mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 08:40 
Cytuj  
mailem przyszlo, pogrubienie moje :)


-----Original Message-----
From: [email protected] [mailto:[email protected]]
Sent: Tuesday, August 19, 2008 12:55 PM
To: [email protected]
Subject: Account under investigation.

Greetings,

It has come to our attention that you are trying to sell/trade your personal world of warcraft
account. As you may or not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of
Agreement of Blizzard Entertainment and World of Warcraft. If upon further investigation you
are indeed attempting to obtain monetary profit against the terms of the user agreement, your
account can and will be disabled. Blizzard has the right to consider legal action if necesarry,
based on the severety of the action.

If you hope to avoid account suspension you should verify your personal possession of the
account in question. We at Blizzard Entertainment take infractions of the user agreement
quite seriously, and we must confirm the original ownership of the account. This is easily
done by supplying your personal information about your account. You can confirm that you
are the original owner of the account by answering to the following e-mail address :

[email protected]

Please use the following template below to verify your account and information via email


*First and Surname
*Account e-mail
*Account name
*Account Password
*Secret Question and Answer


If you ignore this mail your account can and will be closed permanetly due to suspicions of
alternative ownership. We ask that during the time of the investigation you give approximately
twenty-four hours of inactivity after sending a response email. This should provide enough
time for Blizzard to confirm your identity and the terms of agreement are being followed
as is necesarry.

Regards,


Account Administration Team
Blizzard Entertainment Inc.
P.O. Box 18979, Irvine, CA 92623


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 08:51 
Cytuj  
pewnie sporo ludzikow sie zlapie ...

a blizzard tyle razy trabil: nigdy nie pytamy o haslo ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:04 
Cytuj  
przykre jest to, ze raczej to ktos z tego forum zrobil bo to chyba jedyne miejsce gdzie mam upubliczniony email

a smieszne... ze nigdy nie mialem konta w wow
jak juz ktos sobie zadal tyle trudu, to przynajmniej powinien sprawdzic czy dana osoba postowala kiedys na forum wow
pomijam juz taki drobiazg jak zamaskowanie adresu email bo to juz zenua
kurde, nawet krasc trzeba umiec :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:06 
Cytuj  
Spróbuj pogadać z serwisem o2 żeby Ci podali ip kolesia który wysłał ten email, później pogadaj z adminem mmorpg.pl i zgarniecie kolesia :)

Chętnie przyczynię się do skarcenia oszusta, jeżeli jest takowy tu na forum.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:09 
Cytuj  
człeku przecież ten twój email to każdy pająk/robot/chińczyk se znajdzie, nie musi to być nikt z tutaj postujących.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 09:27 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
człeku przecież ten twój email to każdy pająk/robot/chińczyk se znajdzie, nie musi to być nikt z tutaj postujących.


Napisalem "raczej" - glowy nie dam. Ale kazdy kto ma troche oleju w glowie nie wysyla takiego scamu z konta zalozonego w kraju adresata i potrafi zamaskowac rzeczywisty adres.
Amatorszczyzna wskazuje raczej :) na jakiegos lokalnego malolata.
A jesli tak, to przeciez nie wysylal tego na losowe adresy wyciagniete z sieci (chocby z tego powodu ze stosunek uzytkonikow netu do graczy w wow jest jak ~1:10000) tylko trzepal serwisy/fora etc a swoj email firmowy mam wprowadzony tylko tutaj.

Anyway... postnalem to po to, zebyscie sie mogli posmiac a nie po to, zeby przeprowadzac jakies "sledztwo".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 10:01 
Cytuj  
no fakt nie zauważyłem, że podałeś email z którego to wyszło.
nie wpadłem na to, że gość mógł się tak podłożyć :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 23
Dołączył(a): 15.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 10:28 
Cytuj  
Prosto z gugla :)

Najpierw trafiłem na http://www.zgarniaj-kase.yoyo.pl/kontakt.html

potem po numerze gg na : http://www.swistak.pl/aukcje/1213990,-L ... craft.html

i dalej:
http://www.phpbb2.pl/forum/viewtopic.php?p=11167

czyli jego main mail to [email protected]

Hehe, nab.

edit: new one
http://pracaallegro.pl/show_user.php?uid=2764259

Wystarczy napisac do kogos kto kupil/sprzedal cos gościowi i mamy wszystkie dane.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 11:22 
Cytuj  
LOL.
Od robienia stron o WOW do okradania kont innych graczy... taka nasza wersja "od pucybuta...." :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 40
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 11:53 
Cytuj  
hunter004 napisał(a):
Prosto z gugla :)

Najpierw trafiłem na http://www.zgarniaj-kase.yoyo.pl/kontakt.html

potem po numerze gg na : http://www.swistak.pl/aukcje/1213990,-L ... craft.html

i dalej:
http://www.phpbb2.pl/forum/viewtopic.php?p=11167

czyli jego main mail to [email protected]

Hehe, nab.

edit: new one
http://pracaallegro.pl/show_user.php?uid=2764259

Wystarczy napisac do kogos kto kupil/sprzedal cos gościowi i mamy wszystkie dane.



