mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 10:15 
Cytuj  
wczorajsza noc spedzilem na wytrzezwialce, PKP ! (pieknie k* pieknie) wracalem z firmowego grila i w centru miasta napdalo mnie 2 dresow chcieli mi tel skasowac (jeden dostal w pysk i ucieklem), oczywiscie jako wzorowy obywatel zglosilem to na policje ktora majac to w d** zawinela mnie na wytrzezwialke bilans 420zl w plecy 240 za "hotel" i 2 stowki za "uzywanie niecenzuralnych slow w miejscu publicznym" wiec sie pytam gdzie tu sprawiedliwosc ???? Daje dobra rade nie zglaszac nic na psy jesli jestes pod wplywem !
http://pl.youtube.com/watch?v=1UNKTcQ5Ynk


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 11:56 
Cytuj  
http://www.wrzuta.pl/film/1jpFcHKJ2V/he ... feat_kylie


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 12:16 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
wczorajsza noc spedzilem na wytrzezwialce, PKP ! (pieknie k* pieknie) wracalem z firmowego grila i w centru miasta napdalo mnie 2 dresow chcieli mi tel skasowac (jeden dostal w pysk i ucieklem), oczywiscie jako wzorowy obywatel zglosilem to na policje ktora majac to w d** zawinela mnie na wytrzezwialke bilans 420zl w plecy 240 za "hotel" i 2 stowki za "uzywanie niecenzuralnych slow w miejscu publicznym" wiec sie pytam gdzie tu sprawiedliwosc ???? Daje dobra rade nie zglaszac nic na psy jesli jestes pod wplywem !
http://pl.youtube.com/watch?v=1UNKTcQ5Ynk


Bo jestes glupi, zeby na psy isc najebanym, nie mogles do nastepnego dnia poczekac ? Kazdy wie jaka jest policja, robi kardynalne bledy a potem placze. :]


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 12:38 
Cytuj  
dobrze, ze nie pokazal policji swojej dupy ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 12:57 
Cytuj  
e tam, imho akurat tutaj policja jest winna ;P ale topic napisales w taki sposob ze sam sie prosisz by cie zjechali ;DDD


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 13:06 
Cytuj  
Zgłoś zażalenie - dostaniesz przeprosiny i zajmą się należycie sprawą. Proste.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 16:19 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

*

Posty: 125
Dołączył(a): 20.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 17:29 
Cytuj  
Obrazek

joł.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 18:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zgłoś zażalenie - dostaniesz przeprosiny i zajmą się należycie sprawą. Proste.
rofl


_________________
Obrazek

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 18:24 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Bo jestes glupi, zeby na psy isc najebanym, nie mogles do nastepnego dnia poczekac ? Kazdy wie jaka jest policja, robi kardynalne bledy a potem placze. :]
oni sie sami zjawili


_________________
Obrazek

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 18:36 
Cytuj  
ciesz sie, ze nie zamkneli cie za pobicie 'niewinnego' na ulicy

tak oni juz dzialaja niestety

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 18:37 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Zgłoś zażalenie - dostaniesz przeprosiny i zajmą się należycie sprawą. Proste.
rofl

Co w tym takiego "rofl"?
Uważasz, iż źle Cię potraktowano to to zgłoś. Policja wcale nie lubi mieć o sobie złej opinii i stara się czarne owce ze swoich szeregów eliminować. Jak mi przywalili mandat za... atak astmy (parę lat temu wracałem z imprezy lekko podpity i dopadł mnie atak ostrego kaszlu) to kolejnego dnia polazłem z pismem na komendę. Przysłali przeprosiny i anulowali wszelakie "opłaty".

Stróżowie prawa nie stoją ponad prawem. Wtedy otrzymałem mandat za zakłócanie spokoju w godzinach nocnych (bo hałasowałem kaszlem) i używanie słów niecenzuralnych względem funkcjonariuszy ("panowie chyba was popier..."). No chyba, że jednak coś przeskrobałeś, bo coś plączesz się w swoich zeznaniach. Najpierw piszesz, że poszedłeś zgłosić, teraz że sami przyszli...

Cytuj:
ciesz sie, ze nie zamkneli cie za pobicie 'niewinnego' na ulicy

tak oni juz dzialaja niestety

Koledzy dresy czy twardzi na klatce schodowej hiphopowcy ci to opowiadali?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 18:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Koledzy dresy czy twardzi na klatce schodowej hiphopowcy ci to opowiadali?


off top.

