwnym postepowaniem i chyba raczej nie widza Cie dalej na obecnym stanowisku (a wspolpraca wsrod grona moderatorskiego to podstawa), wiec moze pora na 'koncz wasc wstydu oszczedz' ?


lepiej zerknij na reszte postów pana Calisa, i powiedz, które z nich pasują do moderatora...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:42 
 
Dla mnie niestety jest to jakiś abstrakcyjny byt. Nie znam go i skomentowałem tylko jeden idiotyczny podpis w pomarańczowym kolorze żeby było widać że to mod (pff) i odklejenie tematu. Co do zamykania to ewidentnie ruch spowodowany tylko swoim ego nie mający nic wspólnego z zasadami i moderowaniem forum. A kasowanie tematów to już nawet nie głupota...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:48 
 
Eeee Swengi, do klotni moderatorow to mamy PM
Imo temat zbedny, jak Calis zostanie dalej modkiem to zostanie, jak "poleci" tzn. ze mieliscie racje. Ale zeby odrazu temat o nim robic na public? Ehhh


Ostatnio edytowano 18 lis 2006, 17:09 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:50 
 
pieszczoch, to nie SwenG założył ten temat, a mimo to chciałem mu podziękować w imieniu swoim i moich przyjaciół za jego wkład do community mmorpg.pl


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:51 
 
No ja do Swenga gadalem.
Sprawa Calisa, a takze motyw z botami, choc nie widac, byla lub jest dyskutowana. Przyjdzie misiek, pierdnie i bedzie po sprawie, ale robic z tego hypefest nie warto.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:53 
 
zdefiniuj hypefest proszę


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:53 
 
Pieszczoch, poczułem się po prostu wywołany do tablicy. To i tak poszło publicznie w zamkniętym już temacie a tu wyjaśniłem motywy mojego postępowania i to wszystko.
A jak się tak martwisz pisaniem public to było mi PM-a puścić a nie samemu się tu dopisywać ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 18 lis 2006, 16:56 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:54 
 
Robienie szumu wokol czegos.
Poczekamy, zobaczymy, osobiscie popieram "odstawienie" tego pana, ale nie robmy z tego sensacji.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:56 
 
Pieszczoch napisał(a):
Robienie szumu wokol czegos.


dziękuje za odpowiedź, nareszcie wiem o co Tobie chodziło :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:57 
 
Pieszczoch napisał(a):
Poczekamy, zobaczymy, osobiscie popieram "odstawienie" tego pana, ale nie robmy z tego sensacji.

/signed

Pozostaje jeszcze mozliwosc zachowania twarzy i dobrowolnej dymisji. Nastroje jakie sa, kazdy widzi.


_________________
Obrazek

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:15 
 
A ja mysle, ze roball zasluzyl sobie na poniewieranie za chociazby swoj goopi nick :<

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:23 
 
futrol napisał(a):
A ja mysle, ze roball zasluzyl sobie na poniewieranie za chociazby swoj goopi nick :<


muszę cię zasmucić, gdyż twój nick do najinteligentniejszych też nie należy


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:33 
 
Enhu napisał(a):
muszę cię zasmucić, gdyż twój nick do najinteligentniejszych też nie należy


no i teraz jestem smutny, enhu ekhu, abubu ;((
mysle, ze w tym momencie moge cie mianowac obronca robalowego nicka, bierz moj miecz i masz!!11

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:37 
 
futrol napisał(a):
no i teraz jestem smutny, enhu ekhu, abubu ;((
mysle, ze w tym momencie moge cie mianowac obronca robalowego nicka, bierz moj miecz i masz!!11


Obrazek

Enhu pochodzi od Echuu, ale dla takich typków jak ty zostało to uproszczone


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:49 
 
Dalej nie rozumiem, chyba forum nie jest jego wlasnoscia i powinien kierowac sie nie wlasnym widzimisie tylko rozsadkiem, jak na obiektywnego moda przystalo. Nadal nie wiem, czemu tamten temat nagle stracil mozliwosc bytu, moze wypowie sie obserwujacy cala akcje gl. bohater tematu.
Niech laskawie Pan napisze, co tam bylo takiego nagannego.

Na forum od jakiegos czasu dzieja sie magiczne rzeczy, ktorych nie mozna inaczej rozwiazywac jak poprzez publiczne przedstawianie problemu, wiem, ze latwo jest kasowac i zamykac tematy bez be, me i kukuryku, ale chyba nie o to chodzi w moderowaniu.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:51 
 
Enhu napisał(a):
Enhu pochodzi od Echuu, ale dla takich typków jak ty zostało to uproszczone


Futrol wzielo sie od Rauren tylko kilka liter odjal, kilka dodal i kilka pozamienial miejscami.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:54 
 
Zychoo napisał(a):
Enhu napisał(a):
Enhu pochodzi od Echuu, ale dla takich typków jak ty zostało to uproszczone


Futrol wzielo sie od Rauren tylko kilka liter odjal, kilka dodal i kilka pozamienial miejscami.



myślałem, że "Futro+L" lub "Fu+|pe|trol"


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 18:01 
 
Echuu +/- jakies literki i jak nic wychodzi "moj e-chuu* stale rosnie" heheh ;o~~
widze, ze miecz ci sie spodobal, bedzie ci sluzyc na dlugo ;]

futrol wspak po esperanto brzmi jak 'raurenz raurs aus dem hauz'

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 18:02 
 
FIGHT!!!


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.