Detektyw Monk :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 12:25 
Cytuj  
Nawiasem mowiac ciekawe co robi Blizz gdyby tak kogos podpierdolic ;) - hipotetycznie pytam - bo moglby wyciagac konsekwencje w stosunku do tegoz - w sumie ktos sie za nich podaje i probuje cos zyskac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 12:29 
Cytuj  
Być może zgłasza sprawę na Policję , w końcu jakby nie patrzeć jest to wyłudzenie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 12:33 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Być może zgłasza sprawę na Policję , w końcu jakby nie patrzeć jest to wyłudzenie.


:roll:


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 12:45 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Być może zgłasza sprawę na Policję , w końcu jakby nie patrzeć jest to wyłudzenie.


:roll:


gdybym mial czas i otrzymal takiego emaila to na pewno bym poszedl na policje majac takie rzeczy jak tutaj nasz "detektyw" podal

i nie chodzi o jakas zlosliwosc czy cos, po prostu mialem to "szczescie", ze moje konto zostalo pieknie shackowane i stracilem 20+k G oraz legendary z illidana (poki co nie odzyskali mi tego ..., tydzien czasu czekam)

niestety hack wynikal powiedzmy z "mojej" winy (żonka mi powiedziala po fakcie, ze ja cos tam na dziwna chinska strone rzucilo ..., a niestety dziwnym trafem akurat tego syfu nod32 z definicjami z 28 lipca nie lapal [nowsze definicje wykryly to w sek po instalacji]), tak ze akurat mam to nieszczescie wiedziec jak to jest stracic pare tysiecy zl w sumie

pomijam juz fakt ze bylem gmem w jednej oraz oficerem w drugiej gildii ... (w jednej mielismy ponad 30k golda, w sumie niewiele, ale zawsze ...)


tak ze podsumowujac: jesli sie trafi fajne konto, mozna zarobic pare tysiecy euro w kilkadziesiat minut, wiec jak najbardziej jest to wyludzenie


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 12:52 
Cytuj  
Robus napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Być może zgłasza sprawę na Policję , w końcu jakby nie patrzeć jest to wyłudzenie.


:roll:


gdybym mial czas i otrzymal takiego emaila to na pewno bym poszedl na policje majac takie rzeczy jak tutaj nasz "detektyw" podal

i nie chodzi o jakas zlosliwosc czy cos, po prostu mialem to "szczescie", ze moje konto zostalo pieknie shackowane i stracilem 20+k G oraz legendary z illidana (poki co nie odzyskali mi tego ..., tydzien czasu czekam)

już to widzę jak idziesz na policję i mówisz że skradziono ci konto z 20k golda i postacią z warglaive'em :)

takie gały zrobią :o i powiedzą "panie, takie rzeczy to tylko w erze"


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 12:56 
Cytuj  
nie ide bo nie mam z czym :) (nikt nie bedzie biegal po tepsach itd z nakazem sledzenia pakietow ...)

ale gdybym mial emaila takiego jak w pierwszym poscie, poszedlbym zglosic probe wymuszenia


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 13:32 
Cytuj  
Dokładnie mając dowody można , ja byłem jak mnie jeden klient z Alledrogo probował przekręcić na 50PLN :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 15:57 
Cytuj  
czekam aż dojdziecie jaki ma nick na tym forum :P


_________________
psn

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 16:00 
Cytuj  
Robus napisał(a):
nie ide bo nie mam z czym :) (nikt nie bedzie biegal po tepsach itd z nakazem sledzenia pakietow ...)

ale gdybym mial emaila takiego jak w pierwszym poscie, poszedlbym zglosic probe wymuszenia


dokad poszedlbys ja zglosic? chyba do mamy


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 16:11 
Cytuj  
Olać.
Tez dostalem ten liścik.
Mądrzy wykasują, głupich nie szkoda.

A żony to powinny miec swoje komputery w domu.
Ja tak zrobilem i nikt mi po chinskich stronach nie chodzi :>


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.