mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 16:47 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Nie jest to miejsce na tego typu "dyskusje" i tak lekko oraz grzecznie powiedziawszy to opinia random pogawedkowych trolli na jakikolwiek temat nie interesuje mnie w najmniejszym stopniu.


No nas tez nie interesuje opinia kolesia, ktory gra w gry w sposob dzieki ktoremu nawet w klasztorze kurwe by znalazl. Daruj sobie wiec dzielenie sie z nami swoimi przemysleniami na temay bugow w Wiedzminie ktorych niema oraz przeinstaluj sobie Windowsa czy czegokolwiek tam uzywasz jesli ci gierki wywalaja sie do pulpitu. Nie jaraja cie juz gry to przestan grac - proste........ albo czekaj na wolnego od bugow i niedzialajacych rzeczy (ghe, ghe, ghe) Darkfalla.

BTW. Jesli na tym forum istnieje szczyt arogancji i samouwielbienia to jestes nim wlasnie ty - smutne.

"Też przeszedłem Wiedźmina i mi raz wyskoczył do windy na samym początku gry, a tak przez całą grę bawiłem się świetnie."

Tak jak i ja i pewnie 99% osob ktore te gre kupily. No ale Konrador widzi bugi i niedzialajace questy to pewnie sa....... ;-)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:09 
Cytuj  
No nas (...)

Rozumiem, ze wypowiadasz sie w imieniu wszystkich ucisnionych trolli pogawedkowych, jako ze jestes najlepszym ich przykladem. Wydzielilem ci temacik ladnie, zebys mogl przywalic z grubej rury, bo od jakiegos czasu wracasz cyklicznie i smierdzisz jak cos, co sie wbilo w bieznik opony. Cos chcialbys powiedziec, cos chcialbys przyflame'owac, dopiec, ale nie wiesz, z ktorej strony podejsc i dziabnac, wiec robisz to tylko w grupie, bo solo to niestety brak ci jaj, rozumu i ogolnie jestes pizda.

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?board=8.0
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?board=14.0

Milej lektury zycze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:12 
Cytuj  
mi sie wiedzmin pierdzielil, ze hej, alt taba to w ogole nie potrafil wytrzymac.


_________________
.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:14 
Cytuj  
Wam się jebie, jebie mnie to, u mnie gra działa cacy.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:18 
Cytuj  
Moze grales idealnie tak jak przewidziala gra. Nie lubie byc tak uwiazany w rpgach.

W ogole gra 'Wiedzmin' mi sie nie podobala :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:19 
Cytuj  
moim zdaniem to wina sprzetu, moze tez niestabilnosci systemu, albo tez niekombatybilnosc kodu ze wszystkimi sprzetami.

I w sumie to nie widze sensu dyskusji.


_________________
.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:41 
Cytuj  
Jesli mialbym Cie konrador do czegos porownac to najpredzej do obsranego pominku Stalina.Smierdzisz golebiami, zatwardzialoscia i patosem.Dyskusja z Toba jak i z pomnikiem jest daremna i jednostronna.Cokolwiek ktos Ci cos napisze, wytknie blad to i tak sie do niego nie przyznasz, zignorujesz i ciagniesz dalej swoje.
Caly temat tez nie ma sensu bo konczy sie na tym, ze jednym dziala dobrze, a nastepnym zle.Taka juz przypadlosc gier PC'owych a nie samego wiedzmina.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 sty 2009, 22:43 przez Motopompa, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:46 
Cytuj  
Mnie tam Wiedźmin śmiga.

No ale to tak jak z mmorpgami. Niektórzy czerpią przyjemność z wielu, innym nie podobał się żaden mmorpg od czasów Ultimy a nadal uważają je za główne swoje hobby.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:47 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
pompa jak na wiesniaka z darmowych cos ostatnio sie wyszczekany zrobil...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:51 
Cytuj  
konrador napisał(a):
(...) Narcystyczne pierdolenie jak zwykle plus jakies smieszne linki (...)


Nie bede z toba dyskutowal bo jak kolega wyzej napisal gadanie z takim zapatrzonym i nieomylnym czlowiekiem jest jak walenie glowa w sciane z betonu i to bardzo gruba. Pozatym nie znize sie tak jak ty do pospolitych i ordynarnych obelg bo wole byc pizda niz narcystycznym, egoistycznym, wszechwiedzacym bucem. Pozdro szejset - milej walki z wywalajacymi do pulpitu grami.

Wracajac do Witchera to ze tobie nie dziala to bardziej wina pewnie twojego PCta lub architektury PCtow wogole a nie samej gry bo u mnie smiga az milo na nienowym juz sprzecie.
Kontunujac... linki ktore przytoczyles.... lacznie 42 stony po 40 tematow na strone. To daje 1680 topicow z problemami......
Zwazywszy na sprzedaz gry - ponad milion egzemplarzy to rzeczywiscie totalnie i zajebiscie zabugowana gra..... grac sie nie da..... kazdy i na kazdym ktroku ma problemy.... no nic tylko ci przyznac racje i przeprosic.