Ide z dogiem swoim dzisiaj dookola bloku, patrze idzie [15lat] koles, szerokie spodnie, lysy, bluza z wyciagnietymi rekawami i co jeszcze? komorka z mp3 zawieszona na spodniach z polskim hip hopem...

on top.
lol

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 18:49 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Koledzy dresy czy twardzi na klatce schodowej hiphopowcy ci to opowiadali?


twoj stary? naczelny hiphopowiec w dresach zaprasowanych na kant.

nie masz swiadkow, ze dres chcial ukrasc telefon, a ty go jeszcze pobiles... czy cos sie moze zmienilo i teraz kazdy moze bic dresa?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 19:18 
Cytuj  
Jak to nie ma?
Ma.
Sam jest świadkiem (w myśl polskiego prawa).
Do tego istnieje coś takiego jak obrona konieczna. Monitoring na ulicach i przede wszystkim księga notowań w archiwach policyjnych. Złodziejaszkowie zazwyczaj się już w niej znajdują i ich słowo postawione przeciwko słowu uczciwych obywateli gówno znaczy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 17:31 
Cytuj  
Historia prosto z mojego miasta: mój kolega był z mamą na dworcu. Kupował jej bilet a ona (osoba już starsza) stała sobie z boku. Szedł jakiś menel i zaczął coś do niej bruździć (od staruch... itp.). Koleś podszedł i powalił menela jednym strzałem. I dostał 3 lata za pobicie (w ziawiasach). A menel dalej chodzi, dalej napina się do ludzi, czasem dostaje w ryj... i dalej w kółko ta sama historia.

Inna: jechałem autobusem. W tym samym pojeździe jechał menel i tak waliło od niego szczochami, że się wytrzymać nie dało. Jeden gościu wziął manego za frak i się pyta o bilecik. Menelik oczywiście "na chuj mi bilet". No to go gościu wywalił przez drzwi na najbliższym przystanku. Ale, że autobus był wysokopodłogowy to gościu spadł z dość sporej wysokości i rozwalił maskę o chodnik. Ludzie zadzwonili na policję i... menela pouczyli a zawineli gościa za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu innego pasażera (który notabene niemiał biletu). Rok lub dwa w zawiasach (jeżeli nie był wcześniej karany) za to podobno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 17:46 
Cytuj  
a starczylo po prostu zignorowac menela...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 17:58 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Historia...


może menel miał lepszego adwokata? a poważnie trzeba było poczekać na jakieś rękoczyny ze strony tego debila i dopiero wtedy walić, kretyńskie prawo

Krzysiek2099 napisał(a):
Inna:...


Debile zadzwonili na policje, ale z braku menela w autobusie sie ucieszyli.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 18:25 
Cytuj  
Dlatego najpierw się myśli a później wali w mordę.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 20:40 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Historia prosto z mojego miasta: mój kolega był z mamą na dworcu. Kupował jej bilet a ona (osoba już starsza) stała sobie z boku. Szedł jakiś menel i zaczął coś do niej bruździć (od staruch... itp.). Koleś podszedł i powalił menela jednym strzałem. I dostał 3 lata za pobicie (w ziawiasach). A menel dalej chodzi, dalej napina się do ludzi, czasem dostaje w ryj... i dalej w kółko ta sama historia.

Inna: jechałem autobusem. W tym samym pojeździe jechał menel i tak waliło od niego szczochami, że się wytrzymać nie dało. Jeden gościu wziął manego za frak i się pyta o bilecik. Menelik oczywiście "na chuj mi bilet". No to go gościu wywalił przez drzwi na najbliższym przystanku. Ale, że autobus był wysokopodłogowy to gościu spadł z dość sporej wysokości i rozwalił maskę o chodnik. Ludzie zadzwonili na policję i... menela pouczyli a zawineli gościa za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu innego pasażera (który notabene niemiał biletu). Rok lub dwa w zawiasach (jeżeli nie był wcześniej karany) za to podobno.


Szkoda, ze ten twoj kolega od razu go nie wrzucil na tory. Jak jest debilem, ktory wszystko rozwiazuje w taki sposob to niech ma za swoje, pewnie to jakis dresik nie ?

W drugim przypadku, zeby wyrzucic menela z autobusu za brak biletu to tez trzeba miec nierowno pod kopula.

Niekorym przydalo by sie porzadny wpierdol, zeby zaczeli racjonalnie i trzezwo myslec.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.