To jest zabugowana gra - http://www.gtaforums.com/index.php?showforum=233
3400 tematow w ciagu niecalych 2 miesiecy i o tej grze mozna obiektywnie napisac ze jest slaba bo ma peirdyliard bledow, bo o Wiedzminie mozna co najwyzej napisac ze tobie nie chodzi bo masz zasyfiony system.

I od razu napisze ze gleboko w dupie mam twoja zapewne przezabawna pseudointelektualna odpowiedz okraszona niesamowitymi epitetami i porownaniami godnymi najlepszych klasykow.

/care

EOT.


Ostatnio edytowano 29 sty 2009, 18:04 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 18:04 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wracajac do Witchera to ze tobie nie dziala to bardziej wina pewnie twojego PCta lub architektury PCtow wogole a nie samej gry bo u mnie smiga az milo na nienowym juz sprzecie.

tak owszem mozna sie zgodzic, ale tworzac gre to dziala ona zwykle dla pewnej konfiguracji, im bardziej zoptymalizowany kod, tym dziala na wiekszej ilosci konfiguracji.

Dlatego wlasnie jak pompa mowi, ten temat nie ma sensu zbytnio ;)


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 18:16 
Cytuj  
Fany thread name to raz.

Cytuj:
...to najpredzej do obsranego pominku Stalina.Smierdzisz golebiami, zatwardzialoscia i patosem


W miare ok, sam to wymyśliłeś ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 18:20 
Cytuj  
Nie, Aenima spamuje mnie na pm swoimi pomyslami bo ma odwage trollowac tylko wiesniakow z darmowych.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 19:18 
Cytuj  
Nie bede z toba dyskutowal (...)

Standardowo zwijasz ogonek i uciekasz jak maly kundelek. Moze jak wpadnie kolejny debil po fachu, to na nowo sprobujesz przyjebac z doskoku? Walenie glowa w sciane wyszloby ci akurat z pozytkiem, bo w twoim przypadku rezultatem moze byc jedynie poprawa.

Caly temat tez nie ma sensu bo konczy sie na tym (...)

Twoje teksty oraz porownania sa mierne i wtorne. Po pierwszym aggro attempt nie bylem pewien czy sie z ciebie smiac, czy ci moze wspolczuc - przekladanie srednio smieszych tekstow rodem z 4chan na polski, zeby tylko sklecic jakis flejm to jest szczyt dziadostwa. Cieszy mnie za to, ze moj poprzedni post posluzyl ci za inspiracje. Nie wiem kim jestes, skad sie tu wziales i po co tu dalej siedzisz, ale jedno jest pewne - tak malo oryginalnego i beznadziejnego wannabe trolla to forum nie nosilo jeszcze nigdy.



Wracajac do tematu Wiedzmina, to po przeczytaniu waszych postow powoli zaczynam dostrzegac bledy w moim postepowaniu oraz argumentacji. W tym momencie jest dla mnie oczywistym, ze roznice w dzialaniu gry wynikaja z rozniacych sie konfiguracji sprzetowych i jest to niewatpliwie przypadlosc wszystkich gier wydawanych na PC. Bledem w takim razie bylo flame'owanie osoby, ktora jak tysiace innych osob, opisala problemy specyficzne dla konfiguracji sprzetowej rozniacej sie od mojej. Kompletne nieporozumienie. Poza tym pomijajac kwestie konfiguracji, to czas chyba wyjsc z domu, bo jesli opinie innych ludzi nt. gry komputerowej powoduja u mnie stan poirytowania to znaczy, ze jest ze mna zle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 19:42 
Cytuj  
Chodz nabije Ciebie na mojego shafta to Ci sie humor poprawi i potem pojdziesz z krwawiacym anusem po waciki.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 19:51 
Cytuj  
Jak na plankton, na ktorego szkoda klawiatury to doczekalem sie niezlej recenzji.Postaram sie na przyszlosc zostawiac srednie teksty z 4chana w oryginalnym brzmieniu.Takze porzucam inspirowanie sie tekstami czlowieka, ktory przez "flejm" rozumie wyzywanie kogos od debili i pizd w malo wyszukany sposob.
Cytuj:
ze jest ze mna zle

No i wreszcie z czyms mozna sie zgodzic.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 19:56 
Cytuj  
Co za debil i pizda. :[

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 19:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Co za debil i pizda. :[
AEAHEAHHEAEAEAH. :[


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 20:04 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Chodz nabije Ciebie na mojego shafta to Ci sie humor poprawi i potem pojdziesz z krwawiacym anusem po waciki.


Jestes durna, irytujaca ciota, w dodatku wcale niesmieszna.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 20:07 
Cytuj  
gg no re.


_________________
oumn da lololegend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.